Постанова № 61313966, 08.09.2016, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.09.2016
Номер справи
813/51/16
Номер документу
61313966
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08 вересня 2016 року № 813/51/16

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кедик М.В.

за участю секретаря судового засідання Харіва М.Ю.,

представників позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2,

представника відповідача-1 ОСОБА_3,

відповідач -2 не прибула

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГО ПРАЙМ" до ОСОБА_4 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області, державного реєстратора Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_5 про визнання протиправними та скасування запису та рішення, -

встановив:

товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГО ПРАЙМ" (далі позивач, ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ") звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із позовом до ОСОБА_4 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області, державного реєстратора Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_5, у якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис від 07.12.2015 № 14151430003035689 про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням: 79035, Львівська область, м. Львів, Личаківський район, вул. Зелена, буд. 115-ж, кв. (офіс) 42;

- визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області № 1044 про анулювання реєстрації платника ПДВ від 09.12.2015 за вих. номером 16099/13-06/11.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 09.12.2015 Державною податковою інспекцією у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області винесено рішення № 1044 за вих. номером 16099/13-06/11 щодо анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ». У вказаному рішенні зазначено, що посадовими особами ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова було встановлено, що згідно відомостей з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців від 08.12.2015 № 27263016, державним реєстратором було внесено запис № 14151430003035689 від 07.12.2015 про відсутність юридичної особи ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ» за вказаною адресою: 79035, Львівська область, м. Львів, Личаківський район, вул. Зелена, буд. 115-ж, кв. (офіс) 42. Звертає увагу, що, згідно цього ж рішення, факт відсутності чи неможливості установити місцезнаходження начебто підтверджено повідомленням від 22.10.2015№ 825/07-04, з яким товариство не ознайомлене. На підставі наведеного, комісія ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова зробила висновок, що перелічені документи є підставою для анулювання реєстрації платника ПДВ під індивідуальним податковим номером 395089213067, у звязку з тим, що в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців наявний запис щодо відсутності юридичної особи за вказаною адресою,відповідно до пп. «ж» п. 184.1 ст. 184 Податкового кодексу України). ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ» не згідне з висновками викладеними у рішенні про анулювання реєстрації платника ПДВ, оскільки вважає, що перевірку було проведено за умов припущення, упередженості та необєктивності щодо ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ», а підстави прийняття такого рішення є необгрунтованими та не відповідають дійсності.

У судовому засіданні представники позивача позовні вимоги підтримали повністю, надали пояснення аналогічні викладеним у позовній заяві, подали додаткові докази в обґрунтування позовних вимог, просили позов задовольнити.

Представник відповідача, ОСОБА_4 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області проти позову заперечив з підстав викладених у запереченні. Зазначив, що відповідно відповідачем було здійснено виїзд за юридичною адресою позивача, про що складено акт обстеження юридичної адреси платника податків та встановлено відсутність позивача за місцемзнаходження. Після цього, відповідачем було направлено запит від 12.10.2015 № 13522/13-06-11 в ГОВ ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області щодо встановлення місцезнаходження позивача. Так, за результатами вжитих заходів на адресу відповідача 22.10.2015 №4157/07-03 надійшов лист від ГОВ ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області від 29.10.2015 № 825/07-04 та довідка про встановлення фактичного місцезнаходження платника податків, якою встановлено факт відсутності позивача за юридичною адресою. Таким чином, контролюючий орган вжив усіх передбачених законів заходів для встановлення місцезнаходження позивача. Крім того зазначає, що ТОВ ««ЕНЕРГО ПРАЙМ» 01.01.2016 перейшло на облік до ДПІ у Франківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області та зареєструвався платником ПДВ, а відтак відсутні підстави для скасування рішення про анулювання платника ПДВ, поновлення реєстрації платником ПДВ.

У судовому засіданні представник відповідача проти позову заперечив з мотивів, викладених у запереченні на адміністративний позов, та просив у задоволенні позову відмовити повністю.

