Справа № 638/16250/16-ц
Провадження № 2/638/1404/17
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 лютого 2017 року Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого - судді Штих Т.В.
при секретарі Чаленко Н.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради до ОСОБА_2, третя особа: Харківська міська рада про визнання укладеним договору пайової участі у розвитку інфраструктури м.Харкова,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради звернувся 10.10.2016 до Дзержинського районного суду м. Харкова з позовною заявою, в якій просить суд прийняти позовну заяву до розгляду. Визнати укладеним договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Харкова між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради. Стягнути з відповідача судові витрати у розмірі 1378,00 грн. судового збору.
В обґрунтування позовних вимог посилається на те, що 17 лютого 2011 року 17 лютого 2011 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038-VI (далі - Закон), який згідно з його преамбулою покликаний встановити правові та організаційні основи містобудівної діяльності та забезпечити сталий розвиток територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
В судове засіданні представник позивача не зявився, причину неявки суду не повідомив, про дату та час судового засідання був повідомлений своєчасно та належним чином. Від представника позивача, надійшла заява, в якій вона просить справу розглянути за відсутності представника позивача, в разі неявки в судове засідання відповідача, не заперечувала проти винесення заочного рішення.
Відповідач у судове засідання не з»явилася, причину неявки суду не повідомила, про час та місце розгляду справи була повідомлена своєчасно та належним чином.
У відповідності до ст. ст.11,60 ЦПК Українисуд розглядає справу не інакше, як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін чи інших осіб, які беруть участь у справі. Кожна сторона зобовязана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і докази подаються сторонами і іншими особами, які беруть участь у справі.
Зі згоди представника позивача суд ухвалює заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, що відповідає положенням ч. 1ст. 224 ЦПК України.
Суд, дослідивши наявні докази у матеріалах справи вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник об'єкта будівництва зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту (окрім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті) та укласти договір про пайову участь з органом місцевого самоврядування.
Законом встановлено строки, упродовж яких мають укладатися договори про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту - не пізніше ніж 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника будівництва щодо його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.
Згідно з ч. 1.ст. 40 цього Закону, порядок залучення, розрахункурозміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цьогоЗакону.
На виконання п. 1 ст. 40 Закону рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 09.11.2011 № 804, затверджено Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Харкова (даліПорядок), який містив механізм залучення до пайової участі, порядок укладення договорів та розрахунку розміру величини пайового внеску.
Вказаний Порядок був прийнятий та оприлюднений Харківською міською радою тому відповідно до норм ч. 1ст. 144 Конституції України, є нормативно-правовим актом, обовязковим до виконання на території м. Харкова.
Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 22.05.2013 № 319 внесені зміни до рішення виконавчого комітету від 09.11.2011 № 804, в частині викладення у новій редакції Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Харкова та затвердження типового попереднього договору та договору про пайову участь.
Відповідно до п. 1.2 цього Порядку пайова участь у розвитку інфраструктури м. Харкова є обов'язковою для всіх замовників (фізичних осіб - підприємців, фізичних та юридичних осіб), які мають намір здійснити нове будівництво, реконструкцію, розширення, капітальний ремонт, технічне переоснащення та реставрацію (далі - будівництво) об'єкта містобудування на території м. Харкова, незалежно від форми власності замовника, розташування та функціонального призначення об'єкта будівництва.
Пайова участь замовника полягає у перерахуванні до бюджету м. Харкова коштів на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Харкова у розмірах: 10% загальної кошторисної вартості будівництва об'єктадля нежитлових будівель та споруд та 4 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єктадля житлових будинків.
Залучення замовників здійснюється на підставі договорів про пайову участь, які укладаються з ОСОБА_1 економіки та комунального майна. Типовий договір затверджено цим Порядком.
Вказані норми Закону та Порядку Відповідачем не виконано.
