ПОСТАНОВА
Іменем України
22 серпня 2016 року м. Слов'янськ Єд. унік. № 243/6497/16-а
Провадження № 2-а/243/212/2016
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючий суддя Мінаєв І.М.
при секретарі судового засідання Копійко Г.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Слов'янського міськрайонного суду Донецької області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
10.08.2016 року до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області надійшла адміністративна позовна заява ОСОБА_1 до Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (далі - Слов'янське ОУ ПФУ), про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії. В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що вона з 24.05.2011 року їй було призначено пенсію за віком як державному службовцю в розмірі 83 % від заробітної плати, на яку нараховуються страхові внески, відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу» № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року, який діяв на той час. При призначенні пенсії позивач надала відповідачу довідку з місця роботи - зі Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції, за формою, встановленою Пенсійним фондом України, із зазначенням своєї заробітної плати, яка не містила інформації про виплату позивачу матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, а також про виплату щомісячної індексації заробітної плати, з яких також сплачувались страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у повному обсязі.
03.08.2016 року ОСОБА_1 звернулася до відповідача з письмовою заявою про здійснення перерахунку призначеної їй пенсії як державному службовцю по заробітку з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань та щомісячної індексації заробітної плати, які не було враховано під час призначення позивачу пенсії, а також надала довідку про ці виплати з місця роботи.
Рішенням від 08.08.2016 року № 114 відповідач відмовив ОСОБА_1 у здійсненні перерахунку пенсії, пославшись на те, що індексація заробітної плати та матеріальна допомога на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань не є складовими заробітної плати у розумінні частини другої статті 33 Закону України «Про державну службу», тому не можуть бути враховані при розрахунку пенсії.
Позивач вважає, що відповідач безпідставно відмовив їй у перерахунку пенсії, тим самим порушив конституційні права позивача на соціальний захист, гарантований державою.
Позивач вважає, що рішення Слов'янського ОУ ПФУ № 114 від 08.08.2016 року щодо відмови у здійсненні перерахунку призначеної їй пенсії державного службовця з урахуванням додаткових виплат, а саме - індексації заробітної плати, а також матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань, - є протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки отримувані позивачем суми виплат, з яких було фактично нараховано та сплачено страхові внески на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
Позивач вважає, що відповідач повинен перерахувати її пенсію, враховуючи всі суми виплат, з яких було фактично нараховано та сплачено страхові внески, з урахуванням відомостей, зазначених в довідці Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області за № 12569/10/05-22-05-013 від 14.07.2016 року.
Заяву про перерахунок пенсії подано ОСОБА_1 03.08.2016 року, тому право на перерахунок пенсії з урахуванням довідки від 14.07.2016 року № 12569/10/05-22-05-013, виданої Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Донецькій області, у позивача виникає з 01.08.2016 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач керується нормами ст. ст. 33, 37 Закону України «Про державну службу», ст. ст. 1, 2 Закону України «Про оплату праці», ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення», ст. ст. 41, 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», та просить суд: 1) визнати протиправним та скасувати рішення Слов'янського ОУ ПФУ № 114 від 08.08.2016 року про відмову врахувати при перерахунку пенсії державного службовця ОСОБА_1 суми матеріальної допомоги на оздоровлення, суми індексації заробітної плати, які зазначені у довідці, виданої Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Донецькій області, від 14.07.2016 року № 12569/10/05-22-05-013, які враховуються при розрахунку пенсії, та з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування; 2) зобов'язати Слов'янське ОУ ПФУ зробити з 01.08.2016 року перерахунок та виплату пенсії, призначеної ОСОБА_1 як державному службовцю, з урахуванням усіх виплат, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, в розмірі 83 % від сукупного оподатковуваного доходу, у тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення та сум індексації заробітної плати, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явилася, надала суду заяву з проханням розглядати справу без її участі, позовні вимоги підтримала, просила їх задовольнити.
