Постанова № 64655540, 08.02.2017, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.02.2017
Номер справи
805/3932/16-а
Номер документу
64655540
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Куденков К.О.

Суддя-доповідач - ОСОБА_1

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 лютого 2017 року справа №805/3932/16-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого Блохіна А.А., суддів: Гаврищук Т.Г., І.Д. Компанієць, розглянув в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства Авдіївський завод металевих конструкцій на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 14 листопада 2016 року у справі № 805/3932/16-а за позовом Публічного акціонерного товариства Авдіївський завод металевих конструкцій до Красноармійської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправною та скасування вимоги,-

В С Т А Н О В И В:

26 жовтня 2016 року Публічне акціонерне товариство Авдіївський завод металевих конструкцій (надалі позивач, ПуАТ АЗМК) звернулося до суду з адміністративним позовом до Красноармійської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області (Красноармійська ОДПІ) про визнання протиправною та скасування вимоги про сплату боргу (недоїмки) № Ю-2212-17 від 10.10.2016 року.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 14 листопада 2016 року у справі № 805/3932/16-а у задоволенні позову відмовлено.Позивач не погодився з постановою суду, подав апеляційну скаргу, яку обґрунтував порушенням норм матеріального та процесуального права, просив скасувати постанову суду першої інстанції, прийняти нову, якою задовольнити позовні вимоги.Апеляційна скарга обґрунтована тим, що позивач вважає, що на нього розповсюджується дія пункту 9-4 розділу VIII Прикінцеві та перехідні положення ОСОБА_2 України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в частині звільнення від виконання обовязків платника єдиного внеску до закінчення проведення антитерористичної операції, у тому числі звільнення від сплати єдиного внеску у період з 14.04.2014р. по теперішній час. Зазначає, що ПуАТ АЗМК знаходиться у зоні активних бойових дій.

Сторони в судове засідання не прибули, відповідно до приписів п.2 ч.1 ст.197 КАС України справу розглянуто в письмовому провадженні.

В запереченнях на апеляційну скаргу відповідач просив розглянути справу за відсутності представника.

Колегія суддів заслухала доповідь судді-доповідача, перевірила матеріали справи, вивчила доводи апеляційної скарги і дійшла висновку про те, що апеляційна скарга підлягають задоволенню з наступних підстав.

Судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що ПуАТ АЗМК зареєстроване у якості юридичної особи, ідентифікаційний код: 00130636, місцезнаходження: 86060, Донецька область, місто Авдіївка, вулиця Маяковського, будинок 94, про що зазначено у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №1000677444 від 24.02.2016р.

Станом на 14.11.2016р. ПуАТ АЗМК перебуває на обліку у відповідача, про що зазначено у відомостях з Єдиного державного реєстру, безоплатний доступ до яких забезпечується на підставі Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016р. № 1657/5, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 червня 2016р. за № 839/28969.

Відно до вказаних відомостей ПуАТ АЗМК знаходиться на обліку в Красноармійській ОДПІ (ідентифікаційний код: 39882614, місцезнаходження 85300, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Горького, будинок 1).

Позивач звернувся до Ясинуватської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області з листом вих.№957 від 27.04.2015р., в якому зазначив наступне: Публічне акціонерне товариство Авдіївський завод металевих конструкцій (ЄДРОПОУ 00130636), яке зареєстровано як платник податків у Ясинуватській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що у звязку з проведенням на території міста Авдіївки антитерористичної операції та ведення активних бойових дій, підприємство з 28.07.2014 року залишилось без енергопостачання, опалювання та водопостачання; відсутні телефонний звязок та інтернет, у виробничих цехах, адміністративних приміщеннях повністю відсутні скло на вікнах, пробитий дах, потрощені меблі, документи та iн., а з 26.01.2015 року посадові особи підприємства втратили доступ до електронних баз даних бухгалтерського та податкового обліку та звітності ПАТ АЗМК і робота підприємства була зупинена зовсім. Тобто на підприємстві внаслідок АТО утворилися форс-мажорні обставини, які не дозволяють ПАТ АЗМК працювати в звичайному режимі, що підтверджено сертифікатами Торгово-промислової палати України від 23.09.2014 року за №601,602.

