Постанова № 59043960, 12.07.2016, Чернігівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.07.2016
Номер справи
825/1042/16
Номер документу
59043960
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12 липня 2016 року м. Чернігів Справа № 825/1042/16

Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді - Бородавкіної С.В.

за участі секретаря - Гайдука С.В.,

представника позивача - ОСОБА_1,

представника ВПВР УДВС ГТУЮ у Чернігівській області - ОСОБА_2,

представника Чернігівської митниці ДФС - ОСОБА_3,

представника Чернігівської ОДПІ - ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Військової частини - польова пошта В1688 до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Чернігівської митниці ДФС, Чернігівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області, Фінансового управління Чернігівської міської ради про визнання неправомірним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,

В С Т А Н О В И В:

Позивач 01.06.2016 звернувся до суду з адміністративним позовом до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (далі Відділ) та просить:

- визнати неправомірним та скасувати рішення Комісії щодо розпорядження конфіскованим майном від 29.03.2016 в частині ненадання у безоплатне користування автомобілів MercedesBenz E300, днз UVL222, він код WDB21251A677283, 1998 р.в., обєм двигуна 2996 см3, двигун дизельний, сірого кольору та ChryslerPacifica, днз 0060ВІ-1, він код 2С8GM684X4R525851, обєм двигуна 3500 см3, 2003 р.в., сіро-зеленого кольору;

- зобовязати Комісію повторно розглянути питання щодо можливості безоплатної передачі у користування позивача автомобілів MercedesBenz E300, днз UVL222, він код WDB21251A677283, 1998 р.в., обєм двигуна 2996 см3, двигун дизельний, сірого кольору та ChryslerPacifica, днз 0060ВІ-1, він код 2С8GM684X4R525851, обєм двигуна 3500 см3, 2003 р.в., сіро-зеленого кольору.

Свої позовні вимоги мотивує тим, що при визначенні необхідності сплати податків та зборів вимоги пунктів 197.1, 197.5 ст. 197, ст. 213, п. 215.1 ст. 215 Податкового кодексу України (якими передбачено порядок оподаткування товарів підакцизної групи) застосовувати неможливо, оскільки фактична безоплатна передача майна для користування не може вважатися відчуженням.

Щодо законності іншої підстави відмови зазначив, що кримінальне провадження, яке розслідується Прокуратурою Чернігівської області, не стосується безпосередньо законності безоплатної передачі вказаних транспортних засобів, тому, оскільки ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова знято арешт з автомобілів, вважає, що підстави для відмови їх безоплатній передачі відсутні.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав та просив його задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача проти безоплатної передачі ВЧ автомобілів MercedesBenz E300 та ChryslerPacifica не заперечував, однак зазначив, що позивачем не вірно сформовано позовні вимоги, у звязку з чим в їх задоволенні слід відмовити. Зокрема, ВЧ має право повторно звернутись до Відділу із відповідною заявою для розгляду питання щодо можливості безоплатної передачі у її користування вищевказаних транспортних засобів.

Ухвалою суду, постановленою без виходу до нарадчої кімнати, до участі в справі в якості відповідачів залучено: Чернігівську митницю ДФС, Чернігівську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області (далі Чернігівська ОДПІ), Фінансове управління Чернігівської міської ради (далі Фінансове управління).

Представник Чернігівської митниці ДФС позовні вимоги не визнав, просив відмовити в їх задоволенні, надав письмові заперечення та пояснив, що оскільки Прокуратурою Чернігівської області відкрито кримінальне провадження № 42015270000000320 від 01.12.2015 за фактом допущення службової недбалості працівниками органів державної виконавчої служби Чернігівської області і по якому до цього часу не прийнято процесуальне рішення, більшістю присутніх під час засідання Комісії висловлено думку щодо недоцільності приймати рішення щодо безкоштовної передачі конфіскованих транспортних засобів.

Також, звернув увагу на необхідність сплати податків і зборів, що справляються у разі імпортування транспортних засобів на митну територію України. Операції з безкоштовної передачі підакцизних товарів підлягають оподаткуванню акцизним податком та податком на додану вартість відповідно до норм, визначених Податковим кодексом України.

