ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області
ПОСТАНОВА
19 липня 2016 року№ 912/2428/16
Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Коваленко Н.М., розглянувши справу № 912/2428/16 від 07.07.2016
за заявою боржника про порушення провадження у справі про банкрутство приватного підприємства "Агрорембудсервіс" (далі ПП "Агрорембудсервіс"), 25005, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-В,
ПРЕДСТАВНИКИ:
від боржника участі не брали.
ВСТАНОВИВ:
Боржник - ПП "Агрорембудсервіс" звернувся до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство за процедурою передбаченою ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон), з посиланням на те, що у зв'язку із неможливістю погашення кредиторської заборгованості в процедурі самостійної ліквідації, зборами засновників (учасників) ПП "Агрорембудсервіс" прийнято рішення про звернення до суду із такою заявою.
Ухвалою господарського суду від 07.07.2016 порушено провадження у справі № 912/2428/16 про банкрутство ПП "Агрорембудсервіс", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, справу призначено до розгляду в судовому засіданні на 19.07.2016.
ПП "Агрорембудсервіс", як юридичну особу, зареєстровано 29.03.1999, номер запису 1 444 102 0000 003358.
11.02.2016 зборами засновників (учасників) ПП "Агрорембудсервіс" прийнято рішення про: припинення діяльності підприємства шляхом його ліквідації; призначення головою ліквідаційної комісії ОСОБА_1; визначення порядку та строків проведення ліквідації; визначення строків та порядку заявлення вимог кредиторів.
На виконання ст. 15, ч. 9 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців" до Реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції 16.02.2016 подано відповідні документи для внесення державним реєстратором до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників (учасників) ПП "Агрорембудсервіс" про припинення юридичної особи.
16.02.2016 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців державним реєстратором внесено запис про знаходження ПП "Агрорембудсервіс" в стані припинення підприємницької діяльності.
На виконання вимог ст. 105 та ст. 111 Цивільного кодексу України про прийняте засновниками (учасниками) ПП "Агрорембудсервіс" рішення про припинення юридичної особи шляхом ліквідації письмово повідомлені всі відомі (можливі) кредитори, а також відповідні державні органи, що контролюють сплату податків і зборів (обовязкових платежів).
В ході проведення заходів з припинення діяльності боржника в порядку, встановленому чинним законодавством України та статутом боржника, ліквідаційною комісією встановлена наявність кредиторської заборгованості боржника, яка не оспорюється останнім на загальну суму 714 269, 65 грн, а саме: Публічного акціонерного товариства акціонерного банку "УКРГАЗБАНК", в особі Кіровоградської обласної дирекції АБ "УКРГАЗБАНК", в сумі 624 137,15 грн та Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПРИВАТБАНК" в сумі 90 132, 50 грн.
За наслідками розгляду ліквідаційною комісією заявлених вимог кредиторів їх визнано в повному обсязі, про що письмово повідомлено кредиторів.
Крім того, за даними обліку боржника у підприємства обліковується кредиторська заборгованість перед Кіровоградською обєднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Кіровоградській області в сумі 210 277,46 грн., яка підтверджується постановою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 05.08.2014 у справі №П/811/2362/14 та ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 05.06.2014 у справі №811/260/13-а.
Загальний розмір кредиторської заборгованості становить 924 547,11 грн., з яких: 714 269,65 грн. визнаних на підставі заяв кредиторів (які підтверджені даними бухгалтерського обліку) та 210 277,46 грн. за даними обліку боржника.
На виконання вимог ч. 3 ст. 11 Закону під час виявлення та складання переліку осіб (дебіторів), що мають невиконані зобовязання перед боржником встановлено, що на сьогоднішній день перед ПП "Агрорембудсервіс" невиконані зобовязання відсутні.
У відповідності до статті 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства зобов'язані проводити інвентаризацію активів і зобов'язань, під час якої перевіряються і документально підтверджуються їх наявність, стан і оцінка. Об'єкти і періодичність проведення інвентаризації визначаються власником (керівником) підприємства, крім випадків, коли її проведення є обов'язковим згідно з законодавством. Згідно пункту 12 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. №419, проведення інвентаризації обов'язкове у разі ліквідації підприємства.
Відповідно до частини четвертої статті 111 Цивільного кодексу України, ліквідаційна комісія (ліквідатор) вживає заходів щодо інвентаризації майна юридичної особи, що припиняється, а також майна її філій та представництв, дочірніх підприємств, господарських товариств, а також майна, що підтверджує її корпоративні права в інших юридичних особах, виявляє та вживає заходів щодо повернення майна, яке перебуває у третіх осіб.
