Головуючий у 1 інстанції - Бабіч С.І.
Суддя-доповідач - Ястребова Любов Вікторівна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 січня 2017 року справа №805/2804/16-а
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Донецький апеляційний адміністративний суд колегією суддів у складі: судді-доповідача Ястребової Л.В., суддів Гаврищук Т.Г., Компанієць І.Д., розглянувши у порядку письмового провадження апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 12 жовтня 2016 року у адміністративній справі № 805/2804/16-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» до Мангуської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправним та скасування в частині рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску, -
ВСТАНОВИВ:
23 серпня 2016 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» (надалі - позивач) звернувся до суду з позовом до Мангуської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправним та скасування рішення Мангуської об'єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області № 0001551300 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску від 01.07.2016 в частині суми 312110,89 грн. за період з 14.04.2014 по 31.07.2015 року.
В обґрунтування позовних вимог зазначив, що 02.08.2016 року позивач отримав поштою рішення Мангуської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області № 0001551300 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску, яким до позивача застосовано штраф у розмірі 75928,51 грн. та нарахована пеня в розмірі 247495,58 грн. за період з 21.03.2014 до 31.07.2015 року на загальну суму 323424,09 грн. Позивач вважає рішення відповідача № 0001551300 від 01.07.2016 безпідставним оскільки відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені Законом України від 8 липня 2010 року № 2464-VI Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі Закон № 2464-VI) за невиконання обов'язків платника єдиного внеску в період з 14.04.2014 до закінчення антитерористичної операції, до платників єдиного внеску, зазначених у п. 9-4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування не застосовуються. У зв'язку з чим, позивач вважає, що відповідачем неправомірно прийнято рішення про застосування штрафних санкцій. З вказаних підстав просив скасувати спірне рішення.
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 12 жовтня 2016 року у задоволенні позовних вимог відмовлено повністю.
Суд першої інстанції виходив з того, що до позивача не застосовуються положення щодо звільнення від сплати єдиного внеску за період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану, з огляду на те, що він здійснює діяльність на території, яка не входить до населених пунктів на якій здійснювалася антитерористична операція. При цьому суд посилається на постанови Донецького окружного адміністративного суду в адміністративній справ № 805/1199/16-а та постанову Донецького апеляційного адміністративного суду у адміністративній справі № 805/891/16-а, що набрали законної сили, якими встановлено, що фактично позивач знаходиться у м. Бердянськ Запорізької області по вул. Гагаріна, 7, що підтверджується копією договору поставки № 175 від 21 січня 2015 року, у п. 10.1 якого зазначена адреса виробництва постачальника ТОВ "Укрспецмаш": 71111 Україна, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Гагаріна, 7, Положенням про Бердянську філію ТОВ "Укрспецмаш", Розпорядженням міського голови м. Бердянська Запорізької області №187-р від 18.04.2002 року про надання згоди на розміщення Бердянської філії ТОВ "Укрспецмаш" за вказаною адресою, тобто позивач здійснює свою діяльність на території яка не входить до населених пунктів на якій здійснювалася антитерористична операція.
Позивач, не погодившись з постановою суду першої інстанції, подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та винести нову постанову, якою задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
В обґрунтування апеляційної скарги вказує на те, що місце розміщення виробництв, філій або будь-яких підрозділів підприємства, виробничих потужностей поза межами знаходження підприємства не визнається місцем фактичного знаходження самої юридичної особи, не є підставою для зміни місця обліку в податковому органі та не впливає на права та обов*язки платника податків і єдиного внеску. Місцезнаходження юридичної особи є смт Мангуш. Крім того рішенням зборів учасників від 02.09.2010 ліквідовано Бердянську філію ТОВ «Укрспецмаш», щро підтверджується відомостями з Єдиного реєстру. Зазначає, що п. 9-4 розділу УШ Закону № 2464 визначено період не застосування відповідальності, штрафних, фінансових санкцій з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції.
Представник позивача до суду не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Представник відповідача у судове засідання також не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, засобами електронного зв'язку надіслав до суду заперечення, в якому просив, серед іншого, розглядати справу за його відсутності.
