Справа № 379/1310/16-п
3/379/425/16
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09.12.2016м.Тараща
Суддя Таращанського районного суду Київської області Василенко О.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Таращанського ВП Миронівського ВП ГУ НП в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, непрацюючого, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3, за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серія АП1 № 385266 від 31.10.2016 року який складений інспектором СРПП Таращанського ВП Миронівського ВП ГУ НП в Київській області старшим лейтенантом поліції ОСОБА_2 вбачається, що 30.10.2016 року близько 23 год. 30 хв. в м. Тараща по вул. Володимира Сікевича громадянин ОСОБА_1 керував автомобілем НОМЕР_1 в стані алкогольного спяніння. Огляд на стан спяніння проводився в Таращанській ЦРЛ. Також не мав при собі та не предявив для перевірки посвідчення водія категорії «В» та реєстраційні документи на автомобіль НОМЕР_1 чим порушив вимоги п.п.2.1А, 2.9А, 2.1Б Правил дорожнього руху та вчинив правопорушення передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання не зявився, про розгляд справи повідомлений належним чином, про причини неявки до суду не повідомив, але надав до суду клопотання в якому просить направити адміністративний матеріал на доопрацювання, оскільки він складений з порушенням законодавства. Проте, суд вважає, що дане клопотання є не обґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.
В судовому засіданні свідок ОСОБА_3, лікар-психіатр КЗ ТРР «Таращанська ЦРЛ», пояснила, що 31.10.2016 року нею було проведено медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного спяніння ОСОБА_1. При проведенні огляду, останньому було подане та зачитано направлення на огляд водія транспортного засобу з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння, або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, в якому він був зазначений як «Євгеній» чого він не заперечував. ОСОБА_1 на момент огляду при собі не мав документів, що посвідчують його особу.
Його вина доведена матеріалами справи. Крім того, дослідженими в судовому засіданні, матеріалами даної справи, ототожнено особу, що притягується до кримінальної відповідальності ОСОБА_1.
При призначенні виду та розміру адміністративного стягнення, дотримуючись вимогст. 33 КУпАП, враховуючи характер вчиненого правопорушення, обставини його вчинення, вважаю необхідним призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення в межах встановлених санкцією даної статті у виді штрафу з позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік. Вказаний вид стягнення в даному випадку, вважаю доцільним і достатнім для його виправлення, а також попередження здійснення ним нових правопорушень.
Відповідно дост. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом. Відповідно до п.5 ч.2ст. 4 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується судовий збір у розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 275,60 грн..
Керуючись ст.ст. 40-1, 130, 221, 283, 284, 287, 307-309 КУпАП, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України«Про судовий збір»,-
ПОСТАНОВИВ :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАПі накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 10200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 275,60 грн. Отримувач коштівУДКСУ Таращанського району, ЄДРПОУ37483467, банк отримувача ГУ ДКСУ в Київській області м. Київ, МФО821018, р/р 31213206700591, код платежу22030001.
Розяснити правопорушнику його обовязок сплатити штраф не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу в установлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
Постанова може бути предявлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Київської області через Таращанський районний суд Київської області.
Суддя: ОСОБА_4.