КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 826/18792/15 Головуючий у 1-й інстанції: Шулежко В.П. Суддя-доповідач: Карпушова О.В.
У Х В А Л А
Іменем України
01 лютого 2017 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Карпушової О.В., суддів: Епель О.В., Кобаля М.І., секретар судового засідання Тищенко Н.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві, без фіксації судового процесу, в порядку ч. 1 ст. 41 КАС України апеляційну скаргу Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2015 р. у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень, -
В С Т А Н О В И В :
28.08.2015р. Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» (надалі - ПАТ «Укрнафта») звернулося до суду з позовом до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області (надалі - Луцька ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 08.06.2015р. №0010392100, №0010382100, №0010402100, №0010432100, №0010422100.
Позов обґрунтовано тим, що висновки відповідача про заниження позивачем сум акцизного податку є необґрунтованими, оскільки позивачем не було включено до бази оподаткування вартості нафтопродуктів, реалізованих ним для комерційного використання.
Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 09.11.2015 р. позовні вимоги задоволено повністю.
Суд першої інстанції виходив з того, що відповідач при проведенні камеральної перевірки не досліджував первинні документи за господарськими операціями, проте, проаналізовані судом первинні документи підтверджують факт реалізації позивачем товарів для комерційного використання.
Відповідач не погодившись з рішенням суду першої інстанції, подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 09.11.2015 р. як таку, що прийнято з порушенням норм матеріального права та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволені позовних вимог.
Апеляцяійну скаргу обгурнтовано тим, що підставами для визначення позивачу зазначених податкових зобов'язань слугували висновки, що позивачем здійснювалась роздрібна торгівля паливом через мережу АЗС, а не реалізація товарів для комерційного використання, тому реалізація паливно-мастильних матеріалів є об'єктом оподаткування акцизним податком відповідно до статті 216 Податкового кодексу України.
Сторони в судове засідання не з'явилися, про час, дату та місце слухання справи повідомлялися належним чином.
Справу розглянуто у відкритому судовому засіданні в м. Києві, без фіксації судового процесу, в порядку ч. 1 ст. 41 КАС України.
Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судами першої та апеляційної інстанції встановлено, що на підставі договору поставки нафтопродуктів від 01.11.2004р. №26/1341в-АЗС, який укладено між ПАТ «Укрнафта» (Продавець) та ТОВ ВТФ «Авіас» («Покупець»), здійснюється поставка (відвантаження) нафтопродуктів Покупцю на умовах EXW - автозаправні станції ВАТ «Укрнафта» (нині ПАТ «Укрнафта»). Товар поставляється по довірчим документам Покупця: за паливними картками та скретч-картами, які пред'являються на АЗС третіми особами. Постачальник зобов'язаний проводити відпуск товару через наявну мережу АЗС по довірчим документам Покупця та вести облік виданого товару та довірчих документів Покупця.
Загальна кількість отриманих ТОВ ВТФ «Авіас» у Волинській області нафтопродуктів у березні місяці 2015 року відображено в актах приймання-передачі № 2 (паливні картки) та № 3 (скретч-карки) від 31.03.2015р.
За результатами здійснення господарської діяльності ПАТ «Укрнафта» (відділення реалізації нафтопродуктів по Волинській області) до Луцької об'єднаної ДПІ ГУ ДФС у Волинській області 20.04.2015 року подано Декларацію з акцизного податку, разом із додатком № 6. Звітний період - березень 2015 року.
Місцезнаходження пунктів продажу - АЗС 02/005, 02/007, 02/023 - м. Луцьк: вул. Карпенка-Карого, 16; вул. Дубнівська, 41; вул. Яровиця , буд. 3; АЗС 02/001 - Волинська обл., Луцький р-н, с Зміїнець, вул. Луцька 2в; АЗС 02/002 - Волинська обл., Луцький р-н, с. Рованці, вул. Будівельна, 1а; АЗС 02/004 - Волинська обл., Луцький р-н, с. Струмівка, вул. Рівненська, 88-6; АЗС 02/006 - Волинська обл., Луцький р- н, смт. Торчин, вул. Незалежності, 41-а.
Луцькою ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області на підставі ст. 48 ПК України та у порядку ст. 76 ПК України проведено камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів ПАТ «Укрнафта» за березень 2015 року, за результатами якої складено акт від 20.05.2015 р. №2047/21.1/00135390. Під час перевірки використано декларацію з акцизного податку за березень 2015 року від 20.04.2015р., додаток № 6 Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за березень 2015 року від 20.04.2015р.
