Справа №451/937/16-а
Провадження № 2-а/451/25/16
ПОСТАНОВА
іменем України
16 вересня 2016 року
м.Радехів
Радехівський районний суд Львівської області
в складі: головуючого-судді Крет А.І.
секретаря судового засідання Загайської І.В.
з участю: позивача ОСОБА_1, представника відповідача Слободян В.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кам'янка-Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області про визнання дій неправомірними та зобов'язання до вчинення дії,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Кам'янка-Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області, в якому просить поновити пропущений строк для звернення до суду за захистом порушених прав, свобод і інтересів; визнати неправомірними дії Кам»янка - Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області щодо невиплати йому пенсії у період з 01.04.2015 по 01.04.2016; зобов'язати Кам»янка - Бузьке об'єднане управління Пенсійного Фонду України у Львівській області провести належні йому пенсійні виплати у період з 01.04.2015 по 01.04.2016; визнати неправомірною відмову Кам»янка - Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області в перерахунку йому розміру пенсії за вислугу років у зв'язку зі зміною оплати праці на підставі довідки прокуратури області від 19.04.2016 №18/915вих-16 про визначення суми для нарахування пенсії, довідки про заробіток з січня 2016 року по квітень 2016 року № 18/1154 та додаткового розрахунку суми для нарахування пенсії з розрахунку, з розрахунку 90% від суми місячного заробітку; зобов'язати Кам»янка - Бузьке об'єднане управління Пенсійного Фонду України у Львівській області провести перерахунок його пенсії за вислугу років у зв'язку зі зміною оплати праці на підставі довідки прокуратури області від 19.04.2016 №18/915вих-16 про визначення суми для нарахування пенсії, довідки про заробіток з січня 2016 року по квітень 2016 року № 18/1154 та додаткового розрахунку суми для нарахування пенсії з розрахунку 90% від середнього заробітку - 13774,70 грн. із 01.04.2016, без обмеження суми пенсійної виплати, а також виплатити різницю в пенсії за минулий час з 01.04.2016 та стягнути в його користь понесені ним судові витрати.
Позивач свої позовні вимоги мотивує тим, що з 25 вересня 2014 року він перебуває на обліку в Кам»янка - Бузькому об'єднаному управлінні Пенсійного Фонду України у Львівській області (попередньо в управлінні Пенсійного фонду у Личаківському районі м. Львова), як одержувач пенсії за вислугу років відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» (Закон від 05.11.1991 в редакції станом на вересень 2014 року).
Пенсія була призначена на умовах ч.1,ч.2 ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» (Закон від 05.11.1991 в редакції Закону, що діяла станом на вересень 2014 року) у розмірі 70% від суми місячної заробітної плати на підставі довідки прокуратури Львівської області №18/1056 від 19.09.2014 та становить 5457,12 грн.
З 01.04.2015 виплату вказаної пенсії було припинено у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
У зв»язку із його звільненням з органів прокуратури 31.03.2016 Кам»нка - Бузьким об»єднаним управлінням Пенсійного Фонду України у Львівській області йому було поновлено виплату пенсії, але лише з 01.04.2016 і у розмірі 5457,12 грн., що становить 70% від суми місячної заробітної плати відповідно до довідки прокуратури Львівської області №18/1056 від 19.09.2014.
29.06.2016 він звернувся до Відповідача з заявою про проведення перерахунку пенсії відповідно до Закону України «Про прокуратуру», з урахуванням довідки прокуратури області від 19.04.2016 №18/915вих-16 про визначення суми для нарахування пенсії, довідки про заробіток з січня 2016 року по квітень 2016 року та додаткового розрахунку суми для нарахування пенсії ( у зв»язку з тим, що при визначенні суми для нарахування йому пенсії не були враховані виплати проведені після його звільнення 31.03.2016 року).
На зазначену заяву 04.07.2016 відділом з призначення та перерахунку пенсій в Радехівському районі Кам»янка - Бузького об»єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області надано відповідь за № Д-з/Рд, згідно якого йому відмовлено у проведенні перерахунку, оскільки Законом України від 28.12.2014 №76-УШ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» з 01.01.2015 внесено зміни до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру», відповідно до яких умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України (частина вісімнадцята ст.50-1 в редакції Закону №76 - VIII (79-19) від 28.12.2014). Тобто, умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівників прокуратури буде визначено після прийняття Кабінетом Міністрів України відповідного нормативно-правового акту.
