20.10.2011 Справа № 2а/2570/4787/2011
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 жовтня 2011 р.м. Чернігів
Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючої судді - Бородавкіної С.В.
при секретарі - Андрушко І.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Комунального підприємства "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області до Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції Чернігівської області про визнання дій протиправними, скасування податкового повідомлення-рішення та податкової вимоги ,-
В С Т А Н О В И В :
Позивач 20.09.2011 року звернувся до суду із позовом до Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції Чернігівської області і просить визнати дії відповідача протиправними, визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 06.05.2011 р., № НОМЕР_2 від 13.07.2011 р., податкову вимогу №156 від 25.08.2011 р.
Свої позовні вимоги мотивує тим, що відповідно до п.п.78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України документальна позапланова виїзна перевірка здійснюється, якщо виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит органу державної податкової служби протягом десяти робочих днів з дня отримання запиту. Редакція газети "Наш край" зареєстрована платником ПДВ з 02.03.2010 р. тому податкових декларацій за період з 01.03.2008 р. по 28.02.2010 р. не подавала і виявити недостовірність даних, що містяться у них неможливо. Крім того, згідно з п.1 ст.181 ПК особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку у разі коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), що підлягають оподаткуванню згідно з цим Кодексом протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість). В редакції цього пункту говориться про операції, що оподатковуються, а не про об'єкт оподаткування. Передплата періодичних видань друкованих засобів масової інформації звільнена від оподаткування згідно з п.197.1.25 ст.197 Податкового кодексу України. Таким чином, загальна сума доходу від оподаткованих операцій за період з 01.03.2008 р. по 01.03.2010 р. протягом дванадцяти календарних місяців сукупно не перевищували 300000 гривень, вона складає лише 44,5 відсотки від загального обсягу постачання товарів/послуг.
Крім того, згідно п.182.1 ст.182 Податкового кодексу України якщо особа, яка провадить оподатковувані операції і відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу не є платником податку у зв'язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від встановленої зазначеною статтею суми та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою. Обсяг постачання Редакції Чернігівської районної газети "Наш Край" складає 25-30 відсотків загального обсягу постачання. В акті про результати документальної позапланової виїзної перевірки Чернігівської МПДІ інспектор відділу податкового контролю юридичних осіб ОСОБА_1 в обсяги операцій з поставки товарів (послуг) включила % банку (згідно ПК не є об'єктом оподаткування) та вартість комп'ютера, який редакція отримала від народного депутата ОСОБА_2 як благодійний внесок (згідно п.4.2. Статуту редакції майно Редакції є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району і закріплюється за ним на праві господарського відання) . Таким чином збільшивши загальну суму від здійснення операцій з постачання товарів/послуг у червні 2009 року до 300574,06 грн., що не відповідає дійсності. А тому вважають податкові повідомлення-рішення незаконними та такими, що підлягають скасуванню.
12.10.2011 року представник позивача надав уточнення обґрунтувань позовної заяви, в яких зазначив, що згідно п.п.2.3.1 п.2.3 ст.2 Закону України «Про податок на додану вартість» коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, що підлягають оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахована (сплачена, надана) такій особі або в рахунок зобов'язань третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість). В редакції цього пункту говориться про операції, що оподатковуються, а не про обєкт оподаткування. Згідно п.п.1.1 ст.1 цього Закону податок, оподаткування, платник податку, оподатковувана операція (у відповідних відмінках) - податок на додану вартість, оподаткування податком на додану вартість, платник податку на додану вартість, операція, яка підлягає оподаткуванню податком на додану вартість. Передплата періодичних видань друкованих засобів масової інформації звільнена від оподаткування згідно п.5.1.2 п.5.1 цього ж Закону. Таким чином, загальна сума доходу від оподаткованих операцій за період з 01.03.2008 р. по 01.03.2010 р. протягом дванадцяти календарних місяців сукупно не перевищували 300000 грн., вона складає лише 44,5 відсотки від загального обсягу постачання товарів/послуг.
