Ухвала суду № 61335341, 14.09.2016, Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу

Дата ухвалення
14.09.2016
Номер справи
210/4194/16-к
Номер документу
61335341
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОСОБА_1

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

іменем України

Справа № 210/4194/16-к

Провадження № 1-кс/210/1049/16

"14" вересня 2016 р.

Слідчий суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_2, розглянувши винесене в рамках кримінального провадження №12016040710002511 від 01 вересня 2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.172 ч.1 КК України, клопотання слідчого СВ Металургійного ВП Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3, погоджене прокурором Криворізької місцевої прокуратури №1 Дніпропетровської області юристом 3-го класу ОСОБА_4, про надання дозволу на проведення позапланової перевірки, -

В С Т А Н О В И В:

13 вересня 2016 року до Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області із вищевказаним клопотанням про надання дозволу на проведення позапланової перевірки, звернувся слідчий СВ Металургійного ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області старший лейтенант поліції ОСОБА_3

В обґрунтування клопотання слідчий вказував на ті обставини, що 01 вересня 2016 року до Металургійного ВП КВП ГУНП у Дніпропетровській області надійшли матеріали Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, відповідно до яких, в липні 2016 року проведено позапланову перевірку додержання вимог трудового законодавства в діях посадових осіб ПАТ «АреселорМіттал ОСОБА_1 Ріг». В ході перевірки виявлено грубе порушення вимог ст.119 КЗпП України, щодо безпідставного звільнення працівників вказаного підприємства гр. ОСОБА_5 та ОСОБА_6, які були призвані на строкову військову службу до Збройних сил України.

01 вересня 2016 року слідчим СВ Металургійного ВП старшим лейтенантом поліції ОСОБА_3, внесено відомості до ЄРДР за №12016040710002511, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.172 ч.1 КК України, та розпочато досудове розслідування.

В ході досудового розслідування було допитано в якості свідка головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області ОСОБА_7.

У своїх показаннях свідок ОСОБА_7 зазначила, що в липні 2016 року за дорученням Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області №918/4/4.3-ЗВ-16 від 21 червня 2016 року по розгляду звернень гр. ОСОБА_5 та гр. ОСОБА_6 щодо незбереження робочого місця, невиплати середнього заробітку у звязку з призовом на строкову військову службу в особливий період, проведено перевірку додержання вимог трудового законодавства в діях посадових осіб ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг», що розташоване за адресою: 50095, м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 1, код ЄДРПОУ:244329724.

Перевіркою встановлено, що вищевказані працівники були неправомірно звільненні з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» на підставі ст.36 п.3 КЗпП, а саме:

- 29 квітня 2015 року гр. ОСОБА_5, у звязку з призовом на строкову військову службу з 13 травня 2016 року (звільнений розпорядженням про припинення трудового договору №171/23 від 30 квітня 2015 року);

- 19 травня 2015 року гр. ОСОБА_6, у звязку з призовом на строкову військову службу з 25 травня 2015 року (звільнений розпорядженням про припинення трудового договору від 20 травня 2015 року №040/6).

На момент проведення вищевказаної перевірки в порушення вимог ст.119 КЗпП України, за гр. ОСОБА_6 та гр. ОСОБА_5 не зберігається на підприємстві робоче місце та середній заробіток.

В ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження з метою встановлення подібних порушень до територіальних військових комісаріатів міста ОСОБА_1 направлені запити про надання інформації щодо кількості осіб мобілізованих на строкову військову службу з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» протягом 2014-2016 років і які на сьогоднішній день звільненні із вказаного підприємства. Відповідно до наданої відповіді, в територіальних військових комісаріатах міста ОСОБА_1 обліковується понад 50 осіб вказаної категорії. Слід зауважити, що вказана кількість осіб не могла бути охоплена перевіркою, оскільки це не стосувалось завдань вищевказаної перевірки.

