Постанова № 59723838, 09.08.2016, Житомирський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.08.2016
Номер справи
806/672/16
Номер документу
59723838
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 серпня 2016 року м.Житомир справа № 806/672/16

категорія 8.2.3

Житомирський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Попової О. Г.,

секретар судового засідання Гуменюк А.Ю.,

за участю: представника позивача Клименко О.Ю.,

представника відповідача Реус Д.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області до Малинського комунального підприємства "Благоустрій" про стягнення 1625882,32 грн.,

встановив:

Малинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області звернулась до суду з позовом, у якому просить стягнути з Малинського комунального підприємства "Благоустрій" 1625882,32 грн. податкової заборгованості, суми якої самостійно визначені відповідачем в податкових деклараціях, з рахунків у банках, обслуговуючих платника, - в судовому порядку, оскільки підприємство добровільно борг не погашає.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав позов з підстав, заявлених у ньому.

Представники відповідача заперечив проти задоволення позову. Пояснив, що стягнення боргу з рахунків у банках є передчасним, оскільки у підприємства наявне рухоме майно. Крім того, Малинське КП "Благоустрій" частково погашало податковий борг, а тому не згодний із сумою заборгованості в розмірі 1625882,32 грн.

Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши письмові докази по справі, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до положень п.41.1. ст.41 Податкового кодексу України (ПК України) контролюючими органами є органи доходів і зборів - центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування єдиної державної податкової, державної митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів та реалізує державну податкову, державну митну політику, забезпечує формування та реалізацію державної політики з адміністрування єдиного внеску, забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, його територіальні органи.

Судом встановлено, що Малинське комунальне підприємство "Благоустрій" зареєстровано виконавчим комітетом Малинської міської ради Житомирської області як юридична особа та з 07.04.2004 перебуває на податковому обліку у Малинській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

Відповідно до п.46.1 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Відповідно до пп. 203.1, 203.2 ст.203 Податкового Кодексу України, податкова декларація по податку на додану вартість подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.

За змістом п.250.1 Податкового Кодексу України, базовий податковий (звітний) період для платників екологічного податку дорівнює календарному кварталу.

Платники податку складають податкові декларації за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації: за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів (пп.250.2.1 п.250.2 Податкового Кодексу України).

У відповідності до п.п.14.1.39. п.14.1 ст.14 ПК України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Приписами п.56.11 ст. 56 Податкового кодексу встановлено, що не підлягає оскарженню податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

Правовими положеннями пп. 59.1, 59.4 статті 59 Податкового кодексу України встановлено, що у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, - визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення рішення. Податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Відповідно до р.18.2 податкової декларації від 18.03.2016, поданої Малинським КП "Благоустрій" за лютий 2016 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 29693 грн. (а.с.14).

Відповідно до р.18.2 податкової декларації від 22.02.2016, поданої Малинським КП "Благоустрій" за січень 2016 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 38007 грн. (а.с.15).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.01.2016, поданої Малинським КП "Благоустрій" за грудень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 97044 грн. (а.с.16).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 18.12.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за листопад 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 33151 грн. (а.с.17).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.11.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за жовтень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 15960 грн. (а.с.18).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.10.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за вересень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 83069 грн. (а.с.19).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 21.09.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за серпень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 72007 грн. (а.с.20).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.08.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за липень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 21766 грн. (а.с.21).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 18.07.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за червень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 27735 грн. (а.с.22).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 22.06.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за травень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 16429 грн. (а.с.23).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.05.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за квітень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 337321 грн. (а.с.24).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 17.04.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за березень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 21316 грн. (а.с.25-26).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.03.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за лютий 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 18486 грн. (а.с.27).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.02.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за січень 2015 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 11232 грн. (а.с.28).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.01.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за грудень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 40729 грн. (а.с.29).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 22.12.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за листопад 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 34096 грн. (а.с.30).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.11.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за жовтень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 28346 грн. (а.с.31).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.10.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за вересень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 38486 грн. (а.с.32).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 22.09.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за серпень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 53844 грн. (а.с.33).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.08.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за липень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 6279 грн. (а.с.35).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.06.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за травень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 44210 грн. (а.с.36).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.05.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за квітень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 18268 грн. (а.с.37).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 22.04.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за березень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 54422 грн. (а.с.38).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.03.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за лютий 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 15129 грн. (а.с.39).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.02.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за січень 2014 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 6444 грн. (а.с.40).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.01.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за грудень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 127298 грн. (а.с.41).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.12.2013, поданої Малинським КП "Благоустрій" за листопад 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 13268 грн. (а.с.42).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.11.2013, поданої Малинським КП "Благоустрій" за жовтень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 21230 грн. (а.с.43).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 17.10.2013, поданої Малинським КП "Благоустрій" за вересень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 40933 грн. (а.с.44).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.09.2013, поданої Малинським КП "Благоустрій" за серпень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 28476 грн (а.с.45).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації, поданої Малинським КП "Благоустрій" за липень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 27919 грн. (а.с.46).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 19.07.2013, поданої Малинським КП "Благоустрій" за червень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 20382 грн (а.с.47).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації від 20.06.2013, поданої Малинським КП "Благоустрій" за травень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 14068 грн (а.с.48).

