Справа № 643/10088/16-а
Провадження № 2-а/643/363/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.10.2016 року Московський районний суд міста Харкова у складі:
головуючого судді Мамалуй М.В.,
за участю:
секретаря Сиротенко О.Є.,
позивача ОСОБА_1,
представника позивача ОСОБА_2,
представника відповідача ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова про визнання дій неправомірними та зобовязання вчинити дії,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова (далі УПФУ), просить:
- визнати протиправним рішення відповідача від 05.08.2016 року щодо виключення з розрахунку при донарахуванні (перерахунку) їй пенсії суми матеріальної допомоги на оздоровлення, суми матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій;
- визнати протиправним рішення відповідача від 05.08.2016 року щодо відмови їй в перерахунку пенсії державного службовця з 01.12.2015 року, у звязку з підвищенням заробітної плати державним службовцям згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів»;
- зобовязати відповідача повести їй донарахування (перерахунок) пенсії державного службовця з моменту призначення пенсії, а саме з січня 2011 року, включивши до складу заробітної плати суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій, всього на суму 18107,32 грн. із збереженням відсотку нарахування пенсії на момент виходу на пенсію в розмірі 84 % та виплатити у повному обсязі;
- зобовязати відповідача перерахувати їй пенсію державного службовця з 01.12.2015 року, у звязку з підвищенням заробітної плати державним службовцям згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з урахуванням суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій, всього на суму 18107,32 грн. із збереженням відсотку нарахування пенсії на момент виходу на пенсію в розмірі 84 % та виплатити у повному обсязі;
- стягнути з відповідача суму судового збору у розмірі 1160 грн.
Свої вимоги позивач ОСОБА_1 обґрунтовує тим, що перебуває на обліку в УПФУ з січня 2011 року отримує пенсію, призначену відповідно дозакону України «Про державну службу»у розмірі 84% від заробітної плати. 05.08.2016 року вона звернулася до УПФУ із заявою про перерахунок пенсії державного службовця у звязку з підвищенням з 01.12.2015 року заробітної плати державним службовцям та перерахунку пенсії з урахуванням матеріальної допомоги, індексації заробітної плати, премій, надбавок на підставі довідки про заробітну плату №19875/30-04 від 03.08.2016 року. Рішенням УПФУ в Московському районі м. Харкові від 05.08.2016 року їй відмовлено в перерахунку пенсії. Позивач вважає, що відмова відповідача порушує її права та просить задовольнити позов.
Ухвалою Московського районного суду м.Харкова від 19.10.2016 року даний позов ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова про визнання дій неправомірними та зобовязання вчинити дії, в частині періоду з січня 2011 року до 16.02.2016 року залишено без розгляду у звязку з пропуском строку звернення до суду.
У судовому засіданні позивач та представник позивача, що діє на підставі довіреності, підтримали вимоги із підстав вказаних у позові, просили задовольнити.
Представник відповідача, що діє на підставі довіреності, проти позову заперечувала, вказала, що згідно ст. 37-1 Закону України Про державну службу від 16.12.1993 року №3723-ХІІ, що діяв до 01.05.2016 року, умови та порядок перерахунку пенсій державним службовцям визначаються Кабінетом Міністрів України, постановою якого від 31.05.2000 року №865 не передбачено включення у заробітну плату, з якої обчислюється пенсія таких складових, як матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та індексація зарплати. Постановою Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року виключено пункт 4 вищевказаної постанови, однак на теперішній час порядок перерахунку пенсій держслужбовцям не визначений. Відповідно до пункту 5 Прикінцевих положень Закону Україні "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" № 213-VIII від 02.03.2015 року: з 01 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким, зокрема, пенсії призначаються відповідно до Закону України "Про державну службу", тому відсутні підстави для здійснення перерахунку пенсії позивачеві до прийняття спеціального закону. 01.05.2016 року набрав чинності Закон України "Про державну службу" від 10.12.2015 року №889-VIII, стаття 90 якого визначає, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування. На підставі вказаного, просять відмовити у позові.
Вислухавши учасників, дослідивши надані копії документів, а також оригінал пенсійної справи ОСОБА_1, суд встановив наступне.
ОСОБА_1 перебуває з січня 2011 року на обліку в УПФУ в Московському районі м.Харкова та отримує пенсію, призначену відповідно доЗакону України «Про державну службу».
05.08.2016 року ОСОБА_1 звернулася до УПФУ із заявою про перерахунок пенсії державного службовця у звязку з підвищенням з 01.12.2015 року заробітної плати державним службовцям та перерахунку пенсії з урахуванням матеріальної допомоги, індексації заробітної плати, премій, надбавок на підставі довідки про заробітну плату №19875/30-04 від 03.08.2016 року.
Рішенням УПФУ в Московському районі м. Харкові від 05.08.2016 року ОСОБА_1 відмовлено в перерахунку пенсії.
Стосовно позовних вимог за період з 16.02.2016 року в частині вимог про включення до складу заробітної плати суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій, всього на суму 18107,32 грн. із збереженням відсотку нарахування пенсії на момент виходу на пенсію в розмірі 84 % та виплатити у повному обсязі, суд вважає їх такими що підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.
За змістом статті 37 Закону N 3723-XII пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
Частиною другою статті 33 Закону N 3723-XII передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Аналіз наведених положень дає підстави для висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення та допомога для вирішення соціально-побутових питань входила до системи оплати праці державного службовця.
Крім того, статтею 66 Закону України від 5 листопада 1991 року N 1788-XII "Про пенсійне забезпечення" (далі - Закон N 1788-XII) врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.
Відповідно до частини першої статті 66 цього Закону до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Стаття 41 Закону України від 9 липня 2003 року N 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон N 1058-IV) визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
У частині першій статті 1 Закону України від 24 березня 1995 року N 108/95-ВР "Про оплату праці" встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.
Статтею 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.
Згідност. 2 Закону України «Про оплату праці» та Наказу Державного комітету статистики України № 5 «Про затвердження інструкції зі статистики заробітної плати» від13 січня 2004 рокуструктура заробітної плати складається з основної, додаткової та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, до яких належать виплати у тому числі компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, суми виплат, пов'язані з індексацією заробітної плати, матеріальна допомога, яка надається всім або більшості працівників, та виплати соціального характеру.
Таким чином вказані позивачем виплати індексації грошових коштів, матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань законом віднесено до структури заробітної плати для нарахування пенсії, з цих виплат нараховані та сплачені страхові внески, тому ці виплати необхідно включити в заробітну плату для призначення пенсії.
Згідно із ч. 1 ст. 244-2 КАС України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права, та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність з рішенням Верховного Суду України.
Відповідно до рішень Верховного Суду України від 20 лютого 2012 року та 28 травня 2013 року отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обовязкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
Частиною четвертоюстатті 45 Закону № 1058-ІVпередбачено, що перерахунок пенсії проводиться у такі строки: у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо відповідну заяву подано пенсіонером після 15 числа.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач звернулася до відповідача із заявою про перерахунок її пенсії 05.08.2016 року, таким чином, відповідач повинен здійснити перерахунокпенсії з 01.08.2016 року.
Приймаючи до уваги висновки Верховного Суду України суд вважає обґрунтованими вимоги позивача стосовно права на перерахунок та виплату пенсії з урахуванням сум матеріальної допомоги на оздоровленнята для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати, які враховуютьсяпри обчисленні пенсії та з яких сплачено страхові внески, з урахуванням фактично отриманих сум.
Стаття 22 Конституції України передбачає, що конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Оскільки позивачці станом на дату призначення пенсії у січні 2011 року було встановлено розмір 84% пенсії від заробітку, то її вимоги про залишення цього розміру є такими, що відповідають закону.
Стосовно позовних вимог про зобовязання УПФУ перерахувати позивачу ОСОБА_1 пенсію державного службовця з 01.12.2015 року, у звязку з підвищенням заробітної плати державним службовцям згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з урахуванням суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій, всього на суму 18107,32 грн. із збереженням відсотку нарахування пенсії на момент виходу на пенсію в розмірі 84 % та виплатити у повному обсязі, слід вказати наступне.
Пунктом 4.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно доЗакону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженогопостановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005 № 22-1, передбачено, що орган, який призначив пенсію, розглядає питання про призначення пенсії, перерахунок та поновлення виплати раніше призначеної пенсії за відповідною заявою.