Так, встановлено, що протягом 2014-2016 років з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» на строкову військову службу було призвано наступних осіб:

1. ОСОБА_8;

2. ОСОБА_9;

3. ОСОБА_10;

4. ОСОБА_5;

5. ОСОБА_11;

6. ОСОБА_12;

7. ОСОБА_13;

8. ОСОБА_14;

9. ОСОБА_15;

10. ОСОБА_16;

11. ОСОБА_17;

12. ОСОБА_18;

13. ОСОБА_19;

14. ОСОБА_20;

15. ОСОБА_21;

16. ОСОБА_22;

17. ОСОБА_23;

18. ОСОБА_24;

19. ОСОБА_25;

20. ОСОБА_26;

21. ОСОБА_27;

22. ОСОБА_28;

23. ОСОБА_29;

24. ОСОБА_30;

25. ОСОБА_31

26. ОСОБА_32;

27. ОСОБА_6;

28. ОСОБА_33;

29. ОСОБА_34;

30. ОСОБА_35;

31. ОСОБА_36;

32. ОСОБА_37;

33. ОСОБА_38

34. ОСОБА_39;

35. ОСОБА_40;

36. ОСОБА_41;

37. ОСОБА_42;

38. ОСОБА_43;

39. ОСОБА_44;

40. ОСОБА_45;

41. ОСОБА_46;

42. ОСОБА_47;

43. ОСОБА_48;

44. ОСОБА_49;

45. ОСОБА_50;

46. ОСОБА_51;

47. ОСОБА_52;

48. ОСОБА_53;

49. ОСОБА_54;

50. ОСОБА_55;

51. ОСОБА_56;

52. ОСОБА_57;

53. ОСОБА_58.

Відповідно до ст.9 ч.2 КПК України, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобовязані всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження. Тому, у ході даного кримінального провадження вважаємо за необхідне провести таку слідчу дію, як позапланову перевірку ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг». Метою даної перевірки є виявлення доказів, що підтверджують або спростовують інформацію територіальних військових комісаріатів міста ОСОБА_1 щодо звільнення з підприємства працівників, які були призвані на строкову військову службу протягом 2014-2016 років. Також необхідно зясувати та зафіксувати наявність або відсутність порушень вимог трудового законодавства.

Дані, які будуть отримані в результаті проведення перевірки мають істотне значення для досудового розслідування, оскільки несуть в собі відомості щодо наявності або відсутності порушень вимог трудового законодавства.

Питання призначення позапланових заходів державного нагляду (контролю) самим Кримінальним процесуальним кодексом України не врегульовано, а врегульовано іншими нормативно-правовими актами, які складають кримінальне процесуальне законодавство, відповідно до ст.1 ч.2 КПК України.

Відповідно до чинного законодавства, територіальним органом, що здійснює нагляд (контроль) додержання вимог трудового законодавства, у даному випадку є Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області, що розташоване за адресою: 49050, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Козакова, буд.№3.

Згідно положень чинного законодавства України слідчий або прокурор у кримінальному провадженні, не можуть самостійно ініціювати питання про призначення відповідної перевірки.

Матеріали перевірки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області, у сукупності з іншими матеріалами кримінального провадження, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а саме: за допомогою цих матеріалів можливо встановити факт допущених порушень трудового законодавства, особою, яка зобовязана їх дотримувати та вони обовязково будуть використані у даному кримінальному провадженні для проведення повного, обєктивного та всебічного розслідування всіх обставин.

Враховуючи викладене, зазначені матеріали перевірки, неможливо отримати іншим способом, як отримання дозволу слідчого судді Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про проведення перевірки дотримання вимог трудового законодавства, особою, яка зобовязана їх дотримувати Головним управління Держпраці в Дніпропетровській області, що розташоване за адресою: 49050, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Козакова, буд.№3.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження, з метою встановлення факту порушення вимог трудового законодавства, особою, яка зобовязана їх дотримуватись, необхідно перевірити стан дотримання посадовими особами ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг», вимог трудового законодавства України.