Представник Чернігівської ОДПІ (ДПІ у м. Чернігові) позовні вимоги не визнав, просив відмовити в їх задоволенні, надав письмові заперечення та пояснив, що у Податковому кодексі України відсутні норми, які б передбачали звільнення від оподаткування операцій з безоплатної передачі транспортних засобів Збройним силам України. Враховуючи наведене вважає, що позивач зобовязаний сплатити податки і збори, що справляються у разі імпортування автотранспортних засобів на митну територію України при безоплатній передачі транспортних засобів.

Представник Фінансового управління в судове засідання не прибув, про дату, час та місце слухання справи повідомлений належним чином.

Заслухавши пояснення представників позивача, Відділу, Чернігівської митниці ДФС та Чернігівської ОДПІ, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що адміністративний позов має бути задоволений частково з таких підстав.

Судом встановлено, що на виконанні у Відділі перебувають виконавчі провадження № 47332952, № 47621881 та № 47446979 щодо виконання постанов Новозаводського районного суду м. Чернігова про конфіскацію на користь держави предметів порушення митних правил, а саме: транспортних засобів.

Автомобілі передавались на реалізацію в порядку встановленому Законом України «Про виконавче провадження», але згідно протоколів електронних торгів № 126185, № 115751, № 126184 вони не були реалізовані.

У вересні-листопаді 2015 року на сайті Міністерства юстиції України було опубліковано повідомлення про майно (транспортні засоби) для безоплатної передачі: № 550802 (ChryslerPacifica, днз 0060ВІ-1, він код 2С8GM684X4R525851, обєм двигуна 3500 см3, 2003 р.в., сіро-зеленого кольору) та № 551241 (MercedesBenz E300, днз UVL222, він код WDB21251A677283, 1998 р.в., обєм двигуна 2996 см3, двигун дизельний, сірого кольору).

29.03.2016 у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» від 11.07.2002 № 985, Відділом було проведено засідання Комісії у складі представників від Відділу, Чернігівської митниці ДФС, Фінансового управління, ДПІ у м. Чернігові (правонаступник Чернігівська ОДПІ) щодо розгляду питання про можливість безоплатної передачі майна, конфіскованого митними органами, а саме :

1) автомобіля MercedesBenz СІ80, д.н.з. ННЕ824, він код WDB2020181A862054, 2001 р.в., обєм двигуна 1799 см3, двигун бензиновий, синього кольору;

2) автомобіля MercedesBenz Е300, д.н.з. UVL222, він код WDB21251A677283, 1998 р.в., обєм двигуна 2996 см3, двигун дизельний, сірого кольору;

3) транспортного засобу ChryslerPacifica, д.н.з. 0060ВІ-1, він код 2C8GM684X4R525851, обєм двигуна 3500 см3, 2003 р.в., сіро-зеленого кольору.

За результатами розгляду було прийняте рішення, оформлене протоколом засідання Комісії щодо розпорядження конфіскованим майном від 29.03.2016 (а.с. 9).

Як вбачається з вказаного рішення, Комісія відмовила в безоплатній передачі вищеперерахованих автомобілів особам, що звернулись до Відділу з відповідними заявами.

Причиною відмови, висловленої представниками Чернігівської митниці ДФС, ДПІ у м. Чернігові (правонаступник Чернігівська ОДПІ) та Фінансового управління, стало те, що оскільки на момент розгляду заяв Прокуратурою Чернігівської області не прийнято процесуальне рішення по кримінальному провадженню № 42015270000000320 від 01.12.2015, недоцільно приймати рішення щодо розпорядження конфіскованим майном, а саме автомобілями MercedesBenz СІ80, MercedesBenz Е300 та ChryslerPacifica. Також зазначили про необхідність сплати податків і зборів, що справляються у разі імпортування автотранспортних засобів на митну територію України при безоплатній передачі транспортних засобів.

Вважаючи таке рішення Комісії, в частині не передачі у безоплатне користування ВЧ автомобілів MercedesBenz Е300 та ChryslerPacifica, протиправним, позивач звернувся до суду з відповідним адміністративним позовом.

Надаючи правову оцінку обставинам справи суд зазначає таке.

Відповідно до пп. 197.1.26 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна, визначеного у статті 172 Митного кодексу України), у розпорядження державних установ або організацій, уповноважених здійснювати їх збереження або постачання згідно із законодавством, а також операції з безоплатної передачі зазначеного в цьому пункті майна у випадках, визначених законодавством, у володіння і користування державних органів, установ (організацій), які утримуються за рахунок бюджетних коштів, а також закладів, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей.