Відповідно дост. 33 Закону України «Про державну службу»умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Порядок обчислення заробітної плати для перерахунку пенсії державного службовця, затвердженийпостановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 року №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розміру заробітку для обчислення пенсії».
Пунктом 4 вищезазначеної постанови встановлено, що у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям відповідно до рішень Кабінету Міністрів України (для службовців Національного банку України відповідно до рішень його Правління) після набрання чинностіЗаконом України від 16 січня 2003 р. N 432-IV "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" заробітна плата для перерахунку пенсії пенсіонерам, яким пенсія призначена з дня набрання чинності Законом України "Про державну службу", визначається в такому порядку: 1) пенсіонерам, які на момент перерахунку пенсії продовжують працювати на посаді, з якої призначено пенсію, - на підставі поданої довідки про одержувану заробітну плату на момент перерахунку; 2) іншим пенсіонерам - на підставі документів, поданих на час перерахунку, виходячи із сум заробітної плати, яку одержує працюючий державний службовець на відповідній посаді, з якої призначено (перераховано) пенсію, на момент виникнення права на перерахунок. При цьому: посадовий оклад, надбавки за ранг та вислугу років враховуються в розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України (для службовців Національного банку України у розмірах, установлених його Правлінням) на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та рангом на момент призначення (перерахунку) пенсії.
09.12.2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», яка набула чинності з дня опублікування - 15.12.2015 року та застосовується з 01 грудня 2015 року (відповідно до пункту 6 постанови).
Згідно із п.3 постанови «у межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджено: додатками 1-37, 431, 432, 48-55 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (Офіційний вісник України, 2006 р., № 10, ст. 632);».
Цією жпостановоювиключений п.4постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000р. №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення заробітку для обчислення пенсій».
Статтею 22 Конституції Українивизначено, що права, свободи людини і громадянина, закріплені цієюКонституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Конституційний Суд України неодноразово розглядав проблеми, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень і сформулював правову позицію, згідно якоїКонституція Українита Закони України відокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави.
До них, зокрема, належать громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами, в тому числі і Законом України «Про державну службу». Тому звуження змісту та обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або внесення змін до чинних законів за ст. 22Конституції Українине допускається.
Аналізуючи категорію «звуження змісту прав і свобод», Конституційний Суд України в мотивувальній частині свого рішення від 11.10.2005 р. № 8-рп/2005 ( справа про рівень пенсії і щомісячного довічного грошового утримання ) констатував: «Зміст прав і свобод людини - це умови і засоби, які визначають матеріальні та духовні можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування і розвитку. Обсяг прав людини - це кількісні "показники відповідних можливостей, які характеризують його множинність, величину, інтенсивність і ступінь прояву та виражені у певних одиницях виміру.
Звуження змісту прав і свобод означає зменшення ознак, змістовних характеристик можливостей людини, які відображаються відповідними правами і свободами, тобто якісних характеристик права. Звуження обсягу прав і свобод - це зменшення кола суб'єктів, розміру території, часу, розміру або кількості благ чи будь-яких інших кількісно вимірюваних показників використання прав і свобод, тобто їх кількісної характеристики ( абз.5,6 пункту 4)».
Крім того, Конституційний Суд України у своєму рішенні від 22.09.2005року №5-рп/2005 роз'яснив своє розуміння словосполучення «звуження змісту та обсягу прав і свобод людини і громадянина», що міститься в частині третійстатті 22 Конституції України. Так, Конституційний Суд України вважає, що «конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані (частина друга), при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод (частина третя ). Скасування конституційних прав і свобод - це їх офіційна (юридична або фактична) ліквідація. Звуження змісту та обсягу прав і свобод є їх обмеженням. У традиційному розумінні діяльності визначальними поняття змісту прав людини є умови і засоби, які становлять можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування і розвитку. Обсяг прав людини - це їх сутнісна властивість, виражена кількісними показниками можливостей людини, які відображені відповідними правами, що не є однорідними і загальними». При цьому Конституційний Суд України зазначив, що «загальновизнаним є правили, згідно з яким сутність змісту основного права в жодному разі не може бути порушена».
У зв'язку із цим Конституційний Суд України вважає, що визнання Законом правових актів такими, що втратили чинність, зупинення їх дії, внесення до них змін і доповнень стосовно закріплених в них прав і свобод людини і громадянина є скасуванням або обмеженням цих прав і свобод.
