Справа № 234/16033/16-к
Провадження № 1-кс/234/5186/16
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 жовтня 2016 року слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Карпенко О.М., з участю секретаря судового засідання Аксеніної В.М., слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області юриста 2 класу ОСОБА_1, розглянув клопотання слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області юриста 2 класу ОСОБА_1, яке погоджене з прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області юристом 1 класу ОСОБА_2,у кримінальному провадженні за №42016050000000233 від 31.03.2016р. за ознаками злочину, передбаченого ст.ст.364-1 ч.2, 205 ч.2 КК України, про проведення позапланової документальної перевірки дотримання законодавства.
Клопотання надійшло до суду 25.10.2016р. -
ВСТАНОВИВ:
Клопотання про проведення позапланової документальної перевірки у кримінальному провадженні за №42016050000000233 від 31.03.2016р. за ознаками злочину, передбаченого ст.ст.364-1 ч.2, 205 ч.2 КК України, відповідає вимогам ст.160 КПК України.
Слідчий в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області юрист 2 класу ОСОБА_1 в обґрунтування клопотання зазначив, що слідчим управлінням прокуратури Донецької області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016050000000233 від 31.03.2016р. за ч.2 ст.364-1, ч.2 ст.205 КК України.
Встановлено, що на території м. Маріуполя Донецької області та м. Харкова Харківської області була створена та у період 2015-2016 років діяла злочинна група осіб - «конвертаційний центр», метою якої було здійснення злочинної діяльності, спрямованої на створення фіктивних підприємств, прикриття власної незаконної діяльності, здійснення дій з прикриття діяльності з незаконного формування субєктами господарської діяльності реального сектору економіки податкового кредиту з податку на додану вартість тощо. До складу вказаної злочинної групи входили: громадянин України ОСОБА_3, який керував роботою гілки «конвертаційного центру» в м. Маріуполі та був його організатором, тобто особою, яка організувала вчинення злочину та керувала його вчиненням; громадянин України ОСОБА_4, який, діючи в змові з ОСОБА_3 та виконуючи роль його пособника, керував роботою гілки «конвертаційного центру» в м. Харкові; громадянка України ОСОБА_5 та інші невстановлені на даний час особи.
Також встановлено, що протягом 2015 року, з метою забезпечення діяльності вказаного «конвертаційного центру», ОСОБА_3 та іншими невстановленими на даний час особами зареєстровано низку субєктів підприємницької діяльності з ознаками «фіктивності», які у своїй фінансово-господарській діяльності проводили транзитні операції, а саме: ТОВ «ПСВ-Енергопроммонтаж» (код ЄДРПОУ 38141595); ТОВ «Ніка Ейр» (код ЄДРПОУ 39600370); ТОВ «Моноліт констракшн» (ЄДРПОУ 39205335); ТОВ «Глобал Сістемз» (ЄДРПОУ 34814775); ТОВ «Фуджи-торг» (ЄДРПОУ 40096018); ТОВ «Парт-Маркет» (ЄДРПОУ 40153620); ТОВ «НПО Променерго» (ЄДРПОУ 37682116); ТОВ «Компанія Крат» (ЄДРПОУ 40153809); ТОВ «Будівельна компанія «Акрон Інвест» (ЄДРПОУ 39217937); ТОВ «Індастріал Ком» (ЄДРПОУ 39991793); ТОВ «Кармез груп» (ЄДРПОУ 39932895); ТОВ «Міськбуд-комплект» (ЄДРПОУ 32930034); ТОВ «ОСОБА_5 ЛТД» (ЄДРПОУ 34014770); ПП «Електрохауз» (код ЄДРПОУ 36624760); ТОВ «Арнс-АТ» (код ЄДРПОУ 38771238); ТОВ «Ред Алерт» (ЄДРПОУ 40035164); ТОВ «Техкомв» (код