Копія
Справа № 822/2560/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 січня 2017 року м. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд
в складі :головуючого-судді суддівБлонського В.К. Ковальчук А.М. Салюка П.І. при секретарі Варченко В.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_5 до Міністерства внутрішніх справ України , третя особа на стороні відповідача: Пенсійний фонд України про зобов"язання вчинити дії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в суд з позовом до відповідача, третя особа на стороні відповідача, в якому просить зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України про зміни у його грошовому забезпеченні з метою здійснювання перерахунку пенсії з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських".
Свій позов позивач мотивує тим, що він є пенсіонером, і пенсія йому призначена відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», якою підвищив грошове забезпечення поліцейських.
Відповідно до розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Позивач в зв'язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області і на своє звернення 28.10.2016 року за № 11496/08 отримав відповідь, якою позивача повідомлено, що відповідно до пункту 3 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» довідки видаються державним органом з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком. У разі ліквідації таких органів довідки видаються правонаступниками, а у разі їх відсутності або перейменування (відсутності) посад - у порядку, встановленому Мінсоцполітики.
Отримавши лист Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, позивач звернувся до Голови Національної поліції України та міністра внутрішніх справ України про направлення до органів Пенсійного фонду України інформації про зміну розміру грошового забезпечення .
За дорученням Голови Національної поліції 28.11.2016 року за № М-187 на адресу позивача надійшов лист від департаменту поліції охорони, де повідомлялося, що вищевказані закони та постанову Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року не можна розглядати, як акт, яким було змінено розмір і види грошового забезпечення для поліцейських, як цього вимагає положення статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».
06 грудня 2016 року за № 22/6-М-1948 на адресу позивача надійшов лист від Міністерства внутрішніх справ України, в якому повідомлялося, що постанова Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року набрала чинності лише з 02.12.2015 року, а тому підстав для перерахунку пенсій особам із числа колишніх працівників міліції немає.
Позивач із вказаною відмовою не погоджується, оскільки постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року внесено зміни та підвищено грошове забезпечення поліцейських, а грошове забезпечення поліцейських є ідентичним грошовому забезпеченню колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, відповідно таке збільшення є підставою для перерахунку пенсії позивача.
За таких обставин позивач вважає, що є підстави для перерахунку його пенсії, тому він просить задовольнити позовні вимоги.
Позивач в судове засідання не прибув, хоча був належним чином повідомлений про дату, час і місце судового розгляду справи, але подав письмову заяву в якій просить справу розглянути за його відсутності, позовні вимоги підтримав повністю.
Представник відповідача в судове засідання не прибув, хоча відповідач був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи належним чином, та надіслав на адресу суду заперечення на даний адміністративний позов, в яких у задоволенні позову просить суд відмовити повністю.
В обгрунтування вказаних заперечень зазначив, що перерахунок пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» проводиться на момент виникнення відповідного права.
Згідно Закону України № 900-VIII від 23 грудня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», стаття 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» доповнена новою частиною, відповідно до якої перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Згідно із частиною 1 статті 58 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Дія нормативно-правового акту в часі починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з утратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт під час дії якого вони настали або мали місце.
У зв'язку з цим положення статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» необхідно застосовувати тільки після 29 грудня 2015 року, тобто після дати набрання чинності Закону України № 900-VIII від 23 грудня 2015 року, оскільки постанова Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року набрала чинності 02 грудня 2015 року, тобто до прийняття і набрання чинності Законом України № 900-VIII від 23 грудня 2015 року.
Прийняття такої постанови не породжує правових підстав для проведення перерахунку особам з числа колишніх працівників міліції.
Крім того постанову Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року не можна розглядати як акт, яким було змінено розмір і види грошового забезпечення для поліцейських (як цього вимагають положення статті 63 Закону), оскільки цією постановою види і розмір грошового забезпечення поліцейських встановлено вперше в історії держави Україна, до цього такої категорії працюючих як поліцейські в Україні взагалі не існувало.
Враховуючи те, що Кабінет Міністрів України не приймав рішення про зміну хоча б одного з видів грошового забезпечення для колишніх працівників міліції, у відповідача відсутні підстави для подання до Пенсійного фонду України документів у порядку, визначеному пунктом 2 Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 45 від 13 лютого 2008 року.
За таких обставин у задоволенні позовних вимог позивача необхідно відмовити.
