Ухвала суду № 64709471, 09.02.2017, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.02.2017
Номер справи
804/2527/16
Номер документу
64709471
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

і м е н е м У к р а ї н и

09 лютого 2017 рокусправа № 804/2527/16 Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Кругового О.О.

суддів: Лукманової О.М. Божко Л.А.

за участю секретаря судового засідання: Сонник А.В.

за участю представника позивача : Цормутяна Г.Х.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпро апеляційну скаргу ОСОБА_2

на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 липня 2016 року у справі №804/2527/16 за позовом Громадської організації «Мотоклуб Ангели» до Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області Міністерства юстиції України, третя особа: ОСОБА_2 про скасування державної реєстрації та наказу, -

в с т а н о в и в :

05 травня 2016 року Громадська організація «Мотоклуб Ангели» звернулась до суду з адміністративним позовом в якому, з урахуванням зміни позовних вимог, просила: скасувати у повному обсязі державну реєстрацію змін в установчих документах громадської організації «Мотоклуб Ангели» від 08 рудня 2015 року, а також наказ Дніпропетровського міського управління юстиції Головного територіального управління юстиції Дніпропетровської області Міністерства юстиції України №67/01-06 від 24 листопада 2015 року «Про прийняття повідомлення про зміни у керівному складі Громадської організації «Мотоклуб Ангели».

Адміністративний позов обґрунтовано тим, що державну реєстрацію змін в установчих документах Громадської організації "Мотоклуб Ангели" від 08.12.2015 р. відповідачем було здійснено на підставі заяви особи, яка не є керівником даної організації та була виключена з її складу за рішенням загальних зборів організації від 10.09.2015 р. За твердженням позивача, зазначені збори є правомочними, оскільки відбулись за участі більш ніж 50 % від загальної кількості учасників організації, що відповідає вимогам п. 7.5 Статуту Громадської організації "Мотоклуб Ангели". Натомість, позивач вважає неправомочними загальні збори щодо зміни керівного складу організації, проведені за участі осіб, які не є її учасниками та не мали повноважень на прийняття рішень, які стали підставою для видання відповідачем наказу № 627/01-06 від 24.11.2015 р. "Про прийняття повідомлення про зміни у керівному складі Громадської організації "Мотоклуб Ангели".

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 липня 2016 року адміністративний позов задоволено: скасувовано у повному обсязі державну реєстрацію змін в установчих документах громадської організації «Мотоклуб Ангели» від 08 рудня 2015 року, а також наказ Дніпропетровського міського управління юстиції Головного територіального управління юстиції Дніпропетровської області Міністерства юстиції України №67/01-06 від 24 листопада 2015 року «Про прийняття повідомлення про зміни у керівному складі Громадської організації «Мотоклуб Ангели».

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції ОСОБА_2 звернувся з апеляційною скаргою, в якій посилаючись на порушення судом першої інстанції вимог норм матеріального та процесуального права просить оскаржувану постанову суду скасувати та прийняти нове рішення про відмову в задоволенні позовних вимог.

Апеляційна скарга обґрунтована тим, що рішення Загальних зборів Громадської організації «Мотоклуб Ангели» від 10.09.2015 року не є чинним, оскільки у його прийнятті приймали участь особи, які не є членами громадської організації, відтак відсутніми є підстави вважати, що третю особу виключено зі складу організації. Натомість, в матеріалах справи мітяться належні та допустимі докази на користь правомірності скликання проведення позачергових загальних зборів громадської організації та прийняття рішення про зміну керівництва та печатки організації. Також, заявник зазначає, що державний реєстратор при проведення державної реєстрації змін в установчих документах організації діяв в порядку та на підставі Законів та Конституції України, а третя особа - ОСОБА_2 мав достатньо повноважень на здійснення реєстрації змін в установчих документах як член президії та новообраний Президент організації. Відтак, на думку заявника, судом першої інстанції було невірно встановлено обставини справи, які мають суттєве значення для правильного вирішення даної справи, та внаслідок чого прийнято незаконне та необґрунтоване судове рішення, яке підлягає скасуванню в судовому порядку.

Від представника третьої особи - заявника апеляційної скарги не електронну адресу суду надійшло клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату у зв'язку із зайнятістю представника ОСОБА_2 ОСОБА_3 в іншому судовому засіданні в Бабушкінському районному суді м. Дніпропетровська.