Відповідач, державний реєстратор Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_5 в судове засідання не зявився, заперечень на позов не подав, хоча належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи.

Суд заслухавши пояснення представників сторін, з'ясувавши обставини, на які сторони покликаються, як на підставу своїх вимог та заперечень, дослідивши письмові докази, якими такі обґрунтовуються, встановив наступні фактичні обставини справи.

Судом встановлено, що ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" зареєстроване реєстраційною службою Львівського міського управління юстиції 24.11.2014 за юридичною адресою: 79026, м. Львів, вул. Ак.Сахарова, буд 82, кв, 82.

ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" зареєстровано платником податку на додану вартість 01.01.2015 ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області.

Посадовими особами ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області 09.10.2015 об 11:45 год проведено обстеження юридичної (фактичної) адреси ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" 79035, м. Львів, вул. Зелена, буд 115-Ж, кв (офіс) 42, про що складено акт обстеження юридичної адреси платника та встановлено відсутність позивача за зазначеною адресою.

Листом від 12.10.2015 № 13522/13-06-11 ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області направлено запити в ГОВ ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області щодо встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків.

На адресу відповідача 22.10.2015 № 4157/07-03 надійшов лист ГОВ ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області від 29.10.2015 № 825/07-04 та довідка про встановлення фактичного місцезнаходження платника податків, в якій зазначено, що проведеними заходами встановлено керівника ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" ОСОБА_6В, який зареєстрований і проживає за адресою ІНФОРМАЦІЯ_1, кв (офіс) 42.

29.10.2015 ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області до відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців надіслано повідомлення форми 18-ОПП від 27.10.2015 № 306 про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням.

07.12.2015 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців державним реєстратором Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_5 внесено запис № 14151430003035689 про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

08.12.2015 з Єдиного державного реєстру юридичних осіб надійшла відомість щодо відсутності юридичної особи за вказаною адресою.

09.12.2015 Державною податковою інспекцією у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області винесено рішення № 1044 за вих. номером 16099/13-06/11 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ», у звязку з тим, що у Єдиному державному реєстрі наявний запис внесення інформації щодо відсутності юридичної особи за вказаною адресою на підставі пп. «ж» п. 184.1 ст. 184 ПК України.

Вважаючи запис від 07.12.2015 № 14151430003035689 про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням та рішення ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області № 1044 про анулювання реєстрації платника ПДВ від 09.12.2015 за вих. номером 16099/13-06/11 протиправними, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Даючи оцінку спірним правовідносинам суд керувався наступним.

Відповідно до ст. 93 Цивільного кодексу України - місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

Згідно з п. 45.2. ст. 45 Податкового кодексу України - податковою адресою юридичної особи є місцезнаходження такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України.

Відповідно до ч. 11 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» - юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Згідно з абз. 2 ч. 12 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» у разі надходження державному реєстратору від органу доходів і зборів повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний надіслати поштовим відправленням протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки. У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу (ч. 14 зазначеної статті).

Відповідно до абз. 2 ч. 14 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа, державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Судом встановлено, що підставою для внесення державним реєстратором запису про відсутність ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" за адресою місцезнаходження було направлене органом ДПС на адресу реєстратора повідомлення форми 18-ОПП від 27.10.2015 № 306 про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням.

Процедура встановлення місцезнаходження (місця проживання) платників податків передбачена розділом ХІІ Порядку обліку платників і зборів, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 29.12.2011 за № 1562/20300), у редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин (далі Порядок № 1588).

Відповідно до п. 12.1 Порядку № 1588 з метою більш повного обліку платників податків юридичних осіб або фізичних осіб підприємців, унеможливлення отримання юридичними особами або фізичними особами підприємцями неконтрольованих доходів підрозділи контролюючих органів, до функцій яких належить ведення обліку платників податків, повинні забезпечувати систематичний контроль за повнотою та своєчасністю взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб підприємців контролюючими органами після здійснення їх державної реєстрації, реорганізації та внесення змін до Єдиного державного реєстру чи установчих документів.

