ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 вересня 2016 року м.Житомир справа №806/1394/16
категорія 8.3.4
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Попової О. Г.,
секретар судового засідання Бойко Т.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Малого приватного підприємства "АТЛАНТ-БУДСЕРВІС" до Коростенської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №0006101200 від 18.07.2016 року, №0006361200 від 20.07.2016 року, стягнення суми бюджетного відшкодування , -
встановив:
Мале приватне підприємство "АТЛАНТ-БУДСЕРВІС" звернулось до суду з позовом в якому просить визнання протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Коростенської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області №0006101200 від 18.07.2016 року, №0006361200 від 20.07.2016 року, стягнути з Державного бюджету України суму бюджетного відшкодування ПДВ по декларації з ПДВ за квітень 2016 року в розмірі 15389 грн., за травень 2016 року в сумі 18497 грн. та стягнути з Державного бюджету України пеню за періоди з 01.12.2015 року по 21.12.2015 року за прострочення сплати бюджетної заборгованості за вересень 2015 року в сумі 1243,08 грн., з 25.06.2016 року по 26.07.2016 року за прострочення сплати бюджетної заборгованості за квітень 2016 року в сумі 577,93 грн.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що ним податкові декларації за квітень, травень 2016 року складені відповідно до "Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість" норм чинного законодавства. В актах камеральних перевірок за вказаний період податковим органом підтверджено правильність нарахування податкового зобов'язання, податкового кредиту та розмір від'ємної різниці між цими показниками без будь-яких зауважень, а отже, на думку позивача, винесені відповідачем податкові повідомлення-рішення неправомірно та підлягають скасуванню. Крім того, зазначає, що відповідачем порушено терміни відшкодування ПДВ за вересень 2015 року на 21 день (сума пені за період з 01.12.2015 року по 21.12.2015 року складає 1243,08 грн.) та за квітень 2016 року (сума пені за період з 25.06.2016 року по 26.07.2016 року складає 577,93 грн.).
Представник позивача в судовому засіданні просила задовольнити позовні вимоги в повному обсязі з підстав викладених у позовній заяві.
Представники відповідача просили відмовити в задоволенні позовних вимог з підстав викладених в письмових запереченнях щодо позову.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що 11.05.2016 року МПП «Атлант-Будсервіс» подано до Коростенської ОДПІ Житомирської області декларацію з ПДВ за квітень 2016 року.
В декларації задекларовано від’ємне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду (ряд. 19) - 201 965 грн., 15389 грн. податкових зобов"язань (рядок 9) та зазначено в рядку 20.2.1 що сума, яка підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку - це 44189 грн. (а.с. 23-24).
Разом з декларацією подано довідку про суму від"ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (а.с. 27), згідно якої сума, що підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку складається з періодів : за серпень 2014 року - 15389 грн. та 28800 грн. за квітень 2016 року як різниця між податковим кредитом і податковим зобов"язанням квітня 2016 року.
Коростенською ОДПІ проведена камеральна перевірка даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість МПП «Атлант-Будсервіс» за квітень 2016 р., за результатами якої складений акт перевірки від 09.06.2016 №801/12-01/32510918 (а.с.13-15).
Перевіркою встановлено, що МПП «Атлант-Будсервіс» при заповненні податкової декларації з податку на додану вартість за квітень 2016 року порушено вимоги п.200.1, п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України, розділу III Наказу Міністерства фінансів України №21 від 28.01.2016 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.01.2016 року за №159/28289, Закону України від 28.12.2014 року№71-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», пункт 33 підрозділу 2 розділу XX ПК України та недотримані вимоги листа ДФС України №7796/7/99-99-19-03-02-17 від 06.03.2015 року, що призвело до завищення суми від’ємного значення, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п.200/1.3 ст.200/1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації, яка підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку, рядок 20.2 та рядок 20.2.1 за квітень на суму 15389,00 грн.
На підставі вказаного акту податковим органом прийнято податкове повідомлення-рішення №0006101200 від 18.07.2016 року про зменшення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на 15389,00 грн. та застосування 3847,25 грн. штрафних санкцій (а.с.11).
