Номер провадження: 22-ц/785/3608/16
Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1
Доповідач Громік Р. Д.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02.11.2016 року м. Одеса
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області в складі:
головуючого Громіка Р.Д.,
суддів Драгомерецького М.М., Парапана В.Ф.,
при секретарі Томашевській К.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою Комунального підприємства житлово-комунальний сервіс «Порто-Франківський» на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 05 жовтня 2015 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Комунального підприємства житлово-комунальний сервіс «Порто-Франківський» про захист прав споживачів,
встановила:
Позивачі звернулися до суду з позовною заявою до КП ЖКС «Порто-Франківський» про захист прав споживачів та відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 22804,98 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що позивач ОСОБА_2 проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1, яка належить позивачам на праві власності Особистий рахунок відкритий на його імя для нарахування плати за СДПТ утримання будинку та прибудинкових територій. Договір між ОСОБА_2 та КП ЖКС «Порто-Франківський» про надання житлово-комунальних послуг не був укладений, тому вже на час придбання квартири у 2010 році відповідач не виконував своїх зобовязань по договору який йому пропонувався.
Свої зауваження щодо неповного надання послуг відповідачем ОСОБА_2 неодноразово викладав у своїх письмових зверненнях, які надсилав на юридичну адресу, жодних відповідей не отримував.
За власний кошт позивачем були проведені роботи з демонтажу старого вікна, виготовлення і встановлення нового вікна в парадній підїзду №1. Рахунок на оплату цієї послуги він сплатив у розмірі 1553,35 грн. Після проведення робіт, позивач звернувся до відповідача з заявою про проведення заліку коштів в рахунок оплати послуг за утримання житлового будинку, однак відповідь надана не була.
03.10.2012 року позивач звернувся до відповідача з заявою про аварійний стан парадної №1, оскільки в парадну затікає дощова вода, яка не відводиться ані з даху, ані з двору. Відповідь на заяву отримана не була у звязку з чим позивач був вимушений розпочати ремонт парадної №1, вимощення біля входу і сходинок за власний рахунок. Витрати з ремонту у парадній №1 по вул. Приморській, 25 в м. Одесі склали 21251,63 грн.
Разом витрати позивача на заміну вікна, ремонт парадної №1 склали 22804,98 грн.
На заяву на імя директора КП ЖКС «Порто-Франківський» позивачем була отримана відповідь стосовно відмови в компенсації витрат позивача, так як надані документи не відповідають (не оформлені) згідно законодавства України.
Позивач ОСОБА_3 та представник ОСОБА_2 в судове засідання не зявилась, надала до суду заяву з проханням справу розглядати у її відсутність, позовні вимоги підтримує у повному обсязі, проти ухвалення заочного рішення не заперечує.
Представник відповідача в судове засідання не зявився, належним чином про дату та місце судового засідання повідомлявся, про причини неявки суд не повідомив.
Рішенням суду позов задоволено.
Стягнуто з КП ЖКС «Порто-Франківський» на користь ОСОБА_2 та ОСОБА_3 грошові кошти у розмірі 22804 (двадцять дві тисячі вісімсот чотири) гривні 98 (девяносто вісім) копійок.
Стягнуто з КП ЖКС «Порто-Франківський» судовий збір у розмірі 243 (двісті сорок три) гривні 60 (шістдесят) копійок, на користь держави.
Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 16 лютого 2016 року заяву про перегляд заочного рішення КП ЖКС «Порто-Франківський» залишено без задоволення.
На вказане рішення суду КП ЖКС «Порто-Франківський» подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати вказане рішення та ухвалити нове рішення, яким відмовити у задоволенні позову ОСОБА_2 в повному обсязі, посилаючись при цьому на порушення судом норм матеріального та процесуального права.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши суддю-доповідача, доводи апеляційної скарги та перевіривши законність і обґрунтованість рішення в межах позовних вимог і доводів апеляційної скарги, судова колегія вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає у зв'язку з тим, що районний суд повно і всебічно дослідив і оцінив обставини по справі, надані сторонами докази згідно ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, правильно визначив юридичну природу спірних правовідносин та застосував необхідні норми матеріального права.
Згідно ч. 1 статті 303 ЦПК України під час розгляду справи в апеляційному порядку апеляційний суд перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції.
Відповідно до ст. 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без зміни, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням вимог матеріального і процесуального права. Не може бути скасоване правильне по суті і справедливе рішення суду з одних лише формальних підстав.
Судом першої інстанції правильно були встановлені наступні обставини.