Пунктом 197.5 ст. 197 Податкового кодексу України встановлено, що звільнення від оподаткування податком на додану вартість, передбачене пунктом 197.1 цієї статті, не поширюється на операції з підакцизними товарами, зазначеними в розділі VI цього Кодексу.

Згідно із п. 215.1 ст. 215 Податкового кодексу України до підакцизних товарів, в тому числі, належать автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів.

Відповідно до п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платником податку на додану вартість є особа, що проводить операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна, визначеного у статті 172 Митного кодексу України), незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг, визначеної пунктом 181.1 статті 181 цього Кодексу, а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством.

Пунктом 2 Прикінцевих положень Закону України від 07.12.2000 № 2134-ІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні» визначено, що продаж автомобілів, ввезених в Україну і конфіскованих (примусово вилучених), у тому числі в рахунок погашення боргу або інших зобов'язань за цивільно-правовими угодами, договорами, у випадках, передбачених законодавством, або визнаних безгосподарними, або знайдених, за якими протягом шести місяців не звернулися власники чи особи, які мають право вимагати їх повернення, здійснюється за цінами, визначеними згідно із законодавством України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, а також з урахуванням норм Податкового кодексу України. Автомобіль, що був попередньо ввезений в Україну без сплати (повної або часткової) передбачених законодавством податків та зборів, на підставі пільг, наданих законодавством, може бути відчужений або переданий у володіння, або (та) у користування, або (та) у розпорядження тільки після сплати у повному обсязі всіх податків та зборів, передбачених законодавством України на день ввезення автомобіля на митну територію України (крім випадків, передбачених Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні").

При цьому особою, яка сплачує податки і збори до бюджету з продажу конфіскованих у встановленому законодавством порядку, є особа, уповноважена Кабінетом Міністрів України на реалізацію цих автомобілів.

Закон України «Про виконавче провадження» встановлює правила реалізації конфіскованого майна, з урахуванням особливостей, передбачених Порядком розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, Порядку обліку, зберігання, оцінки вилученого митними органами майна, щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію, передачі цього майна органам державної виконавчої служби і розпорядження ним, Порядком взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів та розпорядження ним.

Згідно положень ч. 2 ст. 64, частин 1, 2, 5 ст. 62 Закону України «Про виконавче провадження» реалізація конфіскованого майна здійснюється в порядку, встановленому цим законом, а саме: реалізація арештованого майна, крім майна, вилученого з обігу згідно із законом, та майна, зазначеного в частині восьмій статті 57 цього Закону, здійснюється шляхом його продажу на прилюдних торгах, аукціонах або на комісійних умовах; рухоме майно, вартість якого не перевищує сто п'ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, товари побутового вжитку, а також інше рухоме майно (у разі якщо стягувач не заперечує проти цього) реалізуються на комісійних умовах. Нерухоме майно, транспортні засоби, повітряні, морські та річкові судна реалізуються виключно на прилюдних торгах (аукціонах). Не реалізоване на прилюдних торгах, аукціонах або на комісійних умовах протягом двох місяців майно підлягає уцінці державним виконавцем, що проводиться в десятиденний строк з дня визнання прилюдних торгів чи аукціону такими, що не відбулися, або закінчення двомісячного строку реалізації майна на комісійних умовах. Майно може бути уцінене не більш як на 30 відсотків. У разі нереалізації майна в місячний строк з дня проведення уцінки воно повторно уцінюється в такому самому порядку, але не більш як на 50 відсотків початкової вартості майна.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок обліку, зберігання, оцінки вилученого митними органами майна, щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію, передачі цього майна органам державної виконавчої служби і розпорядження ним» від 26.12.2001 № 1724 (далі Порядок № 1724) передбачено, що саме державний виконавець є особою, уповноваженою на реалізацію конфіскованих автомобілів.

Порядком передбачено декілька способів розпорядження конфіскованим майном, а саме: його реалізація за ціною, яка визначається спеціалізованою торговельною організацією з її обов'язковим погодженням з митним органом; а у випадку неможливості реалізації, - безоплатна передача майна або його знищення, утилізація, промислова переробка.

