Постанова № 61753756, 29.09.2016, Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Дата ухвалення
29.09.2016
Номер справи
348/1622/16-а
Номер документу
61753756
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Справа № 348/1622/16-а

29 вересня 2016 року м. Надвірна

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

в складі: головуючого судді - Грещука Р.П.,

секретаря - Клекот Л.М.,

з участю представника відповідача - ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Надвірна справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Надвірнянського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області про визнання неправомірними дій та зобов'язання здійснити перерахунок призначеної пенсії, в зв'язку з підвищенням заробітної плати ,-

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2 звернувся в суд з адміністративним позовом до Надвірнянського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області про визнання неправомірними дій та зобов'язання здійснити перерахунок призначеної пенсії, в зв'язку з підвищенням заробітної плати.

Свої позовні вимоги мотивує тим, що він одержує пенсію за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру», яка була призначена управлінням Пенсійного Фонду України в Надвірнянському районі (на даний час Надвірнянське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області) 04.04.2002 року довічно, в розмірі 90 відсотків від суми місячного заробітку. Вказана пенсія періодично перераховувалась у зв'язку з підвищенням розміру заробітної плати працівникам прокуратури у розмірі 90 відсотків від суми місячного заробітку на підставі статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» в редакції від 27.07.2001 року № 2663-ІІІ.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 09.12.2015 року № 1033 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» , збільшено заробітну плату працівникам прокуратури, що стало підставою для перерахунку його пенсії. В зв'язку з цим він звернувся в ПФУ в Надвірнянському районі про перерахунок пенсії на підставі ст. 50-1 З-ну України «Про прокуратуру» № 1789-ХІІ з урахуванням зазначеної вище постанови.

Однак, листом за №50/Д-15 відповідачем надано йому відповідь, якою відмовлено в перерахунку пенсії, посилаючись на те, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення від 02.03.2015 року № 213-VІІІ від 01.06.2015 року з 01.06.2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються відповідно до спеціальних законів, в тому числі ідо Закону України «Про прокуратуру».

Крім того, у своєму листі відповідач посилався на те, що з 15.07.2015 року набрав чинності З-н України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 року №1697 (із змінами №578 від 02.07.2015 року), де ст.50-1 втратила чинність, окрім пунктів 3,4, 6,11, в яких не зазначено про проведення перерахунку пенсій, у зв'язку з чим відсутні для цього підстави, а тому він змушений звернутися до суду за захистом своїх прав.

Позивач в судове засідання не прибув, надав суду заяву, в якій свої позовні вимоги підтримав в повному обсязі з підстав, наведених в позовній заяві і яку просить задоволити та визнати протиправними дії Надвірнянського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області щодо відмови у проведенні йому згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року №1013 - неправомірними.

Зобов'язати Надвірнянське об"єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області провести перерахунок та виплачувати йому пенсію за вислугу років, з урахуванням фактично отриманих сум, у зв'язку з підвищенням заробітної плати згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» у розмірі 90 відсотків від місячної заробітної плати у відповідності до вимог ст.50-1 Закону України «Про Прокуратуру» в редакції від 12.07.2001 року № 2663-111 (чинній на час призначення пенсії), та згідно довідки прокуратури Івано-Франківської області від 16.03.2016 року № 18-191 вих-16, без обмеження її максимального розміру, починаючи з 1 січня 2016 року, з подальшою виплатою пенсії у розмірі, встановленому після її перерахунку, до виникнення обставин, з якими закон пов'язує виникнення, зміну чи припинення спірних правовідносин.

Представник відповідача в судовому засіданнні позовні вимоги не визнала, надала суду письмове заперечення та зазначила, що вимоги позивача безпідставні, а тому підлягають залишенню без задоволення з таких підстав.

Позивачу з 04.08.2001 року призначено пенсію за вислугу років відповідно до ст. 50-1 З-ну України від 5.11.1991 року № 1789-ХІІ "Про прокуратуру" (у редакції, чинній на час призначення пенсії; далі - Закон № 1789-ХІІ) виходячи із максимального розміру 90% від чинної на той час заробітної плати на посаді працівника прокуратури.

