Справа № 815/4224/16
УХВАЛА
25 серпня 2016 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Бутенко А.В., розглянувши матеріали адміністративного позову Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області до ОСОБА_1 про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 18.08.2016 року,
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшов адміністративний позов Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.
Після одержання позовної заяви суддя з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 КАС України.
Відповідно до ст. 106 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Позивач надав позовну заяву з порушенням вимог ст. 106 КАС України.
Згідно з ч. 2 ст. 87 КАС України, розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про судовий збір», судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України «Про судовий збір», суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Заявник разом із позовом надав до суду копію платіжного доручення № 248 від 17.08.2016 року про сплату судового збору у сумі 1378,00 грн., але на платіжному дорученні не має відмітки з датою та підписом банку, що операція проведена банком.
Крім того, у суду відсутні відомості про зарахування вказаної суми судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Таким чином, оскільки вказана сума судового збору не зарахована до спеціального фонду Державного бюджету України, заявнику необхідно надати докази щодо зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України, а також оригінал квитанції з відміткою банку про проведення операції.
Відповідно до ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що адміністративний позов подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
При таких обставинах позовна заява повинна бути залишена без руху, а позивачу наданий термін для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст.105, 106, 108 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області до ОСОБА_1 про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 18.08.2016 року - залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення протягом трьох днів з моменту отримання копії ухвали суду.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявникові з усіма доданими до неї документами.
Ухвалу може бути оскаржено до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання до Одеського окружного адміністративного суду апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Бутенко А.В.