ЄДРПОУ 32448145); ТОВ «Авто-комфорт» (код ЄДРПОУ 39515516); ТОВ «Меркурій-Авто групп» (код ЄДРПОУ 37294648); ТОВ «Азовекогруп» (код ЄДРПОУ 36637130); ТОВ «Індіго-Л» (код ЄДРПОУ 38676894); ТОВ «Інтербілд комьюніті» (код ЄДРПОУ 39932429); ТОВ «Орхідея 2004» (код ЄДРПОУ 32865938); ТОВ «КантрікГруп» (код ЄДРПОУ 39611974); ТОВ «Індастріал ком» (код ЄДРПОУ 39991793); ТОВ «Главспецремстрой» (код ЄДРПОУ 39022173); ТОВ «Оптграндторг» (код ЄДРПОУ 39701795); ТОВ «Комінтерн» (код ЄДРПОУ 20366128); ТОВ «ПНУ Азовпусконаладка» (код ЄДРПОУ 32787567); ТОВ «Карго ОСОБА_6» (код ЄДРПОУ 24646907);ПП «Інвест-плюс Мар» (код ЄДРПОУ 36261124); ТОВ «Стрімвер» (код ЄДРПОУ 39877342); ТОВ «Астікс» (код ЄДРПОУ 40211089); ТОВ «Крайслін» (код ЄДРПОУ 40166582); ТОВ «Нарцис» (код ЄДРПОУ 24255383); ТОВ «Аспект-Агро» (код ЄДРПОУ 40649970), ТОВ «Компанія Макстрой» (ЄДРПОУ 38799426), а також ПП «Проекторгбуд» (ЄДРПОУ 13527358). Всі перелічені комерційні підприємства були створені та зареєстровані з метою забезпечення діяльності механізму «конвертації» обігових грошових коштів підприємств в готівковий еквівалент та незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість.
В подальшому, відповідно до мети діяльності вказаного «конвертаційного центру» та на виконання плану спільних злочинних дій всіх його учасників, безготівкові грошові кошти, з метою виведення їх у готівку, спрямовувалися на банківські рахунки підприємств так званих «податкових ям», а саме: СТОВ «Агровуд» (ЄДРПОУ 38038512); ТОВ «Гаскан» (ЄДРПОУ 39404565); ТОВ «Юніка-сервіс» (ЄДРПОУ 39017226); ТОВ «АМГ ОСОБА_7» (ЄДРПОУ 39927183); ТОВ «Прогресс-Трейд» (код ЄДРПОУ 39865651); ТОВ «Трейдінг-С» (код ЄДРПОУ 39865578); ТОВ «Трейд Комьюніті» (ЄДРПОУ 40452072). Далі, відповідно до плану спільних злочинних дій учасників «конвертаційного центру», грошові кошти виводилися у готівку, шляхом їх зняття з розрахункових рахунків вказаних підприємств в банківських установах м. Харкова.
При цьому, вказані грошові кошти передавалися ОСОБА_3, з вирахуванням відсотку за надання послуг з виведення грошових коштів у готівку, представникам підприємств «вигодонабувачів» в м. Маріуполі, а саме: ТОВ «Енергогрупа-2012» (ЄДРПОУ 38211473); ПП «Г.І.С.» (ЄДРПОУ 22002821); ТОВ «Азовспецмонтаж» (ЄДРПОУ 31825737); ТОВ «Фірма «Річна» (ЄДРПОУ 32536126); ПП «Лік-Буд» (ЄДРПОУ 35561181); ТОВ «СК-Даріна» (ЄДРПОУ 36442854); ТОВ «Північне» (ЄДРПОУ 32541272); ПП «Вибір» (ЄДРПОУ 22002643); ПП «А.Л.Н.» (ЄДРПОУ 36842296); ТОВ «Техкомв» (ЄДРПОУ 32448145); ТОВ «ТМС» (ЄДРПОУ 37989646); ТОВ «БМК «Акцепт-Буд» (ЄДРПОУ 38349399).
Відповідно до дослідження фінансово-господарських операцій зазначених вище підприємств, проведеного фахівцем бухгалтером ОСОБА_8, встановлено, що вказані підприємства мають ознаки фіктивності і проводять діяльність з ознаками «фіктивного підприємництва», що свідчить про нанесення шкоди державним інтересам у вигляді ненадходжень до державного бюджету грошових коштів в сумі понад 40 млн. грн.
В звязку з чим виникла необхідність проведення документальної позапланової перевірки ТОВ «Глобал Сістемз» (ЄДРПОУ 34814775), яке перебуває на обліку Запорізькій ОСОБА_9 у Запорізькій області, оскільки іншим чином встановити порушення податкового законодавства та суми нанесених збитків державі службовими особами підприємств або відсутність порушень чинного законодавства та суми збитків, не можливо.
