Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Харків
19 вересня 2016 р. № 820/4721/16
Харківський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого - судді Самойлової В.В.
за участю секретаря судового засідання - Тимошенко О.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції України в Харківській області, Атестаційної комісії № 19 Головного управління Національної поліції в Харківській області про скасування рішення, скасування наказу, поновлення на посаді, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просить:
- скасувати рішення Атестаційної комісії № 19 Головного управлення Національної поліції в Харківській області від 17.08.2016 р. про невідповідність ОСОБА_1 займаній посаді та звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність;
- скасувати наказ Головного Управління Національної поліції в Харківській області від 01.09.2016 р. № 305 о/с "По особовому складу" щодо звільнення ОСОБА_1 зі служби в поліції через службову невідповідність за пп. 5 ч. 1 ст. 77 Закону України "Про національну поліцію";
- поновити ОСОБА_1 на службі в поліції на посаді інспектора Червонозаводського відділення поліції Комінтернівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області з 01.09.2016 року;
- зобов"язати Головне управління Національної поліції в Харківській області нарахувати та виплатити на користь ОСОБА_1 грошове забезпечення за весь час вимушеного прогулу з 01.09.2016 року по день фактичного поновлення на службі в поліції.
В обгрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що оскаржувані рішення є незаконними та такими, що прийняті без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, чим були порушені його права, свободи та інтереси, що потребує судового захисту.
У судовому засіданні представник позивача за довіреністю ОСОБА_2 підтримала позовні вимоги в повному обсязі та просила їх задовольнити.
Представники відповідачів за дорученням ОСОБА_3 та ОСОБА_4, проти позову заперечувала з підстав його незаконності та необгрунтованості.
Заслухавши пояснення осіб, що беруть участь у справі, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд приходить висновку про задоволення адміністративного позову, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 з 09.11.2004 р. по 06.11.2015 р. проходила службу в органах внутрішніх справ України.
Відповідно до пунктів 1 і 2 ч. 5 ст. 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», МВС України було проведено перевірку щодо ОСОБА_1, за результатами якої встановлено, що заборони, передбачені частинами 3 і 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», на позивача не поширюються.
Відповідно до п. 9 розд. 11 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 02.07.2015 р. «Про Національну поліцію» (далі - Закон), працівники міліції, які виявили бажання проходити службу в поліції, за умови відповідності вимогам до поліцейських, визначеним цим Законом, упродовж трьох місяців з дня опублікування цього Закону можуть бути прийняті на службу до поліції шляхом видання наказів про призначення за їх згодою чи проходження конкурсу на посади, що заміщуються поліцейськими, у будь-якому органі (закладі, установі) поліції.
За нормами ч. 1 ст. 60 зазначеного Закону, проходження служби в поліції регулюється цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.
Таким чином, згідно з особистою заявою позивача на ім'я т.в.о. Голови управління Національної поліції в Харківській області від 07.11.2015 р. та на підставі наказу по особовому складу Головного управління Національної поліції в Харківській області від 07.11.2015 р. № 47 о/с ОСОБА_1 в порядку переатестування призначити на посаду інспектора Червонозаводського відділення поліції Комінтернівського відділу поліції (м. Харкова) Головного управління Національної поліції в Харківській області з присвоєнням їй спеціального звання «майор поліції».
07.11.2015 року позивачем було складено присягу на вірність Українському народу.
Так, у зв'язку з реорганізацією, на підставі наказів Національної поліції України від 25.01.2016 р. № 61, Головного управління Національної поліції в Харківській області від 29.01.2016 р. № 54 та відповідно до статей 65, 68 Закону України «Про Національну поліцію» було видано 11.02.2016 р. наказ № 53 по особовому складу про призначення по Червонозаводському відділенню поліції Комінтернівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області інспектором старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1, з відповідним посадовим окладом, звільнивши з посади інспектора Червонозаводського відділення поліції Комінтернівського відділу поліції (м. Харкова) Головного управління Національної поліції в Харківській області.
Судом також встановлено, що відповідачем-1 12.02.2016 р. виданий наказ № 102 «Про організацію проведення атестування поліцейських Головного управління Національної поліції в Харківській області» з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів, на підставі глибокого та всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри при призначенні на вищу посаду, переміщенні на нижчу, звільненні зі служби в поліції через службову невідповідність, керуючись статтею 57 Закону України «Про національну поліцію» та вимогами Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженою наказом МВС від 17.11.2015 р. №1465, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 листопада 2015 року за № 1445/27890.
