Постанова № 62904967, 22.11.2016, Холодногірський районний суд міста Харкова (до 25.04.2025 - Ленінський районний суд м. Харкова)

Дата ухвалення
22.11.2016
Номер справи
642/4640/16-а
Номер документу
62904967
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

22.11.2016

Справа № 642/4640/2016-а

Провадження № 6а/642/13/2016

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 листопада 2016 року суддя Ленінського районного суду м.Харкова Ольховський Є.Б., розглянувши у порядку скороченого провадження в м. Харкові в приміщенні суду заяву ОСОБА_1 в особі його представника ОСОБА_2 в порядку ст. 267 КАС України про про визнання протиправними бездіяльності (дій), вчинених головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області - відповідачем на виконання постанови Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а та порушення прав позивача, підтверджених такою постановою суду та визнання незаконним та нечинним Перерахунок пенсії з 01.05.2016 р. за пенсійною справою № 2001020621 від 01.09.2016 р. в частині зменшення пенсії з 01.10.2016 року з 9447,68 грн. до 4198,43 грн., -

В С Т А Н О В И В:

30 жовтня 2016 року позивач ОСОБА_1 в особі його представника ОСОБА_2, в порядку ст. 267 КАС України звернувся до суду з заявою, в якiй просив визнати дії (бездіяльність) головн ого управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо невиконання постанови Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а та зменшення розміру пенсії ОСОБА_1 з 01.10.2016 року протиправними; визнати незаконним та нечинним Перерахунок пенсії ОСОБА_1 з 01.05.2016 р. за пенсійною справою №2001020621 від 01.09.2016 р. в частині зменшення пенсії з 01.10.2016 року з 9447,68 грн. до 4198,43 грн.; зобов'язати головне управління Пенсійного Фонду України в Харківській області перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію з 01.10.2016 року в розмірі який обчислений із грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ, здійснити виплату суми перерахунку, починаючи з 01.10.2016 року.

В обгрунтування вимог вказав, що постановою постановою Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016р. адміністративний позов ОСОБА_1 до головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, Харківського обласного військового комісаріату про визнання дій (бездіяльності) неправомірними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії задоволено, зокрема: визнано за ОСОБА_1 право на призначення та отримання пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» в розмірі, який обчислений з грошового забезпечення до якого включені: щомісячна додаткова грошова винагорода, грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація, та одноразова грошова допомога при звільненні; визнано дії Головного управління Пенсійного Фонду України в Харківській області в частині відмови ОСОБА_1 в перерахуванні розміру призначеної пенсії з 10.02.2016 року з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ протиправними; зобов'язано Головне управління Фонду України в Харківській області перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію з 10.02.2016 року в розмірі який обчислений із грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ, здійснити виплату суми перерахунку, починаючи з 10.02.2016 року.

Ухвалою судді Харківського апеляційного адміністративного суду від 24.10.2016 р. апеляційна скарга ГУПФУ на постанову Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а повернуто відповідачу.

Постанова Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а в силу ст. 254 КАС України набрала законної сили 24.10.2016 р.

ГУПФУ 01.09.2016 р. в добровільному порядку перерахувало ОСОБА_1 пенсію з 11.02.2016 р. в розмірі який обчислений із грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. № 405/ВФЗ, здійснило виплату суми перерахунку, починаючи з 11.02.2016 р. на виконання постанови Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р.

Відповідно до Перерахунку пенсії з 11.02.2016 р. за пенсійною справою № 2001020621 від 01.09.2016 р. розмір пенсії ОСОБА_1 складає 9447,68 грн. Строк закінчення виплати пенсії 31.03.2017 року. Водночас ГУПФУ зменшило розмір пенсії позивачу з 9447,68 грн. до 4198,43 грн. з 01.10.2016 року.

Відповідно до ст. 128 КАС України справа розглядається в порядку письмового провадження.

Суд, дослідивши письмові матеріали справи, прийшов до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Постановою постановою Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016р. адміністративний позов ОСОБА_1 до головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, Харківського обласного військового комісаріату про визнання дій (бездіяльності) неправомірними та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії задоволено, зокрема: визнано за ОСОБА_1 право на призначення та отримання пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» в розмірі, який обчислений з грошового забезпечення до якого включені: щомісячна додаткова грошова винагорода, грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація, та одноразова грошова допомога при звільненні; визнано дії Головного управління Пенсійного Фонду України в Харківській області в частині відмови ОСОБА_1 в перерахуванні розміру призначеної пенсії з 10.02.2016 року з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ протиправними; зобов'язано Головне управління Фонду України в Харківській області перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію з 10.02.2016 року в розмірі який обчислений із грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ, здійснити виплату суми перерахунку, починаючи з 10.02.2016 року.

Постанова Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а в силу ст. 254 КАС України набрала законної сили 24.10.2016 р., відкритого касаційного провадження не має.

