Справа № 815/5484/16
УХВАЛА
24 жовтня 2016 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Тарасишина О.М., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до атестаційної комісії № 2 ГУНП в Одеській області, Апеляційної атестаційної комісії Південного регіону № 2, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ГУНП в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішень (висновків),-
ВСТАНОВИВ:
До Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до атестаційної комісії № 2 ГУНП в Одеській області, Апеляційної атестаційної комісії Південного регіону № 2, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ГУНП в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішень (висновків).
Відповідно до п.п.3,5,6 ч.1 ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу; подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо адміністративний позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Суддя зазначає, що згідно Закону України «Про судовий збір» ставки судового збору за подання до адміністративного суду фізичною особою адміністративного позову не майнового характеру встановлюються у розмірі - 0,4 розміру мінімальної заробітної плати.
Окрім того, у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Суддею встановлено що позивач не додав до позовної заяви докази сплати судового збору за кожну заявлену позовну вимогу.
Окрім того, відповідно до вимог ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.
Проте поданий адміністративний позов викладеним вимогам не відповідає, оскільки позивач не надав суду копії всіх документів, що приєднуються до позовної заяви, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Згідно зі ст.108 КАС України суддя, встановивши, що адміністративний позов подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Відтак, приймаючи до уваги вищевикладене, суд вважає за необхідне залишити адміністративний позов без руху, встановивши позивачу строк для усунення недоліків.
Виявлені недоліки мають бути усунені шляхом надання до суду доказів сплати судового збору у повному обсязі відповідно до заявлених позовних вимог та копії позовної заяви з додатками відповідно до кількості сторін.
Керуючись ст. ст. 105, 106, 108 КАС України, суддя -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до атестаційної комісії № 2 ГУНП в Одеській області, Апеляційної атестаційної комісії Південного регіону № 2, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ГУНП в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішень (висновків) - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви до 27.10.2016 року та роз'яснити, що в іншому випадку позов буде повернутий позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя О.М. Тарасишина