Як свідчать докази у справі, позивач самостійно зареєструвалась у єдиній централізованій відомчій телекомунікаційній мережі, прийнявши це рішення, як те що свідчить про її бажання пройти процедуру атестування з підстав та на умовах, визначених ст. 57 Закону України № 580-VІІІ та інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських.
Так, 19.07.2016 р. наказом № 722 Головного управління Національної поліції в Харківській області було створено атестаційні комісії для проведення атестування поліцейських Головного управління Національної поліції в Харківській області та затверджено їх персональний склад, з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів, на підставі глибокого та всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри при призначенні на вищу посаду, переміщенні на нижчу, звільненні зі служби в поліції через службову невідповідність, керуючись статтею 57 Закону України "Про національну поліцію" та вимогами Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженою наказом МВС від 17.11.2015 №1465, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 листопада 2015 року за № 1445/27890.
З доказів справи вбачається, що після включення позивача на атестування на загальні здібності та на знання законодавчої бази, ОСОБА_1 отримала смс повідомлення 01.08.2016 року про дату та час проведення відносно нього тестування.
Тестування відносно ОСОБА_1 було призначено та проходило 03.08.2016 р., а співбесіда призначена та проходила 17.08.2016 року.
Згідно п.15 розділу IV Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженої наказом МВС України від 17.11.2015 р. № 1465 (далі - Інструкція), члени атестаційної комісії наділені повноваженнями приймати один з таких висновків:
1. займаній посаді відповідає;
2. займаній посаді відповідає, заслуговує призначення на вищу посаду;
3. займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність;
4. займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.
Атестаційний лист після розгляду прямими керівниками передається на розгляд до атестаційної комісії.
У розділі II «Висновки прямого керівника» атестаційного листа позивача зазначено, що ОСОБА_1 займаній посаді відповідає.
У пункті 28 Розділу IV Інструкції встановлено, що керівники органів поліції, яким надано право призначення поліцейського на посаду та звільнення з посади або зі служби в поліції, зобов'язані через 15 календарних днів з дня підписання атестаційного листа з висновками, визначеними підпунктами 3 або 4 пункту 15 цього розділу, забезпечити його виконання шляхом видання відповідного наказу.
У відповідності до п. З, п. 9 Інструкції, атестаційні листи на поліцейських складають безпосередні керівники. За змістом атестаційного листа майор поліції ОСОБА_1 зарекомендував себе з позитивного боку, як старанний, ініціативний і дисциплінований співробітник. Досконало знає нормативні та законодавчі документи, що регламентують діяльність поліції. В роботі вміло використовує досвід служби в поліції має добру теоретичну підготовку та практичний досвід роботи.
03.08.2016 р. позивач пройшла атестаційне тестування у Атестаційній комісії № 19 Головного управління Національної поліції в Харківській області, внаслідок якого набрав 47 із 120 балів при мінімальній кількості у 50 балів.
У результаті атестування за висновком Атестаційної комісії № 19 Головного управління Національної поліції в Харківській області від 17.08.2016 р. - п. 4 Позивач «займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність».
З наведеним суд не погоджується та при вирішенні даного спору враховує наступні обставини та нормативні положення.
Частина перша статті 57 Закону України "Про Національну поліцію" визначає, що атестування поліцейських проводиться з метою оцінки їхніх ділових, професійних, особистих якостей, освітнього та кваліфікаційного рівнів, фізичної підготовки на підставі глибокого і всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри.
Згідно з частиною другою статті 57 Закону України "Про Національну поліцію" атестування поліцейських проводиться:
1) при призначенні на вищу посаду, якщо заміщення цієї посади здійснюється без проведення конкурсу;
2) для вирішення питання про переміщення на нижчу посаду через службову невідповідність;
3) для вирішення питання про звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність.
Аналогічні норми в частині підстав для атестування містить також Інструкція про порядок проведення атестування поліцейських, котра затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 17 листопада 2015 року №1465 (далі по тексту - Інструкція), зокрема її пункт 3 розділу І.
