ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
06 жовтня 2016 року К/800/26006/16
Суддя Вищого адміністративного суду України Юрченко В.П.,
перевіривши касаційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС
на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 11.08.2015
та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.10.2015
у справі № 815/1685/15
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бруклін-Київ"
до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС
про визнання протиправними дій та скасування податкового повідомлення-рішення,-
В С Т А Н О В И В :
Касаційна скарга не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) з огляду на наступне.
19.03.2015 Товариство з обмеженою відповідальністю "Бруклін-Київ" звернулось до Одеського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС, у якому просило:
- визнати протиправними дії щодо проведення документальної позапланової невиїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Бруклін-Київ" від 12.02.2015 та прийняття податкового повідомлення-рішення від 06.03.2015 № 0000033800 про сплату штрафу у розмірі 538 грн. 75 коп.;
- скасувати податкове повідомлення-рішення від 06.03.2015 №0000033800.
Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 11.08.2015, залишеною без змін ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.10.2015 у справі № 815/1685/15 позов задоволено частково, скасовано податкове повідомлення-рішення відповідача від 06.03.2015 № 0000033800.
В іншій частині позовних вимог відмовлено.
Вважаючи, що рішення судів першої та апеляційної інстанцій прийняті з порушенням норм матеріального та процесуального права, скаржник звернувся до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою, в якій просить їх скасувати в частині задоволених позовних вимог та прийняти нове судове рішення, яким відмовити у задоволенні позову повністю.
Згідно пункту 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції чинній на момент звернення позивача до суду першої інстанції з даним адміністративним позовом, ставка судового збору за подання до адміністративного суду позовної заяви майнового характеру була встановлена у розмірі: 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати.
Відповідно до статті 8 Закону України "Про державний бюджет України" мінімальна заробітна плата з 01.01.2015 встановлена у місячному розмірі - 1218 грн. 00 коп.
Пунктом 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" в редакції чинній на момент звернення скаржника до суду касаційної інстанції з даною касаційною скаргою, ставка судового збору за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду встановлена у розмірі 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Таким чином, Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС за подання касаційної скарги на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 11.08.2015 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.10.2015 у справі № 815/1685/15 з урахуванням задоволених позовних вимог, необхідно було сплатити судовий збір в розмірі 2192 грн. 40 коп.
Проте, до касаційної скарги заявником додано платіжне доручення від 23.09.2016, що підтверджує сплату содового збору в розмірі 2192 грн. 00 коп., тобто меншому, ніж передбачено положеннями статті 4 Закону України "Про судовий збір" за подання касаційної скарги на рішення суду.
Виходячи з наведеного та положень статей 108, 214 КАС України касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк скаржнику для усунення зазначених недоліків.
Керуючись статтями 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-
У Х В А Л И В :
Залишити без руху касаційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 11.08.2015 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 13.10.2015 у справі № 815/1685/15.
Надати Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС строк для усунення недоліків касаційної скарги - 30 днів з моменту отримання ухвали.
Роз'яснити, що у разі неусунення недоліків, касаційну скаргу буде повернуто скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.П. Юрченко