Відповідно до п.п.78.1.11 ст.78 Податкового кодексу України документальна позапланова перевірка здійснюється у разі отримання судового рішення суду (слідчого судді) про призначення перевірки.
Згідно до ст.93 КПК України, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Отже, перевірка в кримінальному провадженні не захід забезпечення кримінального провадження, в розумінні визначеному в розділі ІІ КПК України, а відповідно до ч.2 ст.93 КПК України є законним способом збирання стороною обвинувачення доказів.
Згідно положень чинного законодавства України слідчий та прокурор у кримінальному провадженні, не можуть самостійно ініціювати питання про призначення відповідної перевірки.
Так, відповідно до п.п.б, п.12 прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014р. №1697-VII у Кримінальному процесуальному кодексі України виключено положення п.6 ч.2 ст.36 КПК України, відповідно до якого прокурор був уповноваженим призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.
Відповідно до п.п.в, п.12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014р. №1697-VII у Кримінальному процесуальному кодексі України виключено пункт 4 частини другої статті 40, відповідно до якого слідчий уповноважений призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.
Згідно з п.2 ч.1 Постанови КМУ «Про питання запровадження обмеження на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» №408 від 13.08.2014р., надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.
Крім того, відповідно до п.3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
Таким чином, законом встановлено судовий контроль за дотриманням законності та обґрунтованості втручання у господарську діяльність, зумовлену потребами досудового розслідування задля досягнення його дієвості.
Матеріали перевірки Запорізькій ОСОБА_9 у Запорізькій області, матимуть суттєве доказове значення в рамках досудового розслідування, а саме: спростувати або підтвердити факти порушення податкового законодавства та суми нанесених збитків державі службовими особами підприємств або відсутність порушень чинного законодавства та суми збитків. Можливість провести вказану перевірку без дозволу слідчого судді відсутня та призведе до істотного порушення прав людини і основоположних свобод.
Враховуючи вищевикладене, задля швидкого розслідування кримінального провадження, досягнення повноти, всебічності та неупередженості досудового розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання відомостей, котрі є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення необхідно отримати результати перевірки додержання законодавства України від Запорізької ОСОБА_9 у Запорізькій області.
У судовому засіданні Слідчий в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області юрист 2 класу ОСОБА_1 просив клопотання задовольнити.
Заслухавши слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області юриста 2 класу ОСОБА_1, дослідивши матеріали клопотання, якими обґрунтовується необхідність проведення перевірки дотримання законодавства, суд дійшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню за таких підстав.
В ході розслідування кримінального провадження отримані відомості про те, що на території м. Маріуполя Донецької області та м. Харкова Харківської області була створена та у період 2015-2016 років діяла злочинна група осіб - «конвертаційний центр», метою якої було здійснення злочинної діяльності, спрямованої на створення фіктивних підприємств, прикриття власної незаконної діяльності, здійснення дій з прикриття діяльності з незаконного формування субєктами господарської діяльності реального сектору економіки податкового кредиту з податку на додану вартість тощо. До складу вказаної злочинної групи входили: громадянин України ОСОБА_3, який керував роботою гілки «конвертаційного центру» в м. Маріуполі та був його організатором, тобто особою, яка організувала вчинення злочину та керувала його вчиненням; громадянин України ОСОБА_4, який, діючи в змові з ОСОБА_3 та виконуючи роль його пособника, керував роботою гілки «конвертаційного центру» в м. Харкові; громадянка України ОСОБА_5 та інші невстановлені на даний час особи.
