Ухвала суду № 64389192, 27.01.2017, Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Дата ухвалення
27.01.2017
Номер справи
243/586/17
Номер документу
64389192
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України

243/586/17

1-кс/243/74/2017

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

27 січня 2017 року м. Слов'янськ

Слідчий суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Сидоренко І.О.

при секретарі Рудь Т.В.,

за участю:

слідчого Приходько О.П.,

прокурора Сазоненко Д.В.,

розглянувши в судовому засіданні в залі № 11 Словянського міськрайонного суду Донецької області клопотання слідчого СВ Словянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1 щодо надання дозволу посадовим особам Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на проведення перевірки субєкта господарювання за матеріалами досудового розслідування, внесеного до ЄРДР за № 12016050510003596 від 10.12.2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

27 січня 2017 року до Слов'янського міськрайонного суду звернувся слідчий СВ Словянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області ОСОБА_1 з клопотанням, погодженим прокурором Словянської місцевої прокуратури ОСОБА_2, в якому просить надати дозвіл посадовим особам Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області (ЄДРПОУ 39406028, юридична адреса: 87526, Донецька область, м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької Дивізії, буд. 114) в період з 30.01.2017 до 27.02.2017 (з врахуванням терміну продовження у разі виникнення необхідності) провести перевірку суб'єкта господарювання Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792, юридична адреса: 84110, Донецька область, м. Словянськ, вул. Пушкінська, 2) за період з 01 січня 2016 року по теперішній час, з використанням матеріалів кримінального провадження № 12016050510003596 від 10.12.2016 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України. На вирішення інспекторів поставити такі питання: чи дотримуються вимог законодавства Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792) в частині дотримання встановлених строків здійснення готівкових розрахунків; чи дотримуються Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792) вимог податкового законодавства при проведенні фінансових операцій з нарахування найманим працівникам заробітної плати; чи має Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792) не погашену заборгованість із заробітної плати перед найманими працівниками (у разі встановлення непогашеної заборгованості із заробітної плати відобразити період заборгованості та суму заборгованості помісячно).

З клопотання видно, що слідчим відділом Словянського ВП ГУНП в Донецькій області проводиться досудове розслідування за фактом безпідставної невиплати заробітної плати більш як за один місяць, вчинена керівником підприємства, відомості про який 10.12.2016 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 12016050510003596 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1, ст. 175 КК України.

Встановлено, що протягом періоду часу з червня-вересня 2014 року та січня вересня 2016 року, посадові особи Дочірнього підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄРДПОУ 30708792), безпідставно, в порушення законодавства України, яким визначається оплата найманих працівників, не виплачують заробітну платню працівникам вказаного підприємства.

Відповідно до ст. 21 Кодексу законів про працю України, трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Сторонами трудового договору є працівник та власник підприємства, установи організації або уповноважений ним орган чи фізична особа.

Згідно з ст. 24 Кодексу законів про працю України, трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим у таких випадках: 1) при організованому наборі працівників; 2) при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я; 3) при укладенні контракту; 4) у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі; 5) при укладенні трудового договору з неповнолітнім; 6) при укладенні трудового договору з фізичною особою; 7) в інших випадках, передбачених законодавством України.

Згідно з п.п. 6, 26, 41, 60, 65 ст. 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, ДФС відповідно до покладених на неї завдань здійснює контроль за дотриманням податкового і митного законодавства, законодавства щодо трансферного ціноутворення, законодавства щодо адміністрування єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого законом покладено на ДФС; вживає заходів для виявлення, аналізу та перевірки фінансових операцій, які можуть бути повязані з легалізацією (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансування тероризму; провадить дослідження і експертну діяльність у податковій та митній сферах, проводить аналіз надходження податків і зборів, інших платежів, визначених Податковим та Митним кодексами України, Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», вивчає вплив макроекономічних показників і змін законодавства на надходження податків, інших платежів, розробляє пропозиції щодо збільшення їх обсягу та зменшення втрат бюджету; організовує роботу з виявлення, обліку, зберігання, оцінки, розпорядження безхазяйним майном, а також майно, що переходить у власність держави, та з обліку, попередньої оцінки, зберігання майна, вилученого, конфіскованого за порушення митного та податкового законодавства.

Крім того, відповідно до п. 71 та п. 88 ст. 4, зазначеного Положення передбачено, що ДФС відповідно до покладених на неї завдань організовує проведення перевірок щодо дотримання встановлених законом строків здійснення розрахунків в іноземній валюті, готівкових розрахунків та наявності ліцензій; проводить відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку), у тому числі після проведення митного контролю та митного оформлення.

В ході проведення досудового розслідування, виникла необхідність в ініціюванні проведення перевірки та звірки платника податків Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄРДПОУ 30708792) в частині дотримання встановлених строків здійснення готівкових розрахунків та вимог податкового законодавства при проведенні фінансових операцій з нарахування найманим працівникам заробітної плати та наявності непогашеної заборгованості підприємства перед останніми.

