Постанова № 63187403, 01.12.2016, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
01.12.2016
Номер справи
813/3414/16
Номер документу
63187403
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

01 грудня 2016 року № 813/3414/16

Львівський окружний адміністративний суд в складі колегії суддів:

головуючої судді Потабенко В.А., суддів Гулика А.Г., Сакалоша В.М.,

за участю секретаря судового засідання Василько А.В.,

за участю:

позивача - ОСОБА_1,

представника відповідача - Зубенка М.О., згідно довіреності,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України про зобов'язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1, позивач) звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Міністерства внутрішніх справ України (далі - МВС України, відповідач) з наступними вимогами:

- визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання інформації про зміни у грошовому утриманні до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1;

- зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України надіслати інформацію про зміни у грошовому утриманні до Пенсійного фонду України та Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

При обґрунтуванні позовних вимог позивач зазначає, що при відновленні йому пенсійних виплат у липні 2016 року не було проведено перерахунку розміру пенсії з врахуванням розмірів грошового забезпечення працівників Національної поліції відповідно до Закону України "Про Національну поліцію". При зверненні із запитом до МВС України про надання інформації про зміни у грошовому забезпеченні, позивач запитуваної інформації не отримав, а в наданій відповіді було зазначено про те, що на даний час для здійснення перерахунку пенсій пенсіонерам із числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, які отримують пенсію на підставі Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", не має достатніх законних підстав. У зв'язку з наведеними обставинами, позивач, маючи, на його думку, право на пенсію в розмірі, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", та вважаючи протиправною бездіяльність МВС України у ненадісланні до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформації про зміни у грошовому утриманні для здійснення перерахунку його пенсії, звернувся до суду з даним позовом.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги з мотивів наведених у позовній заяві та наданих суду поясненнях підтримав, просив позов задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечував. Свою позицію висвітлив у письмових запереченнях на адміністративний позов, які надійшли на електронну адресу суду 25.10.2016 року (вх. № 3105 ел.) та на адресу суду 31.10.2016 року (вх. № 27050), суть яких зводиться до наступного. Статтю 63 Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" було доповнено новою частиною третьою, відповідно до якої, перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством для поліцейських. У відповідності до ч. 4 ст. 63 цього ж Закону, усі призначені за цим законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і проводиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 цього Закону. Представник відповідача наголосив, що після набрання чинності вищевказаного Закону, Кабінетом Міністрів України будь - яких нормативно - правових актів, якими б змінювалися розміри чи вводилися нові види грошового забезпечення поліцейських, прийнято не було. Тому, для здійснення перерахунку пенсії пенсіонерам з числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей", відсутні законні підстави, оскільки Закон України від 23.12.2015 року № 900-VІІІ "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" набрав законної сили лише 29.12.2015 року, зворотної дії в часі не має, та, відповідно, немає правових підстав для перерахунку таких пенсій згідно до ч. 4 ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб". Щодо покликання позивача на постанову Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року, то цей акт не змінює розмір та не вводить нові види грошового забезпечення для осіб начальницького і рядового складу органів України (міліції), а встановлює види і розмір грошового забезпечення для поліцейських. Тому, позовні вимоги є безпідставними та у їх задоволенні слід відмовити повністю.

Заслухавши пояснення позивача та представника відповідача, з'ясувавши фактичні обставини справи та дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню повністю, з огляду на наступне.

Як вбачається з матеріалів справи, 30.09.2011 року позивачу було призначено пенсію за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".

01.04.2015 року виплату пенсій було припинено на підставі п. 2 розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" та ч. 1 ст. 54 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" в зв'язку з вступом позивача на державну службу.

З 17.06.2016 року виплату пенсій позивачу було поновлено у зв'язку з тим, що підстави, визначені ч. 1 ст. 54 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", - відпали.

Отримавши пенсійну виплату у липні 2016 року, позивач виявив, що йому не було проведено перерахунку розміру пенсії з врахуванням розмірів грошового забезпечення працівників Національної поліції відповідно до Закону України "Про Національну поліцію" (із змінами та доповненнями) та постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції".

