Постанова № 61117066, 26.08.2016, Баришівський районний суд Київської області

Дата ухвалення
26.08.2016
Номер справи
355/891/16-а
Номер документу
61117066
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 355/891/16-а

Провадження № 2-а/355/25/16

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 серпня 2016 року Баришівський районний суд Київської області в складі

головуючого судді Литвиненко О.Л.

секретаря Лунгул Т.А.

за участю представника позивача ОСОБА_1

за участю представника відповідача ОСОБА_2

розглянувши в відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в смт. Баришівка Київської області адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання протиправним рішення та зобовязання вчинити певні дії.

В С Т А Н О В И В :

Позивач ОСОБА_3 звернувся до суду з даним позовом, мотивуючи його тим, що він є ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС другої категорії. 02.03.2016 року ОСОБА_3 звернувся до УПФ у Баришівському районі із заявою про призначення пенсії як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 02.06.2016 року рішенням № 207 про результати розгляду заяви про призначення пенсії, відмовлено ОСОБА_3 в призначенні пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії, відповідно до п.1 ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», через відсутність первинних документів, які підтверджують участь в ліквідації аварії на ЧАЕС. Позивач вважає дане рішення незаконним, оскільки відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особам, які працювали або проживали на території радіоактивного забруднення, пенсії надаються із зменшенням пенсійного віку, встановленого для одержання державних пенсій, а саме: учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які працювали в зоні відчудження з моменту аварії до 1 липня 1986 року незалежно від кількості робочих днів, а з 1 липня 1986 року по 31 грудня 1986 року не менше 16 календарних днів із зменшенням віку на 10 років, передбаченого ст. 26 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування». ОСОБА_3 надавав відповідачу первинні документи, що підтверджують період перебування в зоні відчуження : довідки про період роботи в зоні, табелі обліку робочого часу за період роботи в зоні, подорожні листи для водіїв, копії відомостей на виплату заробітної плати. Позивач, перебуваючи на службі в лавах Радянської армії, 02.07.1986 року у відповідності до наказу № 22 з військової частини 56093, вибув із даної частини 10.11.1986 року у відповідності до наказу № 153 у військову частину 56093 в м. Баку. Військову частину було сформовано 07.06.1986 року для ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Весь особовий склад, призваний у військову частину 07288 в період з 07.06.1986 року по 25.12.1990 року приймав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і виконував різноманітні роботи в 30-кілометровій зоні. За таких обставин позивач вважає дії посадових осіб УПФУ в Баришівському районі по відмові в призначення пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії незаконними. В заявленому позові просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області № 207 від 02 червня 2016 року про відмову в призначенні ОСОБА_3 пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та зобовязати Баришівське обєднане управління Пенсійного фонду України Київської області призначити ОСОБА_3 пенсію за віком на пільгових умовах, а саме із зменшенням пенсійного віку на десять років, встановленого ч. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст. 26 Закону України «Про загальнообовязкове пенсійне страхування» з дня звернення на призначення пенсії за віком на пільгових умовах із зменшенням пенсійного віку з 02.03.2016 року.

Представник позивача ОСОБА_1 в судовому засіданні підтримала заявлений позов в повному обсязі та пояснив суду, що ОСОБА_3 є ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС другої категорії. Позивач звернувся до Управління Пенсійного фонду України у Баришівському районі Київської області із заявою про призначення пенсії як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вважає неправомірною відмову відповідача у призначенні пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», оскільки позивач, перебуваючи на службі в лавах Радянської армії, 02.07.1986 року у відповідності до наказу № 22 з військової частини 56093, вибув із даної частини 10.11.1986 року у відповідності до наказу № 153 у військову частину 56093 в м. Баку та був зайнятий на роботах по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Представник відповідача ОСОБА_2 в судовому засіданні заявлений позов не визнала та пояснила суду, що по заяві позивача ОСОБА_3 про призначення йому пільгової пенсії було відмовлено по причині відсутності первинних документів про участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та довідки за формою №122. Не оспорює те, що позивач приймав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, але відсутні необхідні первинні документи для призначення пільгової пенсії. На запит управління надано копії документів, згідно яких неможливо встановити період роботи , населений пункт чи обєкт, де ОСОБА_3 проводились роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вважає, що підстав для призначення позивачу пільгової пенсії немає. Вважає, що наявність посвідчення ліквідатора наслідків на Чорнобильській АЕС другої категорії не дає права позивачу на призначення пенсії на пільгових умовах, а саме із зменшенням пенсійного віку на десять років.

Заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлений позов обґрунтованим частково і таким, що підлягає до задоволення частково з наступних підстав.

Завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Згідно ч.2 ст.162 Кодексу у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову, зокрема, про визнання протиправним рішення суб'єкта владних повноважень і про скасування рішення, зобов'язання відповідача вчинити певні дії, іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_3 22.10.2001 року отримав посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ( категорія 2), що підтверджується посвідчення серії А№ 222096 учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ( категорія 2) від 05.01.2016 року. Вказане посвідчення у відповідності до «Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 3 від 30.04.2015 року було перереєстровано.

Позивач ОСОБА_3 з 28.10.1984 року по 20.11.1986 року служив в лавах радянської армії, що підтверджується трудовою книжкою ОСОБА_3, серії БТ-ІІ № 0212948 від 30.07.1984 року. Згідно довідки Московського районного військового комісаріату м. Києві № 4/135 від 15.07.1993 року ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, з 02.07.1986 року по 10.11.1986 року приймав участь в роботах по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Згідно ст. 26 Закону України « Про загальнообов»язкове пенсійне страхування» особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

02.03.2016 року позивач ОСОБА_3 звернувся до відповідача із заявою про призначення пенсії відповідно до ст. 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" із зменшенням пенсійного віку.

Рішенням №207 від 02.06.2016 року Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області відмовлено позивачу ОСОБА_3 у призначенні пенсії, посилаючись на відсутність первинних документів, які дають позивачу право на отримання пенсії із зменшенням пенсійного віку.

Вказане рішення №207 від 02.06.2016 року Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про відмову позивачу ОСОБА_3 у призначенні пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії суд вважає протиправним та незаконним, таким, що порушує права позивача, є незаконним і підлягає скасуванню з наступних підстав.

Статтею 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надаються із зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», зокрема, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали в зоні відчуження з моменту аварії до 1 липня 1986 року незалежно від кількості робочих днів, а з 1 липня 1986 року по 31 грудня 1986 року - не менш, ніж 5 календарних днів, передбачено зменшення віку на 10 років.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вважаються громадяни, які безпосередньо брали участь у будь-яких роботах, пов'язаних з усуненням самої аварії, її наслідків у зоні відчуження у 1986-1987 роках незалежно від кількості робочих днів, а у 1988-1990 роках - не менше 30 календарних днів, у тому числі проведенні евакуації людей і майна з цієї зони, а також тимчасово направлені або відряджені у зазначені строки для виконання робіт у зоні відчуження, включаючи військовослужбовців, працівники державних, громадських, інших підприємств, установ і організацій незалежно від їх відомчої підпорядкованості, а також ті, хто працював не менше 14 календарних днів у 1986 році на діючих пунктах санітарної обробки населення і дезактивації техніки або їх будівництві. Перелік цих пунктів визначається Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до положень ст. 65 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», документами, які підтверджують статус громадян та дають право користуватись пільгами, встановленими цим Законом, є посвідчення «учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС».

Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25 листопада 2005 року № 22-1 передбачено, що до заяви про призначення пенсії за віком додаються, зокрема, такі документи: посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та довідка про період (періоди) участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за формою, затвердженою постановою Державного Комітету СРСР по праці та соціальних питаннях від 09.03.88 №122, або довідка військової частини, в складі якої особа брала участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, або довідка архівної установи, або інші первинні документи, в яких зазначено період роботи, населений пункт чи об'єкт, де особою проводились роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; посвідчення потерпілого від Чорнобильської катастрофи та довідка про період (періоди) проживання (роботи) на цих територіях, видана органами місцевого самоврядування (при призначенні пенсії із застосуванням норм статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