Порадившись на місці, з'ясувавши думку щодо заявленого клопотання у присутнього в судовому засіданні представника позивача, та з урахуванням відсутності документального підтвердження зайнятості представника третьої особи в іншому судовому засіданні в іншому суді, колегія суддів дійшла висновку про відсутність підстав для задоволення клопотання та ухвалила продовжувати розгляд справи за відсутності представника третьої особи - заявника апеляційної скарги.

Дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, перевіривши правильність застосування судом норм матеріального права, надану правову оцінку досліджених судом доказів по справі, в межах доводів апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги з огляду на наступне.

Судом першої інстанції встановлено та матеріалами справи підтверджено, що громадська організація "Мотоклуб Ангели" зареєстрована Управлінням з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради 15.11.2005 року, свідоцтво № НОМЕР_1, керівник - ОСОБА_4.

27.12.2011 року Управлінням з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради здійснено державну реєстрацію змін до установчих документів та складу Президії організації на підставі протоколу № 02/11 Загальних зборів від 12.12.2011 р., якими затверджено Статут Громадської організації "Мотоклуб Ангели" та обрано керівником ОСОБА_5.

10.09.2015 року відбулись позачергові загальні збори ГО "Мотоклуб Ангели", на яких було прийнято рішення, затверджене відповідним протоколом, про виключення зі складу громадської організації її окремих учасників, зокрема, ОСОБА_2, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8

18.11.2015 року до Дніпропетровського міського управління юстиції надійшла заява, підписана від імені президента ГО "Мотоклуб Ангели" ОСОБА_2, відповідно до якої, Громадська організація "Мотоклуб Ангели" надає документи для прийняття змін у керівному складі організації, повідомляє про зміну печатки, а також надає форму 6 про підтвердження відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в тому числі щодо керівних органів ГО "Мотоклуб Ангели".

До вищевказаної заяви було долучено відомості про керівні органи ГО "Мотоклуб Ангели", в яких, зокрема, зазначено ОСОБА_2 як президента клубу; протокол № п-2/2015 засідання Президії ГО "Мотоклуб Ангели" від 16.10.2015 р. з реєстром осіб, які брали участь в засіданні, відповідно до якого, було прийнято рішення щодо проведення загальних зборів організації 30.10.2015 року за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Онезька, 285; протокол № 02-2015 Загальних зборів ГО "Мотоклуб Ангели" від 30.10.2015 р. з реєстром осіб, які брали участь в загальних зборах, відповідно до якого було прийнято рішення щодо змін у керівному складі організації, а саме: обрання ОСОБА_2 Президентом клубу, обрання членів Президії клубу, затвердження та виготовлення нової печатки клубу; протокол засідання Президії ГО "Мотоклуб Ангели" від 30.10.2015 року з реєстром осіб, які брали участь в засіданні; реєстраційна картка щодо внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (т.1 а.с. 100-111).

24.11.2015 року Дніпропетровським міським управлінням юстиції Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області складено правовий висновок щодо відповідності законам України та Статуту організації повідомлення про зміни до статуту, зміни у складі керівних органів, зміну особи (осіб), уповноваженої (их) представляти організацію, зміну місцезнаходження ГО "Мотоклуб Ангели", та видано наказ № 627/01-06 від 24.11.2015 р. "Про прийняття повідомлення про зміни у керівному складі Громадської організації "Мотоклуб Ангели", з повідомленням про це ОСОБА_2 (т.1 а.с. 141-143).

На підставі зазначеного наказу, відповідачем було проведено державну реєстрацію змін в установчих документах ГО "Мотоклуб Ангели" від 08.12.2015 р.

Не погодившись із зазначеними діями та рішенням, позивач звернувся до суду із даним позовом.

Вирішуючи спір між сторонами суд першої інстанції виходив з того, що рішення про призначення загальних зборів на яких було змінено керівництво клубу прийнято не в спосіб та не в порядку визначеному чинним Законом та статутом організації, вказане, на думку суду, є достатньою підставою для скасування запису про державну реєстрацію.

Суд апеляційної інстанції погоджується з такими висновками суду першої інстанції з огляду на наступне.