В акті перевірки зазначені висновки, що позивачем порушено ст. 213, ст. 214, пп. 215.3.4. ст. 215, ст. 216 ПК України, в результаті чого ПАТ «Укрнафта» занижено акцизний податок, який підлягає сплаті до бюджету за березень 2015 року в сумі 316 429,00 грн.
На підставі зазначеного, відповідач приходить до висновку, про неправильне відображення ПАТ «Укрнафта» задекларованих обсягів та невідповідність нарахованого акцизного податку, що призвело до заниження податку, який підлягає сплаті до бюджету за березень 2015 року в сумі 316 429,00 грн.
На підставі висновків, викладених в Акті перевірки відповідачем прийнято податкові повідомлення-рішення від 08.06.2015р. №0010392100, №0010382100, №0010402100, №0010432100, №0010422100.
Вищенаведені обставини не є спірними.
Відповідно до ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.
Стаття 19 Конституції України передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів. їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Підпунктом 20.1.4. пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органам державної податкової служби надане право проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом. Порядок проведення перевірок визначений статтями 75-86 Податкового кодексу України.
Згідно підпункту 14.1.4 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України акцизний податок - непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених цим Кодексом як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції).
Підпунктом 14.1.212 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначено, що реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування.
Платником акцизного податку, згідно підпункту 212.1.11 пункту 212.1 статті 212 Податкового кодексу України є особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.
Підпунктом 212.3.1 пункту 212.3 статті 213 Податкового кодексу України передбачено, що особи - суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.
Згідно із підпунктом 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України об'єктами оподаткування акцизним податком є операції з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Відповідно до підпункту 214.1.4 пункту 214.1 статті 214 Податкового кодексу України базою оподаткування у разі обчислення податку із застосуванням адвалерних ставок - є вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 цього Кодексу.
До підакцизних товарів, згідно пункту 215.1 статті 215 Податкового кодексу України належать: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво; тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія.
Відповідно до підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 цього Кодексу, ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.
Згідно із пунктом 216.9 статті 216 Податкового кодексу України датою здійснення такої операції є дата виникнення податкових зобов'язань щодо реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (нафтопродуктів).
Відповідно до ДСТУ 4303:2004 «Роздрібна та оптова торгівля. Терміни та визначення понять» роздрібна торгівля - це вид економічної діяльності у сфері товарообігу, що охоплює купівлю-продаж товарів кінцевому споживачеві й надавання йому торговельних послуг.
Частиною першою статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення.
Частиною першою статті 698 Цивільного кодексу України визначено, що за договором роздрібної купівлі-продажу продавець, який здійснює підприємницьку діяльність з продажу товару, зобов'язується передати покупцеві товар, що звичайно призначається для особистого, домашнього або іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю, а покупець зобов'язується прийняти товар і оплатити його.
Згідно частини першої статті 712 Цивільного кодексу України, за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.
Відповідно до частин першої, шостої статті 265 Господарського кодексу України за договором поставки одна сторона - постачальник зобов'язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов'язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму. Реалізація суб'єктами господарювання товарів негосподарюючим суб'єктам здійснюється за правилами про договори купівлі-продажу. До відносин поставки, не врегульованих цим Кодексом, застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України про договір купівлі-продажу.
З матеріалів справи вбачається, що податковим повідомленням-рішення № 0010382100 від 08.06.2015р., позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за основним платежем на суму 105 378,00 грн. та 52 689, 00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Реалізація нафтопродуктів на АЗС 02/005, 02/007, 02/023 (м. Луцьк: вул. Карпенка-Карого, 16; вул. Дубнівська, 41; вул. Яровиця , буд. 3) для комерційного призначення, відповідно до інформації у Додатку 6 до декларації акцизного податку (графа 4) здійснювались у такому об'ємі: 607 230,42 грн. (бензини моторні) , 1 499 194,19 грн. (інші нафтопродукти), 1 120,05 грн. (паливо моторне альтернативне) всього на суму 2 107 544,66 грн. Відповідно до звітів (Z-звіт) за період з 01.03.2015 року по 31.03.2015 року обіг на АЗС: № 02/023 (м. Луцьк, вул. Яровиця, 3) складає 524 194,74 грн., з яких 377 001,51 грн. (по чеку наливна картка)) та 147 193,23 грн. (картка (скретч-карта)); № 02/007 (м. Луцьк, вул. Дубнівська, 41) складає 625 366,72 грн., з яких 308 555,02 грн. (по чеку (паливна картка)) та 316 811,70 грн. (картка (скретч-карта)); № 02/005 (м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 16) складає 288 930,00 грн., з яких 186 075,00 грн. по чеку (паливна картка)) та 102 855,71 грн. (картка (скретч-карта)).