Згідно з ст. 93 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

Отже, перевірка в кримінальному провадженні не захід забезпечення кримінального провадження, в розумінні визначеному в розділі ІІ КПК України, а відповідно до ч. 2 ст. 93 КПК України є законним способом збирання стороною обвинувачення доказів.

Згідно положень чинного законодавства України слідчий або прокурор у кримінальному провадженні, не можуть самостійно ініціювати питання про призначення відповідної перевірки.

Так, відповідно до пп. б, п. 12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697-VII у Кримінально процесуальному кодексі України виключено положення п. 6 ч. 2 ст. 36 КПК України, відповідно до якого прокурор був уповноваженим призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.

Відповідно до пп. в, п. 12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697-VII у Кримінальному процесуальному кодексі України виключено пункт 4 частини другої статті 40, відповідно до якого слідчий уповноважений призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.

Згідно з п. 2 ч. 1 Постанови КМУ «Про питання запровадження обмеження на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» № 408 від 13.08.2014р., надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.

Відповідно до п. 8 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» №76-VIII від 28.12.2014, встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки.

Крім того, відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік Державною фіскальною службою України та її територіальними органами, Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Норми зазначеного пункту із змінами, внесеними Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» №1728-VIII від 03.11.2016, відповідно до ч. 1 ст. 7 Прикінцевих положень зазначеного Закону, діють до 31 грудня 2017 року включно.

Таким чином, законом встановлено судовий контроль за дотриманням законності та обґрунтованості втручання у господарську діяльність, зумовлену потребами досудового розслідування задля досягнення його дієвості.

Відповідно до ч. 1, Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, Державна фіскальна служба України (ДФС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску. Згідно до ст. 7, Державна фіскальна служба здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи. ДФС та її територіальні органи є органами доходів і зборів.

Відповідно до Переліку територіальних органів ДФС які утворюються, що є додатком до постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» №311 від 06.08.2014 до переліку територіальних органів Державної фіскальної служби входять Головне управління ДФС у Донецькій області.

Згідно відомостей Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України Головне управління ДФС у Донецькій області (ЄДРПОУ 39406028, юридична адреса: 87526, Донецька область, м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької Дивізії, буд. 114), зареєстроване 23.09.2014 в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, номер запису: 1274 102 0000 010933.

Згідно відомостей Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792, юридична адреса: 84110, Донецька область, м. Словянськ, вул. Пушкінська, 2), зареєстроване 10.03.2000 в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, номер запису: 1 277 120 0000 000946.

Матеріали перевірки Головного управління ДФС у Донецькій області в частині дотримання встановлених строків здійснення готівкових розрахунків та вимог податкового законодавства при проведенні фінансових операцій з нарахування найманим працівникам заробітної плати та наявності непогашеної заборгованості перед останніми мають суттєве доказове значення в рамках досудового розслідування. Можливість провести вказану перевірку без дозволу слідчого судді відсутня та призведе до істотного порушення прав людини і основоположних свобод.

Враховуючи вищевикладене, для швидкого розслідування кримінального провадження, досягнення повноти, всебічності та неупередженості досудового розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання відомостей, котрі є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення необхідно отримати результати перевірки додержання законодавства в частині дотримання встановлених строків здійснення готівкових розрахунків та вимог податкового законодавства при проведенні фінансових операцій з нарахування найманим працівникам заробітної плати та наявності непогашеної заборгованості перед останніми.

Вислухавши пояснення слідчого та прокурора, дослідивши надані матеріали, приходжу до висновку, що клопотання слідчого про надання дозволу посадовим особам Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на проведення перевірки субєкта господарювання, підлягає задоволенню.

Під час судового розгляду, на обґрунтування даного клопотання слідчим, надані наступні документи.

Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016050510003596 від 10.12.2016 року, відповідно до якого 23.12.2016 року, за правовою кваліфікацією по ст. 175 ч. 1 КК України, внесено відомості, про те що в Словянське ВП ГУНП в Донецькій області надійшло повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення від начальника відділу контролю східного напрямку управління з питань праці ОСОБА_3 про те, що в діях посадових осіб ДП «СКРЦ «Словянський курорт» ЗАТ лікувальних закладів України «Укрпрофоздоровниця» вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст.. 175 КК України.

Повідомлення № 4.4/70 від 21.11.2016 року начальника відділу контролю східного напрямку управління з питань праці ОСОБА_3 про те, що в діях посадових осіб ДП «СКРЦ «Словянський курорт» ЗАТ лікувальних закладів України «Укрпрофоздоровниця» вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 175 КК України.

Акт перевірки додержання субєктами господарювання законодавства про працю та загальнообовязкове державне соціальне страхування № 05-23-3307/0015 та додатки до нього, відповідно до якого в Дочірньому підприємстві «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» були виявлені порушення вимог законодавства, а саме несвоєчасна виплата заробітної плати працівникам.

