Рішення № 62175493, 12.10.2016, Господарський суд Івано-Франківської області

Дата ухвалення
12.10.2016
Номер справи
909/948/15
Номер документу
62175493
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12 жовтня 2016 р. Справа № 909/948/15

Господарський суд Івано-Франківської області у складі колегії суддів:

головуючого судді Деделюка Б.В.,

суддів Фрич М.М., Скапровської І.М.,

секретар судового засідання Попович Л.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 76019, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28,

до відповідача: фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, 76000, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Угорницька, 10А/79,

за участю у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 76004, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21,

про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього,

за участю:

від позивача: представники не з"явилися,

від відповідача: ОСОБА_2 - представник, довіреність від 11.04.2016,

від третьої особи: представники не з"явилися,

встановив:

фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради звернулось до господарського суду Івано-Франківської області із позовною заявою до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього.

Рішення господарського суду Івано-Франківської області від 01.10.2015 відмовлено в задоволенні позову фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 20.01.2016 рішення господарського суду Івано-Франківської області від 01.10.2015 у даній справі залишено без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.

Постановою Вищого господарського суду України від 20.04.2016 касаційну скаргу фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради задоволено частково. Постанову Львівського апеляційного господарського суду від 20.01.2016 та рішення господарського суду Івано-Франківської області від 01.10.2015 у справі № 909/948/15 скасовано. Справу передано на новий розгляд до Господарського суду Івано-Франківської області.

Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 20.05.2016 призначено справу до розгляду в судовому засіданні на 02.06.2016.

Ухвалами суду розгляд справи відкладався, справа передавалась на розгляд іншому судді, окрім цього змінювався склад колегії суддів по справі.

Ухвалою суду від 01.09.2016 справу призначено до розгляду в судовому засіданні 12.10.2016.

Представник позивача, в судове засідання 12.10.2016, не з"явився.

Представником фінансового управління ОСОБА_3 направлено суду заяву про відкладення розгляду справи, яка мотивована неможливістю взяти участь в судовому засідання 12.10.2016 по причині слухання справи 909/946/15 у Львівському апеляційному господарському суду.

Розглянувши заяву про відкладення розгляду справи колегія суддів вважає її безпідставною та необгрунтованою і такою, що не підлягає задоволенню оскільки ухвалою суду від 01.09.2016 не зобов"язано особисто ОСОБА_3 взяти участь в судовому засіданні та зважаючи на необхідність розгляду спору впродовж розумного строку.

При цьому, заявлені позовні вимоги мотивовані тим, що 12.06.2015 позивач звернувся до відповідача з листом № 2-15/285 з пропозицією укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, надавши його проект з додатком розрахунку розміру пайової участі, складений відповідно до примірного договору, передбаченого положенням "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста", який містить всі істотні умови, визначені Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності". Позивач вказує на те, що відповідач, який є забудовником багатоповерхового житлового будинку по вул. Кривоноса, 5А в м. Івано-Франківську, на дане звернення відповіді не надав. Вказав, що об'єкт введений в експлуатацію, проте, відповідач пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, яка здійснюється на підставі договору, не взяв. Посилається на обов'язок замовника взяти пайову участь відповідно до п. 2 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", а також згідно Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста". Позовні вимоги обґрунтовує ч. 3 ст. 179, ч. 1 ст. 187, ст.189 ГК України, ст. 638, ст. 649 ЦК України. Просить позов задовольнити.

Представник відповідача, в судовому засіданні 12.10.2016, проти позову заперечує з підстав викладених у заяві про застосування строку позовної давності вх. № 9856/16 від 14.07.2016. Просить відмовити в задоволенні позову.

Заява відповідача про застосування строку позовної давності мотивована тим, що позивач знав про своє право звернутися із пропозицією про укладення договору ще 2008 році, однак він не скористався цим, та звернувшись із позовною заявою 25.08.2015 пропустив строк позовної давності.

Розглянувши заяву про застосування строку позовної давності колегія суддів вважає її безпідставною і такою, що не підлягає задоволенню виходячи з наступного.

З урахуванням особливостей конкретних правовідносин початок перебігу позовної давності пов'язаний з певними юридичними фактами, а саме з введенням обєкта будівництва багатоповерхового житлового будинку на вул. Кривоноса, 5А в м. Івано-Франківську в експлуатацію.

Для обчислення позовної давності застосовуються загальні положення про обчислення строків, що містяться у ст.ст. 252-255 ЦК України.

За змістом норм чинного законодавства початок перебігу позовної давності співпадає з моментом виникнення у зацікавленої сторони права на позов, тобто можливості реалізувати своє право в примусовому порядку через суд.