Відповідно до р.25.1 податкової декларації, поданої Малинським КП "Благоустрій" за квітень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 14604грн (а.с.49).

Відповідно до р.25 податкової декларації, поданої Малинським КП "Благоустрій" за березень 2013 року, сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 36171 грн (а.с.50).

Згідно уточнюючого розрахунку за березень 2013 року, сума штрафа нарахована платником самостійно в зв'язку із виправлення помилки складає 1085 грн (а.с.34).

Крім того, контролюючим органом було прийнято податкові повідомлення-рішення № 0001871500 від 06.05.2015 на суму 200 грн., № 0000441500 від 28.01.2015 на суму 1132 грн. (а.с.51), № 0004381500 від 06.10.2015 на суму 10838,07 грн., № 0004731500 від 08.12.2015 на суму 700 грн. (а.с.52), № 0000641500 від 12.02.2015 на суму 1063,57 грн. (а.с.53), якими платника податків зобов'язано сплатити штраф за несвоєчасну сплату податкових зобов'язань з податку на додану вартість.

Всі зазначені податкові повідомлення-рішення були отримані головним бухгалтером підприємства Бучинською Н.В. 06.05.2015, 28.01.2015, 06.10.2015, 08.12.2015,12.02.2015 відповідно (а.с.51-53) та не оскаржувались.

Відповідно до облікової картки платника податків, за відповідачем обліковується заборгованість з пені по ПДВ в сумі 67156,92 грн.

Таким чином, разом сума заборгованості по податку на додану вартість складає 1286404,56 гривень.

Що стосується екологічного податку.

Відповідно до р.4.3 податкової декларації від 07.02.2016, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 4 квартал 2015 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 21345,29 грн (а.с.54).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 06.11.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 3 квартал 2015 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 20575,36 грн (а.с.55).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 06.08.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 2 квартал 2015 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 22285,07 грн (а.с.56).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 07.05.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 1 квартал 2015 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 17753,36 грн (а.с.57).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 06.02.2015, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 4 квартал 2014 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 26022,78 грн (а.с.58).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 07.11.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 3 квартал 2014 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 61030,21 грн (а.с.59).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 08.05.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 1 квартал 2014 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 54272,82 грн (а.с.60).

Відповідно до р.1.1.4 податкової декларації від 07.02.2014, поданої Малинським КП "Благоустрій" за 4 квартал 2013 року, сума екологічного податку, яка підлягає сплаті в бюджет, самостійно визначена відповідачем складає 54906,44 грн (а.с.61).

Крім того, контролюючим органом було прийнято податкові повідомлення-рішення № 0000231500 від 04.02.2016 на суму 4785,25 грн (а.с.62), № 0004501500 від 13.10.2015 на суму 2600 грн. (а.с.63), № 0002451500 від 17.06.2015 на суму 3389,47 грн (а.с.64), № 0009711502 від 06.12.2013 на суму 515,09 грн. (а.с.65), якими платника податків зобов'язано сплатити штраф за несвоєчасну сплату податкових зобов'язань з екологічного податку.