ОСОБА_2, ОСОБА_3 є власниками квартири АДРЕСА_1 на підставі договору купівлі-продажу серії ВМО №771261 від 28.12.2009 року, посвідченого державним нотаріусом Першої державної нотаріальної контори ОСОБА_4
24.07.2011 року ОСОБА_2 звернувся з заявою на імя начальника КП ЖКС «Порто-Франківський» згідно якої просив звернути увагу на те, що він не отримує послуги згідно Тарифного плану на підставі якого нараховується квартплата, а саме: прибирання прибудинкової території (проводиться силами мешканців); технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем (електрична проводка в жахливому стані і несе загрозу для життя мешканців); підготовка до експлуатації в осінньо-зимовий період не проводилася (у першому підїзді двері розвалені і їх неможливо зачинити, вікно без скла і ані відремонтувати ані зачинити не можливо, так як через нього підєднанні до будинкової мережі електричні кабелі).
У звязку з відсутністю відповіді ОСОБА_2 31.08.2011 року на адресу КП ЖКС «Порто-Франківський» направив вищезазначену заяву.
У звязку з відсутністю послуг згідно Тарифного плану КП ЖКС «Порто-Франківський» та невиконанням вимог позивача13.10.2011 року між ОСОБА_2 та ТОВ «Флагман-С» була укладена угода відповідно до умов якої підрядник зобовязується виготовити та встановити виріб ПВХ з профілю «REHAU» Німеччина, фурнітури «SIEGENIA», Німеччина та склопакет. Вартість робіт склала 1553,35 грн., яка позивачем була сплачена 13.10.2011 року, що підтверджується квитанцією №7254642 (а.с.24).
03.10.2013 року ОСОБА_2 звернувся з заявою до начальника КП ЖКС «Порто-Франківський» згідно якої повідомив про відсутність послуг згідно Тарифного плану на підставі якого нараховується квартплата, а саме: прибирання прибудинкової території (проводиться силами мешканців); технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем (електрична проводка в жахливому стані і несе загрозу для життя мешканців будинку); підготовка до експлуатації в осінньо-зимовий період не проводиться (у першому підїзді двері розвалені і їх неможливо зачинити розвалене вікно було ним замінено за власний рахунок).
Дерева переросли і руйнують дах будинку, руйнують земельне укріплення схилу Приморського (Жванецького) бульвару, несуть загрозу життю мешканців; дощова вода не відводиться ані з даху ані з двору, піддашок над входом в парадну відсутній і вода затікає в парадну, яка вже знаходиться в жахливому стані. У звязку з викладеним ОСОБА_2 просив усунути зазначені недоліки в обслуговуванні в найближчий час і здійснити перерахунок за недодані послуги. Зарахувати затрачені ним кошти на заміну вікна у парадній в рахунок квартплати (СДПТ).
У звязку з відсутністю реагування зі сторони КП ЖКС «Порто-Франківський» на заяви позивача, 29.07.2013 року між ОСОБА_2 та ТОВ «ДАКСС» в особі директора Демченка був укладений Договір підряду №29-07/13 на виробництво ремонтно-будівельних робіт, відповідно до п.1.1 якого «Замовник» доручає, а «Підрядник» зобовязується виконати передбачені цим Договором роботи з ремонту парадної №1 по вул. Приморській, 26 м. Одеси, з матеріалів «Підрядника» із щомісячним підписанням і оплатою виконаних робіт відповідно до актів за формою КБ-2в і довідок КБ-3. До договору додається розрахунок договірної ціни, яка є невідємною частиною договору.
Відповідно до довідки про вартість виконаних будівельних робіт (та витрати) за серпень 2013 року їх вартість склала 17860,14 грн., та на виконання умов договору підряду була сплачена ОСОБА_2 у повному обсязі, що підтверджується копіями квитанцій (а.с.5).
29.08.2013 року ОСОБА_2 звернувся до директора КП ЖКС «Порто-Франківський» з заявою про взаєморозрахунок по заборгованості по сплаті за квартплату та витрати повязані з ремонтними роботами, проведеними за власний кошт позивача або повернути понесені ним витрати.
Листом від 10.09.2013 року за вих. №Р-1207/2 КП ЖКС «Порто-Франківський» повідомив ОСОБА_2 про те, що його звернення розглянуто та повідомлено, що документація, яка ним надана для взаєморозрахунку не відповідає бухгалтерській звітності. Крім того, документи необхідно надати в оригіналах, а також в товарних чеках та накладних відсутні прізвища продавців.
На виконання вимог КП ЖКС «Порто-Франківський» 24.07.2014 року ОСОБА_2 у відповідь надав оригінали документів щодо заміни вікна в парадній, оригінали документів щодо ремонту в парадній №1 з додатком на 34 аркушах.