За звітами у березні 2015 року ПАТ «Укрнафта» реалізовано нафтопродуктів на АЗС №№ 02/005, 02/007, 02/023 для комерційного використання на суму 1 438 492,17 грн. Враховуючи надану знижку ТОВ ВТФ «Авіас» (1,2%), сума зазначених реалізованих товарів для комерційного призначення складає 1 421 230,26 грн.
Відповідно до реєстрів податкових накладних, розмір реалізованих підакцизних товарів складає 686 314,45 грн., отже, розмір реалізації товарів для комерційного використання на АЗС №№ 02/005, 02/007, 02/023 становить: 2 107 544,71 грн.
Податковим повідомленням-рішення № 0010422100 від 08.06.2015р., позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за основним платежем на суму 66 60,00 грн. та 33 330,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Реалізація нафтопродуктів на АЗС 02/001 - Волинська обл., Луцький р-н, с. Зміїнець, вул. Луцька 2в для комерційного призначення, відповідно до інформації у Додатку 6 до декларації акцизного податку (графа 4) здійснювались у такому об'ємі: 280 532,42 грн. (бензини моторні), 854 654,13 грн. (інші нафтопродукти), 197 397,33 грн. (скраплений газ) 604,98 грн., всього на суму 1 333 188,85 грн.
Відповідно до звіту (Z-звіт) за період з 01.03.2015року по 31.03.2015 року обіг на АЗС №02/001 складає 801 658,06 грн. , з яких 380 049,50 грн. (по чеку (паливна картка)) та 421 608,56 грн. (картка (скретч-карта)). За звітом (Z-звітом) у березні 2015 року ПАТ «Укрнафта» реалізовано нафтопродуктів на АЗС №№ 02/001 для комерційного використання на суму 801 658,06 грн. Враховуючи надану знижку ТОВ ВТФ «Авіас» (1,2%), сума зазначених реалізованих товарів для комерційного використання складає 792 038,16 грн.
Відповідно реєстру податкових накладних, розмір реалізованих підакцизних товарів складає 541150,69 грн., отже, розмір реалізації товарів для комерційного використання на АЗС № 02/002 становить 1 333 188,85 грн.
Податковим повідомленням-рішення № 0010432100 від 08.06.2015р., позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за основним платежем на суму 66 484,00 грн. та 33 242,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Реалізація нафтопродуктів для комерційного використання, відповідно до інформації у Додатку 6 до декларації акцизного податку (графа 4) на АЗС 02/004 (Волинська обл., Луцький р-н, с. Струмівка, вул. Рівненська, 88-6) складає 46135,69 грн. (бензини моторні), 1 281 536,17 грн. (інші нафтопродукти), що разом становить 1 327 671,86 грн.
Відповідно до звіту (Z-звіт) за період з 01.03.2015 року по 31.03.2015 року обіг на АЗС №02/004 складає 1 198 692,29 грн., а саме 274 885,36 грн. (по чеку (паливна картка)) та 923 806,93 грн. (картка (скретч-карта)). За звітом (Z-звітом) у березні 2015 року ПАТ «Укрнафта» реалізовано нафтопродуктів на АЗС №№ 02/004 для комерційного використання на суму 1 198 692,29 грн. Враховуючи надану знижку ТОВ ВТФ «Авіас» (1,2%), сума зазначених реалізованих товарів для комерційного використання складає 1 184 317,86 грн.
Відповідно до реєстру податкових накладних, розмір реалізованих підакцизних товарів складає 145 354,00 грн., отже, розмір реалізації товарів для комерційного використання на АЗС №№ 02/002 становить 1 327 671,86 грн.
Податковим повідомленням-рішення №0010402100 від 08.06.2015р., позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за основним платежем на суму 29 661,00 грн. та 14 830,50 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Реалізація нафтопродуктів для комерційного використання, відповідно до інформації у Додатку 6 до декларації акцизного податку (графа 4) на АЗС 02/006 (Волинська обл., Луцький р- н, смт. Торчин, вул. Незалежності, 41-а) складає 66 924,79 грн. (бензини моторні) та 526 302,96 грн. (інші нафтопродукти) , загальною вартістю 593 227,75 грн.
Відповідно до звіту (Z-звіт) за період з 01.03.2015 року по 31.03.2015 року обіг на АЗС №02/006 складає 384 458,01 грн., з яких 245 887,51 грн. (по чеку (паливна картка)) та 138770,50 грн. (картка (скретч-карта)). За звітом (Z-звітом) у березні 2015 року ПАТ «Укрнафта» реалізовано нафтопродуктів на АЗС № 02/006 для комерційного використання на суму 384 458,01 грн. З урахуванням знижки ТОВ ВТФ «Авіас» (1,2%), сума зазначених реалізованих товарів для комерційного використання складає 379 844,52 грн.