Вважає, що внаслідок дій відповідача порушено його конституційні права на соціальних захист і пенсійне забезпечення, передбачені Конституцією України, іншими Законами України, так як йому неправомірно відмовлено в поновлені виплати пенсії та неправомірно відмовлено в перерахунку пенсії за вислугу років.
Крім того, позивач просить поновити пропущений строк для звернення до суду, покликаючись на те, що він лише в квітні 2016 року дізнався, що йому припинено виплату пенсії, коли звернувся до Кам»янка - Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області після звільнення з роботи з органів прокуратури, яке мало місце 31.03.2016. А до цього часу не використовував кошти, які, як він думав, накопичуються на банківську карточку «Приватбанк», оскільки мав на меті використати кошти пізніше, після звільнення з роботи.
У судовому засіданні позивач вимоги підтримав в повній мірі та дав пояснення аналогічні викладеним у адміністративному позові, просить позов задовольнити.
Представник відповідача у судовому засіданні адміністративний позов заперечив та в судовому засіданні дав пояснення аналогічні викладеним у письмовій формі. Додатково зазначив, що відповідач діяв в межах повноважень, наданих йому законами України та підзаконними нормативно-правовими актами та не порушував прав позивача.
Заслухавши пояснення учасників процесу, дослідивши подані сторонами документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позов підлягає до задоволення частково із слідуючих підстав.
Судом встановлено, що позивач з 25 вересня 2014 року перебуває на обліку в Кам»янка - Бузькому об'єднаному управлінні Пенсійного Фонду України у Львівській області (попередньо в управлінні Пенсійного фонду у Личаківському районі м. Львова), як одержувач пенсії за вислугу років відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» (Закон від 05.11.1991 в редакції станом на вересень 2014 року).
Пенсія була призначена на умовах ч.1,ч.2 ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» (Закон від 05.11.1991 в редакції Закону, що діяла станом на вересень 2014 року) у розмірі 70% від суми місячної заробітної плати на підставі довідки прокуратури Львівської області №18/1056 від 19.09.2014 та становить 5457,12 грн.
З 01.04.2015 виплату вказаної пенсії було припинено у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Згідно довідки виданої позивачу прокуратурою Львівської області від 19.04.2016р. №18/915 вих16, заробітна плата з іншими доплатами на посаді заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, з якої йому призначено пенсію, станом на 31.03.2016р. становить 13827 грн. 68 коп.
29.06.2016 позивач звернувся до Відповідача із заявою про проведення перерахунку пенсії відповідно до Закону України «Про прокуратуру», з урахуванням довідки прокуратури області від 19.04.2016 №18/915вих-16 про визначення суми для нарахування пенсії, довідки про заробіток з січня 2016 року по квітень 2016 року та додаткового розрахунку суми для нарахування пенсії (у зв»язку з тим, що при визначенні суми для нарахування йому пенсії не були враховані виплати проведені після його звільнення 31.03.2016 року).
На зазначену заяву 04.07.2016 відділом з призначення та перерахунку пенсій в Радехівському районі Кам»янка - Бузького об»єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області позивачу надано відповідь за № Д-з/Рд, згідно якої йому відмовлено у проведенні перерахунку, оскільки Законом України від 28.12.2014 №76-УШ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» з 01.01.2015 внесено зміни до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру», відповідно до яких умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України (частина вісімнадцята ст.50-1 в редакції Закону №76 - VIII (79-19) від 28.12.2014), оскільки умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.
Позивач із вищевказаними рішеннями відповідача не погодився та вважає, що відповідачем порушуються його права, свободи та інтереси, у зв'язку з чим звернувся до суду із даним позовом.
Частиною 2 статті 6 Конституції України встановлено, що органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених Конституцією межах і відповідно до законів України.
Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У відповідності до ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого суд вирішує справи відповідно до Конституції України та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.
Принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов»язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій визначені Законом України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування».
Відповідно до частини 1 статті 47 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місяцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховується на визначений цією особою банківський рахунок у порядку, передбаченому законодавством.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року №213-VIII, який набрав чинності з 01.04.2015р. внесено зміни достатті 47 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування», відповідно до яких встановлено, що тимчасово у період з 01.04.2015р. по 31.12.2015р., у період роботи особи на посадах, які дають право на призначення пенсії або щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених Законами України «Про статус народного депутата України», «Про державну службу», «Про прокуратуру», Про судоустрій і статус суддів», пенсії, призначені відповідно до цього Закону, не виплачуються. Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється. Виключення з указаного правила становлять лише інваліди 1 та 2 груп, інваліди війни 3 групи та учасники бойових дій, особи, на яких поширюється дія пункту 1статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Відповідно до пункту 2 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015р. №213- VIII порядок виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) працюючим пенсіонерам, встановлений цим Законом, поширюється на пенсіонерів (отримувачів щомісячного довічного грошового утримання) незалежно від часу призначення пенсії.
Пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015р. №213-VIII передбачено, що у разі неприйняття до 01.06.2015р. закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 01.06.2015р. скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) призначаються відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.
Оскільки до 01 червня 2015р. закон щодо призначення всіх пенсій, в тому числі спеціальних, на загальних підставах не прийнято, з указаного дня норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) призначаються відповідно до спеціальних Законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій та статус суддів» та інші, є скасованими. Тобто, правові норми, які надавали право особі, яка працює в органах прокуратури та інших визначених посадах, на призначення пенсії або щомісячного довічного утримання, припинили дію, починаючи з 01 червня 2015р.
Таким чином, починаючи з 01 червня 2015р. на позивача не поширюються встановлені частиною 1статті 47 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» (в редакції Закону від 02 березня 2015р. №213-V111) обмеження щодо виплати пенсії, адже з 01 червня 2015р. робота на займаній позивачем посаді не дає права на призначення пенсії або щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених спеціальними Законами. На даний час особам, які працюють на посадах, визначених вищевказаними спеціальними Законами, пенсія призначається відповідно до Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування». Тому, з 01 червня 2015р. відсутні правові підстави для невиплати позивачу пенсії.
Такий висновок щодо правового застосування норм частини першої статті 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»та пункту 5 Прикінцевих положень Закону від 02 березня 2015 року №213-VIII відповідає правовій позиції, висловленій Вищим адміністративним судом України в ухвалі від 26 серпня 2015р. (адміністративна справа № 202/4641/15-а).
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що відповідачем, як органом, на який законом покладено обов'язок з виплати пенсій, внаслідок порушення норм чинного законодавства, допущено неправомірність дій щодо невиплати позивачу пенсії, починаючи з 01 червня 2015р., а тому в частині зобов»язання Кам'янка-Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області відновити виплату позивачу пенсії, починаючи з 01 квітня 2015р. слід відмовити та зобов»язати відповідача відновити виплату ОСОБА_1 пенсії, починаючи з 01 червня 2015р.
Відповідно до ч. 1 ст. 50-1Закону України «Про прокуратуру» (в редакції чинній на час призначення пенсії позивачу) прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.
Законом України «Про заходи щодо законодавчого реформування пенсійної системи», який набрав чинності з 01 жовтня 2011 року, внесено зміни до ст. 50-1Закону України «Про прокуратуру», зокрема, змінено у відсотках розмір пенсії за вислугу років, яка призначається прокурорам і слідчим у разі реалізації ними такого права.
Так, за змістом ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» у редакції Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» прокурори і слідчі мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку за наявності на день звернення вислуги років. Пенсія призначається в розмірі 80 % від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії.
Таким чином, позивачу призначено пенсію за вислугою років у розмірі 90 % від суми місячного (чинного) заробітку.
Однак, з 1 жовтня 2011р. положення частини першої статті 50-1Закону України «Про прокуратуру» щодо призначення прокурорам і слідчим пенсії за вислугу років у розмірі не більше 90 % від суми середнього (чинного) заробітку втратили чинність у зв'язку з внесенням змін до редакції цієї статті Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».
Разом з тим, підстави та порядок перерахунку пенсії прокурорам регулюють ч.ч.13, 18 ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру», положення яких щодо перерахунку пенсії у зв'язку із прийняттям Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»не зазнали змін, змінилася лише нумерація частин цієї статті.
Так, згідно з ч.13 ст.50-1 Закону України "Про прокуратуру"обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.
Відповідно до ч.18 ст.50-1 Закону України "Про прокуратуру" призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, у якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.
Отже, при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма, що визначає розмір пенсії у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії, а тому внесені Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» зміни до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» щодо розміру пенсії у відсотках стосуються порядку призначення пенсії прокурорам і слідчим у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії. Процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом та механізмом їх проведення. Нормами, які визначають механізм проведення перерахунку пенсії за вислугу років прокурорам, є ч.13 та ч.18 ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин), які змін у зв'язку з прийняттям Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» не зазнали.