У випадках, установлених законом, ліквідаційна комісія (ліквідатор) забезпечує проведення незалежної оцінки майна юридичної особи, що припиняється.
На виконання ч. 4 ст. 111 Цивільного кодексу України головою ліквідаційної комісії проведено інвентаризацію активів юридичної особи, що підтверджено долученими до заяви актами інвентаризації майна боржника.
Відповідно до абз. 2 ч. 4 ст. 111 Цивільного кодексу України у випадках встановлених законом, ліквідаційна комісія (ліквідатор) забезпечує проведення незалежної оцінки майна юридичної особи, що припиняється.
Головою ліквідаційної комісії в порядку Закону України "Про оцінку майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" залучено субєкта оціночної діяльності.
Згідно Звіту про оцінку майна: комплексу будівель, що знаходиться у м. Кіровограді по вул. Леваневського, 2 В, вартість комплексу будівель становить 337 556, 40 грн.
Відповідно до частини другої статті 111 Цивільного кодексу України ліквідаційна комісія (ліквідатор) зобов'язана повідомити учасників юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, про її участь в інших юридичних особах та/або надати відомості про створені нею господарські товариства, дочірні підприємства.
Відповідно до даних обліку ПП "Агрорембудсервіс" не приймало участь в інших юридичних особах та не створювало господарські товариства, дочірні підприємства.
Відповідно до частини третьої статті 111 Цивільного кодексу України, під час проведення заходів щодо ліквідації юридичної особи до завершення строку пред'явлення вимог кредиторів ліквідаційна комісія (ліквідатор) закриває рахунки, відкриті у фінансових установах, крім рахунка, який використовується для розрахунків з кредиторами під час ліквідації юридичної особи.
Головою ліквідаційної комісії ПП "Агрорембудсервіс" встановлено, що боржник має рахунки в таких банківських установах, як АТ "УкрСиббанк", АБ "Укргазбанк", ПАТ "ОСОБА_2 Аваль" та ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" на яких відсутній залишок коштів. Однак провести закриття банківських рахунків (всіх за виключенням одного, який би використовувався для розрахунків з кредиторами під час ліквідації юридичної особи) не виявилося можливим через наявність арешту, який накладено Кіровським ВДВС Кіровоградського МУЮ.
У ПП "Агрорембудсервіс" обліковується наступне майно, що перебуває в іпотеці у Аб "Укргазбанк", а саме: комплекс будівель, що знаходиться у м. Кіровограді по вул. Леваневського, 2 В.
Відповідно до частини п'ятої статті 111 Цивільного кодексу України, ліквідаційна комісія (ліквідатор) вживає заходів щодо закриття відокремлених підрозділів юридичної особи (філій, представництв) та відповідно до законодавства про працю здійснює звільнення працівників юридичної особи, що припиняється.
Відповідно до даних обліку підприємства у нього до початку ліквідації юридичної особи обліковувалося є чотири філії, а саме: КІРОВОГРАДСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АГРОРЕМБУДСЕРВІС"; ХЕРСОНСЬКА ФІЛІЯ №1 ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АГРОРЕМБУДСЕРВІС"; ХЕРСОНСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АГРОРЕМБУДСЕРВІС"; ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АГРОРЕМБУДСЕРВІС".
З метою вжиття заходів щодо закриття відокремленого підрозділу 13.05.2016 зборами засновників (учасників) ПП "Агрорембудсервіс" прийнято рішення про закриття філій ПП "Агрорембудсервіс", а 20.05.2016 державному реєстратору подано відповідний протокол зборів засновників (учасників) ПП "Агрорембудсервіс" та заяву про закриття філій боржника.
Відповідно до частини шостої статті 111 Цивільного кодексу України, ліцензії, документи дозвільного характеру та інші документи, а також печатки та штампи, які підлягають поверненню органам державної влади, органам місцевого самоврядування, повертаються їм ліквідаційною комісією (ліквідатором).
На виконання ч. 6 ст. 111 Цивільного кодексу України ліквідаційною комісією ПП "Агрорембудсервіс" встановлено, що у підприємства відсутні ліцензії, документи дозвільного характеру та інші документи, які підлягають поверненню органам державної влади, органам місцевого самоврядування.
За кадровою документацією боржника встановлено, що у ПП "Агрорембудсервіс" наймані працівники відсутні, у звязку з чим представник працівників боржника для участі у справі про банкрутство не обирався.