Умови та порядок пенсійного забезпечення прокурорів та слідчих визначено ст. 50-1 Закону № 1789-ХІІ. Редакція зазначеної статті змінювалась.

Так, відповідно до частини першої статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ в редакції, що діяла на час призначення пенсії прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90% від суми місячного (чинного) заробітку.

Законом № 3668-УІ, який набрав чинності з 01.10. 2011 року, внесено зміни до статті 50-1 Закону № 1789-ХИ, зокрема змінено у відсотках розмір пенсії за вислугу років, яка призначається прокурорам і слідчим у разі реалізації ними такого права.

Згідно ст. 50-1 Закону № 1789-ХП у редакції Закону № 3668-УІ прокурори і слідчі мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку за наявності на день звернення вислуги років. Пенсія призначається в розмірі 80% від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01.01.2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії.

Таким чином, з 01.10. 2011 року положення ч.1 ст. 50-1 Закону № 1789-ХП щодо призначення прокурорам і слідчим пенсії за вислугу років у розмірі не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку втратили чинність у зв'язку з внесенням змін до редакції цієї статті Законом № 3668-УІ.

Відповідно до розділу III «Прикінцеві положення» З-ну України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 №213 з 01.06.2015 скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) призначаються відповідно до законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", "Про статус народного депутата України", "Про Кабінет Міністрів України", "Про судову експертизу", "Про Національний банк України", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про дипломатичну службу", Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

У зв'язку з викладеним з 01.06.2015року пенсії в порядку та на умовах, визначених Законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про Кабінет Міністрів України", "Про судову експертизу", "Про Національний банк України", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про дипломатичну службу", Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України, не призначаються, а раніше призначені пенсії не перераховуються.

Відповідно до п. 20 ст. 86 Закону України «Про прокуратуру» передбачено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

Перерахунок проводиться на підставі поданої заяви та довідок, виданих державними органами за останнім місцем роботи у порядку, передбаченому пунктами 4-6 постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 р. № 865. Однак, пункт 4 про перерахунок пенсії виключено на підставі Постанови Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 р. і він застосовується з 01.12.2015 року.

Враховуючи вищенаведене, вважає представник відповідача, проводити ОСОБА_2 перерахунок пенсії з 01.12.2015 року чинним законодавством не передбачено, а тому просить відмовити в задоволенні його позовних вимог в повному обсязі.

Суд, вислухавши пояснення представника відповідача та дослідивши письмові докази, представлені сторонами на виконання вимог ст. 71 КАС України і які сторони вважають достатніми для обґрунтування і заперечення позовних вимог та з'ясувавши фактичні обставини справи, прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ст. 2 КАС України завдання адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень тому числі органів державної влади.

У справах щодо оскарження рішень суди перевіряють чи прийняті вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Згідно ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_2 перебуває на обліку в УПФ України в Надвірнянському районі Івано-Франківської області (на даний час Надвірнянське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області) з квітня 2002 року, та отримує пенсію, призначену на підставі ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру", розмір якої визначений виходячи із 90 % його місячного заробітку.

З'ясовано також, що рішенням Надвірнянського р-нного суду від 05.07.2016 року у справі за №348/1042/16-а задоволено було позовні вимоги ОСОБА_2 до Надвірнянського об'єднаного управління Пенсійного фонду Івано-Франківської області в частині зобов'язання провести обчислення пенсії у розмірі 90% місячної (чинної) заробітної плати і виплатити різницю між фактично отриманою та належною до сплати сумою пенсії.

12.05.2016 року позивач звернувся до Надвірнянського об"єднаного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області із заявою про перерахунок пенсії в розмірі 90 відсотків від одержуваної заробітної плати згідно довідки прокуратури Івано-Франківської області від 16.03.2016 року № 18-191 вих-16, та виплатити різницю недоплаченої пенсії.

Надвірнянське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області своїм листом від 12.05.2016 року за № 50/Д-15, який долучений до матеріалів справи, відмовило позивачу у здійсненні перерахунку його пенсії.