Внаслідок вищенаведеного, ПАТ АЗМК повідомляє про неможливість своєчасно сформувати та відправити до Державної фіскальної служби України податкові звіти, а саме Декларацію з податку на додану вартість за період січень-березень 2015р., Декларацію з податку на прибуток за 2014р., звітність з єдиного соціального внеску за період січень-березень 2015р., Податковий розрахунок за формою 1ДФ, іншу податкову звітність за перший квартал 2015 року, отримувати вхідні та реєструвати видані податкові накладні з податку на додану вартість та інші податкові документи, а також про неможливість своєчасно сплатити податкові та інші зобовязання з орендної плати за землю, податку з доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску.

20 квітня 2015 року Публічне акціонерне товариство Авдіївський завод металевих конструкцій отримало віддалений (дистанційний) доступ до електронних баз даних і звітності підприємства та намагається частково відновити господарчу діяльність, сформувати та відправити податкову звітність за минулі податкові періоди. Для відновлення подання податкової звітності в електронному вигляді ПАТ АЗМК 22.04.2015р. було надіслано Договір про визнання електронних документів за №220420151, квитанція №1 отримана 22.04.2015р., квитанція №2 досі не отримана і підприємство не має можливості подавати звіти.

Виходячи з цього Публічне акціонерне товариство Авдіївський завод металевих конструкцій просить відновити співпрацю підприємства з Державною фіскальною службою, подовжити строки подання податкової звітності та сплати обов'язкових платежів і не застосовувати проти підприємства фінансові санкції за несвоєчасне подання податкової звітності та порушення строків сплати податкових зобовязань, які передбачені Податковим кодексом України, у звязку дії на підприємстві обставин непереборної сили..

10 жовтня 2016 року Красноармійська ОДПІ сформувала вимогу про сплату боргу (недоїмки) №Ю-2212-17 щодо сплати позивачем недоїмки з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі 585 724,97 грн.

В спірній вимозі зазначено, що вона сформована станом на 30.09.2016р.

Пункт 9-4 Розділу VIII ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ ОСОБА_2 України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування має наступну редакцію.Платники єдиного внеску, визначені статтею 4 ОСОБА_2 № 2464-VI, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 ОСОБА_2 № 1669-VII, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України від 14 квітня 2014 року N 405/2014, звільняються від виконання своїх обовязків, визначених частиною другою статті 6 ОСОБА_2 № 2464-VI , на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану. Підставою для такого звільнення є заява платника єдиного внеску, яка подається ним до органу доходів і зборів за основним місцем обліку або за місцем його тимчасового проживання у довільній формі не пізніше тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення антитерористичної операції.Відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені цим ОСОБА_2 за невиконання обовязків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції, до платників єдиного внеску, зазначених у цьому пункті, не застосовуються.Частиною 2 статті 6 ОСОБА_2 № 2464-VI серед іншого встановлено, що платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок; Частиною 10 статті 25 ОСОБА_2 № 2464-VI передбачено, що на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.Пунктом 2 частини 11 статті 25 ОСОБА_2 № 2464-VI встановлено, що орган доходів і зборів за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладає на платника єдиного внеску штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно не сплачених сум.Преамбулою ОСОБА_2 № 1669-VII, який набув чинності 15.10.2014, визначено, що цей ОСОБА_3 визначає тимчасові заходи для забезпечення підтримки субєктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення.Статтею 1 ОСОБА_2 № 1669-VII (Визначення термінів) встановлено наступне.Період проведення антитерористичної операції - час між датою набрання чинності Указом Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року № 405/2014 та датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України.Територія проведення антитерористичної операції - територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року № 405/2014.