Представник третьої особи на стороні відповідача в судове засідання не прибув, хоча третя особа була повідомлена про дату, час та місце розгляду справи належним чином, та подала до суду письмові пояснення на даний адміністративний позов, в яких зазначила, що підставою для перерахунку пенсій колишнім працівникам органів внутрішніх справ України стане рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового утримання поліцейських, прийняте після набрання чинності Законом № 900 (після 29.12.2015 року). Постанова КМУ № 988 набрала чинності 02.12.2015 року, тобто раніше набрання чинності Законом № 900.
Крім того, постановою № 988 розмір грошового забезпечення поліцейських було затверджено вперше, тому вона не може розглядатись як акт, яким було змінено розмір і види грошового забезпечення колишнім працівникам ОВС. Інших актів, якими б змінювались встановлені постановою № 988 розміри та види грошового забезпечення поліцейських, КМУ не видавалося.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
В судовому засіданні встановлено, що позивач - ОСОБА_5, отримує пенсію за вислугу років, призначену йому відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» № 2262-XII від 09.04.1992 року.
За змістом преамбули Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», цей Закон визначає умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.
Держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.
Відповідно до частин 3, 4 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Стаття 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» доповнена новою частиною третьою згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» N 900-VIII від 23.12.2015 року, який набрав чинності з 29.12.2015 року.
Одночасно цим же Законом України N 900-VIII від 23.12.2015 року пункт 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» доповнено абзацами другим і третім такого змісту, а саме:
- за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб;
- право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України «Про міліцію», зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію».
Таким чином суд, досліджуючи зазначені норми частин 3, 4 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», абзаців другого і третього пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» вважає, що позивач як колишній працівник міліції, який відноситься до осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), і якому нарахована пенсія на умовах і в порядку, передбаченому Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» і він отримує таку пенсію, має право на перерахунок розміру своєї пенсії з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Кабінет Міністрів України своєю постановою № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» установив, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення та затвердив схему окладів за спеціальним званням поліцейських у розмірах згідно з додатком 1, та схеми посадових окладів поліцейських у розмірах згідно з додатками 3 - 10.
В зв'язку із прийняттям такої постанови Кабінету Міністрів України збільшився рівень грошового забезпечення поліцейських в порівнянні з попереднім рівнем грошового забезпечення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), що за змістом преамбули, а також статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та абзаців другого і третього пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» є виникненням права на перерахунок пенсій.
Постанова Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року набрала чинності з 02.12.2015 року, а застосовується згідно частини 8 цієї постанови з дня набрання чинності Законом України «Про національну поліцію», тобто з 07.11.2015 року.
Так як встановлений рівень грошового забезпечення поліцейських більший в порівнянні з попереднім рівнем грошового забезпечення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), у позивача виникло право, починаючи з дати застосування норм постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року на перерахунок пенсії, враховуючи зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та до Закону України «Про Національну поліцію» які набрали чинності з 29.12.2015 року.
Суд при вирішенні спору не бере до уваги заперечення відповідача, третьої особи на стороні відповідача в тому, що оскільки постанова Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року набрала чинності з 02.12.2015 року і застосовується згідно частини 8 постанови з дня набрання чинності Законом України «Про національну поліцію», тобто з 07.11.2015 року, а Закон України N 900-VIII від 23.12.2015 року набрав чинності з 29.12.2015 року, тому його положення не мають зворотної дії в часі і відповідно не відсутні підстави для проведення перерахунку пенсії з врахуванням нових посадових окладів, надбавок, доплат, встановлених для поліцейських, зважаючи на наступне.
Частиною 5 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію», визнано таким, що втратив чинність Закон України «Про міліцію».
В зв'язку з тим, що такий інститут держави як міліція ліквідований, відповідно відсутні правові підстави для прийняття Кабінетом Міністрів України будь-яких постанов які передбачають збільшення рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на соціальний захист саме працівникам міліції.
Разом з тим залишився діючим Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» і зокрема його частина 4 статті 63 (частина 3 статті 63 до набрання чинності Законом України N 900-VIII від 23.12.2015 року), яка передбачає перерахунок усіх призначених за цим Законом пенсій у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, при цьому перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.
Так як Закон України «Про міліцію» втратив чинність і набрав чинності Закон України «Про Національну поліцію», суд розцінює всяке встановлення нового розміру грошового забезпечення поліцейських, чи зміну його розміру в подальшому, як правову підставу для проведення перерахунку пенсії особам які отримують її відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», оскільки держава взяла на себе відповідальність у вигляді гарантії на гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, шляхом перерахунку призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.