Пунктом 6 Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядженні ним, затвердженим спільним наказом Міністерства юстиції України, Державної митної служби України за № 1833/5/943 від 12.10.2009 (далі Наказ) встановлено, що з метою забезпечення розпорядження конфіскованим майном у разі неможливості його реалізації начальниками відділів державної виконавчої служби, які здійснюють виконання рішень про конфіскацію майна, вилученого митними органами, утворюються комісії, передбачені пунктом 11 Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 985.

Засідання комісії відбуваються на вимогу державного виконавця у встановлений ним строк та є повноважними у випадку присутності не менше 2/3 членів комісії.

Відповідно до п. 16 вищевказаного наказу якщо майно, в тому числі транспортні засоби, передані органам державної виконавчої служби, за рішенням комісії, визначеної пунктом 6 цього Порядку, не може бути реалізоване, заборонене для експлуатації та яке не реалізоване в порядку, передбаченому Порядком розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, таке майно передається безоплатно в установленому порядку або знищується (утилізується).

Порядок розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 985 (далі - Порядок).

Згідно п. 11 Порядку рішення про безоплатну передачу майна закладам охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення, установам виконання покарань і будинкам дитини при цих установах, слідчим ізоляторам, військовим формуванням та на благодійні цілі приймаються комісією, яка утворюється з представників відповідного органу державної виконавчої служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу, і затверджуються начальником відповідного органу державної виконавчої служби.

Відповідно до пп. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України реалізація підакцизних товарів (продукції) - будь-які операції на митній території України, що передбачають відвантаження підакцизних товарів (продукції) згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами з передачею прав власності або без такої, за плату (компенсацію) або без такої, незалежно від строків її надання, а також безоплатного відвантаження товарів, у тому числі з давальницької сировини, реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Відповідно до п. 17 Наказу отримані від реалізації майна податки та збори перераховуються державним виконавцем на відповідний рахунок митного органу в 3-денний термін з дня надходження коштів на відповідний депозитний рахунок відповідного відділу державної виконавчої служби для подальшого їх зарахування до Державного бюджету України за кодом класифікації доходів бюджету «надходження коштів від реалізації конфіскованого майна та матеріалами митних органів».

Як вбачається із матеріалів справи, в даному випадку, конфісковане майно (автомобілі) не було реалізоване, а отже ніяких коштів від його реалізації на депозитний рахунок відділу державної виконавчої служби не надійшло. Жодним нормативно-правовим актом не передбачено ніяких інших джерел фінансування, які можуть бути використані державним виконавцем при вчиненні ним виконавчих дій відносно конфіскованого майна для сплати податків та зборів при його безоплатній передачі державним органам, тобто без отримання коштів за його реалізацію.

Згідно із п. 12 Порядку № 1724 транспортні засоби та інші самохідні машини і механізми, а також спеціальна техніка, обладнання, пристрої, будівельні матеріали можуть бути передані за погодженням з Мінфіном відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Службі безпеки України, Генеральній прокуратурі України, Секретаріату Кабінету Міністрів України. Передане безоплатно майно, зазначене в цьому пункті, може бути відчужене виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів, передбачених законодавством під час його імпорту на територію України.

Пунктом 14 Порядку передбачено, що якщо майно, в тому числі транспортні засоби, не реалізовано у порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження", державний виконавець вносить на розгляд комісії, що утворюється у складі представників відповідного органу державної виконавчої служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу, пропозицію щодо безоплатної передачі майна органам державної влади, закладам охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту, зокрема, закладам, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім'ям, будинкам дитини при установах виконання покарань, установам виконання покарань, слідчим ізоляторам, військовим формуванням, а також на благодійні цілі або для переробки, знищення (утилізації) такого майна. Передане безоплатно майно, зазначене в цьому абзаці, може бути відчужене виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів (обов'язкових платежів), передбачених законодавством під час його імпорту на територію України.

Згідно положень пп. 197.1.26 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України передбачено, що операції з безоплатної передачі зазначеного в цьому пункті майна у випадках, визначених законодавством, у володіння і користування державних органів, установ (організацій), які утримуються за рахунок бюджетних коштів звільняються від оподаткування операцій.

