ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
__________
10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Чернова Г.В.
Суддя-доповідач:Малахова Н.М.
УХВАЛА
"18" серпня 2016 р. Справа № 806/5267/15
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Малахова Н.М., розглянувши апеляційну скаргу Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "04" квітня 2016 р. у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Л-Транс" до Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області про скасування податкових повідомлень-рішень ,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 12 червня 2016 року апеляційна скарга Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області залишалась без руху в зв'язку з тим, що вона була подана без додержання вимог ст. 187 КАС України. Зокрема, апелянтом не сплачено судовий збір за подання апеляційної скарги на постанову суду в розмірі 25613,83 грн.
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 31 травня 2016 року відповідачу продовжено строк до 14 червня 2016 року для усунення недоліків, тобто сплати судового збору.
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 15 червня 2016 року апеляційну скаргу Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області повернуто.
Малинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Житомирській області 11 серпня 2016 року повторно подано апеляційну скаргу зі сплатою судового збору та заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Відповідно до ч. 1 ст. 102 КАС України, пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений за клопотанням особи, яка бере участь у справі.
При вирішенні заявленого клопотання до уваги приймається наступне.
Установи та організації, які утримуються за рахунок коштів бюджетів, для забезпечення своєї діяльності та виконання покладених на них функцій складають та затверджують кошторис доходів і видатків відповідно з бюджетними призначеннями, які встановлені Законом України "Про Державний бюджет".
Кошторис доходів і видатків бюджетної установи, організації є основним плановим документом, який підтверджує повноваження щодо отримання доходів та здійснення видатків, визначає обсяг і спрямування коштів для виконання нею своїх функцій та досягнення цілей, визначених на рік відповідно до бюджетних призначень.
Головні розпорядники розглядають показники проектів кошторисів розпорядників нижчого рівня з точки зору законності та правильності розрахунків, доцільності запланованих видатків, правильності їх розподілу за економічною класифікацією, повноти надходження доходів, додержання ставок (посадових окладів), норм, цін, лімітів, а також інших показників відповідно до законодавства.
На основі проектів зведених кошторисів головні розпорядники формують бюджетні запити, які подаються Міністерством фінансів України, місцевими фінансовими органами для включення до проектів відповідних бюджетів у встановленому ними порядку.
Враховуючи вказане, у зв'язку з заявленим клопотанням, відповідачу необхідно надати докази подання бюджетного запиту щодо необхідності виділення коштів на сплату судового збору та внесення змін до бюджетних видатків та кошторису на 2016 рік, передбаченої в проекті кошторису на 2016 рік суми по коду КЕКВ 2800 "Інші поточні видатки", фактично отриманої та витраченої суми коштів протягом 2016 року, тобто докази щодо дати надходження коштів з яких було сплачено судовий збір.
Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.
Керуючись ст. ст. 108, 160, 187, ч.3 ст.189, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Житомирського окружного адміністративного суду від 04 квітня 2016 року - відмовити.
Апеляційну скаргу Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області залишити без руху.
Надати Малинській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області строк до "06" вересня 2016 р. для усунення зазначених недоліків.
Роз'яснити Малинській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, апеляційна скарга буде повернута.
Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя Н.М. Малахова
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
3- відповідачу/відповідачам: Малинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області пл.Соборна,10,м.Малин,Житомирська область,11600
4-третій особі: - ,