Згідно п.п.7.8.1 п.7.8 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» податковим періодом є один календарний місяць, а згідно п.п.2.3.1 п.2.3 ст.2 і п.9.4 ст.9 цього ж Закону якщо обсяг оподатковуваних операцій особи протягом звітного податкового періоду перевищує суму, визначену підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 цього Закону, не більше ніж у два рази, така особа зобов'язана надіслати податковому органу заяву про реєстрацію протягом двадцяти календарних днів, наступних за таким звітним податковим періодом. В акті ж заниження податкових зобовязань з ПДВ рахується з липня 2009 року, коли на думку Чернігівської МДПІ загальна сума доходів від оподаткованих операцій перевищила 300000 грн., що є ще одним порушенням Закону України «Про податок на додану вартість». Крім того, в даному випадку період дорівнює не 12 останніх місяців, а 12 місяців і 27 днів.
Представник позивача позовні вимоги просив задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача позовні вимоги не визнав та зазначив, що у періоді, за який було виявлено порушення позивачем порядку реєстрації платником податку на додану вартість (01.03.2008-28.02.2010р.р.) такий порядок встановлювався Законом України «Про податок на додану вартість», який втратив чинність 01.01.2011 року з введенням в дію Податкового кодексу (п.2 Прикінцевих положень Кодексу). Згідно ст.58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, таким чином, норми Податкового кодексу не розповсюджуються на період в якому і позивачем було вчинено порушення податкового законодавства (01.03.2008-28.02.2010 р.р.). КП «Редакція Чернігівської районної газети «Наш край» за період 01.03.2008 - 28.02.2010 р.р. перебувало на загальній системі оподаткування та не реєструвалося платником податку на додану вартість. У періоді серпень 2008р. - липень 2009р. (12 календарних місяців сукупно загальна сума оподатковуваних операцій з поставки товарів (послуг)) позивач перевищив 300 000 грн. і в липні 2009р. - 312 175,07 грн. У липні 2009 року обсяг оподатковуваних операцій становив 100 534,25 грн. Таким чином, у період серпень 2008р. - липень 2009р. (12 послідовних календарних місяців сукупно) обсяг оподатковуваних операцій перевищив 300 тис.грн. та станом на 31.07.2009р. становив 312175,07 грн., а саме: обсяг оподатковуваних операцій за серпень 2008р.- червень 2009р. (11 послідовних місяців) 211 640,82 грн. + обсяг оподатковуваних операцій за липень 2009р. - 100534,25 грн. = 312175,07 грн. Відповідно до п.9.4 ст.9 Закону України "Про податок на додану вартість" якщо обсяг оподатковуваних операцій особи протягом звітного податкового періоду перевищує суму, визначену підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 цього Закону, не більше ніж у два рази, така особа зобов'язана надіслати податковому органу заяву про реєстрацію протягом двадцяти календарних днів, наступних за таким звітним податковим періодом. Позивачем не подано заяву про реєстрацію платником ПДВ протягом 20 календарних днів з моменту досягнення суми оподатковуваних операцій (27.07.2009р.), яка визначена підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 Закону «Про податок на додану вартість» - 300 тис. грн. (без урахування ПДВ) протягом останніх 12 календарних місяців сукупно. Заяву щодо реєстрації платником ПДВ КП «Редакція Чернігівської районної газети«Наш край» ЧРР до Чернігівської МДШ подано 22.02.2010р (вх.№ 526/10 від 22.02.2010р.). Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість №100272298 серії НБ №229139 отримано платником 02.03.2010 р. Відповідно до п. 9.4 ст. 9 Закону України «Про податок на додану вартість» особа, що не надсилає заяву щодо реєстрації платником ПДВ, несе відповідальність за ненарахування або несплату ПДВ на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов не підлягає задоволенню з наступних підстав:
21.04.2011 року працівниками Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції Чернігівської області було проведено позапланову виїзну перевірку Комунального підприємства "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області з питань своєчасності реєстрації платника податку на додану вартість та повноти сплати ПДВ за період 01.03.2008 р. 28.02.2010 р.
