Рішення № 62686171, 08.11.2016, Господарський суд Івано-Франківської області

Дата ухвалення
08.11.2016
Номер справи
909/666/16
Номер документу
62686171
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08 листопада 2016 р. Справа № 909/666/16 Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Калашник В. О. ,

секретар судового засідання Кричовський Р. М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради,

вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ,76004

до відповідача: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

АДРЕСА_1,76018

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

вул. Дністровська, 28, м. Івано-Франківськ

про визнання укладеним Додатку №2, розрахунку розміру пайової участі (остаточний) до Договору № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.08 у редакції запропонованій позивачем.

за участю:

Від позивача: ОСОБА_2 - заступник директора Департаменту правової політики (довіреність № 163/01-20/14в);

Від відповідача: ОСОБА_3, адвокат (посвідчення №603 від 20.04.2007) договір про надання правової допомоги від 30.09.15

від третьої особи представник не з'явився.

Встановив:

Позивач, Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради звернувся до господарського суду Івано-Франківської області з позовною заявою про визнання укладеним Додатку №2, розрахунку розміру пайової участі (остаточний) до Договору № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.08, укладеного з відповідачем, Фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено в судовому засіданні, 15.04 2008 між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та приватним підприємцем ОСОБА_1 було укладено Договір №29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста.

Предметом даного договору є участь підприємця ОСОБА_1, як замовника, що здійснює будівництво торгово-офісного центру на власній земельній ділянці на вулиці Тичини, 9, у розвитку соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська.

Відповідно до п. 3.3 Договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста, розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку №2 до Договору, який оформляється після затвердження в установленому порядку архітектурно-технічного паспорту об'єкта.

Рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 03.08.2015 у справі №909/784/15 задоволено позовні вимоги заступника прокурора м. Івано-Франківська в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, м. Івано-Франківськ до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.08 в сумі 447270,99 грн, з яких 237144,02 грн основного боргу, 15489,08 грн - пеня, 181169,41 грн інфляційні втрати, 13468,48 грн 3% річних.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 05.01.16, яка залишена в силі Постановою Вищого господарського суду України, рішення господарського суду Івано-Франківської області від 03.08.2015 скасовано та прийнято нове рішення , яким в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Львівський апеляційний суд в своїй постанові вказав, що після укладення Договору №29 від 15.04.2008 змінились порядки та правові механізми введення об»єктів в експлуатацію.

Судова колегія зазначила, що у п. 7 Прикінцевих положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зазначено, що якщо договором про пайову участь, який укладений до набрання чинності цим Законом, передбачена сплата пайової участі замовником будівництва (повністю або частково) в обсягах інших, ніж визначено цим Законом, такий договір підлягає приведенню у відповідність із цим Законом.

Зміни до договору №29 від 15.04.2008 не вносились, додаток №2 до Договору не укладався, а тому у відповідача не виникло обов»язку передбаченого у п.3.2. Договору сплачувати пайовий внесок, так як не настала обумовлена договором подія

Статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», розмір пайової участі розраховується відповідно від розміру загальної площі будівлі, який вказаний в Декларації про готовність об'єкта до експлуатації із показником опосередкованої вартості спорудження 1.м.кв. об'єкту будівництва в Івано-Франківській області (без ПДВ).

Згідно до ч. 2 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Рішенням Івано-Франківської міської ради №1231-38 від 18.10.2013 затверджено Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» від 18.10.2013.

Пунктом 1.2 Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» передбачено, що замовники будівництва залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста виключно на підставі укладених з виконавчим комітетом та фінансовим управлінням договорів про пайову участь.

Замовник зобов'язується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни визначені договором (п. 2.1).

Відповідно до п. 2.13 Положення, невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури міста, порядок і терміни її сплати та відповідальність сторін.

Пунктом 3.3 Договору № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста, розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку №2 до Договору, який оформляється після затвердження в установленому порядку архітектурно- технічного паспорту об'єкта.

Відповідно до п. 4.1, договір набуває чинності з дати прийняття рішення виконавчого комітету про надання дозволу на будівництво і діє до моменту повного виконання умов договору.

Розрахунок розміру пайового внеску в сумі 296 430,03 грн було визначено на підставі площі об'єкта будівництва нежитлових приміщень зазначених в технічному паспорті на торгово-офісний центр на вул. Тичини, 9, станом на 15.04.2008, згідно показника опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об'єкту будівництва в Івано-Франківській області (без ПДВ) - 2653,33 грн та проектної загальної площі об'єкта згідно наданого дозволу та комплексної експертизи - 1900 м. кв.

