Україна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення апеляційної скарги без руху
15 червня 2010 р. справа №2а-3388/10/0570
Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду ОСОБА_1 , розглянувши апеляційну скаргу Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м.Донецька на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 19 квітня 2010р. у справі №2а-3388/10/0570 (суддя Ушенко С.В.) за позовом ОСОБА_2 до Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м.Донецька, треті особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4 про скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно,-
В С Т А Н О В И В :
До Донецького апеляційного адміністративного суду 31 травня 2010 року надійшла адміністративна справа разом з апеляційною скаргою Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м.Донецька на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 19 квітня 2010 р. у справі №2а-3388/10/0570 (суддя Ушенко С.В. ) за позовом ОСОБА_2 до Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м.Донецька, треті особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4 про скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно.
Ухвалою від 15 червня 2010 року Комунальному підприємству Бюро технічної інвентаризації м.Донецька поновлено строк на апеляційне оскарження постанови Донецького окружного адміністративного суду у справі № 2а-3388/10/0570 від 19.04.2010р.
Ознайомившись з даною апеляційною скаргою, вважаю, що вона не відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, у звязку з чим така скарга підлягає залишенню без руху, з наступних підстав.
Зокрема, відповідно ч.7 ст. 187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати мають бути встановлені законом про судовий збір (ч.2 ст.87 КАС України). Тому до його прийняття та набрання чинності розмір судового збору та прядок його сплати визначаються пунктом 3 розділу 7 Прикінцевих та перехідних положень КАС України.
Відповідно до вимог підпункту 2 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень КАС до набрання чинності законом, який регулює порядок і розмір судового збору, розмір судового збору визначається відповідно до підпункту б пункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України Про державне мито, тобто за ставками, встановленими для скарг на неправомірні дії органів державного управління і службових осіб, що ущемляють права громадян.
Поряд з цим, підпунктом д пункту 1 статті 3 Декрету визначені і ставки для справляння мита з позовних заяв немайнового характеру або таких, що не підлягають оцінці.
Пункт 3 Прикінцевих та перехідних положень КАС України не диферецює розмір судового збору залежно від того, чи є особа фізичною, чи юридичною, або залежно від того, подається позовна заява чи будь-яка заява про перегляд судового рішення (крім випадку заявлення у позовній заяві майнових вимог про стягнення грошових коштів, за які додатково сплачується судовий збір) розмір судового збору завжди однаковий 0,2 неоподаткованих мінімуму доходів громадян.
Таким чином, розмір судового збору за подання апеляційної скарги становить 0,2 неоподаткованого мінімум доходів громадян, тобто 3,4 грн. (підпункт 2 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень КАС України; підпункт «б»пункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито»від 21 січня 1993 року).
Оскільки апелянтом сплачено судовий збір в розмірі 1,7 грн., то скаржникові потрібно доплати судовий збір в сумі 1,7 грн.
При цьому несплачену суму судового збору належить перераховувати на наступний розрахунковий рахунок: 31112095700005, код ЄДРПОУ - 34687090, МФО банку - 834016, отримувач - Держбюджет Калінінського району м. Донецька, банк ГУ ДКУ у Донецькій області, код бюджетної класифікації 22090200, символ звітності 095.
Відповідно до ч. 3 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені обставини тягнуть за собою залишення апеляційної скарги без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків шляхом подання документу про сплату в повному обсязі судового збору.
Керуючись ст. 108, 187, ч.3 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м.Донецька на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 19 квітня 2010р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м.Донецька, треті особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4 про скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно залишити без руху.
Встановити строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом семи днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали.
В разі невиконання вимог цієї ухвали апеляційна скарга повертається без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена протягом місяця до Вищого адміністративного суду України.
Суддя: