Постанова № 64533549, 06.02.2017, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.02.2017
Номер справи
418/572/16-а
Номер документу
64533549
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Чехов Є.М.

Суддя-доповідач - Шишов О.О.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 лютого 2017 року справа №418/572/16-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд колегією суддів у складі: судді-доповідача: Шишова О.О., суддів Сіваченка І.В.,Чебанова О.О., розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області на постанову Міловського районного суду Луганської області від 08 листопада 2016 р. у справі № 418/572/16-а (головуючий І інстанції Чехов Є.М. ) за позовом ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії щодо перерахунку пенсій за вислугу років відповідно до Закону України «Про прокуратуру» ,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_4 (далі позивач) звернулась до Міловського районного суду Луганської області з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області (далі - Управління, відповідач, апелянт) про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії щодо перерахунку пенсій за вислугу років відповідно до Закону України «Про прокуратуру», в обґрунтування якого зазначив наступне.

З 1975 року по 2011 рік вона працювала в прокуратурі Луганської області. У 2002 році її була призначена пенсія за вислугу років відповідально до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» в редакції від 5 листопада 1991 року № 1789-ХІІ з розрахунку 90 відсотків середньомісячної заробітної плати, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. З цього часу і до 2014 року у такому ж розмірі, тобто 90 % середнього заробітку, її пенсія неодноразово перераховувалася.

У вересні 2014 року у зв'язку з окупацією частини Луганської області, де вона зареєстрована і мешкала у м.Луганськ кв. Південний, вона виїхала і з червня 2015 року оселилась у смт. Мілове Луганської області де мешкає по теперішній час. Водночас її було взято на облік в Управлінні Пенсійного фонду України у смт. Мілове Луганської області і з того часу пенсія її виплачується цим управлінням. В грудні 2015 року згідно Постанови Кабінету Міністрів України №505 від 31 травня 2012 року (зі змінами відповідально до Постанови Кабінету Міністрів України №763 від 30 вересня 2015 року) з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України № 1013 від 9 грудня 2015 року прокурорсько-слідчим працівникам органів прокуратури України збільшено розмір заробітної плати, а тому, відповідно до вимог ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру», чинної на момент призначення її пенсії, та на підставі довідки прокурора тури Луганської області № 18-435 вих. 16 від 30 червня 2016 року вона 15 липня 2016 року звернулась до Управління Пенсійного фонду України у смт. Мілове Луганської області з заявою про перерахунок її пенсії .

Однак відповідач у перерахунку пенсії її відмовив, мотивуючи тим, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 3 березня 2015 року №213 з 1 червня 2015 року скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб яким призначаються пенсії, зокрема , відповідно до Закону України «Про прокуратуру», тому пенсії цім особам не перераховуються.

Крім того, вище означену довідку прокуратури Луганської області відповідачем її повернуто не було. Вона вважає дії відповідача у перерахунку пенсії є незаконними та необґрунтованими, такими, що грубо порушають її права, законні інтереси та норми Конституції України.

На підставі викладеного просила суд: визнати протиправними дії управління Пенсійного фонду України у смт. Мілове Луганської області щодо відмови її у перерахунку пенсії на підставі довідки прокуратури Луганської області №18-435 вих. 16 від 30 червня 2016 року. Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України у смт. Мілове Луганської області здійснити з 1 січня 2016 року перерахунок та виплату її пенсії відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» (в редакції від 5 листопада 1991 року № 1789-XII) в розмірі 90 відсотків від розміру місячної заробітної плати, зазначеної у довідці прокуратури Луганської області № 18-435 вих.16 від 30 червня 2016 року без обмеження її максимального розміру. Стягнути з відповідача Управління Пенсійного фонду України у Міловському районі Луганської області на її користь витрати по сплаті судового збору.

Постановою Міловського районного суду Луганської області від 08 листопада 2016 року позов задоволено.

Визнано дії Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області протиправними.

Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України у Міловському районі Луганської області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_4 пенсію відповідно до ст..50-1 Закону України «Про прокуратуру» в редакції від 5 листопада 1991 року № 1789-Х11 в розмірі 90 відсотків від розміру місячної заробітної плати зазначеної у довідці прокуратури Луганської області № 18-435 вих. 16 від 30 червня 2016 року з 1 січня 2016 року без обмеження її максимального розміру.

Стягнуто з Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області на користь ОСОБА_4 551 (п'ятсот п'ятдесят одну) гривень 21 копійок за понесені судові витрати при подачі адміністративного позову.

Не погодившись з таким рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій зазначає, що постанова місцевого суду є необґрунтованою, винесеною з порушенням норм матеріального та процесуального права, у зв'язку з чим підлягає скасуванню, та просив скасувати рішення суду першої інстанції і ухвалити нове, яким в задоволені позовних вимог відмовити у повному обсязі.

