Справа № 522/246/17
Провадження №3/522/137/17
П О С Т А Н О В А
Іменем України
16 лютого 2017 року ОСОБА_1
Суддя місцевого Приморського районного суду міста ОСОБА_1 ОСОБА_2, розглянувши матеріали справи які надійшли з ГУ ДФС в Одеській області, про адміністративне правопорушення стосовно:
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, займає посаду головного бухгалтера ТОВ «Аналит Прибор», проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст.163-1 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
До Приморського районного суду м. Одеси надійшла для розгляду справа про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_3.
Відповідно до матеріалів справи про адміністративне правопорушення, ОСОБА_3 порушила порядок ведення податкового обліку.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що справу про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_3 необхідно повернути для належного оформлення до ГУ ДФС в Одеській області , оскільки протокол про адміністративне правопорушення не відповідає вимогам ст.256 КУпАП.
Так, відповідно до приписів ст.256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. При складанні протоколу особі, яка притягується до адміністративної відповідальності, роз'яснюються її права та обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка в протоколі.
В порушення зазначених вимог закону, в протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено суть адміністративного правопорушення (конкретні обставини правопорушення).
За таких обставин, суд нездатний всебічно, повно і обєктивно дослідити всі обставини справи в їх сукупності.
Відповідно до ст.278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративні правопорушення вирішує питання щодо правильності складення протоколу та щодо належного сповіщення осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду.
З урахуванням викладеного, вважаю, що протокол про адміністративне правопорушення від 26.12.2016 року з додатками підлягають поверненню до ГУ ДФС в Одеській області для належного оформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 256, ст.278 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
П О С Т А Н О В И В :
Матеріали справи про адміністративне порушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП стосовно ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 направити до ГУ ДФС в Одеській області для належного оформлення з підстав, зазначених в мотивувальній частині постанови.
Суддя
16.02.2017