За результатами виїзної позапланової перевірки було складено акт № 120/23/02476089 від 21.04.2011 року (а.с.9-15).
Перевіркою було встановлено порушення вимог п.9.4 ст.9 Закону України «Про податок на додану вартість», в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді що перевірявся на загальну суму 40270,07 грн., у тому числі в червні 2009 р. на суму 2377,06 грн., в липні 2009 р. на суму 4703,90 грн., в серпні 2009 р. на суму 1285,31 грн., в вересні 2009 р. на суму 1196,34 грн., в жовтні 2009 р. на суму 2795,54 грн., в листопаді 2009 р. на суму 2115,92 грн., в грудні 2009 р. на суму 18799,57 грн., в січні 2010 р. на суму 4097,11 грн., в лютому 2010 р. на суму 2899,32 грн.
На підставі акта перевірки відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення від 06.05.2011 р. № НОМЕР_1 за платежем податок на додану вартість на суму 50337,59 грн., з них: +40270,07 грн. за основним платежем, 10067,52 грн. за штрафними санкціями (а.с.16).
Рішенням про продовження строку розгляду скарги від 27.05.2011 р. №945/10/25-020 Чернігівській міжрайонній державній податковій інспекції відповідно до п.п.78.1.5 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України, для обєктивного розгляду скарги КП "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області, було доручено організувати проведення документальної позапланової перевірки підприємства з питання своєчасності реєстрації платника податку на додану вартість за період з 01.03.2008 - 28.02.2010 р.р. (а.с.19-20)
17.06.2011 року працівниками Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції Чернігівської області було проведено позапланову виїзну перевірку Комунального підприємства "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області з питань своєчасності реєстрації платника податку на додану вартість та повноти сплати ПДВ за період 01.03.2008 р. 28.02.2010 р.
За результатами виїзної позапланової перевірки було складено акт №175/23/02476089 від 17.06.2011 р. (а.с.21-28).
Перевіркою було встановлено порушення вимог п.9.4 ст.9 Закону України «Про податок на додану вартість», в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді що перевірявся на загальну суму 35624,13 грн., у тому числі в липні 2009 р. на суму 2435,01 грн., в серпні 2009 р. на суму 1285,31 грн., в вересні 2009 р. на суму 1196,34 грн., в жовтні 2009 р. на суму 2795,54 грн., в листопаді 2009 р. на суму 2115,92 грн., в грудні 2009 р. на суму 18799,57 грн., в січні 2010 р. на суму 4097,11 грн., в лютому 2010 р. на суму 2899,32 грн.
Рішенням про результати розгляду скарги від 30.06.2011 р. №1208/10/25-020 скасовано податкове повідомлення-рішення Чернігівської МДПІ від 06 травня 2011 року №0000182340 в частині визначення суми грошового зобовязання по податку на додану вартість на 4645,94 грн. за основним платежем та на 1161,49 грн. за штрафними санкціями, в іншій частині залишено без змін (а.с.29-31).
13.07.2011 р. відповідачем було прийнято податкове повідомлення-рішення №0000402340 за платежем податок на додану вартість на суму 44530,15 грн., з них: 35624,12 грн. за основним платежем, 8906,03 грн. за штрафними санкціями (а.с.32).
Відповідно до п.2.1 ст.2 Закону України від 03.04.1997 № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" (норми якого діяли на момент виникнення правовідносин) платником податку є: будь-яка особа, яка: а) здійснює або планує здійснювати господарську діяльність та реєструється за своїм добровільним рішенням як платник цього податку; б) підлягає обов'язковій реєстрації як платник цього податку; в) імпортує товари (супутні послуги) в обсягах, що підлягають оподаткуванню цим податком згідно з нормами цієї статті.
