ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
21 листопада 2016 року К/800/31413/16
Суддя Вищого адміністративного суду України Юрченко В.П.,
перевіривши касаційну скаргу Личаківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області
на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 18.06.2013
та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2015
у справі № 813/377/13-а
за позовом Державного підприємства "Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту"
до Державної податкової інспекції у Личаківському районі м. Львова Львівської області ДПС
про визнання пртиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,-
В С Т А Н О В И В :
Касаційна скарга не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) з огляду на наступне.
Державне підприємство "Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту" звернулось до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Державної податкової інспекції у Личаківському районі м. Львова Львівської області ДПС, в якому просило визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення від 28.12.2012:
- № 0004532320/20388 про зменшення суми від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 1626924 грн. 00 коп.;
- № 0004522320/20390 про збільшення суми грошового зобов’язання по податку на прибуток підприємств та сум штрафних (фінансових) санкцій загалом в сумі 3950765 грн. 00 коп.
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 18.06.2013, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2015 у справі № 813/377/13-а позов задоволено.
Вважаючи, що рішення судів першої та апеляційної інстанцій прийняті з порушенням норм матеріального та процесуального права, скаржник звернувся до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою, в якій просить їх скасувати та прийняти нове судове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.
Згідно пункту 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції чинній на момент звернення позивача до суду першої інстанції з даним адміністративним позовом, ставка судового збору за подання до адміністративного суду позовної заяви майнового характеру була встановлена у розмірі: 1 відсоток розміру майнових вимог, але не менше 0,1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 2 розмірів мінімальної заробітної плати.
Відповідно до статті 8 Закону України "Про державний бюджет України на 2013 рік" мінімальна заробітна плата з 01.01.2013 була встановлена у місячному розмірі - 1147 грн. 00 коп.
Пунктом 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції чинній на момент звернення скаржника до суду касаційної інстанції з даною касаційною скаргою, ставка судового збору за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду встановлена у розмірі 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Таким чином, Державній податковій інспекції у м. Яремчому Головного управління ДФС в Івано-Франківській області за подання касаційної скарги на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 18.06.2013 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2015 у справі № 813/377/13-а необхідно було сплатити судовий збір в розмірі 2752 грн. 80 коп.
Проте, до касаційної скарги заявником додано платіжне доручення від 01.11.2016 № 614, що підтверджує сплату судового збору в розмірі 2523 грн. 40 коп., тобто меншому, ніж передбачено положеннями статті 4 Закону України "Про судовий збір" за подання касаційної скарги на рішення суду.
Виходячи з наведеного та положень статей 108, 214 КАС України касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк скаржнику для усунення зазначених недоліків.
Керуючись статтями 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-
У Х В А Л И В :
Залишити без руху касаційну скаргу Личаківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 18.06.2013 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2015 у справі № 813/377/13-а.
Надати Личаківській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Львівській області строк для усунення недоліків касаційної скарги – 30 днів з моменту отримання ухвали.
Роз’яснити, що у разі неусунення недоліків, касаційну скаргу буде повернуто скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.П. Юрченко