На виконання положень Порядку листом управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку ОСОБА_1 економіки та комунального майна від 08.04.2015 № 188/0/114-15 поінформовано ОСОБА_2 про необхідність звернення до виконавчих органів Харківської міської ради для укладення договору про пайову участі у розвитку інфраструктури м. Харкова.
Листом управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку ОСОБА_1 економіки та комунального майна від 12.05.2015 № 254/0/114-15 направлено до ОСОБА_2 для розгляду та підписання два оригінали договору про пайової участі у розвитку інфраструктури м.Харкова.
Відповідей на вказані листи або укладеного договору чи протоколу розбіжностей до проекту договору до управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку ОСОБА_1 економіки та комунального майна або Харківської міської ради від ОСОБА_2 не надходило.
Такими діями забудовника порушуються права та інтереси територіальної громади міста Харкова в особі Харківської міської ради на отримання коштів, пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, які мають використовуватися для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Харкова.
Відповідно до декларації про готовність обєкта до експлуатації, зареєстрованої ОСОБА_1 ДАБІ у Харківській області від 19.03.2015 № ХК 143150770506, ОСОБА_2 є замовником закінченого будівництвом обєкта - реконструкції квартири № 98 в житловому будинку під приміщеня магазину непродовольчих товарів і офіс за адресою: АДРЕСА_1. Загальна площа обєкта будівництва 31,5 кв.м.
Замовником будівництва за даною декларацією є ОСОБА_2.
Відповідно дост. 143 Конституції Україниоргани місцевого самоврядування вирішують питання місцевого значення, віднесені законом до їх компетенції.
Згідно зіст. 144 Конституції Українитаст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»органи місцевого самоврядування при виконанні своїх функцій приймають рішення, які є обов'язковими для виконання на відповідній території.
Відповідно дост. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник об'єкта будівництва зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту (окрім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті) та укласти договір про пайову участь з органом місцевого самоврядування.
Згідно з ч. 1.ст. 40 цього Законупорядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цьогоЗакону.
За нормами ст.1 Закону замовником є фізична або юридична особа, що має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала у встановленому законодавством порядку відповідну заяву.
Відповідно до ст. 2 Закону під забудовою територій слід розуміти діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, яка передбачає, зокрема, будівництво об'єктів, реконструкцію існуючої забудови та територій.
Згідно із ст.4 «Про архітектурну діяльність» під будівництвом слід розуміти нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт та знесення об'єкта містобудування.
Згідно положень пункту 1Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженогонаказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45, будівництво - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт обєктів будівництва. Також ним визначена, що об'єкт будівництваце будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси, лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури.
Відповідно до Порядку виконання будівельних робіт, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466будівельні роботироботи з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення діючих підприємств, реставрації, капітального ремонту.
Згідно із п. 2 Порядку будівельні роботи можуть виконуватися замовником, зокрема, після подання замовником за формою згідно здодатком 1до Порядку повідомлення про початок виконання будівельних робіт Держархбудінспекції або її територіальному органу за місцезнаходженням об'єкта будівництва або реєстрації відповідною Інспекцією декларації - щодо об'єктів будівництва, що належать до I-III категорії складності.
Пунктом 4 Порядку, зокрема передбачено, що реконструкція або капітальний ремонт обєктів будівництва без зміни зовнішніх геометричних розмірів їх фундаментів у плані у межах земель їх розміщення може проводитися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.
На виконання п. 1 ст. 40 Закону рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 09.11.2011 № 804, затверджено Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Харкова (даліПорядок), який містив механізм залучення до пайової участі, порядок укладення договорів та розрахунку розміру величини пайового внеску.
Вказаний Порядок був прийнятий та оприлюднений Харківською міською радою тому відповідно до норм ч. 1ст. 144 Конституції України, є нормативно-правовим актом, обовязковим до виконання на території м. Харкова.
Відповідно до Порядку залучення замовників до пайової участі здійснюється шляхом укладення договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Харкова з ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради.
Для укладення такого договору замовник зобовязаний звернутись із відповідною заявою до ОСОБА_1 не пізніше, ніж за 30 календарних днів до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.
Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 22.05.2013 № 319 внесені зміни до рішення виконавчого комітету від 09.11.2011 № 804, в частині викладення у новій редакції Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Харкова та затвердження типового попереднього договору та договору про пайову участь.
Відповідно до п. 1.2 цього Порядку пайова участь у розвитку інфраструктури м. Харкова є обов'язковою для всіх замовників (фізичних осіб - підприємців, фізичних та юридичних осіб), які мають намір здійснити нове будівництво, реконструкцію, розширення, капітальний ремонт, технічне переоснащення та реставрацію (далі - будівництво) об'єкта містобудування на території м. Харкова, незалежно від форми власності замовника, розташування та функціонального призначення об'єкта будівництва.
Пайова участь замовника полягає у перерахуванні до бюджету м. Харкова коштів на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Харкова у розмірах: 10% загальної кошторисної вартості будівництва об'єктадля нежитлових будівель та споруд та 4 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єктадля житлових будинків.
Залучення замовників здійснюється на підставі договорів про пайову участь, які укладаються з ОСОБА_1 економіки та комунального майна. Типовий договір затверджено цим Порядком.
Для укладення такого договору замовник зобовязаний звернутись із відповідною заявою до ОСОБА_1.
Визначений Законом та Порядком пайової участі обовязок відповідачами не виконано та не укладено з ОСОБА_1 економіки та комунального майна міської ради відповідного договору про пайову участь.
Розділом 5 Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Харкова урегульоване питання залучення замовників до пайової участі у розвитку інфраструктури м. Харкова у разі ухилення від укладання договору.
Відповідно до п. 5.3. Порядку у разі ухилення замовника від виконання вимог, вказаних у листі-повідомленні щодо укладання договору пайової участі у розвитку інфраструктури м. Харкова у добровільному порядку, ОСОБА_1 вчиняє наступні дії:
- на підставі наявної інформації та у відповідності до цього Порядку проводить розрахунок величини пайової участі замовника у розвитку інфраструктури;
- готує два примірники договору пайової участі у розвитку інфраструктури з додатками;
- надсилає підписані два примірники договору з додатками замовнику будівництва рекомендованим поштовим відправленням.
Розрахунок величини пайової участі здійснюється на підставі загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта згідно зведеного кошторисного розрахунку, а у разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами та правилами, вона визначається виходячи із затверджених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України показників опосередкованої вартості (п.5.4. Порядку).
Замовник будівництва, який одержав проект договору з додатками, у разі згоди з його умовами, оформляє договір відповідно до вимог чинного законодавства (підписує, якщо юридична особа - скріплює печаткою) та повертає один примірник договору з додатками ОСОБА_1 економіки та комунального майна, або повідомляє ОСОБА_1 про прийняття умов договору (надсилає відповідний лист, факсограму тощо) у двадцятиденний строк після одержання договору (п. 5.6. Порядку).
Замовник будівництва, який після розгляду проекту договору незгоден з якимись його частинами, направляє до ОСОБА_1 економіки та комунального майна протокол розбіжностей (письмові вмотивовані зауваження) до договору, які ОСОБА_1 розглядає протягом двадцяти днів. В цей же строк ОСОБА_1 вживає заходів для врегулювання розбіжностей з другою стороною та приймає рішення про зміну договору (п. 5.7. Порядку).
Ті розбіжності, що залишились неврегульованими, передаються, разом із усіма матеріалами та висновком про неможливість їх задовольнити, в цей же строк до Юридичного департаменту для вирішення спірних питань у судовому порядку (п. 5.8. Порядку).
У разі досягнення сторонами згоди щодо всіх або окремих умов, зазначених у протоколі розбіжностей, така згода повинна бути підтверджена у письмовій формі (протоколом узгодження розбіжностей, листами, телеграмами, телетайпограмами тощо) (п. 5.9. Порядку).
