Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Харків
22 лютого 2017 р. № 820/7108/16
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Тітова О.М.,
за участю секретаря судового засідання - Андрієць М.О.,
представника позивача - Гаспарян С.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові адміністративну справу за позовом Карлівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Цефей", як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна,-
В С Т А Н О В И В :
Позивач, Карлівська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Полтавській області суд надати дозвіл Карлівській об'єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС у Полтавській області на погашення усієї суми податкового боргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Цефей", як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність за рахунок майна, що перебуває у податковій заставі.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Цефей", як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність має заборгованість перед бюджетом на загальну суму 234408351,13 грн., що складається з заборгованості: по рентній платі за користування надрами для видобування нафти в сумі 1381630.68 грн.; по рентній платі за користування надрами для видобування природного газу в сумі 231140528,17 грн.; по рентній платі за користування надрами для видобування газового конденсату в сумі 1886191,68 грн., який підлягає стягненню, у зв'язку із чим, податковому органу необхідно отримати дозвіл на погашення суми податкового боргу відповідача за рахунок майна, що перебуває у податковій заставі.
Представник позивача у судовому засіданні підтримав позов у повному обсязі та просив його задовольнити.
Представник відповідача у судове засідання не прибув, був повідомлений належним чином, про час, дату та місце розгляду справи, правом надати письмові заперечення не скористався.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, вивчивши доводи, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, суд виходить з таких підстав та мотивів.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Цефей" (код ЄДРПОУ 32869749) є Оператором Спільної діяльності за договором №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. Сторонами Спільної діяльності за договором №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. є ДК «Укргазвидобування» НАК "Нафтогаз України" в особі заступника директора з питань економіки та фінансів філії ГПУ "Полтавагазвидобування" (Сторона-1) та ТОВ «Цефей» (Сторона-2).
Відповідно до вищезазначеного договору, оператор - уповноважена Сторона, визначена договором, яка здійснює ведення спільних справ та поточне керівництво спільною діяльністю. Оператором за даним договором є Сторона-2.
Місцезнаходження юридичної особи ТОВ «Цефей» згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - 62303, Харківська область, Дергачівський район, м. Дергачі, вул. Лозівська, буд. 96.
Згідно п.5.3 розділу 5 договору № 927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р., ведення спільних справ та поточне керівництво спільною діяльністю здійснює Сторона-2 (Оператор - ТОВ «Цефей»). З питань, пов'язаних із спільною діяльністю, Оператор є представником Сторони-1 та діє від її імені в межах, обумовлених даним Договором, Програмами спільної діяльності, Бюджетом спільної діяльності та рішеннями комітету управління. Оператор здійснює ведення спільних справ на підставі довіреності, що видається Стороною-1 на весь термін тії договору, у строк, не пізніше 10 днів з моменту підписання цього Договору.
До обов'язків Оператора відповідно до п.п.5 п.5.11 розділу 5 договору та п.п.6 п.5.11 розділу договору №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р., в новій редакції згідно додаткової угоди №1 від 31.05.07, відноситься ведення окремого бухгалтерського та податкового обліку спільної діяльності; своєчасна та повна сплата передбачених чинним законодавством податків, обов'язкових зборів (платежів), а також відшкодування Стороні-1 сплачених нею всіх податків, обов'язкових зборів (платежів), які стосуються та випливають із здійснення спільної діяльності.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Цефей» перебуває на податковому обліку в податкових органах як учасник договору №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р., відповідальний за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність (код ТРДПАУ 473544036).
Договір про спільну діяльність від 15.09.2004 № 927 - уповноважена особа ТОВ «Цефей» (32869749) зареєстровано 22.09.2004 року №47194 у Слобожанській ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Цефей» 22.09.2004 року взято на податковий облік в Чутівському відділенні Карлівській ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області як платник податків за неосновним місцем обліку та має стан-17.