Під час перевірки Головному управленню Держпраці в Дніпропетровській області необхідно встановити факти та перевірити в ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» наступні питання:

- Чи були звільненні з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» протягом 2014-2016 років на підставі ст.119 ч.3 КЗпП України в звязку з призовом на строкову військову службу наступні працівники:

1. ОСОБА_8;

2. ОСОБА_9;

3. ОСОБА_10;

4. ОСОБА_5;

5. ОСОБА_11;

6. ОСОБА_12;

7. ОСОБА_13;

8. ОСОБА_14;

9. ОСОБА_15;

10. ОСОБА_16;

11. ОСОБА_17;

12. ОСОБА_18;

13. ОСОБА_19;

14. ОСОБА_20;

15. ОСОБА_21;

16. ОСОБА_22;

17. ОСОБА_23;

18. ОСОБА_24;

19. ОСОБА_25;

20. ОСОБА_26;

21. ОСОБА_27;

22. ОСОБА_28;

23. ОСОБА_29;

24. ОСОБА_30;

25. ОСОБА_31;

26. ОСОБА_32;

27. ОСОБА_6;

28. ОСОБА_33;

29. ОСОБА_34;

30. ОСОБА_35;

31. ОСОБА_36;

32. ОСОБА_37;

33. ОСОБА_38

34. ОСОБА_39;

35. ОСОБА_40;

36. ОСОБА_41;

37. ОСОБА_42;

38. ОСОБА_43;

39. ОСОБА_44;

40. ОСОБА_45;

41. ОСОБА_46;

42. ОСОБА_47;

43. ОСОБА_48;

44. ОСОБА_49;

45. ОСОБА_50;

46. ОСОБА_51;

47. ОСОБА_52;

48. ОСОБА_53;

49. ОСОБА_54;

50. ОСОБА_55;

51. ОСОБА_56;

52. ОСОБА_57;

53. ОСОБА_58.

- Встановити інших можливих осіб, які були звільненні з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» протягом 2014-2016 років на підставі ст.119 ч.3 КЗпП України в звязку з призовом на строкову військову службу.

- Чи наявні на ПАТ «АрселорМіттл ОСОБА_1 Ріг» накази про звільнення осіб вказаної категорії?

- Чи наявні на ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» особисті картки працівників вказаної категорії за формою №П-2 затвердженою наказом Держкомстату України від 05 грудня 2008 року?

- Чи проведений фактично остаточний розрахунок із звільненими працівниками вказаної категорії на ПАТ «АрселорМіттл ОСОБА_1 Ріг»? Якщо так, то коли саме і якими фінансово-бухгалтерськими документами це підтверджується?

На підставі викладеного слідчий просив клопотання задовольнити.

Вивчивши матеріали клопотання, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню виходячи із наступного.

Так, відповідно до положень ст.84 КПК України, доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Процесуальними джерелами доказів є документи.

Згідно ст.85 КПК України, належними є докази, які прямо чи непрямо підтверджують існування чи відсутність обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, та інших обставин, які мають значення для кримінального провадження, а також достовірність чи недостовірність, можливість чи неможливість використання інших доказів.

Відповідно до ст.99 ч.2 п.4 КПК України, до документів як доказів у кримінальному провадженні, за умови наявності в них відомостей, передбачених частиною першою цієї статті, можуть належати висновки ревізій та акти перевірок.

Статтею 93 частиною 2 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

Питання призначення позапланових заходів державного нагляду (контролю) самим Кримінальним процесуальним кодексом України не врегульовано, а врегульовано іншими нормативно-правовими актами, які складають кримінальне процесуальне законодавство, відповідно до ст.1 ч.2 КПК України.

Так, ст.1 ч.2 КПК України передбачено, що кримінальне процесуальне законодавство України складається з відповідних положень Конституції України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, цього Кодексу та інших законів України.

Разом з цим, відповідно до ст.9 ч.6 КПК України у випадках коли положення КПК України не регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження.

Відповідно до ст.259 Кодексу законів про працю України, державний нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами незалежно від форми власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами - підприємцями, які використовують найману працю, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 року №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» утворено Державну службу України з питань праці шляхом злиття Державної інспекції з питань праці Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки.

Кабінет Міністрів України 11 лютого 2015 року постановою

№ 96 затвердив Положення про Державну службу України з питань праці, яким визначив основні завдання, повноваження та права нового центрального органу виконавчої влади, що контролюватиме дотримання законодавства про працю.