Відповідно до ч. 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовникам про його укладання, але до прийняття обєкта будівництва в експлуатацію.

Даний строк, який визначений Законом та Положенням про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста для укладення договору пайової участі у 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію, встановлений для добровільного виконання стороною вказаного обов'язку. В разі неподання такої заяви та неукладання договору про пайову участь до введення обєкту будівництва до експлуатауції, з моменту введення такого обєкта в експлуатацію починається перебіг загальної позовної давності.

Обєкт будівництва "багатоквартиний житловий будинок на вул. Кривоноса, 5А" здано в експлуатацію в грудні 2014 року, що підтверджується декларацією про готовність обєкта до експлуатації № ІФ143143530527 від 19.12.2014, а з позовом про спонукання до укладення договору фінансове управління звернулось в серпні 2015 року.

Враховуючи дані обставини, заява про застосування строку позовної давності у справі, підлягає відхиленню, як необґрунтована, оскільки фінансовим управлінням подано позов в межах строків позовної давності.

Розглянувши документи і матеріали, подані сторонами та витребувані судом, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши зібрані по справі докази, оцінивши їх відповідно до приписів ст. 43 ГПК України, з"ясувавши обставини, на яких грунтуються позовні вимоги, давши оцінку доказам, які мають значення для справи, із врахуванням ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, стосовно розгляду спору впродовж розумного строку, суд вважає за правильне взяти до уваги наступне.

Листом № 2-15/285 від 12.06.2015 (направлення підтверджується поштовою квитанцією № 7601502105506 від 12.06.2015) фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради направило фізичній особі-підприємцю ОСОБА_1 пропозицію укласти договір про пайову участь з двома примірниками проекту договору, додатком якого є розрахунок розміру пайової участі. Вказаний лист обґрунтовано обов'язком підприємця взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста шляхом укладення відповідного договору, що передбачено ч. 2 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та п. 1.2 Положення. Проект договору підписаний фінансовим управлінням та виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради.

Зазначений лист фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради залишено фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 без реагування.

Відповідно до декларації про готовність об'єкта до експлуатації, зареєстрованої управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області 19.12.2014 за № ІФ143143530527, будівництво об'єкта - багатоповерхового житлового будинку по вул. Кривоноса, 5А в м. Івано-Франківську є завершеним, а об'єкт готовим до експлуатації.

При вирішенні даного спору колегія суддів виходить з наступного.

Відповідно до ч. 4 ст. 11 ЦК України у випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обовязки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування.

Згідно ч. 1 ст. 14 ЦК України цивільні обовязки виконуються у межах встановлених договором або актом цивільного законодавства.

Правові та організаційні основи містобудівної діяльності в Україні визначені Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", статтею 40 якого встановлено обов'язок пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури населеного пункту та визначено механізм його реалізації.

За приписами частини другої зазначеної статті Закону замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури (ч. 3 ст. 40 Закону).

В силу вимог ч. 5 цієї статті Закону величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами.

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію (ч. 8 та 9 ст. 40 Закону).

Відповідно до положень частини першої статті 40 Закону порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону. На виконання цих вимог рішенням Івано-Франківської міської ради від 18.10.2013 № 1231-38 затверджено Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста".

За приписами п.п. 1.2. та 1.3. Положення замовники будівництва залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста виключно на підставі укладених з виконавчим комітетом та фінансовим управлінням договорів про пайову участь. Для укладення такого договору замовник зобов'язаний повідомляти виконавчий комітет про будь-які вчинені ним дії щодо забудови земельної ділянки, відповідно до діючого законодавства та звернутися про укладення Договору про пайову участь.

Згідно з абзацом 2 п. 3.1. Положення замовник зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, крім випадків, передбачених пунктом 6.6., 6.7. цього Положення.

Відповідно до п. 4.4. Положення договір про пайову участь укладається на підставі звернення замовника будівництва на ім'я першого заступника міського голови.

Абзацом 2 пункту 7.3. Положення встановлено, що в разі відсутності звернення замовника щодо укладення договору про пайову участь в строк, передбачений п. 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" виконавчий комітет або фінансове управління вживає всіх необхідних заходів щодо укладення договору, в тому числі і після введення об'єкту в експлуатацію. В разі, якщо замовник не звернувся про укладення договору та не підписав у встановлений термін, виконавчий комітет або фінансове управління вправі подати позовну заяву про укладення договору в судовому порядку (п. 1.4 Положення).