Згідно довідки центрального архіву Міністерства оборони республіки Білорусь №12/3255 року в наказах командира військової частини 07288встановлено, що ОСОБА_3 прибув в частину 02.07.1986 року (наказ № 22) із в/ч 56093, вибув із частини 10.11.1986 року (наказ № 153) у в/ч 56093 м. Баку. В наказах командира військової частини 07288 за період з 03.07.1986 року по 28.07.1986 року значиться, що особовий склад в чисельному складі (прізвища не вказані) виконував роботи підготовці до заселення населених пунктів: Чернев, Кусачев, Ясменци, Михайлов, Ленінець, Вязок, ОСОБА_4, Ковалі, Новосілки, Івановка, Єзефов, Пикулиха, Смирнов, Красний Ріг, Руді, Бабич. В наказах командира військової частини 07288 за період з 29.07.1986 року по 03.08.1986 року зазначено, що особовий склад в чисельному складі (прізвища не вказані) виконував роботи по дезактивації населених пунктів : Бабич, Бабчин, Листвин, Пальиіра, Мархлевськ. В наказах командира військової частини 07288 за період з 04.08.1986 року по 01.09.1986 року не вказано, в яких населених пунктах особовий склад виконував роботи. В наказах командира військової частини 07288 за період з 02.09.1986 року по 14.09.1986 року зазначено, що особовий склад в чисельному складі (прізвища не вказані) виконував роботи по дезактивації населених пунктів : Руді, Рудаков, Стрелічев, ОСОБА_2 та по поливу дороги Брагін-Хойники. В наказах командира військової частини 07288 за період з 15.09.1986 року по 12.10.1986 року зазначено, що особовий склад в чисельному складі (прізвища не вказані) виконував роботи по дезактивації населених пунктів (назви населених пунктів не вказано). В наказах командира військової частини 07288 за період з 13.10.1986 року по 10.11.1986 року зазначено, що особовий склад РХР в чисельному складі (прізвища не вказані) проводив радіаційно-хімічну розвідку (назви населених пунктів не вказано). Військова частина 07288 сформована 07.06.1986 року для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відповідно до п. 7 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25 листопада 2005 р. № 22-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2005 р. за № 1566/11846 - до заяви про призначення пенсії за віком додаються документи, які засвідчують особливий статус особи, зокрема, посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та довідка про період (періоди) участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за формою, затвердженою постановою Державного Комітету СРСР по праці та соціальних питаннях від 09.03.88 №122, або довідка військової частини, в складі якої особа брала участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, або довідка архівної установи, або інші первинні документи, в яких зазначено період роботи, населений пункт чи об'єкт, де особою проводились роботи по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; посвідчення потерпілого від Чорнобильської катастрофи та довідка про період (періоди) проживання (роботи) на цих територіях, видана органами місцевого самоврядування (при призначенні пенсії із застосуванням норм статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

У разі неможливості подання довідки № 122 внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації, для визначення права на призначення пенсії надаються інші (первинні) документи, що підтверджують період роботи в зоні відчуження: первинні документи, що підтверджують періоди перебування в зоні відчуження: довідки про періоди роботи в зоні, табелі обліку робочого часу за період роботи в зоні, подорожні листи для водіїв, копії відомостей (особових рахунків) на виплату заробітної плати; особи, що були призвані на військові збори, можуть підтвердити виконання робіт в зоні довідками військових частин про виконання робіт в зоні, архівними документами Міністерства оборони.

Згідно зі ст.15 ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» довідки про період роботи по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС є лише підставою для визнання статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З огляду на вищезазначені норми Закону, єдиним документом, що підтверджує статус громадянина, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи, та надають право користування пільгами, встановленими Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», зокрема призначення пенсії зі зменшенням пенсійного віку, встановленого для одержання державних пенсій, є посвідчення «Учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» або «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи».

Суд не приймає доводи відповідача про відсутність підстав призначення ОСОБА_3 пільгової пенсії по причині неможливості встановити період роботи та населений пункт, оскільки відповідно до частини 3 ст.65 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» є документом, що підтверджує статус громадянина, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та надають право користування пільгами, встановленими цим законом.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_3 з 02.07.1986 року по 10.11.1986 року приймав участь в роботах по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС., є учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2-ї категорії, що доведено відповідним посвідченням, яке є безстроковим і діє на всій території України, тому має право на надання пенсії із зменшенням пенсійного віку на десять років.

З урахуванням викладеного суд вважає, що позивач ОСОБА_3 має право на призначення пенсії за віком як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" із зменшенням пенсійного віку на 10 років.