Внесення змін до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» проведено з метою уточнення правових норм вказаних Законів для усунення жодних сумнівів при проведенні перерахунку пенсії особам які отримують її відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в зв'язку із встановленням грошового забезпечення поліцейським і врахування його при проведенні таких перерахунків.
Таким чином суд вважає, що не має значення конкретно для цього випадку коли набрав чинності Закон України N 900-VIII від 23.12.2015 року відносно набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року, так як на дату з якої законодавець дозволив застосовувати її норми (постанови Кабінету Міністрів України), діяла частина 3 статті 63 (частина 4 статті 63 до набрання чинності Законом України N 900-VIII від 23.12.2015 року), Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Суд ще раз звертає увагу на абзаци 2, 3 пункту 15 Закон України «Про Національну поліцію», доповнених Законом України N 900-VIII, згідно яких за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України «Про міліцію», зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію».
Як зазначено вище відповідно до частини 4 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Кабінет Міністрів України своєю постановою № 45 від 13.02.2008 року відповідно до частини третьої статей 43 і 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» затвердив «Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Відповідно до частин 1, 2 3 Порядку № 45 перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Відповідно до пункту 2 Порядку № 45 на підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв'язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Пенсійний фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, м.м. Києві та Севастополі про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають
перерахунку.
Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
Таким чином, нормами Порядку №45 передбачено наступний порядок дій для здійснення перерахунку пенсій:
- Міністерство внутрішніх справ України повідомляє Пенсійний фонду України про наявність рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру грошового забезпечення як підставу перерахунку пенсій;
- Пенсійний фонд України повідомляє відповідні структурні підрозділи Пенсійного фонду про підстави проведення перерахунку пенсій та необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку Головним управлінням Пенсійного фонду України;
- Головні управління Пенсійного фонду України складають відповідні списки та передають їх органам, які уповноважені видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій, які готують відповідні довідки.
Таким чином, обов'язок щодо направлення до Пенсійного фонду України інформації про підстави перерахунку пенсій (фактично - про зміни в грошовому забезпеченні) осіб, які мають право на пенсію згідно Закону №2262-XII, зокрема, колишнім працівникам органів внутрішніх справ, покладено на МВС України.
Однак відповідачем не надано доказів щодо направлення такої інформації до Пенсійного фонду України.
Суд вважає помилковими доводи відповідача та третьої особи про те, що Закон України від 23.12.2015 року № 900-VIII набув чинності після прийняття постанови Кабінету Міністрів України № 988, а тому не має зворотної дії в часі, та, відповідно, правові підстави для перерахунку пенсії позивачу відсутні, виходячи з наступного.
Зворотна дія нормативно-правового акта у часі - це дія нового нормативно-правового акту на відносини, що мали місце до набуття ним чинності.
У Рішенні Конституційного Суду України від 09 лютого 1999 року №1-рп/99 (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) зазначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.
На дату набрання чинності Законом № 900-VIII постанова Кабінету Міністрів України № 988 була чинною, та залишається такою на день розгляду справи по суті.
Отже, після набуття чинності внесених Законом № 900-VII змін до Закону № 2262-XII, та у зв'язку із встановленням для поліцейських згідно з постановою № 988 грошового забезпечення у розмірах, більших за грошове забезпечення працівників органів внутрішніх справ, призначена колишнім працівникам органів внутрішніх справ пенсія (в т.ч. позивачу) підлягала негайному перерахунку.
Відповідно до частини 1 статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є, зокрема, захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Отже, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обгрунтованими.
Аналізуючи викладене, оцінюючи все в сукупності суд приходить до висновку, що позов обгрунтований і доведений в судовому засіданні дослідженими доказами, тому його необхідно задовольнити.
На підставі наведеного, керуючись статтею 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пунктами 5, 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію», постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», ст.ст. 9, 11, 72, 86, 159 - 163, 167, 256 КАС України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Позов задовольнити.
Зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України надіслати до Пенсійного фонду України повідомлення про підстави перерахунку пенсії ОСОБА_5 внаслідок зміни розміру грошового забезпечення відповідних категорій осіб згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції".
В повному обсязі постанова суду буде виготовлена 24.01.2017 року.
Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її отримання.
Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.
Повний текст постанови виготовлено 24 січня 2017 року
Головуючий суддя судді/підпис/ /підпис/ /підпис/В.К. Блонський А.М. Ковальчук П.І. Салюк "Згідно з оригіналом" Суддя В.К. Блонський