Статтею 11 ОСОБА_2 № 1669-VII (Прикінцеві та перехідні положення) визначено, що цей ОСОБА_3 набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування (14.10.2014), і втрачає чинність через шість місяців з дня завершення антитерористичної операції, крім пункту 4 статті 11 Прикінцеві та перехідні положення цього ОСОБА_2.Дія цього ОСОБА_2 поширюється на період проведення антитерористичної операції та на шість місяців після дня її завершення.

ОСОБА_2 та інші нормативно-правові акти України діють у частині, що не суперечить цьому ОСОБА_2.Частиною 5 статті 11 ОСОБА_2 № 1669-VII (Прикінцеві та перехідні положення) визначено наступне.Кабінету Міністрів України у десятиденний строк з дня опублікування цього ОСОБА_2: забезпечити прийняття відповідно до своєї компетенції нормативно-правових актів, що випливають із цього ОСОБА_2; затвердити перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року № 405/2014, у період з 14 квітня 2014 року до її закінчення; у десятиденний строк з дня закінчення антитерористичної операції прийняти остаточний перелік; привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;забезпечити розробку і перегляд міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що випливають із цього ОСОБА_2.Відповідно до п. 3 Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року № 405/2014 цей Указ набирає чинності з дня його опублікування. Зазначений Указ Президента України був опублікований у офіційному виданні Офіційний вісник Президента України від 14.04.2014.Таким чином, Указ Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 набув чинності 14.04.2014.Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014р. №1053-р Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція включено м. Авдіївка та м. Красноармійськ (м. Покровськ) Донецької області.

Дію вказаного Розпорядження зупинено Розпорядженням Кабінету Міністрів України №1079-р від 05.11.2014р.

Вказані розпорядження втратили чинність згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 р. № 1275-р Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України. Також, цим розпорядженням до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція включено м. Авдіївка та м. Красноармійськ (м. Покровськ) Донецької області.

Таким чином, з аналізу норм ОСОБА_2 № 1669-VII відносно спірних правовідносин можна зробити наступні висновки. ОСОБА_3 визначає тимчасові заходи для забезпечення підтримки субєктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції.Оскільки Указ Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 набув чинності 14.04.2014, відповідно до ч. 1 ст. 1 ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014 можна достовірно стверджувати, що період проведення антитерористичної операції розпочався. Оскільки Указ Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України не видавався, можна достовірно стверджувати, що проведення антитерористичної операції триває. Якщо достовірно встановлено, що антитерористична операція триває, відповідно обовязково повинна бути територія проведення такої операції. Розпорядженням КМУ від 30 жовтня 2014 року № 1053-р був затверджений перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, згідно з додатком, в якому зазначені міста Авдіївка та Красноармійськ (Покровськ). При цьому в самому змісті цього розпорядження прямо вказано, що воно прийняте на виконання абзацу третього пункту 5 статті 11 ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014.Розпорядженням КМУ від 05 листопада 2014 року № 1079-р зупинена дія розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 1053-р. При цьому в самому змісті цього розпорядження відсутнє будь-яке нормативне обґрунтування.Розпорядженням КМУ від 2 грудня 2015 р. № 1275-р визнано такими, що втратили чинність: розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 № 1053 та від 05.11.2014 № 1079 та знову був затверджений перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, згідно з додатком, в якому зазначені міста Авдіївка та Красноармійськ (Покровськ).. При цьому знову в самому змісті цього розпорядження (№ 1275-р від 02.12.2015) прямо вказано, що воно прийняте на виконання абзацу третього пункту 5 статті 11 ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014.Прийнявши розпорядження КМУ від 05.11.2014 № 1079-р про зупинення дії розпорядження КМУ від 30.10.2014 № 1053-р, Кабінет Міністрів України до 02.12.2015 не прийняв жодного іншого розпорядження, яким би був затверджений перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція. Наявність такого розпорядження обумовлена фактом тривання в цей період антитерористичної операції відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 та дією норм ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014, зокрема, частини 5 статті 11.

