Постанова № 62769354, 16.11.2016, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
16.11.2016
Номер справи
815/4970/16
Номер документу
62769354
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 815/4970/16

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 листопада 2016 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Марина П.П.

секретар судового засідання Бобровська О.Ю.

за участю сторін:

від позивача: ОСОБА_1 (особисто);

від відповідача: ОСОБА_2 (за довіреністю);

від третіх осіб:

ОСОБА_3 (особисто);

ОСОБА_4 (за довіреністю);

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_3, Одеської обласної держаної адміністрації, про визнання протиправними та скасування Розпоряджень від 15.09.2016 року №200/к-2016 та від 22.09.2016 року №206/к-2016, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_3, Одеської обласної держаної адміністрації, про визнання протиправними та скасування Розпорядження голови Овідіопольської районної державної адміністрації від 15.09.2016 року №200/к-2016 «Про призначення ОСОБА_3О.» та Розпорядження тимчасово виконуючого обовязки голови Овідіопольської районної державної адміністрації від 22.09.2016 року №206/к-2016 «Про тимчасове виконання обовязків голови Овідіопольської районної державної адміністрації ОСОБА_3О.». В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що 12 липня 2016 року на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби оприлюднено оголошення про те, що 21 липня 2016 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 4, каб. 531, відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника голови Овідіопольської районної державної адміністрації. Кінцевий строк подання документів 18 липня 2016 року. Позивач у встановлений строк подав необхідні документи та прийняв участь у конкурсі. За результатами конкурсу позивач набрав 17,2 бали та визнаний другим у рейтингу кандидатів, після ОСОБА_5, який був визначений переможцем та набрав 17,6 балів. Не погоджуючись із результатами конкурсу, позивач звернувся до Одеського окружного адміністративного суду із відповідним позовом. Поряд з цим, 15.09.2016 року ОСОБА_6 як головою Овідіопольської районної державної адміністрації прийнято Розпорядження від 15.09.2016 року №200/к-2016 «Про призначення ОСОБА_3О.», проте, Розпорядженням Президента України №226/2016-рп від 28.07.2016 року було звільнено з посади голови Овідіопольської РДА вказану особу, у звязку з чим останній не мав повноважень видання та підписання вказаного Розпорядження. Також, 22.09.2016 року ОСОБА_3, на підставі Розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 20.09.2016 року №309/к-2016 «Про ОСОБА_6П.» прийнято Розпорядження №206/к-2016 «Про тимчасове виконання обовязків голови Овідіопольської районної державної адміністрації ОСОБА_3О.». Позивач вважає вказані Розпорядження протиправними та такими, що підлягають скасуванню з огляду на їх незаконність, оскільки Розпорядження Президента України згідно з нормою абз.3 ч.7 Указу Президента «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» №503/97 від 10.06.1997 року, про призначення відповідно до законодавства на посади та звільнення з посад набирають чинності з моменту їх прийняття, а тому дії ОСОБА_6 та ОСОБА_3 на думку позивача містять ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.353 КПК України самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане з вчиненням будь-яких суспільно небезпечних діянь.

Позивач у судовому засіданні позов підтримав та просив суд задовольнити його у повному обсязі.

Представник відповідача проти позову заперечувала, просила суд відмовити у задоволенні позову з підстав, викладених у запереченнях (а.с.32-37), відповідно до яких пояснила про відсутність правових підстав для скасування Розпоряджень, оскільки відповідно до п.15 Постанови КМУ від 11.04.2012 року №298 «Деякі питання, пов'язані з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України», на підставі акта Президента України або Кабінету Міністрів України щодо призначення на посаду чи звільнення з посади особи в установленому порядку відповідним органом або підприємством у триденний строк видається наказ (розпорядження) за місцем її роботи, в якому зазначається дата початку роботи на відповідній посаді або припинення роботи, однак у період з 25.07.2016 року по 05.08.2016 року та з 08.08.2016 року по 19.08.2016 року ОСОБА_6 знаходився на лікарняному, у звязку з чим у встановлений триденний строк розпорядження про складення повноважень останнім видано не було. Так, чинним законодавством не передбачено механізм припинення повноважень голови місцевої державної адміністрації під час перебування його на лікарняному, а тимчасове виконання обовязків голови Овідіопольської РДА не покладено на жодного з державних службовців, у звязку з чим, з метою недопущення дестабілізації соціально-економічної ситуації на території району (відсутність будь-якого керівництва та права підпису на платіжних, розрахункових та будь-яких інших документах) Одеська обласна державна адміністрація 20.09.2016 року видала Розпорядження №309/к-2016 «Про ОСОБА_6П.», яким припинили повноваження останнього з 21.09.2016 року, оскільки на посаду першого заступника голови до прийняття вказаного рішення було оголошено конкурс. Тобто 15.09.2016 року, на час видання оскаржуваного Розпорядження №200/к-2016 ОСОБА_6 діяв законно та мав відповідні повноваження для призначення ОСОБА_3, та відповідно у ОСОБА_3 існували повноваження для видання Розпорядження №206/к-2016 від 22.09.2016 року, у звязку з чим позов задоволенню не підлягає у повному обсязі.