Відповідно до частини третьої статті 57 Закону України "Про Національну поліцію", атестування проводиться атестаційними комісіями органів (закладів, установ) поліції, що створюються їх керівниками.
Згідно Наказу № 102 - з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів, на підставі глибокого та всебічного вивчення визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри при призначенні на вищу посаду, переміщенні на нижчу, звільненні зі служби в поліції через службову невідповідність, керуючись ст. 57 Закону України "Про Національну поліцію" та вимогам Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ від 17 листопада 2015 року № 1465, наказано:
Керівникам структурних підрозділів, відділів поліції ГУНП в Харківській області:
1) визначити відповідальну особу за забезпечення проведення процесу атестації у підрядковому підрозділі. Указаній особі налагодити співпрацю з працівником УКЗ ГУНП куратором підрозділу за напрямком кадрового забезпечення;
2) скласти списки поліцейських ГУНП та підпорядкованих підрозділів, які підлягають атестування:
3) скласти атестаційні листи стосовно поліцейських:
4) підготувати для надання на засідання атестаційної комісії додаткові матеріали щодо проходження служби поліцейськими (біографічні довідки, копії Декларації з прихованими даними, копії довідки про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади";
5) довести до відома поліцейських інформацію про, чає і місце проведення засідань атестаційної комісії та забезпечити їх прибуття у разі необхідності.
Таким чином, даним наказом фактично ГУНП в Харківській області зобов'язала всіх працівників без винятку (незважаючи навіть на існуючі законодавчі обмеження щодо кола осіб, які підлягають атестації) проходити атестацію.
Наказом ГУНП в Харківській області від 21.06.2016 року № 598 "Про затвердження персонального складу атестаційних комісій для проведення атестування поліцейських Головного управління Національної поліції в Харківській області" був затверджений персональний склад комісії для проведення атестування поліцейських ГУНП в Харківській області, якій доручено у своїй діяльності керуватися Інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ від 17 листопада 2015 року № 1465. Однак процедура і критерії відбору членів атестаційних комісій в названій Інструкції чітко не визначені, а також не вписана їх відповідальність, наприклад, за зневажливе ставлення до кандидатів або необгрунтовані звинувачення в корупційних злочинах.
Частина четверта статті 57 Закону України Про Національну поліцію передбачає, що рішення про проведення атестування приймає керівник поліції, керівники органів (закладів, установ) поліції стосовно осіб, які згідно із законом та іншими нормативно-правовими актами призначаються на посади їхніми наказами.
Згідно з часиною п'ятою статті 57 Закону України "Про Національну поліцію порядок проведеним атестування поліцейських затверджується Міністром внутрішніх справ України.
Виходячи з наведених норм законодавства та мети проведення атестації, суд зазначає, що прийняття рішення про проведення атестації відносно конкретного поліцейського та, власне, проведення атестації може мати місце у виключних випадках, а саме: при призначенні на вищу посаду, якщо заміщення цієї посади здійснюється без проведення конкурсу; для вирішення питання про переміщення на нижчу посаду через службову невідповідність; для вирішення питання про звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність.
При цьому, такі підстави для проведення атестації, як для вирішення питання про переміщення на нижчу посаду або звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність, є наслідком виявлення ознак невідповідності поліцейського займаній посаді, зокрема: в силу фізичного стану, хвороби, неналежної професійної підготовки, порушення порядку і правил несення служби; метою проведення атестації для вирішення питання про переміщення на нижчу посаду або звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність є вирішення можливості в той чи інший спосіб залишення на службі і, як крайній захід, пропозиція щодо звільнення зі служби у зв'язку зі службовою невідповідністю виходячи з професійних, моральних і особистих якостей.
Зазначене вище узгоджується із висновком Верховного Суду України, що викладений у постанові від 11 березня 2014 року у справі № 21-13а14.
Згідно з підпунктом 2 пункту 1 розділу IV Інструкції, організаційні заходи з підготовки та проведення атестування оголошуються наказами відповідних керівників і передбачають складання списків поліцейських, які підлягають атестуванню. Таким чином, до списку поліцейських, які піддягають атестуванню підлягають включенню лише ті поліцейські, відносно яких наявні підстави для проведення атестації, що передбачені частиною другою статті 57 Закону України "Про Національну поліцію".