Таким чином, в період з 05.11.2014 по 18.12.2015 (дата набрання чинності розпорядження № 1275-р від 02.12.2015) розпорядження КМУ від 05.11.2014 № 1079-р суперечило ОСОБА_2 № 1669-VII. Як наслідок, в силу приписів ч. 3 ст. 11 ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014 вказане розпорядження не діяло, що автоматично в силу приписів закону надає статус чинності розпорядженню КМУ від 30.10.2014 № 1053-р, яким зазначені міста Авдіївка та Красноармійськ (Покровськ). віднесено до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція.При цьому колегія суддів зауважує, що розпорядження КМУ від 30.10.2014 № 1053-р в період з 05.11.2014 по 18.12.2015 не було скасоване або визнане таким, яке втратило чинність. Тобто, в наявності всі підстави для твердження, що в силу приписів ч. 3 ст. 11 ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014 у вказаний вище період часу розпорядження КМУ від 30.10.2014 № 1053-р діяло. У звязку з вище викладеним, можна достовірно стверджувати, що на момент винесення спірної вимоги Позивач знаходився на території здійснення антитерористичної операції, що підтверджується законодавчо встановленими положеннями.Відповідно до ст. 92 Конституції України виключно законами України встановлюються система оподаткування, податки і збори.Всі підзаконні нормативно-правові акти приймаються на основі законів та за своїм змістом не повинні суперечити їм. Підпорядкованість таких актів законам закріплена у положеннях Конституції України.Згідно з ч. 3 ст. 113 Конституції України Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України.Отже, у випадку суперечності норм підзаконного акту нормам закону слід застосовувати норми закону, оскільки він має вищу юридичну силу.ОСОБА_2 № 2464-VI та ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014 мають вищу юридичну силу, ніж норми постанов Кабінету Міністрів України, які розвивають чи деталізують окремі положення зазначених ОСОБА_2.При вирішенні питання відносно позивача щодо винесення спірної вимоги відповідач повинен був керуватися положеннями п. 9-4 Розділу VIII ОСОБА_2 № 2464-VI та нормами ОСОБА_2 № 1669-VII. Тобто, Відповідач не повинен був однозначно застосовувати положення ч. 11 ст. 9 та ч. 10, 11 ст. 25 ОСОБА_2 № 2464-VI, а повинен надати повний та обєктивний аналіз усім нормам законів та підзаконних нормативних актів, які регулюють спірні правовідносини, і лише після цього приймати спірну вимогу.При даних спірних правовідносинах мало місце виключно звільнення від виконання обовязків платника єдиного внеску на час проведення антитерористичної операції певної категорії осіб.Таким чином, податковий орган, вирішуючи питання щодо винесення спірної вимоги, повинен був керуватися нормами Конституції України, усіма положеннями ОСОБА_2 № 2464-VI та ОСОБА_2 № 1669-VII від 02.09.2014 та усіма розпорядженнями Кабінету Міністрів України, які регулюють спірні правовідносини, а не окремими статтями ОСОБА_2 № 2464-VI та Інструкцією, тому прийнята вимога про сплату боргу (недоїмки) № Ю-2212-17 від 10.10.2016 року підлягає скасуванню.Застосування при даних спірних правовідносинах ст. 10 ОСОБА_2 № 1669-VII в частині необхідності обовязкового надання сертифікату Торгово-промислової палати України для підтвердження настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобовязань відповідно до положень ОСОБА_2 № 2464-VI є неможливим з наступних підстав.Дані спірні правовідносини стосуються обовязку платника єдиного внеску щодо своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та врегульовані нормами ОСОБА_2 № 2464-VI, які є спеціальними в даному випадку.Пункт 9-4 Розділу VIII ОСОБА_2 № 2464-VI має посилання на ОСОБА_3 № 1669-VII лише в частині визначення розташування конкретного населеного пункту, який може бути включений у перелік, зазначений у статті 2 ОСОБА_2 № 1669-VII.Як встановлено в судовому засіданні, міста Авдіївка та Красноармійськ (Покровськ) Донецької області включені у перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, відповідно до положень ОСОБА_2 № 1669-VII.Стаття 10 ОСОБА_2 № 1669-VII визначає сертифікат Торгово-промислової палати України як єдиний належний та достатній документ, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобовязань.Зі змісту вказаної статті чітко вбачається, що нею визначений конкретний документ як підстава для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобовязань. При цьому цією нормою не визначено, за невиконання (неналежне виконання) від якого саме зобовязання звільняється певна особа. Тобто, для спірних правовідносин стаття 10 ОСОБА_2 № 1669-VII є загальною нормою. Пункт 9-4 Розділу VIII ОСОБА_2 № 2464-VI, як спеціальна норма законодавства, не містить жодного посилання на необхідність платника єдиного внеску надання до податкового органу сертифікату Торгово-промислової палати України як необхідного документу в якості підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежне виконання) зобовязань щодо сплати (несвоєчасної сплати) єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.Натомість, підпунктом 14.1.11 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України (далі за текстом ПК України) однією з ознак безнадійної заборгованості визначена заборгованість, стягнення якої стало неможливим у звязку з дією обставин непереборної сили, стихійного лиха (форс-мажорних обставин), підтверджених у порядку, передбаченому законодавством.Тобто, положення статті 10 ОСОБА_2 № 1669-VII можуть бути застосовані при вирішенні правовідносин, врегульованих Податковим кодексом України. Однак, відповідно до положень п. 1.3. ст. 1 ПК України цей Кодекс не регулює питання погашення зобов'язань зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що виключає можливість застосування положень статті 10 ОСОБА_2 № 1669-VII при вирішенні спірних правовідносин, врегульованих нормами ОСОБА_2 № 2464-VI.Таким чином, відповідно до пункту 9-4 Розділу VIII ОСОБА_2 № 2464-VI достатньою підставою для звільнення від виконання обовязків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції, є перебування на обліку в податкових органах, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 ОСОБА_2 № 1669-VII. Зазначена підстава відносно позивача була встановлена колегією суддів при розгляді даної справи, що вказує на відсутність у відповідача законних підстав для винесення спірної вимоги про сплату боргу (недоїмки) № Ю-2212-17 від 10.10.2016 року.