Відповідно до п.1.4 ст.1 Закону України "Про податок на додану вартість" поставка товарів - будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатної поставки товарів (результатів робіт) та операції з передачі майна орендодавцем (лізингодавцем) на баланс орендаря (лізингоотримувача) згідно з договорами фінансової оренди (лізингу) або поставки майна згідно з будь-якими іншими договорами, умови яких передбачають відстрочення оплати та передачу права власності на таке майно не пізніше дати останнього платежу.
Відповідно до п.п.2.3.1 п.2.3 ст.2 Закону України "Про податок на додану вартість" особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку у разі коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, що підлягають оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахована (сплачена, надана) такій особі або в рахунок зобов'язань третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість).
Відповідно до п.п. 3.1.1 п.3.1 ст.3 Закону України "Про податок на додану вартість" об'єктом оподаткування є операції платників податку з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України.
Відповідно до п.п.5.1.2 п.5.1 ст.5 Закону України "Про податок на додану вартість" звільняються від оподаткування операції з поставки (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок, крім видань еротичного характеру, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників українського виробництва, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови; доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України.
Відповідно до п.9.3 ст.9 Закону України "Про податок на додану вартість" особи, які підпадають під визначення пункту 2.3 статті 2 цього Закону, зобов'язані зареєструватися як платник податку у податковому органі за їх місцезнаходженням (місцем проживання). Форма заяви про реєстрацію визначається у порядку, визначеному центральним податковим органом. Дані з реєстру платників податку підлягають оприлюдненню в порядку, визначеному центральним податковим органом.
Відповідно до п.9.4 ст.9 Закону України "Про податок на додану вартість" якщо особа, на яку не поширюється дія пункту 2.3 статті 2 цього Закону, як платник податку, вважає за доцільне добровільно зареєструватися платником податку і відповідає вимогам підпункту 2.2 статті 2 цього Закону, така реєстрація провадиться за її заявою.
Якщо обсяг оподатковуваних операцій особи протягом звітного податкового періоду перевищує суму, визначену підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 цього Закону, не більше ніж у два рази, така особа зобов'язана надіслати податковому органу заяву про реєстрацію протягом двадцяти календарних днів, наступних за таким звітним податковим періодом.
Особа, що не надсилає таку заяву у таких випадках та у такі строки, несе відповідальність за ненарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.
Відповідно до Порядку заповнення і подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.1997 р. №166 при визначенні загального обсягу оподатковуваних операцій звітного періоду (рядок 5.1) враховуються обсяги операцій на митній території України, що оподатковуються за ставкою 20 відсотків (крім імпорту товарів), за нульовою ставкою та операції, які звільнені від оподаткування (ст.5,11 Закону України «Про податок на додану вартість», інші нормативні акти) (а.с.96-97).
При розрахунку загальної суми від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), що підлягають оподаткуванню згідно з Законом України «Про податок на додану вартість», для визначення необхідності обовязкової реєстрації платником ПДВ, позивач повинен був врахувати як обсяги операцій, оподатковуваних за ставкою 20%, так і обсяги доходу від операцій, які звільнені від оподаткування.
У періоді серпень 2008р. - липень 2009р. (12 календарних місяців сукупно) загальна сума оподатковуваних операцій з поставки товарів (послуг) Комунального підприємства "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області перевищила 300000 грн. - в липні 2009 року становила 312175,07 грн.
Сума оподатковуваних операцій позивача складається з операцій по наданню послуг з передплати періодичних видань, публікації в газеті платних матеріалів, оголошень, привітань.
Актом перевірки, на підставі наданих позивачем на перевірку первинних документів, встановлено обсяг оподатковуваних операцій за серпень 2008 р.- червень 2009 р., а саме: за серпень 2008 р. - 16620,73 грн., за вересень 2008 р. - 17423,54 грн.; за жовтень 2008 р. - 20 353,80 грн.; за листопад 2008 р. - 15505,12 грн.; за грудень 2008 р. - 9537,57 грн.; за січень 2009 р. - 84823,58 грн.; за лютий 2009 р. - 9681,80 грн.; за березень 2009 р. - 5191,88 грн.; за квітень 2009 р. - 10404,94 грн.; за травень 2009 р. - 9940,42 грн.; за червень 2009 р. - 12157,44 грн.
