Справа № 815/5490/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 листопада 2016 року Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Левчук О.А., судді - Бойко О.Я., судді Іванова Е.А., розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області Лорткіпанідзе Г., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Національної поліції України в Одеській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з даним позовом до суду та просить визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання інформації про зміну у грошовому утриманні до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1; зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України надіслати інформацію про зміни у грошовому утриманні до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1; визнати протиправною бездіяльність голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області - т.в.о. Начальника ГУ Національної поліції в Одеській області, генерала поліції 3 рангу Лорткіпанідзе Г., щодо не надання повної інформації на інформаційний запит від 19.09.2016 року вхідний №653/31, не надання на звернення ОСОБА_1 від 19.09.2016 рік вхідний №4-8971, довідки про грошове забезпечення поліцейського на відповідній посаді (аналогічній), з якої був звільнений з ОВС ОСОБА_1, з урахуванням спеціального звання та вислуги років, а також інших доплат, передбачених законодавством, для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1; зобов'язати голову ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області - т.в.о. начальника ГУ Національної поліції в Одеській області, видати довідку про розмір грошового забезпечення на ім'я ОСОБА_1, для проведення перерахунку пенсії з урахуванням вимог постанови КМУ № 988 від 11.11.2015 року, із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення або передати вказану довідку до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, для здійснення перерахунку раніше призначеної пенсії.
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що він, ОСОБА_1 є пенсіонером ОВС, інвалідом армії 2 групи та з 01 вересня 2015 року йому призначена пенсія по інвалідності в розмірі 1396,20 гривень.
Позивач вказує, що згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» за № 900-У111 від 23 грудня 2015 року, який набув чинності, ст.ст. 43, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і № 947 від 18.11.2015 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268», він звернувся із заявою від 17.08.2016 року № 966/Ч-11 до Головного управління ПФУ в Одеській області з вимогою провести перерахунок раніше встановленої йому пенсії, з урахуванням вимог Закону України від 29 грудня 2015 року № 900-У111 та постанови КМУ № 988 від 11.11.2015 року. ГУ ПФУ в Одеській області відмовило йому, зазначивши, що до Пенсійного фонду України повідомлення МВС України про підстави для проведення перерахунку пенсії колишнім працівникам органів внутрішніх справ з 01.01.2016 року не надходило та довідка про розмір грошового забезпечення для проведення перерахунку не надавалась.
Також позивач зазначає, що на його письмові звернення т.в.о начальника ГУ НП в Одеській області - голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області Лорткіпанідзе Г. було відмовлено в наданні довідки про розмір грошового забезпечення та встановлені додаткові виплати для перерахунку пенсії, з урахуванням змін в законодавстві України, оскільки Закон України № 900 набув чинності з 29.12.2015 року він не має зворотної дії в часі, а рішення Уряду щодо зміни розміру грошового забезпечення після цієї постанови не приймалися, підстави для надання довідки відсутні.
На його запит від 04.10.2016 року МВС України також відмовило в наданні інформації до ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області, посилаючись на те, що факт прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», яка набрала чинності з 02.12.2015 року, тобто до прийняття Закону України № 900-У111 і набрання ним чинності, не породжує підстав для проведення перерахунку пенсій особам із числа колишніх працівників міліції.
Також позивач у письмових поясненнях зазначає, що аналіз наведених правових норм щодо правовідносин, що є предметом судового дослідження вказує на те, що відповідач - МВС України допустив протиправну бездіяльність, яка полягає у не направленні Пенсійному фонду України інформації про підстави перерахунку пенсії позивачеві.
Та у зв'язку з тим, що він, ОСОБА_1, був звільнений з ГУ МВС України в Одеській області, яке на день розгляду справи не ліквідоване, вважає що обов'язок уповноваженого органу для підготовки довідки про розмір грошового забезпечення виникне після отримання Пенсійним фондом України інформації про підстави для перерахунку пенсій та після надсилання ГУ Пенсійного фонду списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.