Згідно з ч. 1 ст. 14 Закону «Про громадські об'єднання» (далі по тексту Закон), внесення змін до відомостей про громадське об'єднання як юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, здійснюється у порядку, передбаченому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Відповідно до ч. 3 ст. 14 Закону, громадське об'єднання вносить зміни до складу керівних органів в порядку, визначеному статутом цього об'єднання, з урахуванням норм цього Закону.

Згідно ч. 4 ст. 14 Закону було визначено, що зареєстроване громадське об'єднання для внесення змін до відомостей про склад керівних органів подає (надсилає) такі документи: 1) заяву довільної форми; 2) заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; 3) засвідчений печаткою громадського об'єднання примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення вищого органу управління громадського об'єднання про зміну зазначених осіб, прийнятого в порядку, визначеному статутом громадського об'єднання, та оформленого з дотриманням пунктів 1, 2, 6, 8 частини другої статті 9 цього Закону, та/або примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення; 4) засвідчений печаткою громадського об'єднання примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) протоколу засідання керівного органу громадського об'єднання, на якому відповідно до статуту було скликано засідання вищого органу управління, якщо зміни прийняті вищим органом управління; 5) відомості про керівні органи.

Документи, зазначені в пунктах 1, 2 і 5 цієї частини, підписує керівник громадського об'єднання.

Відповідно до ч. 8 ст. 14 Закону України № 4572-VI (в редакції від 26.05.2015 року), вимога подання інших документів про зміни у складі керівних органів, зміни особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об'єднання, зміни місцезнаходження та зміни до статуту не допускається.

Частина 9 статті 14 Закону України визначає, що уповноважений орган з питань реєстрації протягом п'яти робочих днів з дня отримання документів, зазначених у частинах четвертій - сьомій цієї статті, приймає одне з таких рішень: 1) про прийняття повідомлення про зміни у складі керівних органів, зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об'єднання, зміну місцезнаходження, зміни до статуту; 2) про відмову у прийнятті повідомлення про зміни у складі керівних органів, зміни до статуту - у разі порушення статуту громадського об'єднання; 3) про відмову у прийнятті повідомлення про зміни до статуту - за наявності підстав, передбачених частиною десятою статті 12 цього Закону (крім порушення вимог статті 7 цього Закону); 4) про направлення висновку за результатами правової експертизи - за наявності підстав, передбачених пунктами 1, 2 (крім невідповідності документів вимогам статей 8, 9 цього Закону), 3 частини чотирнадцятої статті 12 цього Закону; 5) про залишення документів без розгляду по суті - за наявності підстав, передбачених у пунктах 3 - 5 частини сімнадцятої статті 12 цього Закону.

Згідно з ч. 10 ст. 14 Закону, уповноважений орган з питань реєстрації у разі прийняття рішення, зазначеного в пункті 1 частини дев'ятої цієї статті: 1) вносить до Реєстру громадських об'єднань відомості про зміни у складі керівних органів, особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об'єднання, зміну місцезнаходження та про зміни до статуту і забезпечує внесення відомостей про зазначені зміни щодо громадських об'єднань із статусом юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; 2) видає (надсилає рекомендованим листом з повідомленням про вручення) громадському об'єднанню свідоцтво про реєстрацію, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та один примірник статуту з відміткою про прийняття повідомлення про зміни до статуту - у разі зміни назви, мети та місцезнаходження громадського об'єднання; 3) видає (надсилає рекомендованим листом з повідомленням про вручення) громадському об'єднанню виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - у разі змін у складі керівних органів громадського об'єднання.

Відповідно до ч.1 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи, згідно із законодавством України.

За приписами частини 2 статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» порядок проведення держаної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців включає, зокрема: перевірку комплектності документів, які подаються державному реєстратору, та повноти відомостей, що вказані в реєстраційній картці; перевірку документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації; внесення відомостей про юридичну особу або фізичну особу - підприємця до Єдиного державного реєстру, оформлення та видачу виписки з Єдиного державного реєстру.

Статтею 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» встановлено, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника юридичної особи або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори крім документів, передбачених частиною першою цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально завірену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення.

Відповідно до ч. 6 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», державний реєстратор залишає без розгляду документи, подані для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо документи подані особою, яка не має відповідних повноважень.