Встановлено, що 13.06.2016 року МПП «Атлант-Будсервіс» подано до Коростенської ОДПІ Житомирської області декларацію з ПДВ за травень 2016 року.
В декларації задекларовано від’ємне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду (ряд. 19) - 178321 грн., 18497 грн. податкових зобов"язань (рядок 9) та зазначено в рядку 20.2.1 що сума, яка підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку - це 39042 грн. (а.с. 69-70).
Разом з декларацією подано довідку про суму від"ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (а.с. 27), згідно якої сума, що підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку складається з періодів : за серпень 2014 року - 18497 грн. та 20545 грн. за травень 2016 року як різниця між податковим кредитом і податковим зобов"язанням травня 2016 року.
Коростенською ОДПІ проведена камеральна перевірка даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість МПП «Атлант-Будсервіс» за травень 2016 року, за результатами якої складений акт перевірки від 05.07.2016 року №889/12-01/32510918 відповідно (а.с.18-20).
Перевіркою встановлено, що МПП «Атлант-Будсервіс» при заповненні податкової декларації з податку на додану вартість за травень місяць 2016 року порушено вимоги п.200.1, п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України, розділу III Наказу Міністерства фінансів України №21 від 28.01.2016 року «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.01.2016 року за №159/28289, Закону України від 28.12.2014 року №71-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», пункт 33 підрозділу 2 розділу XX ПК України та недотримані вимоги листа ДФС України №7796/7/99-99-19-03-02-17 від 06.03.2015 року, що призвело до завищення суми від’ємного значення, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п.200/1.3 ст.200/1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації, яка підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку, рядок 20.2 та рядок 20.2.1 за травень 2016 року на суму 18497,00 грн.
На підставі вказаного акту податковим органом прийнято податкове повідомлення-рішення №0006361200 від 20.07.2016 року про зменшення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на 18497,00 грн. та застосування 9248,50грн. штрафних санкцій (а.с.16).
Суд погоджується з висновками податкового органу з огляду на наступне.
Відповідно до пп.14.1.18 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України бюджетне відшкодування-відшкодування від'ємного значення податку на додану вартість на підставі підтвердження правомірності сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість за результатами перевірки платника, у тому числі автоматичне бюджетне відшкодування у порядку за критеріями, визначеними у розділі V цього Кодексу.
Відповідно до пункту 200.1 статті 200 Податкового кодексу України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
Згідно з пунктом 200.3 статті 200 Податкового кодексу України при від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу), а в разі відсутності податкового боргу - зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Пунктом 200.4 статті 200 Податкового кодексу України встановлено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума: а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу; б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Відповідно до пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.
Законом України від 28.12.2014 року №71-УШ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» та у відповідності до листа ДФС України №7796/7/99-99-19-03-02-17 від 06.03.2015 року визначено, що залишки непогашених сум податку на додану вартість, що були заявлені за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів або на рахунок платника у банку, переносяться до графи 4 (залишки непогашених сум податку на додану вартість, що були заявлені за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів) та графи 5 (залишки непогашених сум податку на додану вартість, що були заявлені на рахунок платника у банку) таблиці 1 додатку 2 до декларації з ПДВ за лютий 2015 року повністю або частково за бажанням платника. Таке рішення платних податку повинен прийняти одноразово та відобразити в графі 4 або 5 таблиці 1 додатку 2 до декларації за лютий 2015 року.
Судом встановлено, що МПП «Атлант-Будсервіс» при поданні декларації з ПДВ за лютий 2015 року від 17.03.2015 року за вх.№9040955509 додаток №2 не подано та не задекларовано залишки непогашених сум податку на додану вартість, що були заявлені за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів. Але, в 20.05.2015 року позивачем подано уточнюючий розрахунок до декларації з ПДВ за лютий 2015 року, в якому в додатку 2 до декларації в графі 4 (залишки непогашених сум податку на додану вартість, що були заявлені за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів) задекларовано суму 168932,00 грн. (а.с.128-130).