Згідно вимог ст. 197 КАС України, апеляційний розгляд здійснюється в порядку письмового провадження.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 195 КАС України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.
Дослідивши письмові матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів встановила наступне.
Судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що позивача зареєстровано як юридичну особу у встановленому порядку 27.06.2001 року, включено до ЄДРПОУ за № 31424275, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії АБ № 674323 (а.с. 9).
Місцезнаходження позивача згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - вул. Мурзи, 16/6, смт. Мангуш, Першотравневий район, Донецька обл., 87400.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрспецмаш" перебуває на обліку платника податку у відповідача з 11.07.2001 року, про що свідчить довідка про взяття на облік платника податків від 27.06.2012 року № 53/10/18 (а.с. 10).
Відповідачем було прийнято рішення від 01.07.2016 року №0001551300 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску у розмірі 323 424,09 грн. з яких штрафна санкція у розмірі 75 928.51 грн. та пеня у розмірі 247 495, 58 грн.(а.с. 16)
Відповідно до розрахунку штрафної санкції № 99/05-40-13/31424275 до рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску № 0001551300 від 01.07.2016 року видно, що періодом прострочення сплати єдиного внеску на загальнобов'язкове державне соціальне страхування за лютий 2014 року - жовтень 2014 року є період з 21.03.2014 по 31.07.2015 року.
Із матеріалів справи вбачається, що позивач звернувся до відповідача із заявою про звільнення ТОВ «Укрспемаш» від виконання своїх обов'язків, визначених ч. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (зокрема, від обов'язку своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок) на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції. Зазначена заява отримана відповідачем 30.04.2015 року, про що свідчить вхідний штамп фіскального органу на копії заяви ( а.с. 29).
10.07.2015 року ТОВ «Укрспецмаш» звернулось до Донецької торгово-промислової палати із заявою про отримання сертифікату ТПП на підтвердження обставини непереборної сили (форс-мажору), що сталися на території проведення антитерористичної операції, для звільнення ТОВ «Укрмпецмаш» від виконання обовязків платника єдиного внеску та для не застосування до ТОВ «Укрспецмаш» відповідальності, штрафних та фінансових санкцій за невиконання обовязків платника єдиного внеску № ПР228 (а.с.30-31).
15.07.2015 року Донецька торгово-промислова палата надала відповідь № 1012/12.12-03 ТОВ «Укрспецмаш» та роз'яснила, що Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» внесені зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», яким звільнив осіб від виконання своїх обов'язків визначених ч. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування» на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану. При цьому, підставою для такого звільнення є заява платника єдиного внеску, яка подана ним до органу доходів і зборів. Зазначила, що Законом не передбачено у даному випадку підтверджувати ще й настання обставин непереборної сили та надання сертифікату (а.с. 32-33).
Згідно з п. 1 та п. 12 ч. 2 ст. 6 Закону № 2464-VI передбачено, що платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок, виконувати інші вимоги, передбачені цим Законом.
Судами встановлено, що позивач несвоєчасно виконував обов'язок платника єдиного внеску щодо сплати єдиного внеску у зв'язку з проведенням АТО у період з 21.03.2014 по 31.07.2015.
Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» № 1669-VII від 02.09.2014 доповнено розділ VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» пунктом 9-3.
Відповідно до п. 9-3 розділу VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України № 2464-VI, платники єдиного внеску, визначені статтею 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України від 14 квітня 2014 року № 405/2014, звільняються від виконання своїх обов'язків, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану.
Підставою для такого звільнення є заява платника єдиного внеску, яка подається ним до органу доходів і зборів за основним місцем обліку або за місцем його тимчасового проживання у довільній формі не пізніше тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення антитерористичної операції.
Відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені цим Законом за невиконання обов'язків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції, до платників єдиного внеску, зазначених у цьому пункті, не застосовуються.
Зазначена норма проіснувала з 15 жовтня 2014 року до 1 січня 2016 року, внаслідок її виключення згідно із Законом України від 24 грудня 2015 року № 911-VIII.
Проте, нормою аналогічного змісту розділ VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» доповнено пунктом 9-4.