Відповідно до підпунктів 19-1.1.1, 19-1.1.2, 19-1.1.7, 19-1.1.10, 19-1.1.34, 19-1.1.45, 19-1.1.46 пункту 19-1.1 статті 19-1 Податкового кодексу України контролюючі органи виконують такі функції: здійснюють адміністрування податків, зборів, платежів; контролюють своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків, зборів, платежів; реєструють та ведуть облік платників податків, осіб, які здійснюють операції з товарами, що перебувають під митним контролем, об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням, проводять диференціацію платників податків; забезпечують ведення обліку податків, зборів, платежів; забезпечують визначення в установлених цим Кодексом, іншими законами України випадках сум податкових та грошових зобов'язань платників податків, застосування і своєчасне стягнення сум передбачених законом штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) за порушення податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи; звертаються до суду у випадках, передбачених законодавством; здійснюють інші функції, визначені законами України.
Згідно з підпунктів 20.1.4, 20.1.18 та 20.1.19 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення; визначати у порядку, встановленому цим Кодексом, суми податкових та грошових зобов'язань платників податків; застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.
Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Цефей", як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 № 927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність має заборгованість перед бюджетом на загальну суму 234408351,13 грн., що складається з заборгованості:
- по рентній платі за користування надрами для видобування нафти в сумі 1381630.68 грн.; по рентній платі за користування надрами для видобування природного газу в сумі 231140528,17 грн.;
- по рентній платі за користування надрами для видобування газового конденсату в сумі 1886191,68 грн.
Згідно ст. 67 Конституції України та п.п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 ПК України платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених законом.
Пунктом 36.1 ст. 36 ПК України визначено, що податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи.
Згідно п. 54.1 ст. 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з момент) виникнення податкового обов'язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно (п. 31.1 ст. 31 ПК України).
Податок чи збір, що не був сплаченим у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно.
Відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
ТОВ «Цефей» (32869749) як уповноважена особа за договором №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. є платником плати за користування надрами для видобування корисних копалин.
Платник рентної плати та уповноважена особа сплачують податкові зобов'язання за місцезнаходженням ділянки надр, з якої видобуті корисні копалини, у разі розміщення такої
ділянки надр у межах території України (п.п.252.25.1 п.252.25 ст.252 Податкового кодексу).
Порядок обчислення та строк сплати плати за користування надрами визначений Податковим кодексом України.
Відповідно п.п. 263.11.1 ст. 263 ПК України (в редакції чинній до 01.01.2016 року), платник плати за користування надрами для видобування корисних копалин та уповноважена особа, визначена відповідно до п.п. 263.1.4 пункту 263.1 ст. 263 цього кодексу, до закінчення граничного строку подання податкових розрахунків, визначеного розділом II цього Кодексу, та за формою, встановленою відповідно до ст. 46 цього Кодексу, подать за податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу, а при видобуванні вуглеводневої сировини, що дорівнює календарному місяцю, податкові розрахунки з плати за користування надрами для видобування корисних копалин до контролюючого орану.
Відповідно до п. 257.4 ст. 257 ПК України (в редакції чинній до 01.01.2016 року), у податковому (звітному) періоді платники рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин та уповноважена особа, які здійснюють видобування нафти, конденсату, газу ПК природного, сплачують авансові внески з рентної плати у податковому (звітному) періоді до 30 числа кожного місяця. Розмір таких авансових внесків складається з однієї третини суми податкових зобов'язань з рентної плати, визначеної у податковій декларації за попередній податковий (звітний) період.
Відповідно п.257.5. ст.257 ПК України (в редакції чинній до 01.01.2016 року) сума податкових зобов'язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) період, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення сумі граничного строку подання такої податкової декларації з урахуванням фактично сплачених авансових внесків.
3 метою забезпечення виконання платниками п.257.4 ст.257 ПК України та здійснення контролю за своєчасною сплатою авансових внесків по рентній платі, відповідно до п.126.1 ст.126 ПК України, ДФС України розроблено алгоритм нарахування в інтегрованій картці платника поодатків щомісячних авансових внесків в розмірі 1/3 квартальних нарахувань, зазначених у податкових деклараціях за попередній податковий (звітний) квартал в залежності від видів корисних копалин.
Таким чином, заборгованість з рентної плати за користування природного газу, нафти та газового конденсату в 2015 році виникла за рахунок не сплати самостійно задекларованих грошових зобов'язань та авансових внесків.