25.08.2016 року позивач звернувся із заявою до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (далі - ГУ ПФ у Львівській області), в якій просив провести перерахунок його пенсії з врахуванням розмірів грошового забезпечення працівників Національної поліції відповідно до Закону України "Про Національну поліцію".

17.09.2016 року ГУ ПФ у Львівській області надав відповідь № 856/Л-20 від 08.09.2016 року, в якій зазначило, що немає підстав для прийняття рішення про перерахунок чи відмову у перерахунку пенсії позивача, оскільки на адресу управління не надходило від уповноважених органів повідомлення та довідки про зміну розміру грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців для проведення перерахунку пенсії.

Крім того, 26.08.2016 року позивач скерував до МВС України інформаційний запит, в якому просив надати інформацію наступного змісту:

1) чому та на яких підставах МВС України не виконані вимоги п. 2 "Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45?;

2) коли МВС України будуть виконані умови "Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45?;

3) коли буде проведений перерахунок пенсій, як колишньому працівнику органів внутрішніх справ України (міліції) з врахуванням грошового забезпечення зазначеного в постанові Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" та змін, внесених Законом України від 23.12.2015 року "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб"?;

4) якій посаді в Національній поліції за своїми класифікаційними характеристиками, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу прирівнюється до посади начальника кримінальної поліції у справах дітей Червоноградського МВГУМВС України у Львівській області з якої був звільнений? Який посадовий оклад за цією посадою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 17.11.2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"?;

5) яке спеціальне звання поліцейського прирівнюється до звання майора міліції та який розмір окладу за цим званням відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 17.11.2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"?;

6) які грошові надбавки і їх розмір встановлено поліцейському при вислузі 21 рік відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 17.11.2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" та наказу МВС України № 260 від 06.04.2016 року?;

Також позивач просив надіслати інформацію про зміни у його грошовому утриманні до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для здійснення перерахунку пенсії.

13.09.2016 року з МВС України на адресу позивача надійшла відповідь № 15/2-394зі від 05.09.2016 року, в якій зазначено, що на даний час для здійснення перерахунку пенсій пенсіонерам із числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, які отримують пенсію на підставі Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", немає достатніх законних підстав.

Вважаючи вказані дії МВС України щодо відмови у наданні інформації про зміни в грошовому забезпеченні та бездіяльність, яка виразилася у не надісланні інформації про зміни в грошовому забезпеченні до ГУПФ України у Львівській області для здійснення перерахунку пенсії, протиправними, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Суд при вирішенні даної справи,суд керувався наступним.

Спірні правовідносини між сторонами по даній справі щодо порядку та умов перерахунку раніше призначених пенсій військовослужбовцям, в тому числі особам, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, регулюються правовими нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 09.04.1992 pоку № 2262-XII (далі - Закон № 2262-XII), Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23.12.2015 року № 900-VIII (далі - Закон № 900-VIII), із змінами та доповненнями, що були чинні на день виникнення спору.

Відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону № 2262-XII, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за вказаним Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством.

Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 Закону № 2262-XII.

Тобто, як вбачається із зазначеної норми права, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.

За правилами п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45 (надалі - Порядок № 45), перерахунок раніше призначених згідно із Законом № 2262-XII пенсій проводиться в разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" внесено зміни та підвищено грошове забезпечення поліцейських.

Відповідно до абзацу другого розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" (згідно із Законом України від 23.12.2015 року № 900-VIII, який набрав законної сили 29.12.2015 року), за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Як зазначено в ст. 102 Закону України "Про Національну поліцію", пенсійне забезпечення поліцейських здійснюються також в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"

Отже, суд зазначає, що в розумінні вказаних норм права позивач, як колишній працівник міліції та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988.

Також суд вважає безпідставними доводи представника відповідача про те, що Закон України набув чинності після прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988, а тому не має зворотної дії в часі і, відповідно, не повинен застосовуватись.

З цього приводу колегія суддів зазначає, що представник відповідача не вірно трактує поняття "зворотна дія нормативно-правового акта у часі".

Так, зворотна дія нормативно-правового акта у часі - це дія нового нормативно-правового акта на факти та відносини, що мали місце до набуття ним чинності.

У Рішенні Конституційного Суду України від 09.02.1999 року № 1-рп/99 (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) зазначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.