В силу вимог статті 144 Конституції України та статті 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" органи місцевого самоврядування при виконанні своїх функцій приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Приписами статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" встановлено обов'язок замовника будівництва прийняти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, який реалізується шляхом укладення відповідного договору в порядку, визначеному Законом та деталізованому актом органу місцевого самоврядування. Правовий аналіз частин 8 та 9 у сукупності з іншими положеннями цієї статті Закону дозволяє дійти висновку про те, що обов'язок щодо ініціювання укладення такого договору покладено саме на замовника будівництва, оскільки пов'язується з його зверненням до органу місцевого самоврядування.

Такий договір має бути укладеним в обов'язковому порядку, в межах строку, встановленого ч. 9 ст. 40 Закону. Неукладення договору свідчить про недотримання вимог законодавства і має наслідком порушення прав та інтересів відповідної територіальної громади.

Органи місцевого самоврядування знаходяться поза межами процедури прийняття об'єктів будівництва в експлуатацію та позбавлені можливості контролювати момент його здійснення, відтак неукладення такого договору з підстав невиконання замовником обов'язку щодо звернення до органу місцевого самоврядування з відповідною пропозицією свідчить про його ухилення від укладення договору та може бути оскаржено в судовому порядку, у тому числі і після прийняття об'єкту будівництва в експлуатацію.

З матеріалів справи вбачається, що будівництво багатоповерхового житлового будинку по вул. Кривоноса, 5А в м. Івано-Франківську є завершеним, а об'єкт готовим до експлуатації, однак в порушення вимог законодавства, фізична особа-підприємець ОСОБА_1. не взяв участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська шляхом укладення відповідного договору.

Згідно з частиною третьою статті 179 ГК України укладення господарського договору є обовязковим для сторін, зокрема, якщо існує пряма вказівка закону щодо обовязковості укладення договору.

Разом із тим, частиною першою статті 648 ЦК України встановлено, що зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обовязкового для сторін (сторони) договору, має відповідати цьому акту.

Частиною дев'ятою статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" визначено істотні умови договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, якими є: розмір пайової участі, строк (графік) сплати пайової участі, відповідальність сторін. Крім того, невідємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Ухилення фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 від укладання договору пайової участі до прийняття обєкту будівництва до експлуатації після отримання технічного паспорту є порушенням зобовязання яке прямо передбачене чинним законодавством.

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста" укладення договору є обовязковим, незалежно від згоди другої сторони спір, що виникає при укладенні договору, вирішується судом (ч. 1 ст. 187 ГК України).

Згідно ст. 15 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

Визначення та методика розрахунку розміру пайових внесків врегульовані в розділі 6 Положення. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та порядок її сплати визначається в залежності від категорії обєктів містобудування та відповідно до типового договору укладеного з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури) та на основі вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування. Вартість будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування не може бути нижчою за загальну кошторисну вартість будівництва обєкту: 7 відсотків вартості будівництва об'єкта містобудування - для нежитлових будівель та споруд, 4 відсотки вартості будівництва об'єкта містобудування - для житлових будинків. Загальна кошторисна вартість будівництва обєкта, при її наявності повинна мати висновок Державної інвестиційної експертизи. (п. 6.2. Положення).

Суд звертає увагу на те, що запропонований позивачем проект договору відповідає типовому договору, містить всі істотні умови, в тому числі в п. 3.3. визначено строк сплати пайового внеску, а тому відсутнє порушення прав відповідача при укладенні договору.

У відповідності до пункту 4 частини третьої статті 129 Конституції України та відповідно до ст. 33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування (ст. 34 ГПК України).

Згідно ч.ч. 1, 2 ст. 43 ГПК України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що грунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом. Ніякі докази не мають для господарського суду заздалегідь встановленої сили.

За наведених обставин вимоги позивача про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього, є обгрунтованими та підтверджуються матеріалами справи, тому позов підлягає задоволенню.

Оскільки спір виник внаслідок неправильних дій відповідача, на нього відповідно до приписів, встановлених ст. 49 ГПК України, слід покласти витрати в зв"язку з розглядом справи, а саме: 1378 грн. судового збору.

На підставі вищевикладеного у відповідності до ст.ст. 8, 124 Конституції України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, керуючись 22, 33, 34, 43, 49, 82 -85 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

позов фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього задовольнити.

Вважати укладеним з дня набрання рішенням законної сили договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, 76004, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, (ідентифікаційний код 04054346), фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 76019, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28, (ідентифікаційний код 02314062) та фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1, 76000, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Угорницька, 10А/79, (ідентифікаційний номер НОМЕР_1), на наступних умовах:

1. Предмет Договору.