Третя особа ОСОБА_3 просив суд відмовити у задоволенні позову, посилаючись на законність прийнятих розпоряджень.

Від третьої особи Одеської обласної державної адміністрації надійшли заперечення на позов (а.с.67-69), в яких викладена аналогічна позиція висловленій Овідіопольською РДА, також зазначивши про законність та обґрунтованість Розпоряджень, у задоволенні позовних вимог представнки третьої особи просила відмовити у повному обсязі.

Заслухавши пояснення позивача та представника відповідача, думку третіх осіб, дослідивши наявні в справі письмові докази, оцінивши їх за власним внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і обєктивному розгляді справи, суд встановив наступні факти та обставини.

12 липня 2016 року на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби оприлюднено оголошення, що 21 липня 2016 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 4, каб. 531, відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника голови Овідіопольської районної державної адміністрації з кінцевим строком подання документів до 18 липня 2016 року.

Позивачем у встановлений строк подано необхідні документи та прийнято участь у конкурсі.

За результатами конкурсу позивач набрав 17,2 бали та визнаний другим у рейтингу кандидатів, після ОСОБА_5, який був визначений переможцем та набрав 17,6 балів.

Не погоджуючись із результатами конкурсу, позивач звернувся до Одеського окружного адміністративного суду із відповідним позовом.

Також, судом встановлено, що 28 липня 2016 року Президентом України ОСОБА_7 прийнято Розпорядження «Про звільнення ОСОБА_6 з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області» від 28.07.2016 року №226/2016-рп (а.с.10).

Поряд з цим, 15.09.2016 року ОСОБА_6 як головою Овідіопольської районної державної адміністрації прийнято Розпорядження від 15.09.2016 року №200/к-2016 «Про призначення ОСОБА_3О.» (а.с.39).

В подальшому, головою Одеської обласної державної адміністрації М.Саакашвілі 20.09.2016 року прийнято Розпорядження №309/к-2016 «Про ОСОБА_6П.», яким відповідно до ст.ст.8, 9 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» та постанови КМУ від 11.04.2012 року №298 «Деякі питання, пов'язані з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України», оголошено Розпорядження Президента України від 28.07.2016 року №226/2016 «Про звільнення ОСОБА_6 з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації» та припинено ОСОБА_6 повноваження на вказаній посаді з 21.09.2016 року (а.с.45).

22.09.2016 року ОСОБА_3, на підставі Розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 20.09.2016 року №309/к-2016 «Про ОСОБА_6П.» прийнято Розпорядження №206/к-2016 «Про тимчасове виконання обовязків голови Овідіопольської районної державної адміністрації ОСОБА_3О.» (а.с.40).

Не погоджуючись із наведеними Розпорядженнями від 15.09.2016 року №200/к-2016 та від 22.09.2016 року №206/к-2016 позивач звернувся до суду із даним позовом.

Частиною 1 ст.118 Конституції України встанволено, що виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.

Відповідно до ст.1 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (далі Закону № 586-XIV), виконавчу владу в областях, районах, районах Автономної Республіки Крим, у містах Києві та Севастополі здійснюють обласні, районні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.

Місцева державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади.

Місцева державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, а також реалізує повноваження, делеговані їй відповідною радою.

Особливості здійснення виконавчої влади у містах Києві та Севастополі визначаються окремими законами України.

Згідно з ч.9 ст.118 Конституції України, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України.

Статтею 6 вказаного Закону № 586-XIV визначено, що на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідно до закону забезпечують нормативно-правове регулювання, власних і делегованих повноважень голова місцевої державної адміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження, а керівники структурних підрозділів - накази.

Розпорядження голів місцевих державних адміністрацій, прийняті в межах їх компетенції, є обов'язковими для виконання на відповідній території всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами.

Відповідно до ст.7 Закону, правовий статус місцевих державних адміністрацій встановлюється Конституцією України, цим Законом та іншими законами України.

Місцеві державні адміністрації у своїй діяльності керуються Конституцією України, цим та іншими законами України, актами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, а районні державні адміністрації в Автономній Республіці Крим - також рішеннями та постановами Верховної Ради Автономної Республіки Крим, рішеннями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їх повноважень.