Відповідно до пункту 9 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію", працівники міліції, які виявили бажання проходити службу в поліції за умови відповідності вимогам до поліцейських, визначеним цим Законом, упродовж трьох місяців з дня опублікування цього Закону можуть бути прийняті на службу до поліції шляхом видання наказів яро призначення за їх згодою чи проходження конкурсу на посади, що заміщуються поліцейськими, у будь-якому органі (закладі, установі) поліції. Посади, що пропонуються особам, зазначеним у цьому пункті, можуть бути рівнозначними, вищими або нижчими щодо посад, які ці особи обіймали під час проходження служби в міліції.
Пункт 10 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію'" встановлює, що працівники міліції, які відмовилися від проходження служби в поліції та/або не прийняті на службу до поліції в тримісячний термін з моменту попередження про наступне вивільнення, звільняються зі служби в органах внутрішніх справ через скорочення штатів. Указані в цьому пункті особи можуть бути звільнені зі служби в органах внутрішніх справ до настання зазначеного в цьому пункті терміну на підставах, визначених Положенням про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ.
Наведені правові норми вказують, що працівники міліції, які виявили бажання проходити службу в поліції, можуть бути прийняті на службу до поліції шляхом видання наказів про призначення за їх згодою або проходження конкурсу на посади, що заміщуються поліцейськими, у будь-якому органі (закладі, установі) поліції.
Отже, позивач прийнятий на роботу в поліцію, як особа яка виявила бажання проходити службу в поліції, шляхом видання відповідного наказу.
Таким чином, позивач прийнятий на службу до поліції шляхом видання наказу про призначення за його згодою. При цьому такий наказ не містить умов про проведення конкурсу та тимчасовість призначення на посаду.
Крім того, відповідно до норм статті 58 Закону України "Про Національну поліцію", призначення на посаду поліцейського здійснюється безстроково (до виходу на пенсію або у відставку), за умови успішного виконання службових обов'язків.
Строкове призначення здійснюється в разі заміщення посади поліцейського на період відсутності особи, за якою відповідно до закону зберігається посада поліцейського, та посад, призначенню на які передує укладення контракту.
Атестаційна комісія при прийнятті рішення розглядає атестаційний лист та інші матеріали, які були зібрані на поліцейського, який проходить атестування.
За рішенням атестаційної комісії поліцейські, які проходять атестування, проходять співбесіду з відповідною атестаційною комісією,
Пункт 15 розділу IV Інструкції встановлює, що атестаційні комісії на підставі всебічного розгляду всіх матеріалів, які були зібрані на поліцейського, під час проведення атестування шляхом відкритого голосування приймають один з таких висновків: 1) займаній посаді відповідає; 2) займаній посаді відповідає, заслуговує призначення на вищу посаду; 3) займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність; 4) займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.
Відповідно до пункту 16 розділу IV Інструкції атестаційної комісії при прийнятті рішень стосовно поліцейського повинні враховувати такі критерії:
1) повноту виконання функціональних обов'язків (посадових інструкцій);
2) показники службової діяльності;
3) рівень теоретичних знань та професійних якостей;
4) оцінки з професійної і фізичної підготовки:
5) наявність заохочень;
6) наявність дисциплінарних стягнень;
7) результати тестування;
8) результати тестування на поліграфі (у разі проходження).
За правилами, встановленими пунктами 17-20 розділу IV Інструкції, атестаційна комісія проводить розгляд матеріалів за відсутності особи, щодо якої приймається рішення. Голосування проводиться за відсутності особи, щодо якої приймається рішення, і запрошених осіб.
Рішення атестаційної комісії приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів атестаційної комісії.
У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови атестаційної комісії. Усі рішення атестаційної комісії оформлюються протоколом. В протоколі зазначаються дата і місце прийняття рішення, склад комісії, питання, що розглядалися, та прийняте рішення.
Наведені норми Інструкції свідчать, що висновок атестаційної комісії про відповідність чи не відповідність поліцейського займаній посаді приймається за результатами розгляду всіх матеріалів, які були зібрані на поліцейського, у тому числі: результати тестування за професійним тестом та тестом на загальні здібності та навички; атестаційний лист; матеріали співбесіди; документи, що надійшли на запити атестаційної комісії, результати тестування на поліграфі та матеріали особової справи поліцейського, з яких можна встановити повноту виконання функціональних обов'язків, показники службової діяльності, наявність заохочень та дисциплінарних стягнень.