Відповідно до реєстру податкових накладних, розмір реалізованих підакцизних товарів складає 213 383,23 грн., отже, розмір реалізації товарів для комерційного використання на АЗС № 02/006 становить 593 227,75 грн.
Податковим повідомленням-рішення №0010392100 від 08.06.2015р., позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за основним платежем на суму 48 246,00 грн. та 24 123,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Реалізація нафтопродуктів для комерційного використання, відповідно до інформації у Додатку 6 до декларації акцизного податку (графа 4) на АЗС 02/002 (Волинська обл., Луцький р-н, с. Рованці, вул. Будівельна, 1а) складає 103 331,19 грн. (бензини моторні) та 747 121,53 грн. (інші нафтопродукти), 114 458,62 грн. (скраплений газ) загальною вартістю 964 911,34 грн.
Відповідно до звіту (Z-звіт) за період з 01.03.2015 року по 31.03.2015 року обіг на АЗС №02/002 складає 724 198,52 грн., з яких 405 844,61 грн. (по чеку (паливна картка)) та 318 353,91 грн. (картка (скретч-карта)). За звітом (Z-звітом) у березні 2015 року ПАТ «Укрнафта» було реалізовано нафтопродуктів на АЗС №№ 02/002 для комерційного використання на суму 724 198,52 грн. З урахуванням знижки ТОВ ВТФ «Авіас» (1,2%), сума зазначених реалізованих товарів для комерційного використання складає 715 310,53 грн.
Відповідно до реєстру податкових накладних розмір реалізованих підакцизних товарів складає 249 600.81 грн., отже, розмір реалізації товарів для комерційного використання на АЗС №№ 02/001 становить 964 91134 грн.
Так, згідно договору поставки між постачальником ПАТ «Укрнафта» та покупцем ТОВ ВТФ «Авіас», а також з додатків та актів до цього договору вбачається, що обсяги нафтопродуктів поставлялися господарському товариству ТОВ ВТФ «Авіас» та відпускалися з АЗС позивача іншим (третім) особам за довірчими документами (скретч-картки, паливні картки), тобто для комерційного використання.
Згідно з відомостями з ЄДР, до видів діяльності ТОВ ВТФ «Авіас» віднесено роздрібну торгівлю пальним, оптову торгівлю твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами, тобто, не вбачається придбання ТОВ ВТФ «Авіас» нафтопродуктів як кінцевим споживачем для некомерційного використання.
Проаналізувавши вищенаведені обставини, документи, враховуючи положення ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», п. 2.3. Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, за таких умов, реалізація підакцизних товарів не відбувалась, оскільки нафтопродукти придбалися не з метою їх використання громадянами або іншими кінцевими споживачами в особистих некомерційних цілях, а з метою їх використання саме у комерційній діяльності юридичної особи.
Згідно з частиною 4 статті 70 КАС України обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.
Стаття 71 КАС України передбачає, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Відповідачем не спростовано придбання нафтопродуктів вищенаведеними особами без мети їх використання у господарській комерційній (підприємницькій) діяльності осіб, яким було відпущено паливо, та без мети одержання цими особами доходу від результатів загальної господарської діяльності цих осіб.
Крім того, колегія суддів погоджується з іншим висновком суду першої інстанції, що відповідач вийшов за межі обставин, які перевіряються під час камеральної перевірки, оскільки, досліджуючи обставини декларування позивачем показників декларації з акцизного податку, відповідач формував висновки про встановлення певних обставин реалізації нафтопродуктів, що мають юридичне значення.
Таким чином, з урахуванням вищевикладеного, колегія суддів вважає, що доводи апелянта не заслуговують уваги, оскільки не спростовують вірних висновків суду першої інстанції.
На підставі вищезазначеного, судова колегія вважає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив постанову з додержанням норм матеріального і процесуального права, тому відсутні підстави для скасування постанови. Повний текст ухвали виготовлено 06.02.2017р.
Керуючись статтями 195, 196, 198, 200, 205, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційний суд, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2015 р, залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2015 р. у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень, залишити без змін.
Ухвала суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня її складення в повному обсязі.
Колегія суддів: О.В. Карпушова
О.В. Епель
М.І. Кобаль
Головуючий суддя Карпушова О.В.
Судді: Кобаль М.І.
Епель О.В.