Також постановою КМУ від 11 лютого 2015 року №100 утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань праці шляхом реорганізації (злиття) територіальних органів Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки і Державної інспекції з питань праці. Установлено, що територіальні органи, які утворюються згідно з пунктом 1 цієї постанови, є правонаступниками територіальних органів Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки і Державної інспекції з питань праці, що реорганізуються.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року

№96 затверджено Положення Про Державну службу України з питань праці, згідно якої Державна служба України з питань праці (Держпраці) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики, і який реалізує державну політику у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, на випадок безробіття (далі - загальнообов'язкове державне соціальне страхування) в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Пунктом 7 Положення передбачено, що Управління Держпраці, здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Наказом Міністерства соціальної політики України №340 від 27 березня 2015 року затверджено Положення про Головне управління (Управління) Державної служби України з питань праці в області п.3, відповідно до якого зазначено, що, основними завданнями Управління Держпраці, серед іншого, є реалізація державної політики з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов'язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Відповідно до а.5 п.4 Положення про Головне управління (Управління) Державної служби України з питань праці в області Управління Держпраці відповідно до покладених на неї завдань здійснює державний нагляд (контроль) за дотриманням законодавства про працю юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.

Згідно Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» державний нагляд (контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.

Відповідно до вищенаведеного таким територіальним органом, що здійснює нагляд (контроль) додержання вимог трудового законодавства, у нашому випадку є Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області, що розташоване за адресою: 49050, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Козакова, буд.№3.

Згідно положень чинного законодавства України слідчий або прокурор у кримінальному провадженні, не можуть самостійно ініціювати питання про призначення відповідної перевірки.

Так, відповідно до п.п.«б» п.12 Прикінцевих положень Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року за №1697-VII у Кримінально процесуальному кодексі України, виключено положення п.6 ч.2 ст. 36 КПК України, відповідно до якого прокурор був уповноваженим призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.

Відповідно до пп.«в» п.12 Прикінцевих положень Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-VII у Кримінальному процесуальному кодексі України, виключено пункт 4 частини другої статті 40, відповідно до якого слідчий уповноважений призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.

Відповідно до ч.3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» за №71-VІІІ від 28 грудня 2014 року, перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами протягом 2015-2016 років здійснюються виключно з дозволу КМУ, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Крім того, Кабінетом Міністрів України затверджено Постанову «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13 серпня 2014 року №408, відповідно до п.2 якої надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.

Відповідно до додатку до Постанови «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13 серпня 2014 року №408, однієї із держаних інспекцій, якій надається дозвіл Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб підприємців є Головне управління Держпраці в Дніпропетровській області.

Судом встановлено, що матеріали перевірки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області, у сукупності з іншими матеріалами кримінального провадження, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а саме: за допомогою цих матеріалів можливо встановити факт допущених порушень трудового законодавства, особою, яка зобовязана їх дотримувати та вони обовязково будуть використані у даному кримінальному провадженні для проведення повного, обєктивного та всебічного розслідування всіх обставин.

Враховуючи викладене, судом встановлено, що зазначені матеріали перевірки, неможливо отримати іншим способом, як отримання дозволу слідчого судді Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про проведення перевірки дотримання вимог трудового законодавства, особою, яка зобовязана їх дотримувати Головним управління Держпраці в Дніпропетровській області, що розташоване за адресою: 49050, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Козакова, буд.№3.

Отже, для кримінального провадження першочергове значення має встановлення обставин додержання вимог законодавства в частині дотримання вимог трудового законодавства посадовими особами ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг», що є важливим доказом доведення чи спростування відомостей про порушення посадовими особами ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» вимог законодавства з питань праці. Вказані докази є можливим отримати та долучити до матеріалів кримінального провадження лише отримавши дозвіл на проведення перевірки відповідного субєкта господарювання.

Отже, в ході досудового розслідування виникла необхідність у проведенні перевірки додержання вимог законодавства в частині дотримання вимог трудового законодавства посадовими особами ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг».