Листом від 19.08.2014 року за вих. №Р-525/4 ОСОБА_2 було відмовлено у взаєморозрахунку, оскільки він не звертався до обслуговуючої ділянки №1 КП ЖКС «Порто-Франківський» з заявою згідно якої були б зазначені необхідні види та обєм будівельних робіт. Взаєморозрахунок здійснюється відповідно до Наказу по підприємству лише на суму придбаних ним матеріалів, які повинні бути оформлені відповідно до законодавства України.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», житлово-комунальні послуги результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил.
Балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.
Утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством;
Якість житлово-комунальної послуги сукупність нормованих характеристик житлово-комунальної послуги, що визначає її здатність задовольняти встановлені або передбачувані потреби споживача відповідно до законодавства.
Відповідно до п.6 ч.1 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості.
Відповідно до ч.1 ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на:
1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо);
2) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо);
3) послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо);
4) послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).
Відповідно до ч.1, 5 ст.18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у разі порушення виконавцем умов договору споживач має право викликати його представника для складення та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види, показники порушень тощо.
Спори щодо задоволення претензій споживачів вирішуються в суді. Споживач має право на досудове вирішення спору шляхом задоволення пред'явленої претензії.
Відповідно до ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач має право:
1) одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг;
2) одержувати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо;
3) на відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання житлово-комунальних послуг;
4) на усунення протягом строку, встановленого договором або законодавством, виявлених недоліків у наданні житлово-комунальних послуг;
5) на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством;
6) на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
7) отримувати від виконавця компенсацію в розмірі, визначеному договором, рішенням суду або законодавством, за перевищення нормативних термінів на проведення аварійно-відновлювальних робіт;
8) на перевірку кількості та якості житлово-комунальних послуг у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ч.2 ст.21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», забезпечувати своєчасність та відповідну якість житлово-комунальних послуг згідно із законодавством та умовами договору, в тому числі шляхом створення систем управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів;
2) здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень;
3) підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором;
4) надавати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру цін/тарифів, норми споживання, режим надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо;
5) своєчасно проводити підготовку жилого будинку і його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
6) розглядати у визначений законодавством термін претензії та скарги споживачів і проводити відповідні перерахунки розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості;
7) утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж, вживати заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг у терміни, встановлені договором та/або законодавством;
8) сплачувати споживачу компенсацію за перевищення встановлених термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт у розмірі, визначеному договором або законодавством;
9) вести облік вимог (претензій) споживачів у зв'язку з порушенням порядку надання житлово-комунальних послуг, зміною їх споживчих властивостей та перевищенням термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт;
10) своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням житлово-комунальних послуг, що виникли з його вини.
Відповідно до ст.24 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», балансоутримувач зобов'язаний укладати договір з власником (співвласниками) на утримання на балансі відповідного майна;
2) утримувати на балансі майно, визначене договором з власником (співвласниками);
3) вести бухгалтерську, статистичну та іншу, передбачену законодавством, звітність відповідно до законодавства;
4) забезпечувати управління майном власними силами або укладати договір з юридичною особою на управління майном;
5) забезпечити умови для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів відповідно до встановлених стандартів, нормативів, норм та правил;
6) забезпечити належні експлуатацію та утримання майна, що перебуває на його балансі.
Відповідно до ч.1 ст.509 ЦК України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.
Відповідно до ст.526 ЦК України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Відповідно до ст. 611 ЦК України у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.
В своїй апеляційній скарзі відповідач вказав, що суд неповно встановив обставини по справі, неправильно і неповно дослідив докази та їх оцінив, неправильно визначив правовідносини сторін та невірно застосував норми матеріального та процесуального права, не зазначивши при цьому які саме норми права порушив суд, в чому полягає порушення.
Колегія суддів вважає, що суд першої інстанції правильно визначив, що відносини, які склалися між сторонами спору, регулюютьсяЗаконом України «Про житлово-комунальні послуги»,Законом України «Про звернення громадян»,Цивільним кодексом України, Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженихнаказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 року за № 927/11207, тощо.
Відповідно до п.п.1.3., 4.1. Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженомунаказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №60 від 25.04.2005 рокуі зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.05.2005 року № 541/10821, виконавцем житлово-комунальних послуг може бути суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання відповідних житлово-комунальних послуг і який може забезпечити виконання зобов'язань, визначених у ч.2ст.21 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».