На виконання вимог розділу VI Наказу Міністерства фінансів України №966 від 23.09.2014 року «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14.10.2014 року за №1267/26044, МПП «Атлант-Будсервіс» при поданні декларації з ПДВ за квітень 2015 року залишки непогашених сум податку на додану вартість, що були заявлені за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів в сумі 168932,00 грн. перенесено до графи 11 (збільшено/зменшено залишок від’ємного значення на підставі уточнюючого розрахунку) та графи 14 (сума залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів станом на кінець поточного звітного (податкового) періоду таблиці 1 дод.2 декларації з ПДВ за квітень 2015 р. та відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу XX ПКУ, згідно з п.п. «а» суму залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів 168932,00 гри. задекларовано у збільшення розміру суми податку на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в ЄРПН, визначену з п.200/1.3 ст.200/1 розділу V Кодексу.
До декларації з ПДВ за травень 2015 року від 24.06.2015 року вх.№9131914435 подано уточнюючий розрахунок в якому відкориговано значення рядка 20.2 на «-50» грн. та задекларовано в сумі 168932,00 грн.
Отже, враховуючи вимоги Закону України від 28.12.201 року №71-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», декларації позивача, який самостійно визначив, що непогашені суми податку на додану вартість, що були заявлені за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року віднесені до бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів, то залишок від’ємного значення за серпень 2014 року в сумі 18497 грн. і 15389 грн. не може приймати участі у розрахунку суми бюджетного відшкодування за квітень-травень 2016 року, оскільки дані суми при поданні декларації з ПДВ за квітень 2015 року були задекларовані у збільшення реєстраційної суми.
Тому, вимоги про скасування спірних податкових повідомлень-рішень не підлягає до задоволення.
Щодо вимоги про стягнення пені за прострочення сплати бюджетної заборгованості за вересень 2015 року в сумі 1243, 08 грн. то суд зазначає наступне.
Відповідно до пп.14.1.18 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України бюджетне відшкодування-відшкодування від'ємного значення податку на додану вартість на підставі підтвердження правомірності сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість за результатами перевірки платника, у тому числі автоматичне бюджетне відшкодування у порядку за критеріями, визначеними у розділі V цього Кодексу.
Відповідно до пункту 200.1 статті 200 Податкового кодексу України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
Згідно з пунктом 200.3 статті 200 Податкового кодексу України при від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу), а в разі відсутності податкового боргу - зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Пунктом 200.4 статті 200 Податкового кодексу України встановлено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума: а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу; б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Відповідно до пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.
Пунктом 200.12 статті 200 Податкового кодексу України закріплено, що контролюючий орган зобов'язаний у п'ятиденний строк після закінчення перевірки подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів висновок із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету.
Згідно з пунктом 200.13 статті 200 Податкового кодексу України на підставі отриманого висновку відповідного контролюючого органу орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, видає платнику податку зазначену в ньому суму бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку протягом п’яти операційних днів після отримання висновку контролюючого органу.
Враховуючи обставини справи та вказані норми Податкового кодексу України, Коростенська ОДПІ Житомирської області повинна була подати органу Державної казначейської служби України висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню з бюджету за вересень 2015 року, а останнє перерахувати МПП "Атлант-Будсервіс" суму автоматичного бюджетного відшкодування не пізніше 30.11.2015 року.
Однак, під час розгляду справи встановлено та представником відповідача в судовому засіданні не спростовано, що всупереч зазначеній нормі права Коростенська ОДПІ Житомирській області не направила у визначені законом строки органу казначейської служби висновки про бюджетне відшкодування.
Пунктом 200.23 статті 200 Податкового кодексу України встановлено, що суми податку, не відшкодовані платникам протягом визначеного цією статтею строку, вважаються заборгованістю бюджету з відшкодування податку на додану вартість. На суму такої заборгованості нараховується пеня на рівні 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, встановленої на момент виникнення пені, протягом строку її дії, включаючи день погашення.
Отже, нормами Податкового кодексу України прямо закріплена відповідальність держави за несвоєчасне відшкодування податку на додану вартість. Зазначена норма є імперативною та не має будь яких виключень.
Тобто, у платника податку, який не отримує бюджетне відшкодування в порядку та строки визначені статтею 200 Податкового кодексу України, виникає право на нарахування пені на суму такої заборгованості на рівні 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, встановленої на момент виникнення пені, протягом строку її дії, включаючи день погашення.