З урахуванням викладених обставин, суд вважає за необхідне визнати протиправним та скасувати рішення Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області № 207 від 02 червня 2016 року про відмову в призначенні ОСОБА_3 пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Позивачем ОСОБА_3 заявлено позовну вимогу про зобовязання відповідача призначити йому пенсію із зниженням пенсійного віку з 30.01.2016 року.

Судом встановлено, що 02.03.2016 року позивач ОСОБА_3 звернувся до відповідача із заявою про призначення пенсії відповідно до ст. 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" із зменшенням пенсійного віку. Позивач ОСОБА_3 30.01.2016 року набув право на призначення пенсії за віком як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії , однак скористався даним правом 02.03.2016 року, звернувшись до відповідача із заявою про призначення пенсії відповідно до ст. 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" із зменшенням пенсійного віку.

З урахуванням того, що судом визнається протиправним та скасовується рішення Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області № 207 від 02 червня 2016 року про відмову в призначенні ОСОБА_3 пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», суд вбачає , що є підстави для призначення позивачу ОСОБА_3 пільгової пенсії. Тому є всі підстави для зобовязання Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області призначити ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, пенсію за віком на пільгових умовах, а саме із зменшенням пенсійного віку на десять років, встановленого ч. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст. 26 Закону України «Про загальнообовязкове пенсійне страхування» з дня звернення на призначення пенсії за віком на пільгових умовах із зменшенням пенсійного віку з 02 березня 2016 року, задовольнивши в цій частині позов частково, а саме в призначенні пенсії з часу звернення позивача за призначенням пенсії.

Встановлені судом обставини підтверджуються

-копією паспорта ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, серії СН № 312512;

-копією ідентифікаційного номера ОСОБА_3 № НОМЕР_1;

-копією посвідчення серії А№ 222096 с учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ( категорія 2), виданого 18.04.2005.01.2016 року ОСОБА_3.;

-копією трудової книжки ОСОБА_3, серії БТ-ІІ № 0212948 від 30.07.1984 року;

-рішенням № 207 від 02 червня 2016 року Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про відмову в призначенні ОСОБА_3 пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

-копією довідки центрального архіву Міністерства оборони республіки Білорусь №12/3255 року, згідно якої в наказах командира військової частини 07288 встановлено, що ОСОБА_3 прибув в частину 02.07.1986 року (наказ № 22) із в/ч 56093, вибув із частини 10.11.1986 року (наказ № 153) у в/ч 56093 м. Баку;

-копією довідки Московського районного військового комісаріат м. Києві № 4/135 від 15.07.1993 року про те, що ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, з 02.07.1986 року по 10.11.1986 року приймав участь в роботах по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

-копією пенсійної справи ОСОБА_3

-копією особової справи ОСОБА_3 на підставі якої йому видано посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

-іншими матеріалами справи.

З урахуванням викладених обставин позов підлягає до задоволення частково.

Керуючись ст.ст. 4, п. 1 ч. 1 ст. 17, ст. 20, ст. 59, ст. 71, ст. 99, 100, 104 106,1712 Кодексу Адміністративного судочинства України, ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст. 26 Закону України «Про загальнообовязкове пенсійне страхування», суд,

п о с т а н о в и в :

Позов ОСОБА_3 задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати рішення Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області № 207 від 02 червня 2016 року про відмову в призначенні ОСОБА_3 пенсії за віком як учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії відповідно до п. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Зобовязати Баришівське обєднане управління Пенсійного фонду України Київської області призначити ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, пенсію за віком на пільгових умовах, а саме із зменшенням пенсійного віку на десять років, встановленого ч. 1 ст. 55 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст. 26 Закону України «Про загальнообовязкове пенсійне страхування» з дня звернення на призначення пенсії за віком на пільгових умовах із зменшенням пенсійного віку з 02 березня 2016 року.

Стягнути з Баришівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (вул. Централька,3 , смт. Баришівка, Київська область, код ЄДРПОУ 40383617) на користь держави судовий збір в розмірі 551 (пятсот пятдесят одну) гривню 20 копійок на рахунок 31215206700016, код 37862784 МФО 821018 банк ГУДКСУ в Київській області для Баришівського районного суду Київської області.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Баришівський районний суд Київської області шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення постанови з одночасним поданнямїї копії до суду апеляційної інстанції. У разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя Баришівського районного суду ОСОБА_5