Колегія суддів апеляційної інстанції зазначає, що у спірних правовідносинах, у розумінні вказаної норми та враховуючи положення ст. 25 Закону № 2464 відповідальність, штрафні та фінансові санкції - це штраф та/або пеня.
Таким чином, пункт 9.4 розділу VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України № 2464-VI пов'язує звільнення платників єдиного внеску від штрафу та/або пені за невиконання обов'язків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції з наявністю двох умов, це перебування на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону 2464-VI, де проводилася антитерористична операція та штраф та/або пеню застосовано до платника за невиконання обовязків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції.
За приписами абзаців першого та другого ч. 8 ст. 9 Закону № 2464-VI встановлено, що платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.
При цьому, платники, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 цього Закону, під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на суми якої (якого) нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов'язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі). Винятком є випадки, якщо внесок, нарахований на ці виплати, вже сплачений у строки, встановлені абзацом першим цієї частини, або за результатами звірення платника з органом доходів і зборів за платником визнана переплата єдиного внеску, сума якої перевищує суму внеску, що підлягає сплаті, або дорівнює їй. Кошти перераховуються одночасно з отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, грошового забезпечення), у тому числі в безготівковій чи натуральній формі. При цьому фактичним отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, грошового забезпечення) вважається отримання відповідних сум готівкою, зарахування на рахунок одержувача, перерахування за дорученням одержувача на будь-які цілі, отримання товарів (послуг) або будь-яких інших матеріальних цінностей у рахунок зазначених виплат, фактичне здійснення з таких виплат відрахувань згідно із законодавством або виконавчими документами чи будь-яких інших відрахувань.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 1 вказаного Закону недоїмка це сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у строки, встановлені цим Законом, обчислена органом доходів і зборів у випадках, передбачених цим Законом.
Таким чином, штрафні санкції та пеня не є складовою недоїмки з єдиного внеску.
Колегія суддів апеляційної інстанції також зазначає, що для звільнення від штрафу та/або пені, на відміну від звільнення від сплати недоїмки зі сплати єдиного внеску, подання окремих заяв про звільнення від штрафу та/або пені, сертифікатів Торгово-промислової палати, тощо не потребується, та пунктом 9-4 розділу VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону № 2464-VI не передбачено.
Відповідно до ст. 1 Закону № 1669-VII територія проведення антитерористичної операції - територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України від 14 квітня 2014 року № 405/2014.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року № 1053-р Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція включено смт. Мангуш.
Дію вказаного розпорядження зупинено розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1079-р від 05.11.2014.
Вказані розпорядження втратили чинність згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №1275-р від 02 грудня 2015 року Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України.
Згідно з додатком до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1275-р, до зазначених населених пунктів, зокрема, належить смт. Мангуш.
Як вже встановлено судом вище, товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш», яке зареєстроване як юридична особа у смт. Мангуш, знаходиться на обліку в контролюючому органі, який розташований на території населеного пункту, визначеного переліком, зазначеним у статті 2 Закону № 1669-VII, де проводиться антитерористична операція.
Станом на момент виникнення спірних правовідносин та на момент розгляду даної справи, антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 не закінчилась.
Таким чином, позивач є платником єдиного внеску, який визначений статтею 4 Закону № 2464-VI, та який перебуває на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону № 1669-VII, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України від 14 квітня 2014 року № 405/2014, яка на даний час триває.
З огляду на дію п. 9.3 розділу VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України № 2464-VI у період з 14 квітня 2014 року по 31.07.2015 року, колегія суддів дійшла до такого висновку, що до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрс пецмаш» не застосовуються штрафні санкції у вигляді штрафу та пені, передбачені Законом № 2464-VI за невиконання обов'язків платника єдиного внеску у період з 14 квітня 2014 року по 31.07.2015 року.
Таким чином, рішення, прийняте Мангуською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державною фіскальною службою у Донецькій області №0001551300 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску до позивача в частині за період з 14 квітня 2014 року по 31.07.2015 року є протиправним та необґрунтованим та таким, що не відповідає критеріям правомірності, які ставляться до рішень суб'єктів владних повноважень ч. 3 ст. 2 КАС України, а тому це рішення підлягає частковому скасуванню в розмірі 312110,89 грн.