В обґрунтування апеляційної скарги зазначено, що на час звернення позивача із заявою про перерахунок пенсії та до теперішнього часу Кабінетом Міністрів України не визначений порядок перерахунку пенсій працівникам прокуратури. Управління наголошує, що посилання позивача на норми частин ст. 50-1 Закону № 1789-ХІІ є неприпустимим, з огляду на те, що 15.07.2015 року набрав чинності Закон України від 14.10.2014 № 1697-VІІ «Про прокуратуру» (далі - Закон № 1697-VІІ) та згідно підпункту 1 пункту 3 розділу ХІІ даного Закону, втратив чинність Закон України № 1789-ХІІ, окрім деяких положень, зокрема 3,4,6 та 11 ст. 50-1.

Також апелянт зауважує, що посилання позивача на постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2012 №505 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури» та від 09.12.2015 №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» вважає, що данні Постанови КМУ визначають оплату праці працівників органів прокуратури. Умови та порядок перерахунку пенсії працівникам прокуратури дані Постанови не визначають.

Всі особи, які беруть участь у справі, у судове засідання не прибули, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання, тому відповідно до пункту 2 частини 1 статті 197 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд апеляційної інстанції розглянув справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Заслухавши суддю-доповідача, дослідивши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, здійснюючи апеляційний перегляд в межах апеляційної скарги відповідно до ч.1 ст.195 КАС України, колегія суддів встановила наступне.

Судом першої та апеляційної інстанції встановлено, позивачка з 17 листопада 1975 року працю вала в органах прокуратури Луганської області і була звільнена остаточно з посади старшого прокурора відділу підтримання державного обвинувачення в судах Луганської області за власним бажанням у зв'язку з виходом на пенсію за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» 2 грудня 2011 року наказ № 1350к від 20 грудня 2011 року. (а.с.16-20)

З посвідчення вбачається, що позивачка є пенсіонером за вислугою років, розмір пенсії 629 гривень 41 копійка, яке видане 25 листопада 2003 року. (а.с.15)

Як вбачається з довідки прокуратури Луганської області про складові заробітної плати позивачка яка працювала в органах прокуратури Луганської області прокурором відділу прокуратури Луганської області від 30 червня 2016 року заробітна плата з 1 грудня 2015 року ставить 13662 гривень 89 копійок . (а.с.11)

За заявою до Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області позивачка у письмовій формі звернулась про перерахунку пенсії на підставі довідки від 30 червня 2016 року і просила здійснити перерахунок пенсії відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» в редакції від 5 листопада 1991 року №1789-Х11. (а.с12.)

Повідомлення від Управління пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області від 16 серпня 2016 року про відмову у задоволенні заяви позивачки про перерахунок пенсії у розмірі 90% від розрахунку місячної заробітної плати відповідно до Закону України «Про прокуратуру». (а.с13.)

Рішення Управління, на думку суду першої інстанції, є протиправним.

Суд першої інстанції виходив з того, що на дату призначення позивачу пенсії частинами 1 та 2 ст.50-1 Закону № 1789-ХІІ визначено, що прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожний повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.

Також суд першої інстанції послався на практику постанови Верховного суду України від 10.12.2013, в якій колегія суддів Судової палати в адміністративних справах ВСУ прийшла до висновку, що при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма, що визначає розмір пенсії у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії; внесені Законом № 3668-VI зміни до статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ щодо розміру пенсії у відсотках стосуються порядку призначення пенсії прокурорам і слідчим в разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії. Процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом та механізмом їх проведення. Нормами, які визначають механізм проведення перерахунку пенсії за вислугу років прокурорам є ч.ч. 13 та 18 ст.50 Закону № 1789-ХІІ.

При перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма, яка визначає розмір пенсії у відсотках без обмеження її граничного розміру, що діяла на момент призначення пенсії, а тому посилання Управління на вимоги Закону № 213-VIII про відсутність правових підстав для проведення пенсії позивачу є необґрунтованими.

Таким чином, місцевий суд вважав, що відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не довів правомірність своїх дій, а тому, позовні вимоги в частині визнання дій відповідача протиправними підлягають задоволенню.

Проте, з такими висновками суду першої інстанції не може погодитись судова колегія.

Так, посилання місцевого суду на аналогічність цієї справи зі справою № 21-348а13,№ 21-445а13 розглянутих Верховним Судом України (постанова від 10 грудня 2013 року) не є обґрунтованими.