При викладених обставинах, колегія суддів вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Отже, суд першої інстанції внаслідок порушення норм матеріального права невірно вирішив справу, внаслідок чого постанова суду першої інстанції підлягає скасуванню з постановленням нової про задоволення позову.

Керуючись ст. 195 ч.1, ст. 196, ст. 198 ч.1 п.3, ст. 202 ч.1 п.4, ст. 205 ч.2, ст. 207, ст. 212, ст. 254 ч.5 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства Авдіївський завод металевих конструкцій на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 14 листопада 2016 року у справі № 805/3932/16-а - задовольнити.

Постанову Донецького окружного адміністративного суду від 14 листопада 2016 року у справі № 805/3932/16-а - скасувати.

Прийняти нову постанову.

Позовні вимоги Публічного акціонерного товариства Авдіївський завод металевих конструкцій до Красноармійської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправною та скасування вимоги - задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати вимогу про сплату боргу (недоїмки) № Ю-2212-17 від 10.10.2016 року.

Присудити Публічному акціонерному товариству Авдіївський завод металевих конструкцій, ідентифікаційний код 00130636 судовий збір у розмірі 21 344,16 грн. (двадцять одна тисяча триста сорок чотири грн. 16 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Красноармійської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Постанова суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду в порядку письмового провадження набирає законної сили через пять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів після набрання законної сили.

Головуючий А.А. Блохін

Судді Т.Г. Гаврищук

ОСОБА_4