Всього у період з серпня 2008 р. по червень 2009 р. (11 послідовних місяців) обсяг оподатковуваних операцій становив 211640,82 грн., в липні 2009 р. 100534,25 грн.
Таким чином, у період з серпня 2008 р. по липень 2009 р. (12 послідовних календарних місяців сукупно) обсяг оподатковуваних операцій перевищив 300 тис.грн. та станом на 31.07.2009 р. становив 312175,07 грн. (обсяг оподатковуваних операцій за серпень 2008 р.- червень 2009 р. (11 послідовних місяців) 211640,82 грн. + обсяг оподатковуваних операцій за липень 2009 р. - 100534,25 грн. = 312175,07 грн.).
Сума податкового зобовязання з ПДВ за результатами перевірки було визначена наступним чином:
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в період з 27.07.2009 р. по 31.07.2009р. - 12175, 07 грн., сума ПДВ 20% - 2435,014 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в серпні 2009 р. - 6426,56 грн., сума ПДВ 20% - 1285,312 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в вересні 2009 р. - 5981,69 грн., сума ПДВ 20% - 1196,338 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в жовтні 2009 р. - 13977,72 грн., сума ПДВ 20% - 2795,544 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в листопаді 2009 р. - 10579,6 грн., сума ПДВ 20% - 2115,92 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в грудні 2009 р. - 93977,85 грн., сума ПДВ 20% - 18799,57 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в січні 2010 р. - 20485,53 грн., сума ПДВ 20% - 4097,106 грн.;
- обсяг операцій що підлягає оподаткуванню в лютому 2010 р. - 14496,61грн., сума ПДВ 20% - 2899,322 грн.
Всього сума заниження податкових зобовязань з ПДВ складає 35624,13 грн.
Заяву щодо реєстрації позивача платником ПДВ було подано 22.02.2010 року, а не протягом 20 календарних днів з моменту досягнення суми оподатковуваних операцій (27.07.2009 р.) як визначено п.п.2.3.1 п.2.3 ст.2 Закону України "Про податок на додану вартість", чим порушено п.9.4 ст.9 Закону України "Про податок на додану вартість".
Відповідно до п.п.59.1 ст.59 Податкового кодексу України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до п.п.59.3 ст.59 Податкового кодексу України податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.
Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов'язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Відповідно до п.59.4. ст.59 Податкового кодексу України податкова вимога надсилається також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
25.08.2011 року Чернігівською МДПІ було винесено податкову вимогу від 25 серпня 2011 р. №156 (а.с.43).
Відповідно до п.123.1 ст.123 Податкового кодексу України у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, - тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.
Таким чином, суд приходить до висновку, що позивачем дійсно було вчинено порушення вимог п.9.4 ст.9 Закону України "Про податок на додану вартість" в період з 01.03.2008 року по 28.02.2010 року, в результаті чого КП "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області занижено податок на додану вартість на загальну суму 35624,13 грн.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Враховуючи те, що в судовому засіданні було встановлено правомірність винесення податкових повідомлень-рішень № НОМЕР_1 від 06.05.2011 р., № НОМЕР_2 від 13.07.2011 р., позовні вимоги про визнання дій відповідача протиправними, скасування податкових повідомлень-рішень та скасування податкової вимоги №156 від 25.08.2011 р. з підстав, наведених позивачем у позовній заяві, задоволенню не підлягають.
Враховуючи наведене, керуючись ст.160-163 КАС України, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
В задоволенні позовних вимог Комунальному підприємству "Редакція Чернігівської районної газети "Наш Край" Чернігівської районної ради Чернігівської області - відмовити.
Постанова набирає законної сили та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені статтями 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Бородавкіна С.В.