На виконання зазначеної постанови суду ГУПФУ в добровільному порядку здійснило перерахунок розміру пенсії позивачу. Відповідно до Перерахунку пенсії з 11.02.2016 р. за пенсійною справою № 2001020621 від 01.09.2016 р. розмір пенсії ОСОБА_1 складає 9447,68 грн. Строк закінчення виплати пенсії 31.03.2017 р. Водночас ГУПФУ зменшило розмір пенсії позивачу з 9447,68 грн. до 4198,43 грн. з 01.10.2016 р.

Згідно з ч. 2, 3 ст. 14 КАС України постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Положеннями ст. 255 КАС України встановлено, що постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України. Обставини, які були встановлені постановою, що набрала законної сили, в одній адміністративній справі не можуть оспорюватися в іншій судовій справі за участю тих самих сторін. Згідно з ч. 2 ст. 257 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, є підставою для його виконання.

Відповідно до частини 1 статті 13 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" від 07.07.2010 р. № 2453-VІ (в редакції чинной на час спірних правовідносин) судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання усіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Обов'язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається процесуальним законом.

Судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах регулюється ст. 267 КАС України. Згідно ч. 9 ст. 267 КАС України особа-позивач, на користь якої ухвалено постанову суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такої постанови суду або порушення прав позивача, підтверджених такою постановою суду.

Постановою КМУ від 13.02.2008 року № 45 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (2262-12).

Відповідно п. 2- 5 зазначеного Порядку головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження інформації про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії. На підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 (далі - довідка) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України. Перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону (2262-12). Якщо внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі. Для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:

посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених КМУ або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням;

надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання "заслужений" чи "народний", службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;

щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок;

інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.

Постановою Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016р. встановлено обов'язок ГУПФУ перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію з 10.02.2016 р. в розмірі який обчислений із грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ, здійснити виплату суми перерахунку, починаючи з 10.02.2016 р.

Але ГУПФУ не вчинив зазначені дії належним чином, в зв'язку з чим такі дії є незаконними.

Згідно абз. 2, 4, 5 п. 2.8 Інструкції з організації роботи із соціального забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей у Міністерстві оборони України яка затверджена наказом Міноборони від 31.12.2014 № 937 та зареєстрована в Мінюсті 22.01.2015 р. за № 73/26518 (далі Інструкція № 397) на обласні військові комісаріати покладаються: оформлення та подання до органів, що призначають пенсії, документів для призначення за Законом пенсій особам, звільненим з військової служби, та членам сімей померлих військовослужбовців і осіб, звільнених з військової служби; визначення розміру грошового забезпечення для обчислення і перерахунку пенсій органами, що призначають пенсії, відповідно до Закону, постанов Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їх сімей" (зі змінами) та від 13 лютого 2008 року № 45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. № 393" (зі змінами) і Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (зі змінами), затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 року № 3-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2007 року за № 135/13402 (зі змінами) (далі - Порядок подання документів для призначення пенсій). У разі якщо розмір грошового забезпечення на день призначення пенсій особам, звільненим з військової служби, та членам їх сімей змінився, обласний військовий комісаріат складає довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій згідно з нормами, що діють на день призначення пенсії за відповідною посадою; складання та подання до органів, що призначають пенсії, довідок про розмір грошового забезпечення пенсіонерів із числа осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей під час перерахунків пенсій.

Згідно п. 4.4. Інструкції № 397 порядок оформлення та подання до органів, що призначають пенсії, документів для призначення та перерахунку пенсій особам, звільненим з військової служби, та членам їх сімей викладено у розділі ІІІ Положення про організацію в Міністерстві оборони України роботи з обчислення вислуги років для призначення пенсій військовослужбовцям і соціального забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей яке затверджено наказом Міністерства оборони України 14.08.2014 № 530 та зареєстровано в Мінюсті 20.10.2014 р. за № 1294/26071 (далі - Положення № 530).

Відповідно до п. 3.1. зазначеного Положення оформлення та подання до органів Пенсійного фонду України документів для призначення пенсій особам, звільненим з військової служби, та пенсій в разі втрати годувальника членам сімей померлих військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби) відповідно до Закону, а також визначення розміру грошового забезпечення, що враховується при обчисленні та перерахунках пенсій колишнім військовослужбовцям (крім колишніх військовослужбовців строкової військової служби), здійснюються уповноваженими органами Міністерства оборони України - обласними військовими комісаріатами згідно з постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 року № 3-1 "Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2007 року за № 135/13402 (далі - Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій).

Тобто визначення розміру грошового забезпечення, що враховується при перерахунках пенсій колишнім військовослужбовцям відносться до повноважень Харківського обласного військкомату. ГУПФУ повноважень визначати розмір грошового забезпечення що враховуеться при перерахунках пенсій не має.

Оскільки Перерахунок пенсії з 01.05.2016 р. за пенсійною справою №2001020621 від 01.09.2016 р. в частині обчисленння розміру пенсії з 01.10.2016 р. з грошового забезечення яке не відповідає розміру грошового забезпечення яке визначено для перерахунку пенсії позивачу обласним військкоматом, то зазначені перерахунок та розрахунок є незаконними та нечинними з моменту прийняття в цій частині.