Також встановлено, що протягом 2015 року, з метою забезпечення діяльності вказаного «конвертаційного центру», ОСОБА_3 та іншими невстановленими на даний час особами зареєстровано низку субєктів підприємницької діяльності з ознаками «фіктивності», які у своїй фінансово-господарській діяльності проводили транзитні операції, а саме: ТОВ «ПСВ-Енергопроммонтаж» (код ЄДРПОУ 38141595); ТОВ «Ніка Ейр» (код ЄДРПОУ 39600370); ТОВ «Моноліт констракшн» (ЄДРПОУ 39205335); ТОВ «Глобал Сістемз» (ЄДРПОУ 34814775); ТОВ «Фуджи-торг» (ЄДРПОУ 40096018); ТОВ «Парт-Маркет» (ЄДРПОУ 40153620); ТОВ «НПО Променерго» (ЄДРПОУ 37682116); ТОВ «Компанія Крат» (ЄДРПОУ 40153809); ТОВ «Будівельна компанія «Акрон Інвест» (ЄДРПОУ 39217937); ТОВ «Індастріал Ком» (ЄДРПОУ 39991793); ТОВ «Кармез груп» (ЄДРПОУ 39932895); ТОВ «Міськбуд-комплект» (ЄДРПОУ 32930034); ТОВ «ОСОБА_5 ЛТД» (ЄДРПОУ 34014770); ПП «Електрохауз» (код ЄДРПОУ 36624760); ТОВ «Арнс-АТ» (код ЄДРПОУ 38771238); ТОВ «Ред Алерт» (ЄДРПОУ 40035164); ТОВ «Техкомв» (код ЄДРПОУ 32448145); ТОВ «Авто-комфорт» (код ЄДРПОУ 39515516); ТОВ «Меркурій-Авто групп» (код ЄДРПОУ 37294648); ТОВ «Азовекогруп» (код ЄДРПОУ 36637130); ТОВ «Індіго-Л» (код ЄДРПОУ 38676894); ТОВ «Інтербілд комьюніті» (код ЄДРПОУ 39932429); ТОВ «Орхідея 2004» (код ЄДРПОУ 32865938); ТОВ «КантрікГруп» (код ЄДРПОУ 39611974); ТОВ «Індастріал ком» (код ЄДРПОУ 39991793); ТОВ «Главспецремстрой» (код ЄДРПОУ 39022173); ТОВ «Оптграндторг» (код ЄДРПОУ 39701795); ТОВ «Комінтерн» (код ЄДРПОУ 20366128); ТОВ «ПНУ Азовпусконаладка» (код ЄДРПОУ 32787567); ТОВ «Карго ОСОБА_6» (код ЄДРПОУ 24646907);ПП «Інвест-плюс Мар» (код ЄДРПОУ 36261124); ТОВ «Стрімвер» (код ЄДРПОУ 39877342); ТОВ «Астікс» (код ЄДРПОУ 40211089); ТОВ «Крайслін» (код ЄДРПОУ 40166582); ТОВ «Нарцис» (код ЄДРПОУ 24255383); ТОВ «Аспект-Агро» (код ЄДРПОУ 40649970), ТОВ «Компанія Макстрой» (ЄДРПОУ 38799426), а також ПП «Проекторгбуд» (ЄДРПОУ 13527358). Всі перелічені комерційні підприємства були створені та зареєстровані з метою забезпечення діяльності механізму «конвертації» обігових грошових коштів підприємств в готівковий еквівалент та незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість.
В подальшому, відповідно до мети діяльності вказаного «конвертаційного центру» та на виконання плану спільних злочинних дій всіх його учасників, безготівкові грошові кошти, з метою виведення їх у готівку, спрямовувалися на банківські рахунки підприємств так званих «податкових ям», а саме: СТОВ «Агровуд» (ЄДРПОУ 38038512); ТОВ «Гаскан» (ЄДРПОУ 39404565); ТОВ «Юніка-сервіс» (ЄДРПОУ 39017226); ТОВ «АМГ ОСОБА_7» (ЄДРПОУ 39927183); ТОВ «Прогресс-Трейд» (код ЄДРПОУ 39865651); ТОВ «Трейдінг-С» (код ЄДРПОУ 39865578); ТОВ «Трейд Комьюніті» (ЄДРПОУ 40452072). Далі, відповідно до плану спільних злочинних дій учасників «конвертаційного центру», грошові кошти виводилися у готівку, шляхом їх зняття з розрахункових рахунків вказаних підприємств в банківських установах м. Харкова.
При цьому, вказані грошові кошти передавалися ОСОБА_3, з вирахуванням відсотку за надання послуг з виведення грошових коштів у готівку, представникам підприємств «вигодонабувачів» в м. Маріуполі, а саме: ТОВ «Енергогрупа-2012» (ЄДРПОУ 38211473); ПП «Г.І.С.» (ЄДРПОУ 22002821); ТОВ «Азовспецмонтаж» (ЄДРПОУ 31825737); ТОВ «Фірма «Річна» (ЄДРПОУ 32536126); ПП «Лік-Буд» (ЄДРПОУ 35561181); ТОВ «СК-Даріна» (ЄДРПОУ 36442854); ТОВ «Північне» (ЄДРПОУ 32541272); ПП «Вибір» (ЄДРПОУ 22002643); ПП «А.Л.Н.» (ЄДРПОУ 36842296); ТОВ «Техкомв» (ЄДРПОУ 32448145); ТОВ «ТМС» (ЄДРПОУ 37989646); ТОВ «БМК «Акцепт-Буд» (ЄДРПОУ 38349399).