У відповідності до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців», відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, регулюються Конституцією України, цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

Отже, виходячи з аналізу зазначених норм права, при проведення дій щодо внесення запису про державну реєстрацію відомостей про громадське об'єднання державний реєстратор повинен перевірити на відповідність поданий для реєстрації пакет документів, а також визначити наявність обсягу відповідних повноважень у особи яка звернулась для проведення реєстрації.

12 жовтня 2015 року третьою особою ОСОБА_2 до реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції було подано повідомлення про зміну керівних органів ГО "Мотоклуб Ангели" (т. 1 а.с. 173), проте, за результатами його розгляду, відповідачем було відмовлено у внесенні зазначених змін у відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб щодо цієї організації.

Так, згідно правового висновку Дніпропетровського міського управління юстиції "Щодо відповідності законам України та статуту повідомлення про зміни до статуту, зміни у складі керівних органів, зміну особи (осіб), уповноваженої (их) представляти, зміну місцезнаходження Громадської організації "Мотоклуб Ангели" від 16.10.2015 року, відповідачем визнано неправомірним рішення Загальних зборів щодо зміни місцезнаходження Громадської організації "Мотоклуб Ангели" та змін у керівному складі організації, а проведене 07.10.2015 року засідання - неправомочним (т.1 а.с. 169-170).

Підставою для такого висновку стало недотримання процедури призначення Президента ГО "Мотоклуб Ангели", визначеної п. 7.7 Статуту організації.

18.11.2015 року до Дніпропетровського міського управління юстиції надійшла повторна заява, підписана від імені Президента ГО "Мотоклуб Ангели" ОСОБА_2, за своєю формою та змістом повністю аналогічна тій, що була подана ним 16.10.2015 року та за якою було прийнято рішення про відмову у внесенні відповідних змін (т. 1 а.с. 173, 148).

До вказаної заяви були долучені документи, за змістом та формою складені ідентично тим, що надавалися із попередньою заявою, але датовані іншими датами, а саме: протокол № п-2/2015 засідання Президії ГО "Мотоклуб Ангели" від 16.10.2015 р. з реєстром осіб, які брали участь у засіданні, відповідно до якого, було прийнято рішення щодо проведення Загальних зборів організації; протокол № 02-2015 Загальних зборів ГО "Мотоклуб Ангели" від 30.10.2015 р. з реєстром осіб, які брали участь в загальних зборах, відповідно до якого, було прийнято рішення щодо змін у керівному складі організації, з реєстром осіб, які брали участь в засіданні (т. 1 а.с. 154, 190; т.1 а.с. 156, 186).

З протоколу № 02-2015 Загальних зборів ГО "Мотоклуб Ангели" від 30.10.2015 року, наданого третьою особою ОСОБА_2 для реєстрації, вбачається, що в засіданні приймали участь 24 особи, що складає 77% від загальної кількості учасників громадської організації, а загальний реєстр членів ГО "Мотоклуб Ангели" станом на 07.10.2015 року налічував 31 особу.

З протоколів Загальних зборів членів ГО "Мотоклуб Ангели", проведених у 2015-2016 роках, встановлено, що кількість членів організації протягом вказаного періоду в середньому налічує 50 осіб.

В свою чергу, судом першої інстанції встановлено та матеріалами справи підтверджено, що прізвища осіб, зазначених у реєстрі осіб, які взяли участь в засіданні від 30.10.2015 року (окрім осіб, що були виключені зі складу організації 10.09.2015 року), не повторюються в жодному іншому протоколі загальних зборів цієї організації, в тому числі, тих, що відбувалися до 10 вересня 2015 року. Навпаки, особи, які входили до складу керівних органів даної організації та її постійні члени, які брали участь у кожному засіданні загальних зборів організації, серед переліку осіб, що взяли участь в загальних зборах 30.10.2015 року, не значаться.

Крім того, відповідно до протоколу позачергових Загальних зборів ГО "Мотоклуб Ангели" від 10.09.2015 року, на яких було прийнято рішення про виключення зі складу організації її окремих учасників, зокрема, ОСОБА_2, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, рішення про виключення осіб з членів клубу було прийнято більшістю голосів з 39 членів клубу, присутніх на цьому засіданні, що, в свою чергу, становить більшість від загальної кількості учасників організації (61 особа).