Спори, пов'язані з укладенням договору пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Харкова, обов'язковість укладення яких встановлена законом, в тому числі при ухиленні від укладення договору однієї або обох сторін, вирішуються в судовому порядку (п. 5.10. Порядку).
День набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше (п. 5.11. Порядку).
На виконання положень Порядку листом управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку ОСОБА_1 економіки та комунального майна від 08.04.2015 № 188/0/114-15 поінформовано ОСОБА_2 про необхідність звернення до виконавчих органів Харківської міської ради для укладення договору про пайову участі у розвитку інфраструктури м. Харкова.
Листом управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку ОСОБА_1 економіки та комунального майна від 12.05.2015 № 254/0/114-15 направлено до ОСОБА_2 для розгляду та підписання два оригінали договору про пайової участі у розвитку інфраструктури м.Харкова.
Відповідей на вказані листи або укладеного договору чи протоколу розбіжностей до проекту договору до управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку ОСОБА_1 економіки та комунального майна або Харківської міської ради від ОСОБА_2 не надходило.
Такими діями забудовника порушуються права та інтереси територіальної громади міста Харкова в особі Харківської міської ради на отримання коштів, пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, які мають використовуватися для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Харкова.
Таким чином, ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради вчинено передбачені вказаними Порядком дії, спрямовані на укладення договору.
Статтею 7 Конституції Українив Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування.
Відповідно достатті 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»одним з основних принципів місцевого самоврядування є судовий захист прав місцевого самоврядування.
Згідно зіст. 10 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначеніКонституцією Українита іншими Законами України.
Відповідно дост. 3 Цивільного процесуального кодексу Україникожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Відповідно достатті 11 Цивільного кодексу Україниу випадках, встановлених актами цивільного законодавства цивільні права та обов'язки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування.
Статтею 14 Цивільного кодексу Українивстановлено, що цивільні обов'язки виконуються у межах встановлених договором або актом цивільного законодавства.
Стаття 15 ЦК Українигарантує захист своїх цивільних прав в разі їх порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.
Захист цивільних прав та інтересів, що встановлений договором або законом міститься вст. 16 ЦК України. А саме, п. 1 ч. 2ст. 16 ЦК Українипередбачає спосіб захисту цивільних прав та інтересів як визнання права.
Враховуючи те, що існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту шляхом укладення відповідного договору, в якому визначаються величина пайової участі, відповідачі зобов'язані укласти зазначений договір. Відмова відповідача від укладання договору грубо порушує права та обов'язки територіальної громади міста Харкова.
За ч. 1ст. 88 ЦПК Українистороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.
Одночасно з відповідача у відповідності дост. 88 ЦПК Українипідлягає стягненню на користь позивача витрати по сплаті судового збору у розмірі 1387,00 грн.
На підставі викладеного ст. ст.7,143,144 Конституції України, ст. ст.1,2,4, ч.3 ст.24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.11,15,16,509,526,610,625 Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст. 10,11,60,88,224-226 ЦПК України,-
вирішив:
Позов ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради до ОСОБА_2, третя особа: Харківська міська рада про визнання укладеним договору пайової участі у розвитку інфраструктури м. Харкова - задовольнити.
Визнати укладеним договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Харкова між ОСОБА_2 (61174, АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) та ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради (61003, м. Харків, м-н Конституції, 7, код ЄДРПОУ 25610834) в наступній редакції:
ДОГОВІР №
про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Харкова
м. Харків «___» ____201__р.
ОСОБА_1 економіки та комунального майна, іменований надалі «Департамент», в особі заступника міського голови директора ОСОБА_1 економіки та комунального майна ОСОБА_3, що діє на підставі Положення про ОСОБА_1 економіки та комунального майна, затвердженого рішенням 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання від20.11.2015 №7/15 «Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання» з однієї сторони, та з іншої сторони ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1), іменований надалі «Замовник», на виконання Порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Харкова, затвердженого рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 09.11.2011 №804 (із змінами), уклали цей договір про наступне.