При цьому позивач зазначає, що враховуючи, що МВС України допустило протиправну бездіяльність у вигляді не надіслання відповідної інформації до Пенсійного фонду України про зміни у грошовому забезпеченні, що є підставою для перерахунку пенсії позивачу ОСОБА_1, він вважає за необхідне зобов'язати МВС України надіслати інформацію про зміни у грошовому утриманні позивача ОСОБА_1 саме до Пенсійного фонду України, як це передбачено пунктом 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою КМУ від 13.02.2008 № 45.
Позивач до судового засідання не з'явився, про явку сповіщений належним чином, надав заяву про розгляд справи за його відсутності.
Представник відповідача - Міністерства внутрішніх справ України в судовому засіданні адміністративний позов не визнав, просив відмовити в його задоволенні в повному обсязі з підстав викладених в письмових запереченнях. В обґрунтування заперечень представник відповідача зазначив, що Закон № 900-У111 щодо перерахунку пенсій колишнім особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України(міліції) з урахуванням видів грошового забезпечення, установлених законодавством для поліцейських, застосовуються до правовідносин, що виникли після набрання ним чинності, а саме після 29 грудня 2015 року. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» не породжує правових підстав для проведення перерахунку пенсій особам з числа колишніх працівників міліції, оскільки вона була прийнята та набрала чинності до прийняття і набрання чинності Законом України № 900-У111. Також вказує в письмових запереченнях, що для здійснення перерахунку пенсій пенсіонерам з числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у зв'язку з прийняттям Закону № 900-У111, відсутні законні підстави, оскільки цей Закон не має зворотної дії в часі, та, наразі, для перерахунку таких пенсій немає правових підстав згідно до частини 4 статті 63 Закону.
Також представник відповідача вказує, що постанову КМУ № 988 не можна розглядати як акт, яким було змінено розмір і види грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, оскільки цим нормативно-правовим актом було встановлено види і розмір грошового забезпечення поліцейських Національної поліції. А до 07.11.2015 такої категорії працюючих, як «поліцейські» в Україні взагалі не існувало, а отже грошове забезпечення поліцейських встановлювалось в Україні вперше.
Крім того, відповідач вказує, що позовні вимоги щодо зобов'язання Міністерства внутрішніх справ України надіслати інформацію про зміни у грошовому утриманні до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 не грунтуються на нормах права, оскільки Міністерство внутрішніх справ України, відповідно до своєї компетенції, про підстави для перерахунку пенсій може інформувати лише Пенсійний фонд України, а не його територіальні органи; МВС України не надсилає до Пенсійного фонду України інформацію щодо необхідності перерахунку пенсії конкретним особам(за виключенням апарату МВС України).
Відповідач голова Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області до судового засідання не з'явився, про явку сповіщався, причини неявки суду не повідомив.
Представник третьої особи Головного управління Національної поліції в Одеській області надав письмові пояснення, в яких зазначив, що підтримує правову позицію відповідача МВС України, вважає позов не обґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.
Згідно ч. 6 ст. 128 КАС України справа розглянута в порядку письмового провадження.
Вивчивши матеріали справи, дослідивши та проаналізувавши надані докази у їх сукупності, суд встановив наступне.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є пенсіонером ОВС, інвалідом армії 2 групи.(а.с. 14, 15).
Відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з 01.09.2015 року ОСОБА_1 призначена пенсія по інвалідності в розмірі 1396,20 грн.. Позивач перебуває на обліку в ГУ ПФУ в Одеській області(а.с.28).
19.09.2016 року позивач звернувся до т.в.о. начальника ГУ НП в Одеській області генерала поліції 3 рангу Лорткіпанідзе Г. голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області Лорткіпанідзе Г. із запитом, в якому у зв'язку зі змінами в законодавстві та необхідністю невідкладного перерахунку пенсії, відповідно до ст. 34 Конституції України, статей 3,4, 5 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» просить надати йому певним чином оформлені і завірені документи та відомості: копію грошового атестату за весь час проходження служби в ОВС; довідку про грошове забезпечення поліцейського на відповідній посаді (аналогічній), з якої він був звільнений з ОВС з урахуванням його спеціального звання та вислуги років, а також інших доплат, передбачених законодавством; довідку, якою підтвердити відповідність спеціального звання «Майор міліції» спеціальному званню «Майор поліції» згідно Закону України «Про Національну поліцію»; інформацію про нормативні акти(в тому числі відомчі) та їх зміст, на підставі яких нараховується та виплачується грошове забезпечення поліцейських в Одеській області на момент його звернення(а.с. 19).