Інспекцією ДАБК в Івано-Франківську, 07.08.2013, зареєстровано Декларацію про готовність торгово-офісного центру по вул. Тичини, 9 у м. Івано-Франківську до експлуатації загальною площею будівлі 2769, 80 м. кв.

Починаючи з 29.04.16, виконавчим комітетом міської ради використовується наказ Мінрегіонбуду №103 від 29.04.16, яким затверджено та рекомендовано до застосування показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (розраховані станом на 01 квітня 2016) в сумі 5902, 50 грн. (без ПДВ).

Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради листом №1280/01-27/19в від 07.07.2016 відповідачу було направлено пропозицію про підписання в 10-ти денний термін Додатку №2 до Договору №29 із розміром пайового внеску.

Відповідач жодним чином не відреагував на даний лист, вказаний додаток не підписав.

Зазначені обставини стали причиною звернення позивача до господарського суду з позовною заявою, в якій поставив вимогу про визнання Додатку №2, розрахунку розміру пайової участі (остаточний) до Договору № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.08 укладеним з відповідачем, Фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 в редакції запропонованій позивачем.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав з підстав, викладених у позовній заяві та просить суд позов задовольнити.

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради письмові пояснення по суті заявлених позовних вимог не надала , представник в судове засідання не з'явився.

Представник відповідача позовні вимоги не визнав, вважає їх безпідставними. Свої заперечення виклав у відзиві на позов від 28.09.16. Зокрема, представник відповідача в судовому засіданні вказав, що у відповідача, на день подання позову не виникло обов'язку у підписанні (укладенні ) додатку до Договору, як визначено п. 3.3. Договору, так як ще не настав момент, з настанням якого можливо здійснювати розрахунок остаточного розміру пайового внеску, та як наслідок підписання додатку до договору . Тобто, оформлення додатку 2 до Договору можливе тільки після затвердження в установленому порядку архітектурно-технічного паспорту об'єкта. А тому, відсутність даної події позбавляє позивача права ставити питання про укладення додатку до Договору (спонукання до укладення договору) в судовому порядку.

Враховуючи викладені обставини представник відповідача вважає позов безпідставним та необгрунтованим, просить суд в задоволенні позову відмовити.

Заслухавши в судовому засіданні пояснення представників сторін , дослідивши обставини у справі і подані докази, оцінивши їх відповідно до ст.43 ГПК України, суд вважає позовні вимоги обгрунтованими і такими, що підлягають задоволенню із слідуючих підстав:

Відповідно до ч. 2 ст. 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини.

Частиною 4 вказаної статті передбачено, що у випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обовязки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування.

Частиною 1 ст. 14 Цивільного кодексу України встановлено, що цивільні обовязки виконуються у межах встановлених договором або актом цивільного законодавства.

Згідно із ч. 2. ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Підпунктом 5 п. а) ч. 1 ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування" передбачено, що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать: залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на відповідній території, та коштів населення, а також бюджетних коштів на будівництво, розширення, ремонт і утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури та на заходи щодо охорони навколишнього природного середовища.

В силу вимог статті 144 Конституції України та статті 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", органи місцевого самоврядування при виконанні своїх функцій приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Таким чином, приписами статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" встановлено обов'язок замовника будівництва прийняти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, який реалізується шляхом укладення відповідного договору в порядку, визначеному Законом та деталізованому актом органу місцевого самоврядування. Правовий аналіз частин 8 та 9 у сукупності з іншими положеннями цієї статті Закону дозволяє дійти висновку про те, що обов'язок щодо ініціювання укладення такого договору покладено саме на замовника будівництва, оскільки пов'язується з його зверненням до органу місцевого самоврядування.

Такий договір має бути укладеним в обов'язковому порядку, в межах строку, встановленого ч. 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". Неукладення договору свідчить про недотримання вимог законодавства і має наслідком порушення прав та інтересів відповідної територіальної громади, тому є необхідним для правильного з"ясуваня причини його неукладання.

Як було встановлено вище, 15.04 2008, між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та приватним підприємцем ОСОБА_1 було укладено Договір №29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста.

Предметом даного договору є участь підприємця ОСОБА_1, як замовника, що здійснює будівництво торгово-офісного центру на власній земельній ділянці на вулиці Тичини, 9 у розвитку соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська.