Відповідно до дослідження фінансово-господарських операцій зазначених вище підприємств, проведеного фахівцем бухгалтером ОСОБА_8, встановлено, що вказані підприємства мають ознаки фіктивності і проводять діяльність з ознаками «фіктивного підприємництва». При цьому, деякі з них фактично здійснюють свою діяльність, але не звітують до податкових інспекцій. Невстановлені особи використовують низку підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності для проведення протиправних фінансових операцій за завідомо підробленими бухгалтерськими документами з фіктивного постачання товарів та послуг на користь підприємств реального сектору економіки, переведення обігових безготівкових коштів у готівку, незаконного формування додаткового кредиту з ПДВ та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах. Згідно даних податкової звітності з декларацій з ПДВ (додатків 5) та їх аналізу по вищевказаним підприємствам, загальний обсяг коштів, які перераховувалися за банківськими рахунками з боку підприємств реального сектору економіки за період з грудня 2015 року по теперішній час складає близько 207193815грн., що свідчить про нанесення шкоди державним інтересам у вигляді ненадходжень до державного бюджету грошових коштів в сумі понад 40 млн. грн.
Приписами ст.40 КПК України регламентовано, що слідчий уповноважений проводити слідчі (розшукові) дії та негласні слідчі дії (розшукові) дії у випадках, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ч.2 ст.93 КПК України, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Отже, перевірка в кримінальному провадженні - не захід забезпечення кримінального провадження, в розумінні визначеному в розділі ІІ КПК, та є законним способом збирання стороною обвинувачення доказів, відповідно до ч.2 ст.93 КПК.
Згідно положень чинного законодавства України слідчий або прокурор у кримінальному провадженні, не можуть самостійно ініціювати питання про призначення відповідної перевірки.
Так, відповідно до пп. б, п.12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014р. №1697-VII у Кримінально процесуальному кодексі України виключено положення п.6 ч.2 ст.36 КПК України, відповідно до якого прокурор був уповноваженим призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.
Відповідно до пп. в, п.12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014р. №1697-VII у Кримінальному процесуальному кодексі України виключено пункт 4 частини другої статті 40, відповідно до якого слідчий уповноважений призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.
Відповідно до ст.31 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік» перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу КМУ або за заявкою субєкта господарювання щодо його перевірки».
Крім того, на виконання ст.31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» Кабінетом Міністрів України було затверджено Постанову «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13 серпня 2014р. №408, відповідно до п.2 якої надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.
Таким чином, на цей час слідчий позбавлений можливості призначити перевірку у кримінальному провадженні шляхом винесення відповідної постанови, а тому, слідчий суддя прийшов до висновку про задоволення клопотання про проведення перевірки.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.93, 159-166, 309 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області юриста 2 класу ОСОБА_1, яке погоджене з прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області юристом 1 класу ОСОБА_2,у кримінальному провадженні за №42016050000000233 від 31.03.2016р. за ознаками злочину, передбаченого ст.ст.364-1 ч.2, 205 ч.2 КК України, про проведення позапланової документальної перевірки дотримання законодавства - задовольнити.
Призначити позапланову документальну перевірку ТОВ «Глобал Сістемз» (ЄДРПОУ 34814775) з питань дотримання вимог податкового, валютного (бюджетного) та іншого законодавства і правильності визначення обєкту оподаткування, повноти нарахування та сплати податків до бюджетів усіх рівнів за період з 01.01.2015 по теперішній час.
Організацію виконання ухвали та проведення перевірки покласти на співробітників Запорізької ОСОБА_9 у Запорізькій області.
Контроль за виконанням ухвали покласти на ГУДФС у Запорізькій області.
Результати перевірки направити до першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області (84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Румянцева, 4а) у термін, передбачений законодавством України.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження у суді.
Слідчий суддя Краматорського міського
суду Донецької області ОСОБА_10