Так, згідно з п.п. 12.2, 12.4, 12.5 Порядку № 1588 - підрозділами контролюючого органу при призначенні чи проведенні будь-якого виду перевірки платника податків чи при виконанні інших службових обов'язків працівниками контролюючих органів здійснюється або може здійснюватись перевірка місцезнаходження (місця проживання) платника податків. За наслідками перевірки складається акт перевірки місцезнаходження платника податків. Якщо встановлено відсутність платника податків за його місцезнаходженням (місцем проживання), то проводиться робота із з'ясування фактичного місця розташування (місцезнаходження, місця проживання) платника податків, відповідальних та пов'язаних осіб.

Щодо кожного платника податків, стосовно якого виявлена відсутність його за місцезнаходженням (місцем проживання) та нез'ясоване його фактичне місцезнаходження (місце проживання), підрозділ контролюючого органу, який з'ясував зазначений факт, готує та передає підрозділам податкової міліції запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків за встановленою формою.

Якщо за результатами заходів щодо встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи підрозділами податкової міліції буде підтверджено відсутність такої особи за місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню, керівник (заступник керівника) контролюючого органу протягом трьох робочих днів приймає рішення про надсилання до відповідного державного реєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за формою № 18-ОПП для вжиття заходів, передбачених ч. 12 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».

У свою чергу Положенням про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженим наказом ДПА України від 17.05.2010 № 336 (далі Положення № 336), зокрема підпунктами 3.1.1, 3.1.2 пункту 3.1 розділу ІІ, передбачено, що стосовно кожного платника податків, який відсутній за місцезнаходженням (місцем проживання) та місцезнаходження (місце проживання) якого не зясовано структурний підрозділ органу ДПС проводить такі заходи: шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням тощо) із платником податків з'ясовує його фактичне місцезнаходження (місце проживання); за допомогою Єдиного банку даних платників податків встановлює місце проживання засновників і керівників платника податків та отримує інформацію стосовно інших платників податків, де зазначені особи є засновниками чи керівниками.

Тобто, процедура встановлення місцезнаходження платника податків передбачає проведення певних заходів співробітниками органів ДФС за місцезнаходженням платника податків, його засновників та керівників.

І лише після здійснення передбачених Порядком № 1588 та Положенням № 336 заходів для встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи, контролюючий орган надсилає повідомлення державному реєстратору для вжиття заходів, передбачених абзацом 2 ч. 14 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».

Аналогічна правова позиція висловлена у постанові Верховного Суду України від 15.04.2014 № 21-4а14.

У ході судового розгляду встановлено, що працівниками ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9 09.10.2015 об 11:45 год проведено обстеження юридичної (фактичної) адреси ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" 79035, м. Львів, вул. Зелена, буд 115-Ж, кв (офіс) 42, про що складено акт обстеження юридичної адреси платника та встановлено відсутність позивача за зазначеною адресою (а.с. 140).

Разом з тим, у матеріалах особової справи платника податків ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" міститься аналогічний акт обстеження юридичної (фактичної) адреси платника ТОВ «Каравелла трейд», відповідно до якого тими ж працівниками ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9 09.10.2015 об 11:45 год проведено обстеження юридичної (фактичної) адреси ТОВ «Каравелла Трейд» 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 18, кв. (офіс) 825.

Із наведених документів слідує, що працівники ДПІ у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9 одночасно проводили обстеження двох юридичних особіб за різними юридичними адресами, що є фізично не можливим.

Зазначені обставини безумовно свідчать про формальний та поверхневий підхід працівників контролюючого органу до проведення процедури встановлення місцезнаходження платника податків ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ".

Крім того, як видно із довідки про встановлення фактичного місцезнаходження платника податків, складеної ГОВ ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області єдиним заходом проведеним працівниками податкової міліції було встановлення керівника ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" ОСОБА_6В, який зареєстрований і проживає за адресою ІНФОРМАЦІЯ_1, кв (офіс) 42.