Операції з подальшого постачання зазначених товарів оподатковуються на загальних підставах.

Як вбачається із матеріалів справи і не заперечувалось представниками сторін в судовому засіданні, позивач не є власником чи користувачем автомобілів MercedesBenz Е300 та ChryslerPacifica. ВЧ лише один із претендентів на їх безоплатне отримання. На даний час автомобілі нікому не відчужені та перебувають у Відділі для їх безоплатної передачі.

Враховуючи вищенаведене, суд вважає, що ні позивач, ні інші особи, які звернулись до Відділу із заявами, не несуть обовязку зі сплати податків і зборів, що справляються у разі імпортування автотранспортних засобів на митну територію України, оскільки в даному випадку буде здійснена операція з безоплатної передачі конфіскованого майна, а не його реалізація.

Жодною нормою не передбачено, що умовою передачі майна, відповідно до п. 14 Порядку, є попередня сплата заявниками мита, податків і зборів, як це зазначили представники Чернігівської митниці ДФС та Чернігівської ОДПІ.

Крім того, суд вважає необґрунтованими посилання представників Чернігівської митниці ДФС та Чернігівської ОДПІ (ДПІ у м. Чернігові) на ту обставину, що автомобілі MercedesBenz Е300 та ChryslerPacifica не можуть бути безоплатно передані особам, що звернулись до Відділу з відповідними заявами, оскільки Прокуратурою Чернігівської області не прийнято процесуальне рішення по кримінальному провадженню № 42015270000000320 від 01.12.2015, зважаючи на таке.

15.03.2016 ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова по справі № 751/2280/16-к (провадження № 1-кс/751/481/16) було знято арешт, накладений на автомобілі MercedesBenz Е300 та ChryslerPacifica. Також зазначено, що за результатами проведеної перевірки законності дій службових осіб органів державної виконавчої служби Чернігівської області та ДП «СЕТАМ» при здійсненні зберігання та реалізації автомобілів, порушень вимог законодавства не встановлено і вказані транспортні засоби доказового значення для розслідування кримінального провадження не мають (а.с. 11-12).

Враховуючи вищенаведене суд вважає, що позовна вимога ВЧ щодо визнання неправомірним та скасування рішення Комісії щодо розпорядження конфіскованим майном від 29.03.2016 в частині ненадання у безоплатне користування автомобілів MercedesBenz E300, днз UVL222, він код WDB21251A677283, 1998 р.в., обєм двигуна 2996 см3, двигун дизельний, сірого кольору та ChryslerPacifica, днз 0060ВІ-1, він код 2С8GM684X4R525851, обєм двигуна 3500 см3, 2003 р.в., сіро-зеленого кольору має бути задоволена.

Щодо вимоги ВЧ зобовязати Комісію повторно розглянути питання про можливість безоплатної передачі у користування позивача автомобілів MercedesBenz E300 та ChryslerPacifica суд вважає, що в її задоволенні слід відмовити, оскільки розгляд заяв осіб, які звертаються до Відділу з метою безоплатного отримання майна, відбувається у встановленому законом порядку. Позивач уже звертався з вищевказаного питання до відповідача і його заяву було розглянуто.

Враховуючи наведене суд зазначає, що обовязок Комісії щодо повторного розгляду питання про можливість безоплатної передачі у користування ВЧ автомобілів виникне лише після звернення позивача з відповідною заявою. На момент звернення до суду повторна заява від позивача до колегіального органу не надходила.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

За наведених обставин, адміністративний позов Військової частини польова пошта В 1688 має бути задоволений частково.

Керуючись статтями 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Військової частини - польова пошта В1688 задовольнити частково.

Визнати неправомірним та скасувати рішення Комісії щодо розпорядження конфіскованим майном від 29.03.2016 в частині ненадання у безоплатне користування автомобілів MercedesBenz E300, днз UVL222, він код WDB21251A677283, 1998 р.в., обєм двигуна 2996 см3, двигун дизельний, сірого кольору та ChryslerPacifica, днз 0060ВІ-1, він код 2С8GM684X4R525851, обєм двигуна 3500 см3, 2003 р.в., сіро-зеленого кольору.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Постанова суду набирає законної сили в порядку статей 167,186 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня отримання її копії.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Суддя С.В. Бородавкіна