Відповідно до п. 3.3 Договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста, розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку №2 до Договору, який оформляється після затвердження в установленому порядку архітектурно-технічного паспорту об'єкта.

Оскільки, органи місцевого самоврядування знаходяться поза межами процедури прийняття об'єктів будівництва в експлуатацію та позбавлені можливості контролювати момент його здійснення, неукладення такого додатку свідчить про його ухилення від укладення додатку, відтак може бути оскаржено в судовому порядку, у тому числі і після прийняття об'єкту будівництва в експлуатацію.

Строк визначений Законом України " Про регулювання містобудівної діяльності" та Положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (у 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта в експлуатацію), встановлений саме для добровільного виконання стороною обов'язку, і не виконання такого зобов'язання не звільняє замовника від укладення додатку до договору, адже невиконання замовником обов'язку, передбаченого Законом, не може надавати йому переваг перед замовником, що виконав обов'язок.

З наведеного випливає, що трактування того, що ч. 9 ст. 40 Закону України " Про регулювання містобудівної діяльності" встановлено присічний строк протягом якого може бути укладено відповідний додаток до договору і сплив цього строку звільняє сторони від необхідності його укладення є помилковий. Аналогічна позиції викладена в постановах Вищого господарського суду України у справах №916/242/14 від 21.04.2015, №909/946/15 від 20.04.2016 та №909/948/15 від 20.04.2016 .

Рішенням Івано-Франківської міської ради №1231-38 від 18.10.2013 затверджено Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» від 18.10.2013.

Пунктом 1.2 Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» передбачено, що замовники будівництва залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста виключно на підставі укладених з виконавчим комітетом та фінансовим управлінням договорів про пайову участь.

Замовник зобов'язується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни визначені договором (п. 2.1).

Відповідно до п. 2.13 Положення, невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури міста, порядок і терміни її сплати та відповідальність сторін.

Пунктом 3.3 Договору № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку №2 до Договору, який оформляється після затвердження в установленому порядку архітектурно- технічного паспорту об'єкта.

Відповідно до п. 4.1, договір набуває чинності з дати прийняття рішення виконавчого комітету про надання дозволу на будівництво і діє до моменту повного виконання умов договору.

Згідно п. 7 Прикінцевих положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зазначено, що якщо договором про пайову участь, який укладений до набрання чинності цим Законом, передбачена сплата пайової участі замовником будівництва (повністю або частково) в обсягах інших, ніж визначено цим Законом, такий договір підлягає приведенню у відповідність із цим Законом.

Будь-які рішення органів місцевого самоврядування про надання замовником будівництва будь-яких послуг, передачу активів у будь-якій формі (матеріальній чи нематеріальній), передачу частини (відсоткової частки) площ прийнятих в експлуатацію обєктів містобудування, крім пайової участі відповідно до цього Закону, прийняті до набрання чинності цим Законом, підлягають приведенню у відповідність із цим Законом.

Здавши торгово-офісний центр в експлуатацію, що підтверджується Декларацією про готовність об"єкта до експлуатації зареєстрованою ДАБК в Івано-Франківську 07.08.13, відповідач не повідомив позивача про готовність об"єкта та не уклав додаток 2 до Договору №29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.2008.

В зв"язку із набранням чинності Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та приведенням договору у відповідність із цим Законом, а також в зв"язку із тим, що позивачу стало відомо про здачу об"єкта в експлуатацію, виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, 07.07.2016, листом №1280/01-27/19в відповідачу було направлено пропозицію про підписання в 10-ти денний термін Додатоку №2 до Договору №29 із розміром пайового внеску.

Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2002р. №15-рп-2002 (справа №1-2/2002 про досудове врегулювання спорів) право особи (громадянина України, іноземця, особи без громадянства, юридичної особи) на звернення до суду за вирішенням спору не може бути обмежене законом, іншими нормативно-правовими актами. Встановлення законом або договором досудового врегулювання спору за волевиявленням суб'єктів правовідносин не є обмеженням юрисдикції судів і права на судовий захист.

Верховний Суд України у постанові від 20.11.2012р. (справа №28/5005/640/2012) наголошує, що обрання певного засобу правового захисту, у тому числі і досудового врегулювання спору, є правом, а не обовязком особи, яка добровільно, виходячи з власних інтересів, його використовує.

Отже, надсилання відповідачу пропозиції про укладення спірного додатку договору є виключно правом, а не обовязком позивача, що не позбавляє його права звернутися до суду з позовом про спонукання до укладення додатку до договору.