Така ж правова позиція викладена у постановах Верховного Суду України від 10 грудня 2013 року (справа № 21-348а13) та від 17 грудня 2013 року (справа № 21-445а13).
Конституційний Суд України неодноразово розглядав проблеми, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень і сформулював правову позицію, згідно якої Конституція України та закони України виокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами (в тому числі і Законом України "Про прокуратуру").
Крім того, відповідно до статей 22 та 64 Конституції України, право на пенсійне забезпечення відповідних категорій громадян, встановлене законами України (в тому числі і Законом України "Про прокуратуру") є таким, що не підлягає звуженню та обмеженню.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015р. № 213-VIII (пункт 5 Прикінцевих положень) визначено, що у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до окремих Законів України, у тому числі за Законом України «Про прокуратуру».
Позивачу пенсія була призначена у вересні 2014 р., тобто до набрання чинності вказаним законом.
Отже при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма, яка визначає розмір пенсії у відсотках без обмеження її граничного розміру, що діяла на момент призначення пенсії.
З огляду на вищевикладене, суд приходить до висновку, що відповідач повинен був перерахувати ОСОБА_1 пенсію, згідно довідки прокуратури Львівської області від 19.04.2016р. № 18/915 вих 16 про заробітну плату, відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру», в редакції чинній на час призначення пенсії позивачу, з розрахунку 90 % від суми місячного заробітку.
Відповідно до ч. 1ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихстаттею 72 цього Кодексу.
Відповідно до вимог ч.2ст.71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову, однак даний обов'язок відповідачем в даній справі не виконано.
З урахуванням наведеного, суд вважає, що дії відповідача щодо відмови у проведенні перерахунку пенсії позивачу є неправомірними, а позовні вимоги є обґрунтованими, доведеними та такими, що підлягають до задоволення.
Статтею 99 КАС України встановлено шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Статтею 100 КАС України передбачено, що адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку.
Судом встановлено, що про припинення виплати пенсії позивач дізнався у квітні 2016 р., коли звернувся до Кам`янка - Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області після звільнення з роботи з органів прокуратури, яке мало місце 31.03.2016.
За наведеного, суд приходить до висновку про необхідність поновлення позивачу пропущеного строку звернення до суду, оскільки такий ним пропущено з поважних причин.
Відповідно до вимог ст.94 КАС України, суд вважає за необхідне всі здійснені позивачем документально підтверджені судові витрати присудити йому з Державного бюджету України.
Керуючись ст.ст.7-14,71,87,94,158-163,167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Поновити ОСОБА_1 пропущений строк для звернення до суду за захистом порушених прав, свобод і інтересів.
Визнати неправомірними дії Кам»янка - Бузького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області щодо невиплати ОСОБА_1 пенсії у період з 01.06.2015 по 01.04.2016.
Зобовязати Кам»янка - Бузьке об'єднане управління Пенсійного Фонду України у Львівській області провести належні ОСОБА_1 пенсійні виплати у період з 01.06.2015 по 01.04.2016.
Визнати неправомірною відмову Кам»янка - Бузького об»єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області в перерахунку ОСОБА_1 розміру пенсії за вислугу років у зв'язку зі зміною оплати праці на підставі довідки прокуратури області від 19.04.2016 №18/915вих-16 про визначення суми для нарахування пенсії, довідки про заробіток з січня 2016 року по квітень 2016 року № 18/1154 та додаткового розрахунку суми для нарахування пенсії з розрахунку 90% від суми місячного заробітку.
Зобовязати Кам»янка - Бузьке об'єднане управління Пенсійного Фонду України у Львівській області провести перерахунок ОСОБА_1 пенсії за вислугу років у зв'язку зі зміною оплати праці на підставі довідки прокуратури області від 19.04.2016 №18/915вих-16 про визначення суми для нарахування пенсії, довідки про заробіток з січня 2016 року по квітень 2016 року № 18/1154 та додаткового розрахунку суми для нарахування пенсії з розрахунку 90% від середнього заробітку - 13774,70 грн. із 01.04.2016, без обмеження суми пенсійної виплати, а також виплатити різницю в пенсії за минулий час з 01.04.2016.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, проживаючого за адресою АДРЕСА_2 понесені ним судові витрати в сумі 551,20 грн.
Апеляційна скарга подається до апеляційного адміністративного суду Львівської області через Радехівський районний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання постанови.
ГоловуючийКрет А. І.