Згідно витягу по особовому рахунку МПП "Атлант - Будсервіс" суми бюджетного відшкодування за вересень 2015 року були перераховані лише 22.12.2015 року, що не заперечується представником відповідача.
З огляду на те, що податковим органом не виконано обов'язку з відшкодування позивачу суми податку на додану вартість за вересень 2015 року у передбачений Податковим кодексом строк, у позивача виникло право на нарахування пені.
Розмір облікової ставки НБУ у 2015 році встановлений в таких розмірах: з 04.03.2015 року - 30% річних, з 28.08.2015 року - 27% річних, з 25.09.2015 року - 22% річних.
Враховуючи приписи п.200.23 ст.200 Податкового кодексу України, розмір облікової ставки НБУ, кількість днів неотримання позивачем бюджетного відшкодування станом на день отримання бюджетного відшкодування - 22.12.2015 року, розмір пені становить 1243,08грн.
Представник відповідача не спростовувала суму розрахованої пені.
Верховний Суд України в постанові від 03 червня 2014 року (№ 21-131а14) зазначив, що неподання органом державної податкової служби після закінчення перевірки до органу Державного казначейства України висновку із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету, та непогашення у зв'язку з цим заборгованості бюджету з ПДВ, не позбавляє платника податку права пред'явити вимоги про стягнення пені.
Правова позиція Верховного Суду України, висловлена у цій постанові, згідно зі приписами ст.244-2 КАС України, є обов’язковою для застосування до спірних правовідносин, що є предметом даного позову.
Отже, вимога про стягнення пені за прострочення сплати бюджетної заборгованості за вересень 2015 року в сумі 1243, 08 грн. є законною і підлягає задоволенню.
Щодо вимоги про стягнення сум бюджетного відшкодування ПДВ по деклараціях за квітень в розмірі 15389,00 грн. та за травень в розмірі 18497,00 грн., а також стягнення пені, суд зазначає наступне.
Згідно з підпунктом 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Пунктом 57.3 статті 57 Податкового кодексу України закріплено, що у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Крім того, із системного аналізу пункту 200.15 статті 200 Податкового кодексу України слідує, що у разі оскарження платником у судовому порядку результатів перевірки сум податку, заявлених до відшкодування, відшкодування цих сум податку можливе лише після закінчення такої процедури оскарження.
Таким чином, позовні вимоги у частині стягнення на користь товариства бюджетного відшкодування ПДВ та пені, заявлені до завершення узгодження нарахованих товариству грошових зобов'язань, оскільки податкові повідомлення-рішення, якими товариству зменшено суму бюджетного відшкодування з ПДВ оскаржується у судовому порядку, а відтак такі вимоги є такими, що заявлені передчасно, а тому підстави для задоволення позову у цій частині відсутні.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про часткове задоволення позовних вимог МПП "Атлант-будсервіс".
Керуючись статтями 158-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
постановив:
Позов задовольнити частково.
Стягнути з Державного бюджету України на користь малого приватного підприємства "Атлант-будсервіс" пеню за період з 01.12.2015 року по 21.12.2015 року за прострочення сплати бюджетної заборгованості за вересень 2015 року в сумі 1243 грн. 08 коп.
В решті позовних вимог відмовити.
Стягнути з малого приватного підприємства "Атлант-будсервіс" не сплачений судовий збір при подачі позовної заяви в сумі 2756,00 грн. на рахунок Житомирського окружного адміністративного суду №31213206784002 за такими реквізитами: отримувач коштів - УДКСУ у м. Житомирі, код отримувача - 38035726, банк отримувача - ГУДКСУ у Житомирській області, МФО - 811039, код класифікації доходів бюджету (код платежу) - 22030001, код ЄДРПОУ суду 34854954. Призначення платежу: судовий збір, за позовом ______ (назва позивача, код ЄДРПОУ), рахунок отримувача 31213206784002, код ЄДРПОУ 34854954, код класифікації доходів бюджету 22030001.
Постанова набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України, і може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції у порядку, визначеному статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя О.Г. Попова
Повний текст постанови виготовлено: 12 вересня 2016 р.