Суд першої інстанції, відмовляючи у задоволенні позову, послався на постанови Донецького окружного адміністративного суду в адміністративній справ № 805/1199/16-а та постанову Донецького апеляційного адміністративного суду у адміністративній справі № 805/891/16-а, що набрали законної сили та зазначив, що цими рішеннями судів було встановлено, що фактично позивач знаходиться у м. Бердянськ Запорізької області по вул. Гагаріна, 7, що підтверджується копією договору поставки № 175 від 21 січня 2015 року, у п. 10.1 якого зазначена адреса виробництва постачальника ТОВ "Укрспецмаш": 71111 Україна, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Гагаріна, 7, Положенням про Бердянську філію ТОВ "Укрспецмаш", Розпорядженням міського голови м. Бердянська Запорізької області №187-р від 18.04.2002 року про надання згоди на розміщення Бердянської філії ТОВ "Укрспецмаш" за вказаною адресою, що є помилковим. Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 09.11.2016 року у справі № 805/1199/16-а встановлено, що юридичне місцезнаходження позивача, є відповідно до Переліку від 30.10.2014 року та Переліку від 02.12.2015 року смт. Мангуш, яке входить до населеного пункту, на території якого здійснювалася антитерористична операція. Згідно витягу з Протоколу № 5 зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» прийнято рішення ліквідувати виробничий структурний підрозділ позивача Бердянську філію ТОВ «Укрспецмаш».
Відповідно до ч. 1 ст. 72 Кодексу адміністративного судочинства України, обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
За змістом ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України., в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб*єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти позову.
На підставі наведеного, колегія суддів приходить до висновку, що рішення прийняте відповідачем в частині за період з 14 квітня 2014 по 31.07.2015 є протиправним та необґрунтованим та таким, що не відповідає критеріям правомірності, які ставляться до рішень суб'єкта владних повноважень ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому це рішення підлягає частковому скасуванню в розмірі 312110,89 грн.
Щодо розподілу судових витрат, колегія суддів зазначає наступне.
Відповідно до частиною першої статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Відповідно до платіжного доручення № 17 від 08 вересня 2016 року, позивачем сплачено судовий збір у розмірі 4681 грн. 66 коп. за подання адміністративного позову (а.с. 42), а відповідно до платіжного доручення від 27 грудня 2016 року, позивачем сплачено судовий збір у розмірі 5149 грн. 81 коп. за подання апеляційної скарги (а.с. 108).
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів зазначає про необхідність стягнення на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» за рахунок бюджетних асигнувань Мангуської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області витрати по сплаті судового збору у розмірі 9831 грн. 47 коп. у зв'язку з задоволенням позовних вимог позивача в повному обсязі.
З врахуванням викладеного, колегія суддів дійшла до висновку про наявність підстав для задоволення апеляційної скарги, скасування постанови суду першої інстанції відповідно до статті 202 Кодексу адміністративного судочинства України та ухвалення нового рішення, яким позовні вимоги позивача задовольнити в повному обсязі.
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» - задовольнити.
Постанову Донецького окружного адміністративного суду від 12 жовтня 2016 року у адміністративній справі № 805/2804/16-а скасувати.
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» до Мангуської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області задовольнити.
Скасувати рішення Мангуської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області від 01.07.2016 № 0001551300 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску в частині застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року по 31 липня 2015 року в сумі 312110,89 грн.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Мангуської об'єднаної державної інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» (код ЄДРПУО - 31424275, місцезнаходження юридичної особи: вулиця Мурзи, буд. № 16, к. 6, селище міського типу Мангуш, Першотравневий район, Донецька область, 87400) витрати по сплаті судового збору у розмірі 9831 (дев'ять тисяч вісімсот тридцять одна) гривня 47 копійок.
Постанова набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь в справі, та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.
Головуючий суддя Л.В. Ястребова
Судді Т.Г. Гаврищук
І.Д. Компанієць