На зазначений запит ГУ НП в Одеській області надано письмову відповідь № 14/1-Ч-358 від 22.09.2016, якою позивачу повідомлено, що надати копію грошового атестату ОСОБА_1 немає можливості у зв'язку з тим, що оригінал знаходиться в ГУПФУ в Одеській області. Грошове забезпечення поліцейським нараховується відповідно до вимог постанови КМ України від 11.11.2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». А також зазначено, що враховуючи, що ГУНП в Одеській області не є правонаступником ГУМВС України в Одеській області, а ОСОБА_1 ніколи не проходив службу в ГУНП в Одеській області, визначення аналогічної посади для надання довідки на теперішній час не є можливим.(а.с. 20).
Також на запит позивача від 19.09.2016 року листом від 23.09.2016 року № 9/267/зв УКЗ ГУ НП в Одеській області повідомлено, що згідно до пункту 12 розділу Х1 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Національну поліцію України» працівникам міліції, які у визначеному цим Законом порядку прийняті на службу до поліції, наказами про призначення на відповідні посади одночасно присвоюються відповідні спеціальні звання поліції. Також вказано, що відповідно до запиту співвідношення спеціальних звань «майор міліції» - «майор поліції».(а.с.21).
Крім того 27.09.2016 вих. № 14/1-Ч-357 УФЗБО ГУ НП в Одеській області повідомлено позивачу про те, що оскільки Закон України № 900 набрав чинності з 29 грудня 2015 року він не має зворотної дії в часі, а рішення Уряду щодо зміни розміру грошового забезпечення після цієї постанови не приймалися, підстави для надання довідки відсутні.(а.с.24).
04.10.2016 позивач звернувся з інформаційним запитом до Міністерства внутрішніх справ України за результатами розгляду якого МВС України листом від 12.10.2016 року № 22/6-43зі позивачу повідомлено, що для прирівнювання колишніх посад Міністерства внутрішніх справ до існуючих посад працівникам Національної поліції України та здійснення перерахунку пенсій пенсіонерам із числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, які отримують пенсію на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», сьогодні достатніх законних підстав немає.(а.с.16, 17).
Спірні правовідносини між сторонами по даній справі щодо порядку та умов перерахунку раніше призначених пенсій військовослужбовцям, в тому числі особам, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, регулюються правовими нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 pоку N 2262-XII (надалі - Закон N 2262-XII), Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року N 900-VIII (надалі - Закон N 900-VIII) із змінами та доповненнями, що були чинні на день виникнення спору.
Відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону N 2262-XII усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за вказаним Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 цього Закону.
Як вбачається із зазначеної норми права, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом встановлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.
За правилами п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. N 45 (надалі - Порядок N 45), перерахунок раніше призначених згідно із Законом N 2262-XII пенсій проводиться в разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" внесено зміни та підвищено грошове забезпечення поліцейських.
Відповідно до абзацу другого пункту 15 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" (згідно із Законом України від 23.12.2015 р. N900-VIII) за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Як зазначено в статті 102 Закону України "Про Національну поліцію", пенсійне забезпечення поліцейських здійснюються також в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
За таких підстав, з аналізу зазначених норм законодавства слідує, що позивач, як колишній працівник міліції та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988.
При цьому доводи представника відповідача про те, що Закон України від 23.12.2015 р. N900-VIII набув чинності після прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988, а тому не має зворотної дії в часі, суд вважає необґрунтованими з огляду на наступне.
Так у Рішенні Конституційного Суду України від 9 лютого 1999 року N 1-рп/99 (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) зазначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Положення частини першої статті 58 Конституції України про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів у випадках, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, стосується фізичних осіб і не поширюється на юридичних осіб.
Тобто, на день набрання чинності Законом N900-VIII постанова Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 діяла і є чинною на день розгляду справи по суті, так як вказана постанова не вичерпала свою дію.