Як свідчить протокол № 15.00025152.0045566 від 18.08.16 р. Атестаційної комісії № 19 Головного управління Національної поліції в Харківській області, складений при проведенні співбесіди з ОСОБА_1, атестаційна комісія при прийнятті даного рішення виходила з наступного: низький рівень тестувань, низький рівень тестувань та професійних якостей, відсутність мотивації, в ході співбесіди встановили повну некомпетентність поліцейського в сфері знань нормативних актів та законів, незнання функціональних обов'язків. Досліджуючи поставлені питання та отримані відповіді які записані в протоколі, можу стверджувати, що питання, щодо мотивації в службі в поліції Позивачу не ставилось. Інші питання які відображені в протоколі, та які стосуються саме знання нормативно-правової бази в протоколі записані або не ті які саме ставилися позивачу на співбесіді, або не в тому вигляді в якому вони ставились Позивачу, те саме стосується і відповідей Позивача.
Проте, положення п. 16 Розділу IV Інструкції не дозволяють атестаційним комісіям при прийнятті рішень стосовно поліцейського враховувати результати співбесіди з ним.
Відповідно до пункту 5 статті 77 Закону України «Про Національну поліцію» передбачає, що поліцейський звільняється зі служби в поліції, а служба в поліції припиняється через службову недбалість.
Отже, суд зазначає, що в даному випадку дії відповідача-2 є протиправними, такими що були спрямовані на створення незаконних підстав для обов'язкового проведення атестування Позивача, вчинені з грубим порушенням чинного законодавства щодо порядку і правил проходження служби в поліції, через порушення порядку проведення тестування Позивача, а прийнятий Атестаційній комісії № 19 Головного управління Національної поліції в Харківській області, в наслідок таких порушень законодавства висновок: «4 - займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність» є протиправним, необгрунтованим, таким що не ґрунтується на перевірених та встановлених фактах, а отже є таким, що підлягає скасуванню.
Виходячи з приписів ст. 19 ч. 2 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 1 статті 9 КАСУ суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого: суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною ОСОБА_3 України. Суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ст. 2 ч. 1 КАСУ завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Таким чином, в даному випадку відповідачі, як суб"єкти владних повноважень, не дотримали вимоги закону про захист охороняємих прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин, на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
При таких обставинах, оскаржувані рішення не можуть вважатися законними та обгрунтованими, оскільки вони направлені на звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод позивача, що суперечить вимогам ст. 22 Конституції України та потребує судового захисту в розумінні положень ст. 2 КАСУ, а тому у суду маються правові підстави для задоволення адміністративного позову.
Відповідно до вимог ст. 256 ч. 1 п. п. 2, 3 КАСУ негайному виконанню підлягає постанова суду про поновлення ОСОБА_1 на службі в поліції на посаді інспектора Червонозаводського відділення поліції Комінтернівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області та відшкодування місячного грошового забезпечення у межах суми стягнення за один місяць за час вимушеного прогулу.
Керуючись ст. ст. 2, 9, 11, 159, 160, 162, 256 КАСУ, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Позов задовольнити.
Скасувати рішення Атестаційної комісії № 19 Головного управлення Національної поліції в Харківській області від 17.08.2016 р. про невідповідність ОСОБА_1 займаній посаді та звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.
Скасувати наказ Головного Управління Національної поліції в Харківській області від 01.09.2016 р. № 305 о/с "По особовому складу" щодо звільнення ОСОБА_1 зі служби в поліції через службову невідповідність за пп. 5 ч. 1 ст. 77 Закону України "Про національну поліцію".
Поновити ОСОБА_1 на службі в поліції на посаді інспектора Червонозаводського відділення поліції Комінтернівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області з 01.09.2016 року.
Зобов"язати Головне управління Національної поліції в Харківській області нарахувати та виплатити на користь ОСОБА_1 грошове забезпечення за весь час вимушеного прогулу з 01.09.2016 року по день фактичного поновлення на службі в поліції.
Постанова в частині поновлення ОСОБА_1 на посаді та відшкодування грошового забезпечення в межах місячного утримання підлягає негайному виконанню.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня отримання копії повного тексту постанови.
Повний текст постанови виготовлено 20.09.2016 року.
Суддя Самойлова В.В.