На час виникнення цього спору (в тому числі звернення позивача із заявою про перерахунок пенсії) норми Закону № 1789-ХІІ, які регулювали перерахунок пенсії, втратили чинність. Більш того, Законом України від 28.12.2014 № 76-VІІІ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» (далі - Закон № 76-VІІІ) положення частини вісімнадцятої Закону № 1789-ХІІ викладено у такій редакції:

"Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України".

Тобто, законодавство щодо перерахунку пенсії працівника прокуратури, яким керувався Верховний Суд України при ухваленні постанови від 10 грудня 2013 року в справі № 21-420а13, на час розгляду нинішньої справи було змінено, в той час як підставою для задоволення позову в означеній постанові Верховного Суду України було саме те, що норми стосовно перерахунку пенсії змін не зазнали.

Таким чином, до правовідносин, які виникли в цій справі, неможливо застосувати правовий висновок, викладений в перелічених постановах Верховного Суду України.

Як вбачається з позовної заяви, позивач зазначає, що перерахунок його пенсії у зв'язку із збільшенням посадових окладів працівникам прокуратури відповідач повинен здійснити на підставі положень статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ в редакції, яка діяла на час призначення пенсії.

З таким висновком не може погодитись колегія суддів з огляду на наступне.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 розділу ХІІ Прикінцеві положення Закону № 1697-VII, набрав чинності з 15 липня 2015 року (далі - Закон № 1697-VII), визнано таким, що втратив чинність Закон № 1789-ХІІ, крім, зокрема, частин третьої, четвертої, шостої та одинадцятої статті 50-1.

Аналіз наведених норм свідчить про те, що положення частини 18 статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ, які визначали умови та порядок перерахунку пенсії працівникам прокуратури у зв'язку з підвищенням заробітної плати, втратили чинність з дня набрання чинності Законом № 1697-VII, а саме, з 15 липня 2015 року.

Отже, на час підвищення посадових окладів працівникам прокуратури постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» № 1013 від 09.12.2015 року (набрала чинності з 01.12.2015 року), та на час звернення позивача до пенсійного органу за перерахунком пенсії на підставі статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ, зазначена норма втратила чинність.

Діюче законодавство України не містить положень, які б дозволяли застосовувати нормативно-правові акти, які втратили чинність. При цьому Закони № 76-VII, № 213-VIIІ та № 1697-VII не визнані неконституційними, тому підлягають застосуванню.

Закон № 1697-VII не містить норми, яка б визначала умови та порядок перерахунку пенсій у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників.

Відповідно до частини 20 статті 86 Закону № 1697-VII, умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

На час звернення позивача до органу пенсійного фонду з заявою про перерахунок пенсії та до теперішнього часу Кабінетом Міністрів України не визначений порядок перерахунку пенсій працівникам прокуратури.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Оскільки відповідач є територіальним органом виконавчої влади, який в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету міністрів, які прийняті відповідно до Конституції та законів України, іншими нормативно-правовими актами, він не мав підстав здійснювати перерахунок пенсії позивачу на умовах та в порядку, закріплених нормою, що втратила чинність, а тому висновок суду першої інстанції щодо неправомірності дій відповідача про відмову в перерахунку пенсії у зв'язку зі збільшенням посадових окладів працівникам прокуратури, не ґрунтується на нормах діючого закону, чим порушено принцип законності, закріплений статтею 9 КАС України.

Крім іншого, право на пенсію позивач реалізував в 2002 році та нарахування його пенсії здійснюється у розмірах, встановлених статтею 50-1 Закону № 1789-ХІІ, в редакції чинній на час її призначення. Проте, право на перерахунок пенсії виникає, за загальним правилом, або у зв'язку зі збільшенням стажу, або збільшенням розміру заробітної плати (що має місце в межах спірних правовідносин) та може бути реалізовано на підставі тих норм, які діють на час виникнення обставин для такого перерахунку з урахуванням часу звернення до відповідного органу.

Підсумовуючи викладене, судова колегія зазначає, що на теперішній час питання перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури у зв'язку зі збільшенням розміру заробітної плати не врегульовано на законодавчому рівні, а тому відповідач, приймаючи рішення про відмову в перерахунку пенсії позивачу, діяв на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Посилання позивача на протиправну бездіяльність Кабінету Міністрів України, який на виконання ч.20 ст.86 Закону № 1697-VІІ не визначив порядок перерахунку пенсій працівникам прокуратури, не є предметом розгляду цієї справи.

Його ж доводи про те, що цією бездіяльністю порушуються його права на перерахунок пенсії, не заслуговують на увагу, з огляду на таке.

Так, підставою для перерахунку пенсії позивач визначив прийняття Кабінетом Міністрів України постанови від 09.12.2015 № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», підпунктом 3 пункту 1 якої установлено, що у межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджено, зокрема, і постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. № 505 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури».