Представник відповідача ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, надав суду заяву з проханням розглядати справу без його участі, а також надав суду заперечення № 17010/12 від 22.08.2016 року (а. с. 17-19), з яких вбачається, що відповідач адміністративні позовні вимоги ОСОБА_1 не визнає, просить відмовити в їх задоволенні, виходячи з наступного. Дійсно ОСОБА_1 звернулася до Слов'янського ОУ ПФУ із заявою № 3919 від 03.08.2016 року про перерахунок пенсії по заробітку, та для перерахунку надала довідку про суми індексації, матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань за період з 01.05.2009 року по 30.04.2011 року № 12569/10/05-22-05-013 від 14.07.2016 року. ОСОБА_1 призначено пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу» № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року з 24.05.2011 року в розмірі 83 відсотків від суми заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу». Частиною другою статті 33 Закону України «Про державну службу» чітко визначено складову заробітної плати державних службовців, а саме - посадовий оклад, премія, доплата за ранг, надбавка за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Відповідно до ч. 6 ст. 33 Закону України «Про державну службу», державним службовцям можуть установлюватися надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Матеріальна допомога - це одноразова виплата, що не є складовою частиною заробітної плати і не зараховується до інших надбавок, передбачених статтею 33 Закону України «Про державну службу». Тому зазначена виплата не включається до заробітку, що враховується при обчисленні пенсії державним службовцям. На теперішній час ані матеріальна допомога на оздоровлення, ані індексація заробітної плати чинним законодавством як складові заробітної плати не передбачені. Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України. Саме тому рішення відповідача про відмову у перерахунку пенсії по заробітку № 114 від 08.08.2016 року винесено правомірно та на законних підставах. Відповідач також звертає увагу, що з 01.04.2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року № 213-VIII, абзацами другим та третім пп. 2 п. 12 якого вирішено абзац другий частини першої статті 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» замінити п'ятьма абзацами такого змісту, в т. ч. перший та другий абзаци в новій редакції: «Тимчасово, у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року: у період роботи особи (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») на посадах, які дають право на призначення пенсії або щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених законами України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», пенсії, призначені відповідно до цього Закону, не виплачуються». Щодо винесення рішення про стягнення з відповідача судового збору Слов'янське ОУ ПФУ зазначає, що кошти Пенсійного фонду України формуються за рахунок страхових внесків та використовуються лише на чітко визначені цілі, а саме - виплату пенсій, надання соціальних послуг, оплату послуг з виплати та доставки пенсій тощо. Відповідно до ч. 2 ст. 73 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», використання коштів Пенсійного фонду України на цілі, не передбачені цим Законом, заборонено. Окрім того, відповідно до ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив такі фактичні обставини та відповідні до них правовідносини.
Згідно з довідкою від 14.07.2016 року № 12569/10/05-22-05-013, виданою Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Донецькій області, за період з 01.05.2009 року по 30.04.2011 року ОСОБА_1 були нараховані матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення, а також індексація, у наступних розмірах: індексація - 6465,56 грн., матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення - 7207,79 грн. На всі виплати, включені в довідку, нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування). (а. с. 8-9)
Рішенням заступника начальника Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області № 114 від 08.08.2016 року за вих. № 15502/03 від 08.08.2016 року було відмовлено ОСОБА_1 в проведенні перерахунку пенсії по заробітку, оскільки ч. 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу» № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року чітко визначено складову заробітної плати державних службовців, а саме, посадовий оклад, премія, доплата за ранг, надбавка за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Матеріальна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, а також індексація, як складові заробітної плати згідно ст. 33 цього Закону, не передбачені, а тому не можуть бути враховані в заробіток, із якого обчислюється пенсія державного службовця. (а. с. 10)
Судом з достовірністю встановлено, що позивачу ОСОБА_1 призначено пенсію за віком з 24.05.2011 року, згідно із ст. 37 Закону України «Про державну службу», у розмірі 83 % від суми її заробітної плати, з якої було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
03.08.2016 року ОСОБА_1 звернулася до відповідача із заявою (№ 3919) про перерахунок пенсії, з урахуванням сум матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, а також суми індексації заробітної плати, згідно з довідкою від 14.07.2016 року № 12569/10/05-22-05-013, виданою Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Донецькій області, однак рішенням Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області № 114 від 08.08.2016 року позивачу було відмовлено у перерахунку пенсії з посиланням на те, що матеріальна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, а також індексація, як складові заробітної плати, згідно зі ст. 33 Закону України «Про державну службу», не передбачені, а тому не можуть бути враховані в заробіток, з якого обчислюється пенсія державного службовця.
Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України «Про оплату праці», заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.
Як зазначено у статті 2 Закону України «Про оплату праці», до структури заробітної плати входять:
-основна заробітна плата. Це - винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов'язки). Вона встановлюється у вигляді тарифних ставок (окладів) і відрядних розцінок для робітників та посадових окладів для службовців;
-додаткова заробітна плата. Це - винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій;
-інші заохочувальні та компенсаційні виплати. До них належать виплати у формі винагороди за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, виплати в рамках грантів, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства або які провадяться понад встановлені зазначеними актами норми.
Згідно з ч. ч. 2, 6 ст. 33 Закону України «Про державну службу», заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Державним службовцям можуть установлюватися надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.
Частиною першою статті 35 Закону України «Про державну службу» встановлено, що державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законодавством не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.
Згідно зі ст. 1 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення», індексація грошових доходів населення - встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг.
Відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення», індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані ними в гривнях на території України і які не мають разового характеру, в тому числі оплата праці (грошове забезпечення).
У відповідності до положень пп. 2.2.7 п. 2.2 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 року № 5 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.01.2004 року за № 114/8713), суми виплат, пов'язаних з індексацією заробітної плати працівників, входять до фонду додаткової заробітної плати.
Аналізуючи наведені положення та норми Закону, можна дійти висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення та допомога для вирішення соціально-побутових питань входили до системи оплати праці державного службовця.