Довідка органів приватизації стосовно наявності/відсутності на балансі підприємства державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до його статутного капіталу не може бути надана у звязку з тим, що ПП "Агрорембудсервіс" засноване на приватній власності, державне майно у боржника відсутнє. Крім того, із листа Фонду державного майна по Кіровоградській області №731-43 від 06.05.2016 вбачається, що інформація щодо ПП "Агрорембудсервіс" в регіональному відділенні відсутня.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 11 Закону встановлено, що боржник діяльності, що повязана із державною таємницею, не здійснював, а тому спеціальних дозволів на провадження діяльності, яка повязана з державною таємницею, не отримував.
За наслідками позасудової процедури ліквідації юридичної особи, враховуючи інформацію щодо майнового стану боржника, приймаючи до уваги дані інвентаризації активів і зобовязань боржника, а також враховуючи загальну суму визнаних боржником вимог кредиторів ліквідаційна комісія дійшла висновку, що активів цього підприємства недостатньо для задоволення вимог кредиторів, а сам боржник є неплатоспроможним.
19.05.2016, у відповідності до ч. 8 ст. 111 Цивільного кодексу України, ліквідаційною комісією складено проміжний ліквідаційний баланс, що включав в себе (у вигляді додатків) відомості про склад майна юридичної особи, перелік предявлених вимог кредиторів і результати їх розгляду та перелік визнаних боржником вимог кредиторів.
Складений проміжний ліквідаційний баланс було передано на затвердження засновнику.
Відповідно до ч. 3 ст. 110 Цивільного кодексу України, якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа здійснює всі необхідні дії, встановлені законом про відновлення платоспроможності або визнання банкрутом.
Згідно ч. 1 ст. 95 Закону якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобовязаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Обовязковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.
19.05.2016 рішенням зборів засновників (учасників) було затверджено проміжний ліквідаційний баланс.
Враховуючи те, що ліквідаційною комісією повністю дотримана позасудова процедура самоліквідації боржника (добровільна ліквідація юридичної особи), витриманий строк для заявлення вимог кредиторів та у визначеному законом порядку встановлена неплатоспроможність Боржника, рішенням Засновника від 19.05.2016 вирішено уповноважити голову ліквідаційної комісії ОСОБА_1 звернутися до господарського суду із заявою про банкрутство ПП "Агрорембудсервіс", у порядку ст. 95 Закону, та клопотанням про призначення ліквідатором ПП "Агрорембудсервіс" голови ліквідаційної комісії боржника, оскільки призначення ліквідатором арбітражного керуючого потягне за собою додаткові витрати.
Докази сплати боргу боржником повністю чи частково суду не надані.
Приймаючи до уваги викладені положення законодавства, суд оцінює дотримання боржником порядку ліквідації, передбаченої положеннями Цивільного та Господарського кодексів України.
Таким чином, судом з'ясовано, що ліквідатором ПП "Агрорембудсервіс" дотримано порядок проведення досудової процедури ліквідації, встановленої Цивільним та Господарським кодексами України та правомірно подано заяву до суду в порядку ст. 95 Закону та ч. 3 ст. 110 Цивільного кодексу України.
Згідно ч. 4 ст. 205 Господарського кодексу України у разі неспроможності суб'єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом.
За положеннями ч. 1 ст. 209 Господарського кодексу України у разі нездатності суб'єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов'язання перед іншими особами, територіальною громадою або державою інакше як через відновлення його платоспроможності цей суб'єкт (боржник) відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу визнається неспроможним.
Матеріалами справи підтверджено наявність ознаки неплатоспроможності боржника, у зв'язку з чим господарський суд дійшов висновку про доцільність визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Згідно ч. 2 ст. 95 Закону за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обовязки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.
У заяві про порушення справи про банкрутство боржник просив призначити ліквідатором ПП "Агрорембудсервіс" голову ліквідаційної комісії гр. ОСОБА_1
За п. 36.7. Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 № 01-06/606/2013 "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вирішення питання щодо визнання банкрутом такого боржника та призначення ліквідатора повинно здійснюватися в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі, в якому судом перевіряється поданий ліквідаційний баланс боржника та з'ясовується факт недостатності вартості майна боржника для задоволення вимог кредиторів. Ліквідатором боржника, що ліквідується власником, може бути голова ліквідаційної комісії або арбітражний керуючий, який призначається в порядку, встановленому Законом для призначення розпорядника майна, тобто кандидатура арбітражного керуючого на призначення ліквідатором визначається судом за допомогою автоматизованої системи з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство (частина друга статті 95 Закону).
Призначення голови ліквідаційної комісії ліквідатором боржника, що ліквідується власником, здійснюється господарським судом у виняткових випадках (в залежності від конкретних обставин справи), оскільки голова ліквідаційної комісії (ліквідатор) підпадає під ознаки заінтересованої особи стосовно боржника і відповідно до частини шостої статті 95 Закону несе солідарну відповідальність за незадоволення вимог кредиторів.
Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України визначено ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1, свідоцтво № 1164 від 02.07.2013, адреса: АДРЕСА_1, 50093).
Арбітражний керуючий ОСОБА_3 заяву про його участь у справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, зазначених у частині другій статті 114 Закону, господарському суду не надав.
До господарського суду 18.07.2016 надійшла заява № 01-21/241 від 15.07.2016 арбітражного керуючого ОСОБА_4 про його участь у справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, зазначених у частині другій статті 114 Закону.
Головою ліквідаційної комісії ПП "Агрорембудсервіс" ОСОБА_1 господарському суду 19.07.2016 року надана заява про участь у справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної з категорій осіб, передбачених ч. 2 ст. 97 та ч. 2 ст. 114 Закону.
На адресу господарського суду електронною поштою з електронним цифровим підписом 19.07.2016 надійшла заява № 02/957 від 19.07.2016 арбітражного керуючого ОСОБА_5 про його участь у справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, зазначених у частині другій статті 114 Закону.
Відповідно до п. 4.14. Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 16.01.2013 № 1 та погодженого Міністерством юстиції України (лист від 15.01.2013 № 13.2-20/120) у разі якщо від арбітражного керуючого, визначеного автоматизованою системою, надійшла заява про відмову від участі у справі або не надійшла заява про участь у такій справі у встановлений господарським судом строк, господарський суд призначає арбітражного керуючого без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Реєстру, з урахуванням рівня кваліфікації та спеціалізації арбітражного керуючого.
Право призначати ліквідатора належить суду, який порушив провадження у справі про банкрутство у порядку ст. 95 Закону. При цьому суд, враховуючи вимоги ст. 43 ГПК України, ч. 2 ст. 114, ч. 2 ст. 95 Закону, повинен належним чином обґрунтувати призначення ліквідатора банкрута та вмотивовано відхилити, за наявності, інші кандидатури арбітражних керуючих.
Як убачається з відомостей наданих арбітражними керуючими ОСОБА_4 (м. Первомайськ Миколаївської області) та ОСОБА_5 (м. Черкаси) такі арбітражні керуючі знаходяться рівно відділено від місця реєстрації підприємства-боржника.
Арбітражний керуючий ОСОБА_4 має:
1. Спеціалізацію за видами економічної діяльності: паливно-енергетичний комплекс та водопостачання; агропромисловий комплекс; діяльність у сфері транспорту; будівництво; харчова промисловість та організація харчування; торгівля, надання побутових та інших послуг; фінансова та страхова діяльність; оборонно-промисловий комплекс; зовнішньоекономічна діяльність; інше.
2. Спеціалізацію за формою власності: державна власність; комунальна власність; приватна власність.
3. Спеціалізацію за окремими категоріями субєктів підприємницької діяльності: сільськогосподарські підприємства; суб'єкти підприємницької діяльності - емітенти чи управителі іпотечних сертифікатів, управителі фонду фінансування будівництва чи управителі фонду операцій з нерухомістю; суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють санацію своїм керівником; державні підприємства та підприємства, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків; державні підприємства та підприємства, у статутному капіталі яких частка державної власності не перевищує 50 відсотків; благодійні організації; суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність пов'язану з інтелектуальною власністю; установи та організації (науково-дослідні інститути, інше); фізичні особи-підприємці.
Арбітражний керуючий ОСОБА_5 має:
1. Спеціалізацію за видами економічної діяльності: паливно-енергетичний комплекс та водопостачання; агропромисловий комплекс; будівництво; торгівля, надання побутових та інших послуг; хімічна промисловість; фінансова та страхова діяльність; інше.
2. Спеціалізацію за формою власності: державна власність; приватна власність; комунальна власність.
3. Спеціалізацію за окремими категоріями субєктів підприємницької діяльності: містоутворюючі та особливо небезпечні суб'єкти підприємницької діяльності; суб'єкти підприємницької діяльності - страховики; суб'єкти підприємницької діяльності - професійні учасники ринку цінних паперів та інститутів спільного інвестування; суб'єкти підприємницької діяльності, що ліквідуються власником; суб'єкти підприємницької діяльності, які мають заборгованість перед банківськими установами; установи та організації (науково-дослідні інститути, інше); сільськогосподарські підприємства; фізичні особи-підприємці; фермерські господарства; державні підприємства та підприємства, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків.
Крім того господарським судом досліджено питання рівня кваліфікації зазначених осіб, так арбітражний керуючий ОСОБА_4 має 4 рівень кваліфікації, арбітражний керуючий ОСОБА_5 5.