1.1. За цим Договором Замовник, що здійснює будівництво багатоповерхового житлового будинку на вул. Кривоноса, 5 "А" в порядку та на умовах, визначених Договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська.

1.2. Земельна ділянка, на якій здійснюється будівництво, розташована за адресою: вул. Кривоноса, 5 "А", м. Івано-Франківськ, Державний акт на земельну ділянку серія ЯЕ № 853108 від 12.03.2008.

2. Обовязки сторін.

2.1. Замовник зобовязується сплатити пайову участь у розмірі та у терміни, визначені Договором.

2.2. Виконком зобовязується використати кошти отримані від Замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3. Розмір і порядок сплати пайового внеску.

3.1. Розрахунок розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору.

3.2. Величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру) затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сумі 5350,84 грн. (без ПДВ).

3.3. Замовник сплачує пайову участь в сумі 709934,47 грн. в 7-денний термін з моменту реєстрації Договору.

4. Строк дії Договору.

4.1. Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.

5. Відповідальність сторін.

5.1. При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3. Договору, Замовник сплачує до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120 % річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день.

5.2. Спори, повязані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішуються комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.

6. Інші умови.

6.1. Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста".

6.2. Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту 3.3. Договору, з урахуванням пункту 5.1. Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовника.

6.3. Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невідємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3. Договору з урахуванням пункту 5.1. Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком, про що повідомляє Замовника.

6.4. Усі правовідносини, що виникають у звязку з виконанням умов Договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.

6.5. Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний із яких має однакову юридичну сили.

Місцезнаходження та реквізити сторін:

Виконавчий комітет Івано-Франківської ФОП ОСОБА_1,

міської ради,

м. Івано-Франківськ, м. Івано-Франківськ,

вул. Грушевського, 21, вул. Угорницька, 10 "А"/79,

ідентифікаційний код 04054346, тел. 556515,

Одержувач платежу:

міський бюджет м. Івано-Франківська ідентифікаційний номер НОМЕР_1.

24170000,

код: 37952250,

р/р: 31511921700002,

МФО: 836014,

УДКСУ в м. Івано-Франківську

Призначення платежу:

на інженерно-транспортну та

соціальну інфраструктуру міста

Виконком______/ОСОБА_4/ Замовник____/ОСОБА_1/

МП МП

Фінансове управління виконавчого комітету

Івано-Франківської міської ради

м. Івано-Франківськ,

вул. Дністровська, 28,

ідентифікаційний код 02314062.

Фінансове управління______/ОСОБА_5/

МП

Додаток до Договору про пайову участь замовників будівництва у створенні

і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Розрахунок розміру пайової участі (єдиний)

Об'єкт: багатоповерховий житловий будинк на вул. Кривоноса, 5 "А".

Показник опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об'єкту будівництва в Івано-Франківській області (без ПДВ), грн. - 5350,84;

Площа об'єкта будівництва, м.кв. (житло) - 2795,43;

Площа об'єкта будівництва, м.кв. (не житло) - 298,00;

Відсоток, передбачений п. 6.2.2. Положення "Про пайову участь замовників будівництва (забудівників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста" від 05.04.2012 (житло) - 4;

Відсоток, передбачений п. 6.2.1. Положення "Про пайову участь замовників будівництва (забудівників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста" від 05.04.2012 (не житло) - 7;

Розмір пайової участі, грн. - 709934,47.

Розмір пайової участі на соціальну

інфраструктуру міста, грн. - 496 954,13.

Розмір пайової участі на інженерно-транспортну

інфраструктуру міста, грн. - 212 980,34.

Одержувач платежу:

МБ м. Івано-Франківськ

24170000,

код: 37952250,

р/р: 31511921700002,

МФО: 836014,

УДКСУ в м. Івано-Франківську.

Призначення платежу:

на інженерно-транспортну інфраструктуру міста

Виконком____/ОСОБА_6/ Замовник____/ОСОБА_1/

Фінансове управління__/ОСОБА_5/

Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, 76000, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Угорницька, 10А/79, (ідентифікаційний номер НОМЕР_1), в дохід Державного бюджету (номер рахунку 31219206783002, одержувач УДКСУ в м. Івано-Франківську, МФО 836014, ЄДРПОУ одержувача 37952250, код класифікації доходів 22030001, назва коду класифікації доходів судовий збір (Державна судова адміністрація України, 050, назва суду господарський суд Івано-Франківської області), 1218 (тисячу двісті вісімнадцять) грн. судового збору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Повне рішення складено 18.10.16

Головуючий суддя Деделюк Б.В.

Суддя Фрич М.М.

Суддя Скапровська І.М.