Крім того, статтею 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсії, а саме - частиною першою статті 66 цього Закону передбачено, що до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Відповідно до п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (в редакції Закону станом на час звернення позивача із заявою про призначення пенсії), до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються: суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно із цим Законом були фактично обчислені та сплачені страхові внески до Пенсійного фонду в межах встановленої законодавством максимальної величини заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески; суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, а за періоди до запровадження обмеження максимального розміру заробітної плати (доходу), з якої сплачувалися зазначені внески (збір), - у межах сум, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, включалися до заробітної плати, з якої обчислювалася пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», і не перевищують 5, 6 розміру середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум.
У відповідності до ст. 98 Закону України «Про пенсійне забезпечення», перерахунок пенсії провадиться на підставі документів про вік, стаж, заробіток та інших, наявних на час перерахунку в пенсійній справі, а також додаткових документів, поданих пенсіонером на час перерахунку. Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії у зв'язку з введенням у дію цього Закону (про стаж роботи, заробіток, сімейний стан та інші), то пенсія знову перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців перед поданням додаткових документів і не раніше ніж з дня введення в дію цього Закону.
За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
З наданої позивачем довідки від 14.07.2016 року № 12569/10/05-22-05-013, виданої Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Донецькій області (а. с. 8-9) вбачається, що на суми індексації, матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а тому ці суми мають бути враховані при обчисленні пенсії.
Отже, заперечення відповідача та його посилання на те, що матеріальна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, а також індексація, на які нараховуються страхові внески на обов'язкове державне пенсійне страхування, не враховуються при обчисленні розміру пенсії державного службовця, оскільки такі види виплат не включаються до складу заробітної плати державного службовця, є помилковими.
Також суд не приймає посилання відповідача на Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року № 213-VIII, оскільки приведені в даному Законі зміни, на які посилається відповідач, не поширюються на спірні питання щодо перерахунку пенсії державного службовця, та, окрім того, вказані зміни діяли певний час та який сплив на момент звернення позивача із заявою про перерахунок пенсії.
В даному випадку у спірних відносинах слід надати перевагу нормам статті 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та статті 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення», які є спеціальними в питаннях призначення та перерахунку пенсії державного службовця, а не положеннями Закону України «Про державну службу», який щодо спірних відносин є загальним.
Тобто, аналіз наведених положень законів дає підстави для висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань та індексація заробітної плати входили до системи оплати праці державного службовця, які повинні враховуватись при визначенні йому пенсії.
Вищенаведене узгоджується з висновками Верховного Суду України, викладеними в постановах від 20.02.2012 року по справі № 21-430а11, від 14.05.2013 року по справі № 21-125а13, від 28.05.2013 року по справі № 21-97а13, від 06.11.2013 року по справі № 21-350а13, від 04.03.2014 року по справах № 21-3а14 та № 21-14а14, від 03.06.2014 року по справі № 21-134а14, від 16.09.2014 року по справі № 21-314а14, від 09.06.2015 року № 21-243а15, які в силу ст. 2442 Кодексу адміністративного судочинства (далі - КАС) України є обов'язковими для всіх судів України.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Пунктом 1 частини 3 статті 2 КАС України визначено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», перерахунок призначеної пенсії, у разі виникнення права на підвищення пенсії, провадиться з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.
Судом вбачається, що Слов'янське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, відмовляючи у проведенні перерахунку пенсії з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, а також індексації, діяло всупереч Законам України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та «Про пенсійне забезпечення».
В даному випадку, оскільки позивач звернулася до Слов'янського ОУ ПФУ із заявою про перерахунок призначеної пенсії 03.08.2016 року, право на перерахунок пенсії у неї виникає з 01.08.2016 року.
З огляду на вищенаведене суд приходить до висновку, що заявлені позовні вимоги ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування рішення Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області № 114 від 08.08.2016 року про відмову здійснити ОСОБА_1 перерахунок пенсії державного службовця, призначеної на підставі ст. 37 Закону України «Про державну службу» з урахуванням довідки від 14.07.2016 року № 12569/10/05-22-05-013, виданої Слов'янською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Донецькій області, а також вимоги про зобов'язання відповідача здійснити ОСОБА_1 з 01.08.2016 року перерахунок пенсії по заробітку з урахуванням сум матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, а також індексації, обґрунтовані та підлягають задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 6, 7, 17-19, 99, 104-106, 159, 161, 162 КАС України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати рішення Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 08.08.2016 року № 114 про відмову врахувати ОСОБА_1 при перерахунку пенсії державного службовця суми матеріальної допомоги на оздоровлення та суми індексації заробітної плати, зазначені у довідці Слов'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області № 12569/10/05-22-05-013 від 14.07.2016 року, які враховуються при розрахунку пенсії та з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Зобов'язати Слов'янське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області здійснити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН: НОМЕР_1, починаючи з 01.08.2016 року, перерахунок та виплату пенсії державного службовця, призначеної ОСОБА_1, з урахуванням усіх виплат, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, в розмірі 83 % від сукупного оподатковуваного доходу, в тому числі сум матеріальної допомоги на оздоровлення та суми індексації заробітної плати, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Постанова набуває законної чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. У разі застосування судом частини третьої ст. 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Постанова складена та підписана у нарадчій кімнаті у єдиному екземплярі.
Суддя
Слов'янського міськрайонного суду І.М. Мінаєв