Дане засідання Загальних зборів проведено за участі Президента клубу (ОСОБА_5), його засновників (ОСОБА_4.), а також членів клубу, які входили до складу керівних та контролюючих органів клубу (ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, та інші). Зазначені прізвища фігурують в протоколах загальних зборів клубу, починаючи з 2004 року (т.1 а.с. 201-241).

Між тим, відповідно до п. 7.5 Статуту Громадської організації "Мотоклуб Ангели", Загальні збори визнаються правомочними, якщо в них приймають участь більше, ніж 50% від загальної кількості членів Клубу. Голосування на Загальних зборах відкрите, рішення приймаються простою більшістю голосів (т.1 а.с. 12).

Суд апеляційної інстанції зазначає, що в судовому засіданні представник третьої особи - заявника апеляційної скарги та представник позивача пояснили, що в громадській організації «Мотоклуб Ангели» не ведеться поіменних списків учасників клубу, не приймається також окремих поіменних рішень щодо прийняття осіб у члени клубу, членські картки не видаються в супереч вимогам статуту організації.

Отже, будь-яких документів, які підтверджували б кількість членів клуба станом на кожний окремий проміжок часу немає.

Таким чином, суд апеляційної інстанції вважає необґрунтованими доводи заявника апеляційної скарги з приводу того, що під час прийняття рішення про виключення зі складу організації її окремих учасників, зокрема, ОСОБА_2, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 приймали участь особи, які не є учасника громадської організації, оскільки про їх участь не приймалось окремого рішення та кожна кандидатура не була погоджена Президією.

При цьому, аналіз Статуту Громадської організації, документів наявних в матеріалах справи та з урахуванням норм Закону, суд апеляційної інстанції погоджується з висновками суду першої інстанції про те, що підстави вважати неправомірним рішення Загальних зборів організації від 10.09.2015 р. щодо виключення ОСОБА_2 з числа її учасників - відсутні.

Отже, з урахуванням наведеного, суд приходить до висновку, що станом на 16.10.2015 року у засіданні Президії ГО "Мотоклуб Ангели" приймав участь лише один з трьох членів Президії, а також особа, яка на той момент була виключена із членів ГО "Мотоклуб Ангели", у зв'язку з чим, ухвалене Президією рішення щодо проведення загальних зборів членів організації 30 жовтня 2015 р. є порушенням п. 7.7 Статуту, яким передбачено правомочність прийняття рішень Президією за наявності не менш ніж 2/3 її членів.

Зважаючи на неправомочність проведеного 16 жовтня 2015 року засідання Президії ГО "Мотоклуб Ангели" та неправомірність прийнятих у такий спосіб рішень, суд першої інстанції дійшов вірного висновку про відсутність підстав вважати скликання позачергових Загальних зборів членів організації правомірним, а проведені Загальні збори організації, оформлені протоколом № 02-2015 від 30.10.2015 р., та рішення щодо зміни у керівному складі організації такими, що відповідають вимогам Закону.

Суд апеляційної інстанції зазначає, що неправомірне позачергове скликання Загальних зборів виключає правомочність проведення Зборів та рішень, зокрема рішення про зімну к складі керівного органу, вказане зумовлює й відсутність передбачених законом правових підстав для здійснення державної реєстрації змін у складі керівних органів на підставі неправомочного рішення.

Отже, з урахуванням вищенаведеного, суд апеляційної інстанції приходить до висновку, що державна реєстрація змін у складі керівних органів Громадської організації «Мотоклуб Ангели», а також наказ Дніпропетровського міського управління юстиції Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області №627/01-06 від 34.11.2015 р. є такими, що підлягають скасуванню в судовому порядку.

З огляду на викладене, суд апеляційної інстанції приходить до висновку про законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції та відсутність підстав для його скасування.

Керуючись ч. 3 ст. 160, ст.195, ст.196, п.1 ч.1 ст.198, ст.200, ст.205, ст.206 КАС України суд, -

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 - залишити без задоволення.

Постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 липня 2016 року у справі №804/2527/16 - залишити без змін.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двадцяти днів відповідно до ст.. 212 КАС України.

Головуючий: О.О. Круговий

Суддя: О.М. Лукманова

Суддя: Л.А. Божко