УХВАЛА
24 січня 2017 р.Справа № 876/438/17 Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Макарик В.Я., розглянувши клопотання Личаківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області про відстрочення сплати судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19.12.2016 року у справі № 813/3937/16 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Личаківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області про визнання недійсним і скасування податкового повідомлення-рішення,
В С Т А Н О В И В:
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 19.12.2016р. задоволено повністю адміністративний позов ОСОБА_1 до Личаківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області про визнання недійсним і скасування податкового повідомлення-рішення.
Не погоджуючись із даною постановою, Личаківська обєднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області подала апеляційну скаргу.
Оскільки подана апеляційна скарга не відповідала вимогам ч.6 ст. 187 КАС України, ухвалою судді Львівського апеляційного адміністративного суду від 11.01.2017 року її залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків, зокрема, долучення до матеріалів справи документа про сплату судового збору.
23.01.2017 року на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання від Личаківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області про відстрочення сплати судового збору за подання апеляційної скарги. Дане клопотання обґрунтовано відсутністю коштів для оплати судового збору.
Розглянувши клопотання про відстрочення сплати судового збору, слід прийти до висновку про відсутність підстав для його задоволення.
Статтею 8 Закону України Про судовий збір та ч. 1 ст. 88 КАС України передбачено, що враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі. Суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у частині першій цієї статті.
Апелянтом, окрім клопотання, не надано достатніх доказів, що підтверджують наявність підстав для відстрочення сплати судового збору за подання апеляційної скарги. Зокрема, не подано документів на ствердження неможливості сплати судового збору у передбаченому законом розмірі, не обґрунтовано обставин щодо майнового стану апелянта.
Враховуючи вищевказане, в задоволенні клопотання Личаківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області про відстрочення сплати судового збору слід відмовити.
Керуючись ст. 88, 187, 189 КАС України, суддя,-
У Х В А Л И В:
В задоволенні клопотання Личаківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівської області про відстрочення сплати судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19.12.2016 року у справі № 813/3937/16 відмовити.
Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя: Макарик В.Я.