Згідно з ч.9 ст.118 Конституції України, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України.

Відповідно до ст.9 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" встановлено, що повноваження голів місцевих державних адміністрацій припиняються Президентом України у разі: 1) порушення ними Конституції України і законів України;

2) втрати громадянства, виявлення факту подвійного громадянства;

3) визнання судом недієздатним;

4) виїзду на проживання в іншу країну;

5) набрання законної сили обвинувальним вироком суду;

6) порушення вимог несумісності;

7) за власною ініціативою Президента України з підстав, передбачених цим Законом та законодавством про державну службу;

8) висловлення недовіри більшістю (дві третини) голосів від складу відповідної ради;

9) подання заяви про звільнення з посади за власним бажанням.

Повноваження голів місцевих державних адміністрацій можуть бути припинені Президентом України у разі:

1) прийняття відставки голови відповідної обласної державної адміністрації;

2) подання Кабінету Міністрів України з підстав, передбачених законодавством про державну службу;

3) висловлення недовіри простою більшістю голосів від складу відповідної ради.

Так, судом встановлено, що Розпорядженням Президента України від 28.07.2016 року №226/2016 «Про звільнення ОСОБА_6 з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації», відповідно до частини дев'ятої статті 118 Конституції України звільнено ОСОБА_6 з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації Одеської області (а.с.10).

З метою впорядкування офіційного оприлюднення нормативно-правових актів, що їх приймають Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, забезпечення регулювання суспільних правовідносин на основі чинних актів, запобігання перекрученням їх змісту, визначення порядку набрання ними чинності, відповідно до статті 57, частин другої та п'ятої статті 94, частини другої статті 102 Конституції України, Президентом України прийнято Указ «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» №503/97 від 10.06.1997 року.

Так, згідно абз.3 ч.7 Указу Президента «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» №503/97 від 10.06.1997 року, Акти Верховної Ради України і Президента України про призначення відповідно до законодавства на посади і звільнення з посад набирають чинності з моменту їх прийняття.

Пунктом 15 вказаного Указу Президента, на підставі акта Президента України або Кабінету Міністрів України щодо призначення на посаду чи звільнення з посади особи в установленому порядку відповідним органом або підприємством у триденний строк видається наказ (розпорядження) за місцем її роботи, в якому зазначається дата початку роботи на відповідній посаді або припинення роботи.

Вказане Розпорядження згідно наведених норм набрало чинності 28.07.2016 року та відповідно до п.15, мало бути реалізовано у триденний строк виданням відповідного наказу (розпорядження) із зазначенням дати припинення роботи вказаної особи.

Проте, вказані норми відповідачем не дотримано.

Так, відповідач посилається на перебування ОСОБА_6 на лікарняному, що унеможливило виконання наведених норм законодавства.

Кодекс законів про працю України не допускає звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення за п. 5 ст. 40 КЗпП), а також у період перебування у відпустці.

Проте, як вбачається із матеріалів справи, 22.08.2016 року у перший день виходу ОСОБА_6 з лікарняного, згідно табелів обліку робочого часу за серпень та вересень 2016 року (а.с.90), такого рішення субєктом владних повноважень не прийнято, однак 02.09.2016 року ОСОБА_6 прийнято Розпорядження №90/в-2016 «Про надання додаткової оплачуваної відпустки ОСОБА_6П.», яким останній визначив надати собі відпустку тривалістю 5 календарних днів з 05.09.2016 року по 10.09.2016 року (а.с.87).

В подальшому, 15.09.2016 року також ОСОБА_6 як головою Овідіопольської районної державної адміністрації прийнято Розпорядження від 15.09.2016 року №200/к-2016 «Про призначення ОСОБА_3О.» (а.с.39).

При цьому, головою Одеської обласної державної адміністрації М.Саакашвілі 20.09.2016 року прийнято Розпорядження №309/к-2016 «Про ОСОБА_6П.», яким відповідно до ст.ст.8, 9 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» та постанови КМУ від 11.04.2012 року №298 «Деякі питання, пов'язані з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України», оголошено Розпорядження Президента України від 28.07.2016 року №226/2016 «Про звільнення ОСОБА_6 з посади голови Овідіопольської районної державної адміністрації» та припинено ОСОБА_6 повноваження на вказаній посаді з 21.09.2016 року (а.с.45).

Аналізуючи зміст норм ч.9 ст.118 Конституції України та ст.9 ЗУ "Про місцеві державні адміністрації", суд приходить до висновку, що голова місцевої державної адміністрації, зокрема, звільняється з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України, при цьому жодним нормативно-правовим актом не передбачено додаткове прийняття Розпорядження державною адміністрацією вищого рівня щодо його «оголошення» та додаткового визначення дати звільнення такої особи.