Згідно Рішення Одеської міської ради № 1173-V від 05.04.2007р. «Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг у м. Одесі» КП «ЖКС «Порто-Франківський» визначено виконавцем послуг у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Одеси з надання послуг з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій, в тому числі внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання та водовідведення.
Відповідно до Статуту КП «ЖКС «Порто-Франківський» предметом діяльності КП «ЖКС «Порто-Франківський» є організаційне забезпечення поточного утримання, ремонту та благоустрою житлового фонду, нежитлових споруд, їх інженерного обладнання та прилеглих територій, організація надання різного виду послуг, пов'язаних з експлуатацією, утриманням та ремонтом житлового та нежитлового фонду.
Відповідач, КП ЖКС «Порто-Франківський», є організацією, яка надає житлово-комунальні послуги житловому будинку №25 по вул. Приморській в м. Одесі, тобто є виконавцем, а позивач - споживачем житлово-комунальних послуг в розумінні ч.1ст.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Відповідач КП «ЖКС «Порто-Франківський» здійснює функції виконавця робіт з утримання будинків, споруд і прибудинкової території згідно додатку до рішення виконавчого комітету Одеської міської ОСОБА_5 від 28.10.2008 року №1212 - прибирання прибудинкових територій, сходових кліток, підвалів, технічних поверхів та покрівель, технічне обслуговування ліфтів, обслуговування систем диспетчеризації, підтримання у робочому стані систем у ліфті біля входу до ліфта та біля телефону диспетчера, технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло-, водопостачання, водовідведення і зливної каналізації, несучих та захисних конструкцій, дератизація, дезінсекція, обслуговування димовентиляційних каналів, поточний ремонт інженерних систем та технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, підготовка до експлуатації в осінньо-зимовий період, експлуатація номерних знаків, освітлення місць загального користування, електроенергія ліфтів та ін.), приймає на баланс житлові будинки, їх інженерне обладнання, укладає договір з ремонтно-експлуатаційними підприємствами, енерго-, водопостачальними й іншими спеціалізованими організаціями, які забезпечують функціонування систем життєзабезпечення будинків і прилеглої території. Тарифи (нормативні витрати, пов'язані з утриманням будинку і споруд та прибудинкової території) розраховуються окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням типового переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Відповідно до п. 3 ч. 1ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»споживач має право на відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання житлово-комунальних послуг.
Враховуючи те, що КП ЖКС «Порто-Франківський» повинен був забезпечити належне та своєчасне проведення поточного ремонту парадної, не виконує свої зобовязання, які передбачені Законом України «Про житлово-комунальні послуги», а також беручи до уваги те, що ОСОБА_2 за власний кошт здійснив ремонт парадної №1 буд. №25 по вул. Приморській в м. Одесі та замінив вікно, поніс витрати у розмірі 22804,98 грн., що знайшло своє підтвердження в матеріалах справи, суд дійшов до правильного та обґрунтованого висновку, що позовна заява ОСОБА_2, ОСОБА_3 до КП ЖКС «Порто-Франківський» про захист прав споживачів підлягає задоволенню у повному обсязі.
Колегія суддів вважає, що суд першої інстанції, виконавши всі вимоги цивільно-процесуального законодавства і всебічно перевіривши обставини, вирішив справу у відповідності з діючими нормами матеріального права, що підлягають застосуванню до даних правовідносин та дійшов до правильного висновку що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 1 ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст. ст. 10, 60 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають рівні права щодо подання доказів, їх дослідження та доведення перед судом їх переконливості. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Апелянт не довів обставини, на які посилався як на підставу своєї апеляційної скарги.
Твердження апелянта в апеляційній скарзі про те, що рішення суду першої інстанції не відповідає вимогам закону, є неспроможними.
Наведені в апеляційній скарзі доводи не спростовують встановлених вище правильних висновків суду і не містять підстав для висновків про порушення або неправильне застосування судом норм права, які привели до неправильного вирішення справи.
Тому, на думку колегії суддів, справа розглянута по суті правильно, законних підстав для скасування чи зміни рішення суду першої інстанції немає.
Керуючись ст. ст. 303-304, 307 ч.1 п.1, 308, 313, 315, 317, 319, 324-325 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області,
ухвалила:
Апеляційну скаргу Комунального підприємства Житлово-комунальний сервіс «Порто-Франківський» відхилити, заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 05 жовтня 2015 рок залишити без змін.
Ухвала суду апеляційної інстанції може бути оскаржена в касаційному порядку до касаційного суду протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили ухвалою.
Головуючий ОСОБА_5
Судді ОСОБА_6
В.Ф.Парапан