Крім того, Конституційний Суд України в Рішенні від 6 липня 1999 року N 8-рп/99 ) у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень статті 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (справа про ветеранів органів внутрішніх справ) прямо зазначив, що служба в органах внутрішніх справ має ряд специфічних властивостей, що повинно компенсуватись наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексом організаційно-правових та економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби в органах внутрішніх справ, так і після звільнення у запас або у відставку.
На день набрання чинності Законом № 900-У111 постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 діяла і є чинною на теперішній час.
Згідно п.2 Порядку № 45 на підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв'язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС (далі - державні органи) повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Отже, п.2. Порядку N 45 вказане рішення Кабінету Міністрів України зобов'язувало Відповідача повідомити у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій вказаній категорії військовослужбовців.
Також в п.24 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 р. N 3-1, передбачено, що про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 Закону уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.
При цьому вказані нормативно-правові акти не передбачають, обов'язку МВС додатково надавати органу, що призначає пенсії, для проведення перерахунку пенсії довідку про розмір грошового забезпечення пенсіонера.
Видача довідок про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії регулюється Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45).
Так Порядком передбачено, що після повідомлення Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям Пенсійний фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм територіальним органам про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.
У подальшому Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
Лише після надходження вказаних списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 (далі - довідка) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України, що передбачено пунктом 3 Порядку.
Отже, за таких підстав позовні вимоги позивача про визнання протиправною бездіяльності голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області - т.в.о. Начальника ГУ Національної поліції в Одеській області, генерала поліції 3 рангу Лорткіпанідзе Г., щодо не надання повної інформації на інформаційний запит від 19.09.2016 року вхідний №653/31, не надання на звернення ОСОБА_1 від 19.09.2016 рік вхідний №4-8971, довідки про грошове забезпечення поліцейського на відповідній посаді (аналогічній), з якої був звільнений з ОВС ОСОБА_1, з урахуванням спеціального звання та вислуги років, а також інших доплат, передбачених законодавством, для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 та зобов'язання голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області - т.в.о. начальника ГУ Національної поліції в Одеській області, видати довідку про розмір грошового забезпечення на ім'я ОСОБА_1, для проведення перерахунку пенсії з урахуванням вимог постанови КМУ № 988 від 11.11.2015 року, із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення або передати вказану довідку до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, для здійснення перерахунку раніше призначеної пенсії є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.
Разом з тим, на підставі викладеного суд дійшов до висновку про наявність порушеного права позивача, яке підлягає судовому захисту шляхом визнання протиправною бездіяльності Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання інформації про зміни у грошовому забезпеченні до Пенсійного фонду України для здійснення перерахунку пенсії позивачу та зобов'язання надіслати таку інформацію про зміни у грошовому забезпеченні.
Згідно зі ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації.
За таких обставин, з урахуванням ч. 2 ст. 11 КАС України з метою повного захисту прав та свобод особи, що звернулась за судовим захистом, розглянувши справу на підставі наданих сторонами доказів, з урахуванням встановлених фактів, суд дійшов до висновку що позов підлягає частковому задоволенню шляхом визнання протиправною бездіяльності Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання інформації про зміну у грошовому забезпеченні до Пенсійного фонду України для перерахунку пенсії ОСОБА_1; зобов'язання Міністерства внутрішніх справ України надіслати інформацію про зміни у грошовому забезпеченні до Пенсійного фонду України для перерахунку пенсії ОСОБА_1.
Керуючись ст.ст. 2, 7, 8, 9, 11, 86, 94, ч. 6 ст. 128, 159 - 163, 254, 256 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання інформації про зміну у грошовому забезпеченні до Пенсійного фонду України для перерахунку пенсії ОСОБА_1.
Зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України надіслати інформацію про зміни у грошовому забезпеченні до Пенсійного фонду України для перерахунку пенсії ОСОБА_1.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Постанову може бути оскаржено в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд у строки та в порядку встановлені ст. 186 КАС України.
Постанова набирає законної сили в порядку передбаченому статтею 254 КАС України.
Головуючий суддя О.А. Левчук
Суддя О.Я. Бойко
Суддя Е.А. Іванов