З метою забезпечення безперебійного функціонування та стабільного ефективного виконання місцевими державними адміністраціями покладених на них Конституцією та законами України повноважень, недопущення дестабілізації соціально-економічної ситуації на відповідних територіях, а також зважаючи на триваючий процес формування системи органів управління державною службою видано Указ Президента України «Про тимчасове виконання обов'язків голів місцевих державних адміністрацій» №273/2016 від 24.06.2016 року.

Відповідно до вказаного Указу встановлено, що у разі звільнення (відставки) голови місцевої державної адміністрації на строк до призначення в установленому Законом України "Про державну службу" порядку голови місцевої державної адміністрації тимчасове виконання обов'язків голови місцевої державної адміністрації покладається за пропозицією Кабінету Міністрів України рішенням Президента України на одного із заступників голови місцевої державної адміністрації або іншого державного службовця відповідної місцевої державної адміністрації.

Пунктом 2 Указу визначено, зокрема вносити разом із поданнями про звільнення з посад (відставку) голів місцевих державних адміністрацій пропозиції щодо покладення тимчасового виконання обов'язків голів відповідних місцевих державних адміністрацій.

Однак, такого подання КМУ та відповідно рішення Президентом України не прийнято, у звязку з чим відповідач посилається на прийняття вказаного розпорядження з метою недопущення дестабілізації соціально-економічної ситуації на території Овідіопольсокого району Одеської області.

Проте, з такою позицією відповідача та третіх осіб суд не погоджується з огляду на наступне.

Згідно з ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтями 2-3 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», визначено основні завдання місцевих державних адміністрацій та принципи їх діяльності.

Місцеві державні адміністрації в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечують:

1) виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;

2) законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян;

3) виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин - також програм їх національно-культурного розвитку;

4) підготовку та виконання відповідних бюджетів;

5) звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;

6) взаємодію з органами місцевого самоврядування;

7) реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Місцеві державні адміністрації діють на засадах:

відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність;

верховенства права;

законності;

пріоритетності прав людини;

гласності;

поєднання державних і місцевих інтересів.

Статтею 6 вказаного Закону № 586-XIV визначено, що на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідно до закону забезпечують нормативно-правове регулювання, власних і делегованих повноважень голова місцевої державної адміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження, а керівники структурних підрозділів - накази.

Так, суд вважає за необхідне зазначити, що розпорядження третьої особи не належить до його компетенції, оскільки питання щодо призначення та звільнення голів місцевих державних адміністрацій є виключною компетенцією Президента України, а тому, приймаючи таке Розпорядження, Одеська обласна державна адміністрація вийшла за межі своїх повноважень, визначених законом, у звязку з чим, враховуючи не виконання Розпорядження Президента України щодо звільнення ОСОБА_6, відповідачем протиправно прийнято розпорядження, які складені та підписані не уповноваженими особами ОСОБА_6 як головою Овідіопольської РДА та ОСОБА_8, який призначений на посаду заступника голови Овідіопольсокї РДА ОСОБА_6 як головою Овідіопольської РДА, який мав бути звільнений у встановлений законодавством термін.

Такими діями відповідач порушив один із основних критеріїв правомірності вчинення дій субєктами владних повноважень, який випливає із принципу законності, що закріплений у частині 2 статті 19 Конституції України: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. В даному випадку у межах повноважень означає, що субєкт владних повноважень повинен вчиняти дії відповідно до встановлених законом повноважень.

Відповідно до ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. До адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження. У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України: з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Частиною 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладаються на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідно до ст. 86 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Ніякі докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

За таких обставин, оцінивши наявні в матеріалах справи докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню у повномуу обсязі.

Судові витрати розподілити відповідно до ст.94 КАС України.

Керуючись ст. ст. 2, 4, 9, 11, 69-72, 86, 158-163, 167, 254 КАС України суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправними та скасувати Розпорядження голови Овідіопольської районної державної адміністрації від 15.09.2016 року №200/к-2016 «Про призначення ОСОБА_3О.» та Розпорядження тимчасово виконуючого обовязки голови Овідіопольської районної державної адміністрації від 22.09.2016 року №206/к-2016 «Про тимчасове виконання обовязків голови Овідіопольської районної державної адміністрації ОСОБА_3О.».

Стягнути з Овідіопольської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 04057209) за рахунок її бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 суму сплаченого судового збору у розмірі 1102 /одна тисяча сто дві/ грн. 40 коп.

Постанову може бути оскаржено до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Повний текст постанови складено та підписано суддею 16.11.2016 року.

Суддя П.П.Марин

.