Таким чином, скасування п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 № 865 «Про деякі питання вдосконалення визначення заробітку для обчислення пенсій» є скасуванням права на перерахунок пенсії державного службовця, що порушує норму прямої дії - ст. 22 Конституції України.
Враховуючи вищезазначене, а також положення чинного законодавства, яке регулює спірні правовідносини, позивач має право на перерахунок пенсії з моменту звернення до органів Пенсійного фонду з відповідною заявою.
Таким чином, перевіривши доводи позивача, суд вважає, що право позивача на перерахунок пенсії державного службовця у звязку з підвищенням з 01.12.2015 року заробітної плати державним службовцям підлягає захисту.
Положеннями частини 1статті 2 КАС Українивизначено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно - правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до вимогстатті 9 КАС Українипри вирішенні спору суд керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбаченіКонституцією України.
Посилання відповідача на пункт 5Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 №213-VIII, згідно якого у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються, зокрема, відповідно доЗакону України «Про державну службу», є неприйнятним, виходячи з того, що ця норма стосується призначення, а не перерахунку вже призначених пенсій.
Враховуючи все вищевикладене, суд приходить до висновку, що позивач має право на перерахунок призначеної пенсії державного службовця з 01.12.2015 року у зв'язку з підвищенням заробітної плати державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі. Відмова відповідача у здійсненні такого перерахунку та виплаті пенсії в підвищеному розмірі не ґрунтується на конституційному принципі верховенства права, вимогах закону, дії його в часі та обставинах справи, а тому є неправомірною.
Частиною четвертою статті 45 Закону № 1058-ІV передбачено, що перерахунок пенсії проводиться у такі строки: у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо відповідну заяву подано пенсіонером після 15 числа.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач звернувся до відповідача із заявою про перерахунок пенсії 05.08.2016 року. Таким чином, відповідач повинен здійснити перерахунок пенсії з 01.08.2016 року.
Стосовно вимог позивача про зобовязання відповідача здійснити виплату пенсії після проведення вищезазначеного перерахунку у повному обсязі, то суд вважає такі вимоги передчасними, оскільки рішення суду з цих питань на теперішній час не набрало законної сили, нарахування не здійснені. Розяснити позивачу право на звернення із зазначеними вимогами у разі наявності спору щодо порушення його прав.
Відповідно до ч. 3 ст. 94 КАС України на користь позивача за рахунок коштів Державного бюджету пропорційно до задоволених позовних вимог підлягають стягненню документально підтверджені судові витрати.
Керуючись статями 159-163 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Позов ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова про визнання дій неправомірними та зобовязання вчинити дії задовольнити частково.
Визнати протиправним рішення Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова від 05.08.2016 року щодо виключення з розрахунку при донарахуванні (перерахунку) ОСОБА_1 пенсії суми матеріальної допомоги на оздоровлення, суми матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій.
Зобовязати Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова повести ОСОБА_1 донарахування (перерахунок) пенсії державного службовця з 01.08.2016 року, із збереженням відсотку нарахування на момент виходу на пенсію в розмірі 84%, включивши до складу заробітної плати суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій, які враховуються при обчисленні пенсії та з яких сплачено страхові внески, з урахуванням фактично отриманих сум, на підставі довідки про заробітну плату №19875/30-04 від 03.08.2016 року.
Визнати протиправним рішення Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова від 05.08.2016 року щодо відмови ОСОБА_1 в перерахунку пенсії державного службовця, у звязку з підвищенням заробітної плати державним службовцям згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».
Зобовязати Управління пенсійного фонду України в Московському районі міста Харкова перерахувати ОСОБА_1 пенсію державного службовця з 01.08.2016 року, у звязку з підвищенням заробітної плати державним службовцям згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з урахуванням суми матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати та премій, із збереженням відсотку нарахування пенсії на момент виходу на пенсію в розмірі 84 % на підставі довідки про заробітну плату №19875/30-04 від 03.08.2016 року.
В інших вимогах відмовити.
Стягнути з Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова на користь ОСОБА_1 судові витрати у розмірі 1160,00 грн. (одну тисячу шістсот гривень).
Постанову може бути оскаржено до Харківського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляції протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судомчастини третьої статті 160цього Кодексу апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Головуючий суддя М.В.Мамалуй