На підставі викладеного, та керуючись ст.ст.40, 71, 93, 132 КПК України, ч.3 Прикінцевих положень Закону України №71-VІІІ від 28 грудня 2014 року, п.2 Постанови Кабінету Міністрів України «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13 серпня 2014 року № 408, слідчий суддя, -

П О С Т А Н О В И В:

Винесене в рамках кримінального провадження №12016040710002511 від 01 вересня 2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.172 ч.1 КК України, клопотання слідчого СВ Металургійного ВП Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3, погоджене прокурором Криворізької місцевої прокуратури №1 Дніпропетровської області юристом 3-го класу ОСОБА_4, про надання дозволу на проведення позапланової перевірки, - задовольнити.

Надати дозвіл Головному Управлінню Держпраці в Дніпропетровській області на проведення позапланової перевірки додержання вимог трудового законодавства України в діях посадових осіб ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг», що розташоване за адресою: 50095, м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 1, код ЄДРПОУ:244329724, за період з 2014 року по 2016 рік.

Зобовязати посадових осіб ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» код ЄДРПОУ:244329724, забезпечити допуск працівників Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області до перевірки та надати доступ до всіх документів, які необхідні для проведення перевірки.

Проведення перевірки протягом 15 діб в вересні-жовтні 2016 року доручити Головному управлінню Держпраці у Дніпропетровській області, що розташоване за адресою: 49050, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Козакова, буд.№3.

Зобовязати посадових осіб Головного управлення Держпраці в Дніпропетровській області встановити факти та перевірити в ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» наступні питання:

- Чи були звільненні з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» протягом 2014-2016 років на підставі ст.119 ч.3 КЗпП України в звязку з призовом на строкову військову службу наступні працівники:

1. ОСОБА_8;

2. ОСОБА_9;

3. ОСОБА_10;

4. ОСОБА_5;

5. ОСОБА_11;

6. ОСОБА_12;

7. ОСОБА_13;

8. ОСОБА_14;

9. ОСОБА_15;

10. ОСОБА_16;

11. ОСОБА_17;

12. ОСОБА_18;

13. ОСОБА_19;

14. ОСОБА_20;

15. ОСОБА_21;

16. ОСОБА_22;

17. ОСОБА_23;

18. ОСОБА_24;

19. ОСОБА_25;

20. ОСОБА_26;

21. ОСОБА_27;

22. ОСОБА_28;

23. ОСОБА_29;

24. ОСОБА_30;

25. ОСОБА_31;

26. ОСОБА_32;

27. ОСОБА_6;

28. ОСОБА_33;

29. ОСОБА_34;

30. ОСОБА_35;

31. ОСОБА_36;

32. ОСОБА_37;

33. ОСОБА_38

34. ОСОБА_39;

35. ОСОБА_40;

36. ОСОБА_41;

37. ОСОБА_42;

38. ОСОБА_43;

39. ОСОБА_44;

40. ОСОБА_45;

41. ОСОБА_46;

42. ОСОБА_47;

43. ОСОБА_48;

44. ОСОБА_49;

45. ОСОБА_50;

46. ОСОБА_51;

47. ОСОБА_52;

48. ОСОБА_53;

49. ОСОБА_54;

50. ОСОБА_55;

51. ОСОБА_56;

52. ОСОБА_57;

53. ОСОБА_58.

- Встановити інших можливих осіб, які були звільненні з ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» протягом 2014-2016 років на підставі ст.119 ч.3 КЗпП України в звязку з призовом на строкову військову службу.

- Чи наявні на ПАТ «АрселорМіттл ОСОБА_1 Ріг» накази про звільнення осіб вказаної категорії?

- Чи наявні на ПАТ «АрселорМіттал ОСОБА_1 Ріг» особисті картки працівників вказаної категорії за формою №П-2 затвердженою наказом Держкомстату України від 05 грудня 2008 року?

- Чи проведений фактично остаточний розрахунок із звільненими працівниками вказаної категорії на ПАТ «АрселорМіттл ОСОБА_1 Ріг»? Якщо так, то коли саме і якими фінансово-бухгалтерськими документами це підтверджується?

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: Н. Ю. Вікторович