Всі зазначені податкові повідомлення-рішення були отримані головним бухгалтером підприємства Бучинською Н.В. 04.02.2016, 16.10.2015, 20.06.2015, 06.12.2013 відповідно (а.с.62-65) та не оскаржувались.

Відповідно до облікової картки платника податків, за відповідачем обліковується заборгованість з пені по екологічному податку по розміщенню відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах в сумі 49996,62 грн.

Таким чином, разом сума заборгованості по екологічному податку по розміщенню відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах складає 339477,76 гривень.

Загальна сума не сплачених податкових зобов'язань за зазначеними податками складає 1625882,32 грн.

Пунктом 59.5 ПКУ передбачено, що у разі, якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.

У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

Судом встановлено, що на адресу відповідачу направлялись податкові вимоги №2/251 від 08.12.2008 та № 1/214 від 05.11.2008, які вручені йому 30.01.2009 (а.с. 67).

Як вже досліджено судом, після 2008 року сума податкового боргу збільшилась, а тому потреби в надсилання додаткової вимоги у контролюючого органу не було.

В судовому засіданні позивач погодився з податковою заборгованістю по вищевказаним податкам, проте вказав на наступне.

Так, відповідач зазначив, що в рахунок погашення податкового боргу в першу чергу слід звертати стягнення на рухоме майно, яке перебуває у власності підприємства, а тому стягнення грошових коштів з рахунків у банках є необгрунтованим.

Проте, таке посилання є безпідставним, оскільки не передбачено нормами Податкового кодексу України. Натомість відповідно до п.87.2 Податкового кодексу України, джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків (в тому числі грошові кошти - прим.суду) з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Щодо твердження представника Малинського КП"Благоустрій" про те, що останнім частково сплачувались до державного бюджету суми самостійно визначених грошових зобов'язань з ПДВ та екологічного податку, тому сума заборгованості в розмірі 1625882,32 грн. не є обґрунтованою, - суд зазначає наступне.

Як пояснив в судовому засідання представник позивача, суми, які сплачувались підприємством, надходили у рахунок погашення податкового боргу з інших платежів з урахуванням черговості його виникнення.

Вказане підтверджується виписками з облікового рахунку Малинського КП"Благоустрій" по податку на додану вартість та по екологічному податку, наданому позивачем в судовому засіданні.

Згідно з п.87.9 Податкового кодексу України, у разі наявності у платника податків податкового боргу контролюючі органи зобов'язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків. У такому ж порядку відбувається зарахування коштів, що надійдуть у рахунок погашення податкового боргу платника податків відповідно до статті 95 цього Кодексу або за рішенням суду у випадках, передбачених законом.

Враховуючи викладене, дії податкового органу із зарахування коштів платника податку в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків, є правомірними. Відповідно посилання відповідача на необґрунтованість суми заборгованості в розмірі 1625882,32 грн. - безпідставне.

Враховуючи вищевикладене, та відсутність доказів протилежного, судом встановлено, що у відповідача наявний податковий борг із податку на додану вартість та екологічного податку в розмірі 1625882,32 грн.

Дані про погашення вказаної суми заборгованості у суду відсутні.

Відповідно до п.95.1 статті 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а у разі їх відсутності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває в податковій заставі.

Згідно пунктів 95.3.-95.4. статті 95 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Відповідно до ч.4 ст.94 КАС України судові витрати з відповідача не стягуються.

Керуючись ст.ст. 94, 158-163, 167, 254 КАС України, суд -

постановив:

Позов задовольнити.

Стягнути з Малинського комунального підприємства "Благоустрій" на користь державного бюджету України в особі Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області податковий борг в сумі 1625882,32 грн. з рахунків підприємства у банках, обслуговуючого такого платника податків.

Постанова набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України, і може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції у порядку, визначеному статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя О.Г. Попова

Повний текст постанови виготовлено: 16 серпня 2016 р.