Положення ч. 1 ст. 58 Конституції України про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів у випадках, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, стосується фізичних осіб і не поширюється на юридичних осіб.

Тобто, на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 діяла і є чинною на день розгляду справи по суті, так як вказана постанова не вичерпала свою дію і не була скасована.

При цьому суд враховує, що Конституційний Суд України в Рішенні від 06.07.1999 року № 8-рп/99) у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень ст. 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (справа про ветеранів органів внутрішніх справ) прямо зазначив, що служба в органах внутрішніх справ має ряд специфічних властивостей, що повинно компенсуватись наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексом організаційно-правових та економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби в органах внутрішніх справ, так і після звільнення у запас або у відставку.

Таким чином, суд вважає, що оскільки Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" з прийняттям 23.12.2015 року Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" передбачив перерахунок проведення пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських, то за наявності постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", яка змінює розмір складових грошового забезпечення, у відповідача не було законних підстав для відмови ОСОБА_1 у перерахунку пенсії.

За приписами п.2. Порядку № 45 вказане рішення Кабінету Міністрів України зобов'язувало відповідача повідомити у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій вказаній категорії військовослужбовців.

Аналогічно в п.24 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 року № 3-1, передбачено, що про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з введенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.

Чого, однак, зроблено не було.

Таким чином, на підставі викладеного, суд дійшов висновку про наявність порушеного права позивача, яке, на переконання колегії суддів, підлягає судовому захисту шляхом повного задоволення позовних вимог позивача.

Судом не беруться до уваги твердження представника відповідача про те, що МВС України на законодавчому рівні не зобов'язано скеровувати інформацію, яку вимагає скерувати ОСОБА_1, саме до ГУ ПФ у Львівській області, а така інформація могла би бути скерована до Пенсійного фонду України, оскільки колегія суддів зазначає про існування в Україні єдиної державної системи пенсійного забезпечення і враховує факт перебування позивача на обліку саме в ГУ ПФ у Львівській області, який на підставі повідомлення від Пенсійного фонду України мав би скласти відповідні списки та передати їх органам, уповноваженим видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, які готують відповідні довідки (абз. 3 п. 2, абз. 1 п. 3 посанови Кабінету міністрів України № 45 від 13.02.2008 року).

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;

2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

4) безсторонньо (неупереджено);

5) добросовісно;

6) розсудливо;

7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації;

8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Статтею 9 КАС України, передбачено, що суди при вирішенні справи керуються принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

Матеріали справи свідчать, що відповідні положення ст. 19 Конституції України та ст. 2 КАС України відповідачем дотримані не були, що зумовило звернення позивача за захистом свого порушеного права до суду.

Згідно ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. Відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

В супереч наведеним вимогам, відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не довів правомірності своєї бездіяльності, яка полягала у ненадісланні інформації про зміни у грошовому утриманні до ГУ ПФ у Львівській області для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1

Тому, з метою повного відновлення порушених прав позивача, колегія суддів дійшла переконання визнати протиправною бездіяльність МВС України щодо не надіслання інформації про зміни у грошовому утриманні до ГУ ПФ у Львівській області для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 та зобов'язати відповідача надіслати до Пенсійного фонду України та ГУ ПФ у Львівській області інформацію про зміни у грошовому утриманні на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1

Тобто, позовні вимоги позивача підлягають задоволенню в повному обсязі.

Оскільки позивачем документально підтверджено сплату судового збору в сумі 551,21 грн., такі судові витрати відповідно до ч. 1 ст. 94 КАС України, слід стягнути з бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст. ст. 2, 7-14, 18, 19, 33-35, 69-71, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання інформації про зміни у грошовому утриманні до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1.

Зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України надіслати до Пенсійного фонду України та Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" інформацію про зміни у грошовому утриманні для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Стягнути з Міністерства внутрішніх справ України (код ЄДРОУ 00032684, адреса: 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10) в користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1, адреса: 80100, Львівська область, м. Червоноград, вул. Паркова, 4/20) сплачений при подачі позову до суду судовий збір в сумі 551 (п'ятсот п'ятдесят одна) гривня 21 коп.

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст виготовлено та підписано 06.12.2016 року

Головуюча суддя Потабенко В.А.

Суддя Гулик А.Г.

Суддя Сакалош В.М.