Законом України «Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.15 №909-УШ, який набрав чинності 01.01.2016 року, встановлено, що для рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України та рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України базовий податковий (звітний) встановлено відмінний від попереднього, що відповідав календарному кварталу, базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю (п.п.1 п.71 розд. І Закону).
Пунктом 257.5 ст. 257 ПК України (в редакції чинній з 01.01.2016 року) визначено, що сума податкових зобов'язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) період, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації.
Так, заборгованість з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин в 2016 році виникла за рахунок несплати самостійно задекларованих грошових і зобов'язань.
Окрім того, на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки, нараховується пеня.
Відповідно до п.п129.1.1 п.129.1 ст.129 ПК України, пеня нараховується після закінченння встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу. При самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків, нарахування пені розпочинається від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного кодексом.
Нарахування пені закінчується у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, і що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, та/або в інших випадках погашення і податкового боргу та/або грошових зобов'язань, що передбачено підпунктом 129.3.1 пункту 129.3 статті 129 Податкового кодексу України.
Згідно пункту 129.4 статті 129 ПК України пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставка Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.
Таким чином, відповідно до ст. 129 ПК України відповідачу за порушення строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу по рентній платі за користування надрами для видобування корисних копалин нарахована пеня в загальному розмірі 3128 012,26 грн.
Відповідно до підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, податковий борг - це сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
Відповідно до п.59.1 ст.59 ПК України, у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
З метою погашення податкового боргу до ТОВ «Цефей», як оператора спільної діяльності за договором №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. застосовані заходи стягнення податкового боргу, а саме: на адресу відповідача направлено податкову вимогу №248-25 від 25.05.15 р., яка 10.06.15 р. вручена платнику, ні в судовому, ні в адміністративному порядку податкова вимога не оскаржувалася, податковий борг відповідачем не погашено.
Відповідно до п. п. 95.1 - 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України, контролюючий орган за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Крім того, Карлівською ОДПІ до Харківського окружного адміністративного суду було направлено подання про стягнення податкового боргу з ТОВ "Цефей" (32869749) як уповноваженої особи за договором №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. з рентної плати за користування надрами за 1 квартал 2015 року в сумі 35 375 599,43 грн. за рахунок коштів на рахунках платника податків, яке задоволено постановою від 30.07.2015 року по справі № 820/7539/15.
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 23.11.2015 року у справі №820/9741/15 задоволено адміністративний позов Карлівської ОДПІ до ТОВ "Цефей" (32869749) як уповноваженої особи за договором № 927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. щодо стягнення боргу за 2 квартал 2015 року в сумі 39209824,47 грн. та авансових внесків за період серпень - жовтень 2015 року в сумі 39 229 102,86 грн.
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 10.11.2016 року у справі № 820/5342/16 задоволено адміністративний позов Карлівської ОДПІ до ТОВ "Цефей" (32869749) як уповноваженої особи за договором №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність від 15.09.2004 р. щодо стягнення боргу в сумі 118 090801,56 грн.
Про недостатність коштів для погашення податкового боргу свідчить наступне.
На виконання постанов Харківського окружного адміністративного суду до установ банку направлялись інкасові доручення на стягнення коштів, але за період серпень 2015 - листопад 2016 року стягнуто борг у сумі 8 219,8 грн., що підтверджується копіями інкасових доручень, усі інші інкасові доручення повернуто без виконання.
Відповідно до статті 87 Податкового кодексу України, джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти.
Позивачем було здійснено заходи щодо виявлення та опису майна в податкову заставу.
Так, Карлівською ОДПІ винесено Рішення про опис майна у податкову заставу від 25.05.2015 р. №1750/10/16-12-25-17.
