У Х В А Л А
про залишення апеляційної скарги без руху
Справа № 822/927/16
06 вересня 2016 року
м. Вінниця
Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Матохнюк Д.Б., перевіривши матеріали апеляційної скарги Хмельницького міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 09 серпня 2016 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Хмельницького міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, Управління Національної поліції ГУ НП в Хмельницькій області, третя особа на стороні позивача ОСОБА_4 про скасування наказу,
В С Т А Н О В И В :
відповідно до постанови Хмельницького окружного адміністративного суду від 09 серпня 2016 року позов задоволено.
Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач Хмельницький міський відділ Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області оскаржив його в апеляційному порядку.
Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що її не може бути прийнято до апеляційного провадження та вона підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам частини 6 статті 187 КАС України, а саме: до апеляційної скарги не додано документу про сплату судового збору у встановленому законом розмірі та порядку.
Правові засади справляння судового збору, платники, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначається положеннями Закону України "Про судовий збір".
Згідно ч.1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ч.2 ст.4 Закону України "Про судовий збір" за подання апеляційної скарги на рішення суду, розмір судового збору складає 110 відсотків ставки, що підлягає сплаті при подані позовної заяви.
За подання адміністративного позову майнового характеру, який подано фізичною особою або фізичною особою - підприємцем справляється судовий збір у розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 0,4 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 5 розмірів мінімальної заробітної плати. За подання адміністративного позову немайнового характеру, який подано фізичною особою, розмір ставки судового збору складає 0,4 розміру мінімальної заробітної плати.
Як встановлено з матеріалів справи, позивач звернувся до суду з даним позовом 18 травня 2016 року.
Згідно Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", мінімальна заробітна плата станом на 1 січня 2016 року визначена у розмірі 1378 грн.
У даній справі предметом спору є немайнова вимога про визнання незаконним та скасування наказу в частині накладення дисциплінарного стягнення.
Позивачем при поданні позову до суду першої інстанції сплачено судовий збір в сумі 551,20 грн. (1378 грн.*0,4)
Таким чином, розмір ставки судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 09 серпня 2016 року складає 606,32 грн. (551,20 грн. *110%).
Належними реквізитами для сплати судового збору за подання апеляційної скарги є:
ОДЕРЖУВАЧ: УДКСУ у м. Вінниці (м. Вінниця),
Код платежу 22030101
Код ЄДРПОУ: 38054707
Банк: ГУ ДКСУ у Вінницькій області
МФО: 802015
розрахунковий рахунок 31212206781002.
Згідно з частиною третьою статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Оскільки вказані судом обставини щодо невідповідності апеляційної скарги вимогам статті 187 КАС України створюють перешкоди для відкриття апеляційного провадження, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху з наданням особі, яка подала апеляційну скаргу, строку для усунення виявлених недоліків.
Керуючись ч. 1 ст. 108, ст. 187, ч. 3 ст. 189 КАС України,
У Х В А Л И В :
1. Апеляційну скаргу Хмельницького міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 09 серпня 2016 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Хмельницького міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області, Управління Національної поліції ГУ НП в Хмельницькій області, третя особа на стороні позивача ОСОБА_4 про скасування наказу залишити без руху.
2. Запропонувати особі, яка подала апеляційну скаргу, в строк до 27 вересня 2016 року виконати вимоги даної ухвали та усунути виявлені недоліки апеляційної скарги.
3. Роз`яснити особі, яка подала апеляційну скаргу, що в разі неусунення недоліків, зазначених в ухвалі про залишення апеляційної скарги без руху, апеляційна скарга буде повернута особі, яка подала апеляційну скаргу.
4. Копію даної ухвали надіслати на адресу особі, яка подала апеляційну скаргу, рекомендованим листом.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку відповідно до ст. 212 КАС України.
Суддя-доповідач Матохнюк Д.Б.