Крім того, згідно зі статтею 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" суди застосовують при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод та практику Суду як джерело права.

Європейський суд з прав людини в пункті 40 рішення у справі "Горнсбі проти Греції" зазначив, що право на суд було б ілюзорним, якби національна правова система Договірної держави допускала невиконання остаточного та обов'язкового судового рішення на шкоду одній зі сторін.

Якщо адміністративний (виконавчий) орган відмовляється виконувати, не виконує чи затягує виконання судового рішення, то передбачені статтею 6 гарантії, які забезпечуються стороні на етапі судового розгляду справи, фактично втрачають свій сенс (рішення у справі "Піалопулос та інші проти Греції", пункт 68).

Отже, обов'язок виконати постанову, що набрала законної сили виникає з моменту набрання такою постановою законної сили.

Станом на час вирішення заяви позивача, відповідачем не надано доказів вчинення дій щодо належного виконання постанови суду.

Також, згідно ч. 1 ст. 72 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Виходячи з приписів ст. 19 ч. 2 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ч. 1 ст. 9 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого: суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 2 ч. 1 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Суд вирішує спірні відносини на момент звернення позивача до суду за захистом своїх прав та інтересів. Суд критично оцінює заперечення головного управління пенсійного фонду України в Харківській області, що постанова Ленініського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. виконана належним чином та в повному обсязі, позивачу виплачується пенсія в розмірі 9447,68 грн. з 01.10.2016 р. оскільки відповідачем не надано суду належних доказів прийняття Рішення про скасування Перерахунку пенсії на виконання постанови суду з 01.05.2016 р. за пенсійною справою №2001020621 від 01.09.2016 р. в частині зменшення пенсії з 01.10.2016 р. з 9447,68 грн. до 4198,43 грн.

Тобто є незаконним та нечинним Перерахунок пенсії на виконання постанови суду з 01.05.2016 р. за пенсійною справою №2001020621 від 01.09.2016 р. в частині зменшення пенсії з 01.10.2016 р. з 9447,68 грн. до 4198,43 грн.

Згідно з ч. 1. 2 ст. 8 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави, та застосовує принцип верховенства права з урахуванням практики Європейського суду з прав людини.

Тому вимоги щодо визнання протиправними дії (бездіяльність) головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо невиконання постанови Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а та зменшення розміру пенсії ОСОБА_1 з 01.10.2016 року обґрунтовані, підтверджуються матеріалами справи та підлягають задоволенню.

Частиною 10 ст. 267 КАС України встановлено, у разі наявності підстав для задоволення заяви суд ухвалює одну із постанов, що передбачені частиною другою статті 162 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 2 ст. 162 КАС України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про:

1) визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання не чинним рішення чи окремих його положень, про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення;

2) зобов'язання відповідача вчинити певні дії;

3) зобов'язання відповідача утриматися від вчинення певних дій;

4) стягнення з відповідача коштів;

5) тимчасову заборону (зупинення) окремих видів або всієї діяльності об'єднання громадян;

6) примусовий розпуск (ліквідацію) об'єднання громадян;

7) примусове видворення іноземця чи особи без громадянства за межі України;

8) визнання наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень.

На пiдставi викладеного, керуючись ст. 2-9, 69-71, 94, 99, 158-163, 167, 255, 257, 267 КАС України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Заяву ОСОБА_1 про визнання протиправними бездіяльності (дій), вчинених головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області - відповідачем на виконання постанови Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а та порушення прав позивача, підтверджених такою постановою суду задовольнити.

Визнати дії (бездіяльність) головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо невиконання постанови Ленінського районного суду м. Харкова від 16.08.2016 р. по справі № 642/4640/16-а та зменшення розміру пенсії ОСОБА_1 з 01.10.2016 року протиправними;

Визнати незаконним та нечинним Перерахунок пенсії з 01.05.2016 р. за пенсійною справою №2001020621 від 01.09.2016 р. в частині зменшення пенсії з 01.10.2016 року з 9447,68 грн. до 4198,43 грн.

Зобов'язати головне управління Пенсійного Фонду України в Харківській області перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію з 01.10.2016 року в розмірі який обчислений із грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації, одноразової грошової допомоги при звільненні в розмірах зазначених у довідці Харківського обласного військового комісаріату від 22.06.2016 р. №405/ВФЗ, здійснити виплату суми перерахунку, починаючи з 01.10.2016 року.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області (61022, Держпром, 3 під'їзд, 2 поверх, м. Харків, код ЄДРПОУ -14099344) на користь Державного бюджету України судові витрати за розгляд заяви в порядку ч. 9 ст. 267 КАС України в розмірі 551 (п'ятьсот п'ятьдесят одна) грн. 20 коп.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції може бути подана до Харківського апеляційного адміністративного суду через Ленінський районний суд м. Харкова протягом десяти днів з дня проголошення постанови суду. Якщо постанову суду було постановлено у письмовому провадженні, чи без виклику особи, яка її оскаржує, або в порядку ч.3 ст. 160 КАС України, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови суду.

Суддя Є.Б. Ольховський