Суд визнає, що рішення відповідача щодо відмови позивачу в перерахунку призначеної позивачу пенсії за вислугу років із врахуванням довідки прокуратури Івано-Франківської області від 16.03.2016 року № 18-191 вих-16 є протиправним, оскільки вважає, що Надвірнянське об"єднане управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області неправомірно застосувало норму права, яка не поширюється на дані правовідносини.

Зі змісту ч.3 ст.23 Загальної Декларації прав людини, п.4 ч.1 Європейської Соціальної хартії та ч.3 ст.46 Конституції України випливає, що кожна особа похилого віку має право на справедливу і задовільну винагороду, соціальний захист, за роки важкої праці та шкідливих робіт, - яка є основним джерелом існування для них самих та їхніх сімей.

Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтями 22, 92 Конституції України визначені права і свободи людини і громадянина, гарантії прав і свобод визначаються Законами України. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів, або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод, а відповідач фактично обмежив право позивача на перерахунок пенсії в розмірі 90%.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист, і сформулював правову позицію, згідно з якою Конституція України відокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, які відповідно до статті 17 Конституції України перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме: у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратури, охорони державного кордону України, податкової міліції, Управління державної охорони України, державної пожежної охорони, Державного департаменту України з питань виконання покарань тощо (рішення Конституційного Суду України від 6 липня 1999 року № 8-рп/99 у справі щодо права на пільги та від 20 березня 2002 року № 5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсацій і гарантій).

У зазначених рішеннях Конституційний Суд України вказав, що необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах держави пов'язана з ризиком для життя і здоров'я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей. Це повинно компенсуватися наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексу організаційно-правових економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення.

Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій працівників правоохоронних органів, зокрема працівників прокуратури, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства.

Зазначена правова позиція була висловлена Верховним Судом України у постанові від 10 грудня 2013 року у справі № 21-348а13, яка, відповідно до приписів статті 244-2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), є обов`язковою для всіх судів України.

Відповідно до ч.1 ст.244-2 КАС України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права, та для всіх судів України.

Умови та порядок пенсійного забезпечення прокурорів та слідчих визначено ст.50-1 Закону №1789-ХІІ, редакція якої неодноразово змінювалась.

Так, відповідно до ч.1 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ (в редакції, чинній на час призначення пенсії позивачу), прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.

Законом №3668-VІ, який набрав чинності з 01.10.2011 року, внесено зміни до ст.50-1 Закону №1789-ХІІ, зокрема змінено у відсотках розмір пенсії за вислугу років, яка призначається прокурорам і слідчим у разі реалізації ними такого права.

Відповідно до ст.50-1 Закону №1789-ХІІ у редакції Закону №3668-VІ від 08.07.2011 року прокурори і слідчі мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку за наявності на день звернення вислуги років. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії.

Таким чином, з 01.10.2011 року положення ч.1 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ щодо призначення прокурорам і слідчим пенсії за вислугу років у розмірі не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку втратили чинність у зв'язку з внесенням змін до редакції цієї статті Законом №3668-VІ.

Разом з тим підстави та порядок перерахунку пенсій прокурорам регулюють частини 13 та 18 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ, положення яких щодо перерахунку пенсії у зв'язку із прийняттям Закону №3668-VІ змін не зазнали (змінилась лише нумерація частин цієї статті).

Так, відповідно до ч.13 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Згідно з ч.18 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, у якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Тому, враховуючи наведене, суд вважає, що при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма, яка діяла на момент призначення пенсії.

Зміни, внесені Законом №3668-VІ до ст.50-1 Закону №1789-ХІІ щодо розміру пенсії у відсотках, стосуються порядку призначення пенсії прокурорам і слідчим у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії. Процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом і механізмом їх проведення. Нормами, які визначають механізм проведення перерахунку пенсії за вислугу років прокурорам є ч.13 та ч.18 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ, які змін у зв'язку із прийняттям Закону №3668-VІ не зазнали.