В результаті дослідження освіти, досвіду та показників роботи у попередніх справах, кількість справ, у яких бере участь арбітражний керуючий, наявність у них організаційних та технічних можливостей виконувати обов'язки ліквідатора у даній справі, страхування відповідальності арбітражних керуючих, рівня кваліфікації та спеціалізації, а також інших обставин, які свідчать про здатність арбітражних керуючих належним чином виконувати передбачені Законом обов'язки, господарський суд дійшов висновку про наявність у арбітражного керуючого ОСОБА_5 перед арбітражним керуючим ОСОБА_4 переваг у можливості призначення ліквідатором ПП "Агрорембудсервіс".
З урахуванням наведеного та приписів ст. 95, 97 Закону, суд дійшов висновку про необхідність відмовити в задоволенні вимоги боржника про призначення ліквідатором банкрута голови ліквідаційної комісії ОСОБА_1 в даний час, відхилення кандидатури арбітражного керуючого ОСОБА_4 (має 4 рівень кваліфікації і не має в спеціалізації за окремими категоріями субєктів підприємницької діяльності: суб'єкти підприємницької діяльності, що ліквідуються власником, тобто не має відповідного досвіду роботи) на призначення ліквідатором банкрута та необхідність призначення у даній справі ліквідатором ПП "Агрорембудсервіс" професійного арбітражного керуючого ОСОБА_5, який має 5 рівень кваліфікації та досвід роботи по ліквідації суб'єктів підприємницької діяльності, що ліквідуються власником.
Крім того, враховуючи положення Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, господарський суд вважає за необхідне зобов'язати відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Кіровоградської міської ради внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідні відомості про заміну керівника ПП "Агрорембудсервіс" на ліквідатора, арбітражного керуючого ОСОБА_5
Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури ПП "Агрорембудсервіс", тощо.
Керуючись ст. 105, 110, 111, 112 Цивільного кодексу України, ст. 59, 205, 209 Господарського кодексу України, ст. 2, 9, 37, 38, 46, 95, 97 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В:
1. Визнати приватне підприємство "Агрорембудсервіс" (25005, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-В, код ЄДРПОУ 30386627) банкрутом.
2. Відкрити ліквідаційну процедуру щодо банкрута приватного підприємства "Агрорембудсервіс" (25005, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-В, код ЄДРПОУ 30386627).
3. Призначити ліквідатором банкрута - приватного підприємства "Агрорембудсервіс" (25005, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-В, код ЄДРПОУ 30386627) арбітражного ОСОБА_5, свідоцтво № 478 від 14.03.2013 року про право здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідатора), який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.
Кандидатури арбітражного керуючого ОСОБА_4 та голови ліквідаційної комісії ОСОБА_1 на призначення ліквідатором банкрута відхилити.
4. Зобов'язати ліквідатора, арбітражного керуючого ОСОБА_5:
- щомісяця подавати господарському суду відомості (інформацію) про виконану роботу по проведенню ліквідаційної процедури;
- після завершення всіх розрахунків з кредиторами подати господарському суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, що відповідають вимогам ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
5. Відповідно до статті 18 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" скасувати заходи щодо забезпечення грошових вимог кредиторів в частині заборони приватному підприємству "Агрорембудсервіс" та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника відчужувати основні засоби та предмети застави, застосовані ухвалою суду про порушення провадження у справі від 07.07.2016.
6. Зобов'язати відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Кіровоградської міської ради відповідно до ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомості про заміну керівника приватного підприємства "Агрорембудсервіс" на ліквідатора, арбітражного керуючого ОСОБА_5 (і.п.н. НОМЕР_2, адреса: вул. Добровольського, буд. 38/2, м. Черкаси,18030).
7. Скасувати арешт, накладений на майно боржника приватного підприємства "Агрорембудсервіс" (25005, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-В, код ЄДРПОУ 30386627), визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника.
Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
8. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури приватного підприємства "Агрорембудсервіс", текст якого додається.
Постанова може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного господарського суду у встановленому законом порядку.
Примірники цієї постанови направити банкруту, Ленінському ВДВС Кіровоградського МУЮ, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, буд. 41, м. Кіровоград, 25022), сектору з питань банкрутства Головного управління юстиції у Кіровоградській області, ліквідатору - арбітражному керуючому ОСОБА_5 (адреса: вул. Добровольського, буд. 38/2, м. Черкаси,18030), арбітражному керуючому ОСОБА_4 (вул. Р. Люксембург 5/3, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55213).
Суддя Н.М. Коваленко