Жодних інших доказів щодо вжиття відповідачем-1 всіх передбачених Положенням № 1588 та Порядком № 336 заходів для встановлення місцезнаходження позивача ОСОБА_4 обєднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області не надано.

З огляду на викладене, суд вважає, що документи стосовно відсутності ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" за місцезнаходженням були складені відповідачем формально, без вжиття всіх необхідних заходів, передбачених чинним законодавством України, що призвело до передчасного та безпідставного направлення державному реєстратору повідомлення про відсутність позивача за місцезнаходженням.

За таких обставин, внаслідок передчасного та безпідставного направлення державному реєстратору повідомлення про відсутність позивача за місцезнаходженням запис державного реєстратора Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_5 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис від 07.12.2015 № 14151430003035689 про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням: 79035, Львівська область, м. Львів, Личаківський район, вул. Зелена, буд. 115-ж, кв. (офіс) 42 з метою повного захисту порушених прав позивача у сфері публічно - правових відносин підлягає скасуванню.

Як вже встановлено судом, анулювання реєстрації платника податків на додану вартість на пп. "ж" п. 184.1 ст. 184 Податкового кодексу України було обумовлено наявністю відповідного запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до пп. «ж» п. 184.1 ст. 184 ПК України - реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі, якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наявний запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Оскільки запис державного реєстратора в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців від 07.12.2015 № 14151430003035689 про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням: 79035, Львівська область, м. Львів, Личаківський район, вул. Зелена, буд. 115-ж, кв. (офіс) 42, підлягає скасуванню, тому відсутні правові підстави для застосування положень підпункту "ж" пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України.

Враховуючи викладене, рішення Державної податкової інспекції у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області № 1044 про анулювання реєстрації платника ПДВ від 09.12.2015 за вих. номером 16099/13-06/11, обумовлене наявністю запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, підлягає скасуванню, а права ТОВ "ЕНЕРГО ПРАЙМ" як платника податку на додану вартість з метою повного захисту прав підприємства позивача підлягають відновленню саме з моменту винесення оспорюваного рішення.

Закріплений у ч. 1 ст.11 КАС України принцип змагальності сторін передбачає, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до ч. 1 ст. 138 Кодексу адміністративного судочинства України предметом доказування є обставини, якими обґрунтовуються позовні вимоги чи заперечення або які мають інше значення для вирішення справи (причини пропущення строку для звернення до суду тощо) та які належить встановити при ухваленні судового рішення у справі.

За правилами, встановленими ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Згідно з ч. 1 ст. 69 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

З огляду на викладене, суд вважає, що позовні вимоги є підставними та обґрунтованими, а тому адміністративний позов підлягає задоволенню.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є субєктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань субєкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст. ст. 7-14, 50, 71, 86, 143, 158, 160-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

п о с т а н о в и в :

1. Адміністративний позов задовольнити повністю.

2. Визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у ОСОБА_4 районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області № 1044 про анулювання реєстрації платника ПДВ від 09.12.2015 за вих. номером 16099/13-06/11.

3. Визнати протиправним та скасувати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис від 07.12.2015 № 14151430003035689 про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням: 79035, Львівська область, м. Львів, Личаківський район, вул. Зелена, буд. 115-ж, кв. (офіс) 42.

4. Судовий збір в розмірі 1218 (одна тисяча двісті вісімнадцять) грн присудити на користь товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГО ПРАЙМ" (79035, АДРЕСА_1, ЄДРПОУ 39508928) за рахунок бюджетних асигнувань ОСОБА_4 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

5. Судовий збір в розмірі 1218 (одна тисяча двісті вісімнадцять) грн присудити на користь товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГО ПРАЙМ" (79035, АДРЕСА_1, ЄДРПОУ 39508928) за рахунок бюджетних асигнувань Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції.

Постанова суду першої інстанції може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Згідно ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього ж Кодексу апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова суду першої інстанції, набирає законної сили у порядку та строки згідно ст. 254 КАС України.

Суддя Кедик М.В.