Останнє підвищення заробітної плати працівників прокуратури відбулося згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», а відтак з прийняттям вказаної постанови КМУ у позивача виникло право на перерахунок пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників.

Верховний Суд України у постановах від 10.12.2013 року у справах №» 21-348а13 та № 21-420а 13, зазначив, що при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватись норма, яка діяла на момент призначення пенсії.

Таким чином, суди різних інстанцій правомірно дійшли висновку про те, що при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватись норма права, що визначає розмір пенсії у відсотках до середньомісячного заробітку, яка діяла на момент призначення пенсії, а тому при перерахунку позивачу пенсії підлягає застосуванню положення ст. 50-1 в редакції Закону України «Про прокуратуру», чинній на час призначення пенсії.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 72 КАС України, обставини, встановлені судом в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті ж самі особи, або особа, щодо якої встановлені ці обставини.

Відповідно до ч. 1 ст. 58 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» Пенсійний фонд України і його територіальні підрозділи здійснюють керівництво та управління солідарною системою, проводять збір акумуляцію та облік страхових внесків, призначають пенсії, підготовляють документи для їх виплат та виконують інші управлінські функції. Вони по суті є органами державної виконавчої влади і суб'єктами владних повноважень, а томудо вимог ст. 19 Конституції України «зобов'язані діяти лише на підставі, в межі повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».

Тобто, відповідач зобов'язаний був при вирішенні заяви позивача про перерахунок пенсії керуватись вимогами ст. 22 Конституції України про недопустимість звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів та ст. 58 Конституції Укрїни про неприпустимість зворотної дії у часі законів та інших нормативно-правових актів.

За таких обставин, суд приходить до переконання про підставність позовних вимог ОСОБА_2 щодо визнання протиправними дій та зобов'язання Надвірнянського ОУПФ провести перерахунок та виплату з 01.01.2016 року призначеної йому пенсії за вислугу років виходячи із розміру 90% місячного заробітку, наведеного у довідці прокуратури Івано-Франківської області від 16.03.2016 року № 18-191 вих.16, з урахуванням фактично отриманих сум, пенсії за вислугу років у зв'язку з підвищенням заробітної плати згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», у відповідності до вимог ст.50-1 Закону України «Про Прокуратуру» в редакції, чинній на час призначення пенсії, та згідно довідки прокуратури Івано-Франківської області від 16.03.2016 року № 18-191 вих-16 без обмеження її максимального розміру, починаючи з 1 січня 2016 року, з подальшою виплатою пенсії у розмірі, встановленому після її перерахунку, до виникнення обставин, з якими закон пов'язує виникнення, зміну чи припинення спірних.

З врахуванням вищенаведеного суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.

На підставі наведеного, ст.ст. 8, 22, 24, 55, 124 Конституції України, ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру», Постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 31.05.2012р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури», Постанови Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», керуючись ст.ст. 6-12, 158-163, 167 КАС України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Позов ОСОБА_2- задоволити.

Визнати протиправними дії Надвірнянського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області щодо відмови ОСОБА_2 у проведенні згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року №1013 - неправомірними.

Зобов'язати Надвірнянське об"єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області провести перерахунок та виплачувати ОСОБА_2 пенсію за вислугу років, з урахуванням фактично отриманих сум, у зв'язку з підвищенням заробітної плати згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» у розмірі 90 відсотків від місячної заробітної плати у відповідності до вимог ст.50-1 Закону України «Про Прокуратуру» в редакції від 12.07.2001 року № 2663-111 (чинній на час призначення пенсії), та згідно довідки прокуратури Івано-Франківської області від 16.03.2016 року № 18-191 вих-16, без обмеження її максимального розміру, починаючи з 1 січня 2016 року, з подальшою виплатою пенсії у розмірі, встановленому після її перерахунку, до виникнення обставин, з якими закон пов'язує виникнення, зміну чи припинення спірних правовідносин.

Апеляційна скарга на постанову може бути подана до Львівського апеляційного адміністративного суду в порядку, визначеному ст.186 КАС України через Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області.

Суддя Грещук Р.П.

Повний текст постанови виготовлено 03.10.2016 року.