Згідно з частиною третьою статті 179 ГК України, укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, зокрема, якщо існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору.

Разом із тим, частиною першою статті 648 ЦК України встановлено, що зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обов'язкового для сторін (сторони) договору, має відповідати цьому акту.

Частиною дев'ятою статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", визначено істотні умови договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, якими є: розмір пайової участі, строк (графік) сплати пайової участі, відповідальність сторін. Крім того, невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Істотними умовами договору є: 1) розмір пайової участі; 2) строк (графік) сплати пайової участі; 3) відповідальність сторін.

Невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.

Згідно із ч. 5, 8, 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

У разі, якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.

Тобто, ч.5 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" чітко передбачає дві методики визначення розміру пайового внеску: перша, що є основою та має пріоритет визначення розміру з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об"єкта; друга у разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об"єкта не визначена вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створення потужності.

Отже, орган місцевого самоврядування відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" вправі визначати тільки порядок залучення, порядок розрахунку розміру і порядок використання коштів пайової участі, однак в жодному випадку не має права змінювати методику розрахунку розміру пайового внеску.

Позивачем при розрахунку розміру пайової участі правомірно було застосовано норматив для одиниці створення потужності (функціональної одиниці виміру) - 1 м.кв. об"єкту в Івано-Франківській області встановленого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №103 від 29.04.2016 у розмірі 5902,50грн.

Запропонована позивачем редакція додатку відповідає нормам чинного законодавства.

Відповідно до ч.1 та ч.2 ст.33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень; докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Згідно ч.1 та ч.2 ст.43 ГПК України, господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом; ніякі докази не мають для господарського суду заздалегідь встановленої сили.

За наведених обставин вимоги позивача про визнання укладеним Додаток №2, розрахунок розміру пайової участі (остаточний) до Договору №29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.2008 в редакції запропонованій позивачем, є обгрунтованими та підтверджуються матеріалами справи, тому позов підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 49 ГПК України, судові витрати слід покласти на відповідача стягнувши їх на користь позивача.

На підставі вищевикладеного у відповідності до ст. 8, 124 Конституції України, ст.11, 14, 648 Цивільного кодексу України, ст. 179, 187 Господарського кодексу України, ст. 40, п. 7 Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", керуючись ст. 33, 43, 49, ст. 82 - 85 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Задоволити позов виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до відповідача, Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про визнання укладеним Додатку №2, розрахунку розміру пайової участі (остаточний) до Договору № 29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.08 в редакції позивача.

Визнати укладеним з дня набрання рішенням законної сили Додаток №2, розрахунок розміру пайової участі (остаточний) до Договору №29 про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста від 15.04.2008 між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код ЄДРПОУ 04054346) та приватним підприємцем ОСОБА_1 (м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 54/41, код НОМЕР_1) у запропонованій позивачем редакції:

Додаток

до Договору №__від "__"_____2000

про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міст

Розрахунок розміру пайової участі

(остаточний)

Об'єкт, торгово-офісний центр на вул. Тичини, 9

Показник опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об'єкту

будівництва в Івано-Франківській обл.,(без ПДВ), грн 5 902,50

Площа об'єкта будівництва, м. кв. 2 769,80

Відсоток, передбачений п.6.2.1 Положення "Про пайову участь

замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-

транспортної та соціальної інфраструктури міста" від 18.10.2013

року (нежитло) 7

Розмір пайової участі, грн. 1 144412,12

Сплачено на соціальну інфраструктуру міста, грн. 59 286,01

Сплачено на інженерно-транспортну інфраструктуру міста, грн. 2 857,07

Розмір пайової участі всього, грн., з них: 1082269,04

Одержувач платежу:

МБ м.Івано-Франківськ

24170000

код:37952250

р/р: 31511921700002

МФО: 836014

УДКСУ в м. Івано-Франківську

Призначення платежу:

на соціальну інфраструктуру міста

Виконком/ОСОБА_4/ Замовник/ОСОБА_1/

Стягнути з відповідача, Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 54/41, код НОМЕР_1) на користь позивача, виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код ЄДРПОУ 04054346) судовий збір в розмірі 1378,00 грн. ( одну тисячу триста сімдесят вісім гривень).

Наказ видати після набрання рішенням законної сили та направити позивачу.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Повне рішення складено 14.11.16

Суддя Калашник В. О.