На підставі вищезазначеного рішення, складено акти опису майна у податкову заставу:
- природний газ, видобутий у серпні 2016 року на Чутівському родовищі, що розташоване на території Чутівської селищної ради Полтавської області в кількості 3080,766 тис.м. куб., ціна за 1 000,00 м. куб. 6762,00 грн. (акт опису майна від 29.09.2016 року);
- природний газ, видобутий у вересні 2016 року на Чутівському родовищі, що розташоване на території Чутівської селищної ради Полтавської області в кількості 2977,590 тис.м. куб., ціна за 1 000,00 м. куб. 7099,20 грн. (акт опису майна №2 від 31.10.2016 року);
- природний газ, видобутий у серпні 2016 року на Більському родовищі, що розташоване на території Котелевського району Полтавської області в кількості 887,488 тис.м.куб., ціна за 1 000,00 м. куб. 8182,80 грн. (акт опису майна №3 від 09.11.2016 року);
- природний газ, видобутий у вересні 2016 року на Більському родовищі, розташоване на території Котелевського району Полтавської області в кількості 865,168 тис. куб., ціна за 1 000,00 м. куб. 8182,80 грн. (акт опису майна №3 від 09.11.2016 року).
Заставне майно зареєстроване в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна за нок №50419061 від 29.09.2016 року; №50718227 від 09.11.2016 року та №50670887 від 03.11.2016 р.
Згідно до статті 88 Податкового кодексу України, з метою забезпечення виконання платником податків своїх обов'язків, визначених цим Кодексом, майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу.
Право податкової застави виникає згідно з цим Кодексом та не потребує письмового оформлення.
Статтею 89 Податкового кодексу України визначено, що право податкової застави виникає у разі: несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку; несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної контролюючим органом, - з дня виникнення податкового боргу.
З урахуванням положень цієї статті право податкової застави поширюється на будь-яке майно платника податків, яке перебуває в його власності (господарському віданні або оперативному управлінні) у день виникнення такого права і балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу платника податків, крім випадків, передбачених пунктом 89.5 цієї статті, а також на інше майно, на яке платник податків набуде прав власності у майбутньому.
У разі якщо балансова вартість майна, на яке поширюється податкова застава, є меншою ніж сума податкового боргу платника податків, право податкової застави поширюється на таке майно.
Згідно підпункту 89.1.2 пункту 89.1 статті 89 Податкового кодексу України, право податкової застави виникає у разі несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної контролюючим органом, - з дня виникнення податкового боргу.
Відповідно до пункту 89.5 статті 89 Податкового кодексу України, у разі якщо на момент складення акта опису майно відсутнє або його балансова вартість менша від суми податкового боргу, право податкової застави поширюється на інше майно, на яке платник податків набуде право власності у майбутньому до погашення податкового боргу в повному обсязі.
Статтею 95 Податкового кодексу України визначений перелік заходів направлених на погашення податкового боргу платника податків, що здійснюються податковим органом.
Відповідно до пункту 95.1 та пункту 95.2 статті 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Відповідно до пункту 95.3 статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Орган державної податкової служби звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі. Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття органом державної податкової служби рішення про погашення усієї суми податкового боргу. Рішення органу державної податкової служби підписується його керівником та скріплюється гербовою печаткою органу державної податкової служби. Перелік відомостей, які зазначаються у такому рішенні, встановлюється центральним органом державної податкової служби.
Частиною 1 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Враховуючи, що контролюючий орган звертався до суду за стягненням податкового боргу відповідача та на момент звернення до суду із даним позовом, відповідно до розрахунку сума боргу складає 234408351,13 грн., та наявність зазначеної заборгованість не заперечується відповідачем по справі, суд приходить до висновку, що вимоги Карлівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області про надання дозволу Карлівській об'єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС у Полтавській області на погашення усієї суми податкового боргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Цефей" як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність за рахунок майна, що перебуває у податковій заставі, є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 4 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Керуючись ст.ст. 159-163, 167, 186, 254 КАС України, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративний позов Карлівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Цефей" як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна -задовольнити.
Надати дозвіл Карлівській об'єднаній державній податковій інспекції головного управління ДФС у Полтавській області на погашення усієї суми податкового боргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Цефей" як уповноважена особа за договором від 15.09.2004 №927 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність (код ЄДРПОУ 32869749, Харківська область, Дергачівський район, м.Дергачі, вул. Лозівська, буд. 96) за рахунок майна, що перебуває у податковій заставі.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Повний текст постанови виготовлено 24.02.2017 р.
Суддя О.М.Тітов