Контракт керівника Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» від 26.06.2015 року, відповідно до якого ОСОБА_4 продовжує працювати на посаді Генерального директора дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» на термін з 19.06.2015 року по 18.06.2018 року.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з якого слідує, що ОСОБА_5 є керівником Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Наказ від 02.02.2016 року про призначення ОСОБА_5 на посаду Генерального директора Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Контракт керівника Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» від 02.02.2016 року, відповідно до якого ОСОБА_5 призначається на посаду Генерального директора дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» на термін з 02.02.2016 року по 01.02.2017 року.

Статут Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Свідоцтво № 06584764 про реєстрацію платника податку на додану вартість Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, відповідно до якого Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», ЄДРПОУ 30708792, розташовано за адресою: 84110, Донецька область, м. Словянськ, вул. Пушкінська, буд. б. 2.

ОСОБА_6 статистики у м. Словянську Головного управління статистики у Донецькій області Державної служби статистики України № 04-20/2 від 04.01.2017 року, в якому зазначені суми заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Відповідь Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» № 10/1379 від 20.01.2017 року на постанову слідчого про витребування документів.

Згідно з ст. 93 КПК України, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до п.п. в, п. 12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697-VІІ у Кримінальному процесуальному кодексі України виключено пункт 4 частини другої статті 40, відповідно до якого слідчий уповноважений призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.

Згідно з п. 2 ч. 1 Постанови КМУ «Питання запровадження обмеження на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» № 408 від 13.08.2014р., надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.

Відповідно до п. 8 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» №76-VIII від 28.12.2014, встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки.

Крім того, відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік Державною фіскальною службою України та її територіальними органами, Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Норми зазначеного пункту із змінами, внесеними Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» №1728-VIII від 03.11.2016, відповідно до ч. 1 ст. 7 Прикінцевих положень зазначеного Закону, діють до 31 грудня 2017 року включно.

Таким чином, законом встановлено судовий контроль за дотриманням законності та обґрунтованості втручання у господарську діяльність, зумовлену потребами досудового розслідування задля досягнення його дієвості.

Відповідно до ч. 1, Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, Державна фіскальна служба України (ДФС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску. Згідно до ст. 7, Державна фіскальна служба здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи. ДФС та її територіальні органи є органами доходів і зборів.

Відповідно до Переліку територіальних органів ДФС які утворюються, що є додатком до постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» №311 від 06.08.2014 до переліку територіальних органів Державної фіскальної служби входять Головне управління ДФС у Донецькій області.

Згідно відомостей Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792, юридична адреса: 84110, Донецька область, м. Словянськ, вул. Пушкінська, 2), зареєстроване 10.03.2000 в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, номер запису: 1 277 120 0000 000946.

Приймаючи до уваги, що у ході судового розгляду даного клопотання, слідчим доведено, що для правильного швидкого, обєктивного та неупередженого розслідування кримінального провадження та фіксації всіх обставин, необхідно проведення перевірки посадовими особами головного управління Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області діяльності суб'єкта господарювання - Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця», слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись п. 10, ч. 2 ст. 36, п. 5, ч. 2 ст. 40, ч. 2 ст. 93 КПК України, п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13.08.2014 №408 ; п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014; ч.1 ст. 7 Прикінцевих положень Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016, -

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого СВ Словянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1 щодо надання дозволу посадовим особам Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на проведення перевірки субєкта господарювання за матеріалами досудового розслідування, внесеного до ЄРДР за № 12016050510003596 від 10.12.2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України задовольнити.

Надати дозвіл посадовим особам Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області (ЄДРПОУ 39406028, юридична адреса: 87526, Донецька область, м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької Дивізії, буд. 114) в період з 30.01.2017 до 27.02.2017 провести перевірку суб'єкта господарювання Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792, юридична адреса: 84110, Донецька область, м. Словянськ, вул. Пушкінська, 2) за період з 01 січня 2016 року по теперішній час, з використанням матеріалів кримінального провадження № 12016050510003596 від 10.12.2016 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України.

На вирішення інспекторів поставити такі питання:

1) чи дотримуються вимог законодавства Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792) в частині дотримання встановлених строків здійснення готівкових розрахунків;

2) чи дотримуються Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792) вимог податкового законодавства при проведенні фінансових операцій з нарахування найманим працівникам заробітної плати;

3) чи має Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Словянський курорт» ЗАТ «Лікувально-оздоровчих закладів Профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (ЄДРПОУ 30708792) непогашену заборгованість із заробітної плати перед найманими працівниками (у разі встановлення непогашеної заборгованості із заробітної плати відобразити період заборгованості та суму заборгованості помісячно).

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

Ухвала складена в одному екземплярі в нарадчій кімнаті.

Слідчий суддя

Слов'янського міськрайонного суду ОСОБА_7