1.Предмет договору
1.1.Цей договір регулює взаємовідносини між сторонами щодо пайової участі «Замовника» у розвитку інфраструктури м.Харкова при реконструкції квартири № 98 в житловому будинку під приміщення магазину непродовольчих товарів і офіс за адресою: АДРЕСА_3.
2.Обовязки сторін
2.1.«Замовник»:
2.1.1.Здійснює перерахування до бюджету м.Харкова (код платежу 24170000, рахунок 31518921700002, МФО 851011, код ЄДРПОУ 37999649, банк ГУДКСУ у Харківській області, одержувач УДКСУ у місті Харкові Харківської області) коштів у розмірі 38014,52 грн. (тридцять вісім тисяч чотирнадцять гривень пятдесят дві копійки), згідно з розрахунком величини пайової участі у розвитку інфраструктури міста Харкова, який додається.
2.1.2.Сплачує пайовий внесок в повній сумі єдиним платежем або частинами протягом десяти календарних днів з дня укладання даного договору.
2.2.«Департамент»:
2.2.1.На запит «Замовника» надає лист про підтвердження факту повної сплати пайового внеску після остаточного розрахунку по укладеним договорам про пайову участь на підставі даних ОСОБА_1 бюджету і фінансів Харківської міської ради.
3.Відповідальність сторін
3.1.У разі невиконання або неналежного виконання «Замовником» обовязків, передбачених п. 2.1. цього договору, «Замовник» сплачує до бюджету м. Харкова штраф у розмірі 25% від суми не перерахованих коштів у визначений термін.
4.Час та дія договору
4.1.Договір набуває чинності з часу підписання сторонами або набрання чинності судового рішення щодо укладання цього договору, та діє до повного виконання сторонами своїх обовязків за договором.
5.Зміна та розірвання договору
5.1.Зміна та розірвання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором.
5.2.Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором.
5.3.Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду.
5.4.У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду.
5.5.Якщо судовим рішенням договір змінено або розірвано, договір вважається зміненим або розірваним з дня набрання чинності даним рішенням, якщо іншого строку набрання чинності не встановлено за рішенням суду.
6.Особливі умови
6.1.З питань, не передбачених цим договором, сторони керуються чинним законодавством України.
6.2.Умови договору можуть бути змінені або доповнені тільки з письмової згоди сторін і оформляються додатковою угодою до договору.
6.3.У випадку реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) будь-якої із сторін цього договору, права та обовязки за цим договором переходять до правонаступників.
6.4.У разі зміни власника нерухомого майна, зазначеного в п.1.1. договору, права та обовязки щодо виконання умов договору переходять до нового власника.
6.5.Спори, що виникають між сторонами при виконанні, розірванні, або припиненні договору, вирішуються у судовому порядку.
6.6.Договір набирає чинності з моменту його укладання і діє до моменту остаточного виконання сторонами своїх обовязків за договором.
6.7.Цей договір складений у 2-х примірниках, які мають силу оригіналу.
7.Адреса та реквізити сторін
Від «Департаменту» Заступник міського голови директор ОСОБА_1 економіки та комунального майна код ЄДРПОУ 25610834 ОСОБА_3 61003, м. Харків, м-н Конституції, 7 Від «Замовника» ОСОБА_2 61174, м. Харків, пр. Перемоги, буд. 61, кв. 327 ідентифікаційний номер НОМЕР_1 (підпис)
Стягнути витрати понесені на сплату судового збору у розмірі 1378 грн. з ОСОБА_2 (61174, АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) на користь ОСОБА_1 економіки та комунального майна Харківської міської ради (61003, м. Харків, м-н Конституції, 7, код ЄДРПОУ 25610834, рахунок № 35419001033868, банк - ГУ ДКСУ у Харківській області, МФО - 851011).
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Харківської області через Дзержинський районний суд міста Харкова протягом десяти днів з дня його проголошення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Головуючий: Т.В. Штих.