ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
У Х В А Л А
10 серпня 2016 року м. Київ № 826/6025/16
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Федорчука А.Б., при секретарі судового засідання Грабовському В.А, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом
Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
до
третя особа
Департаменту комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна акціонерна компанія "Укрресурси"
про
скасування свідоцтва про право власності ,
ВСТАНОВИВ:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України звернувся з позовом до Департаменту комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) треті особи Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна акціонерна компанія "Укрресурси" про скасування наказу Головного управління майном Київської міської держадміністрації від 23.09.1999 №468-В; скасування свідоцтва про право власності НБ010002577 від 24.09.1999.
Представником відповідача заявлено клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.
В обґрунтування клопотання відповідача зазначив, що позивач дізнався про порушене право з Листа від 11.03.2009 за вих. № 042/13/1-2148 про відсутність підстав для оформлення права власності.
Представник позивача заперечив проти клопотання, зазначивши, що дізнався про порушене право з інформаційної довідки з Реєстру прав власності на нерухоме майно від 11.03.2016 року.
Повно та всебічно дослідивши матеріали справи суд вважає, що клопотання не підлягає задоволенню.
Згідно ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами; для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів..
У відповідності до положень статті 100 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд на підставі позовної заяви та доданих до неї матеріалів не знайде підстав для визнання причин пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними, про що постановляється ухвала.
Судом встановлено, що клопотання відповідача є необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.
З огляду на наведене, керуючись ст. ст. 99, 100, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
Ухвалив:
Відмовити Департаменту комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) в задоволенні клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.
Ухвала набирає законної у порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя А.Б. Федорчук