Апеляційний суд зазначає, що як вбачається з назви постанови КМУ від 9 грудня 2015 р. № 1013, нею лише упорядковано структуру заробітної плати (а не проведено її збільшення) шляхом підвищення посадових окладів за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій, причому виключно у межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах.

Відтак, підвищення заробітної плати працівників прокуратури у зв'язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 09.12.2015 № 1013 не відбулось. Про це свідчить також і та обставина, що ані вказаною постановою, ані іншими законодавчими актами збільшення видатків на оплату праці працівникам прокуратури не мало місця.

В своїй постанові від 05.04.2016 в справі № 21-204а16 Верховний Суд України висловив правову позицію, відповідно до якої оскільки змін в об'ємі фінансування законодавчі акти не передбачали, правових підстав для виплати різниці в заробітній платі немає.

В той же час, навіть положення частини вісімнадцятої статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ в редакції до зміни її законодавцем Законом № 76-VІІ передбачали можливість здійснення перерахунку призначених працівникам прокуратури пенсій у зв'язку з підвищенням не посадових окладів, а заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників.

Враховуючи, що в спірних правовідносинах за постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013 не відбулось підвищення заробітної плати працівників прокуратури, взагалі відсутні будь-які матеріальні та правові підстави для здійснення перерахунку пенсії позивача.

В своїй постанові від 21.06.2016 в справі № 21-5612а15 Верховний Суд України висловив правову позицію, відповідно до якої відмовив у перерахунку пенсії, оскільки не просто були підвищені посадові оклади, а визначені нові розміри та умови оплати праці.

Щодо позовної вимоги здійснити перерахунок пенсії без обмеження її максимального розміру:

Згідно абз. 6 ч. 15 ст. 86 Закону № 1697-VII максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, встановлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 гривень.

Такі норми законодавства не визнані неконституційними, тому підлягають застосуванню до спірних правовідносин.

Посилання позивача на приписи ст.58 Конституції України не беруться до уваги, оскільки нові норми законодавства не поширюють свою дію на час до того, як вони набрали чинності. Право ж на перерахунок пенсії слід визначати за такими правилами перерахунку, які закріплені в законодавстві та чинні на час виникнення права на перерахунок.

Посилання позивача на приписи ст. 22 Конституції України не заслуговують на увагу з огляду на практику Європейського Суду з прав людини. Так, відповідно до приписів частини першої статті 17 Закону України від 23.02.2006 № 3477-ІV «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколи до неї, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України та практику Суду як джерело права.

В самій Конституції України передбачено, що чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України. Укладення міжнародних договорів, які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України (Стаття 9).

Кодексом адміністративного судочинства України також встановлено пріоритет міжнародного договору над національним законодавством: якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що встановлені законом, то застосовуються правила міжнародного договору (частина шоста статті 9).

Відповідно до практики Європейського Суду з прав людини, зокрема, в справі Кечко проти України Суд зауважив, що в межах свободи дій держави визначати, які надбавки виплачувати своїм робітникам з державного бюджету. Держава може вводити, призупиняти чи закінчити виплату таких надбавок, вносячи відповідні зміни в законодавство (пункт 23).

У справі Ейрі проти Ірландії,рішення від 09.10.1979 № 1, Європейський суд з прав людини констатував, що здійснення соціально-економічних прав людини значною мірою залежить від становища в державах, особливо фінансового. Такі положення поширюються й на питання допустимості зменшення соціальних виплат, про що зазначено Європейським судом з прав людини у справі „Кйартан Асмундсон проти Ісландії" рішення від 12.10.2004, скарга N 60669/00.

З огляду на викладене, рішення суду першої інстанції прийнято з порушенням положень Законів № 76-VII, № 213-VIIІ, № 1697-VII та судової практики Верховного суду України.

Пунктом 4 частини 1 статті 202 КАС України встановлено, що підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.

За таких обставин, враховуючи вищенаведені норми законів, колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанції порушив норми матеріального права, що призвело до неправильного її вирішення, у зв'язку з чим апеляційна скарга підлягає задоволенню, а постанова суду першої інстанції підлягає скасуванню з прийняттям нової про відмову у задоволенні позовних вимог.

Керуючись статтями 184, 185, 195, 197, 198, 202, 205, 207, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області на постанову Міловського районного суду Луганської області від 08 листопада 2016 р. у справі № 418/572/16-а - задовольнити.

Постанову Міловського районного суду Луганської області від 08 листопада 2016 р. у справі № 418/572/16-а - скасувати.

Прийняти нову постанову.

У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії щодо перерахунку пенсій за вислугу років відповідно до Закону України «Про прокуратуру» - відмовити.

Постанова набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили.

Суддя-доповідач О.О.Шишов

Судді: І.В.Сіваченко

О.О.Чебанов