ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
15 червня 2016 року м. Київ К/800/16134/16
Суддя Вищого адміністративного суду України Ланченко Л.В.
розглянувши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м.Києві
на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 25.02.2016
у справі №826/22201/15
за позовом ОСОБА_1
до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м.Києві
про скасування податкового повідомлення-рішення, -
ВСТАНОВИВ:
Державною податковою у Солом'янському районі Головного управління ДФС у м.Києві 10.06.2016 подано касаційну скаргу на постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 02.03.2016 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 24.05.2016.
Згідно з частиною п'ятою статті 213 КАС України до касаційної скарги додається документ про сплату судового збору.
До касаційної скарги додано документ про сплату судового збору в сумі 5846,40 грн..
Разом з тим, зазначена сума судового збору ухвалою ВАСУ від 18.03.2016 визнана сплаченою в недостатньому розмірі , зазначена ухвала заявником не оскаржена. Невиконання вимог вищезазначеної ухвали стало підставою для повернення касаційної скарги згідно ухвали ВАСУ від 25.04.2016.
Відповідно до підпункту 3 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 № 3674-VI (в редакції Закону від 22.05.2015 № 484-VIII) за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду ставка становить 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Згідно з частиною першою статті 4 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 №3674-VI судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Ставка судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру встановлена підпунктом 1 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 №3674-VI, редакція якого змінювалась. Суддя-доповідач позбавлений можливості визначити ставку судового збору, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, та вирахувати судовий збір за подання касаційної скарги виходячи з цієї ставки, оскільки в касаційній скарзі, а також доданих до неї документах, відсутні відомості про дату подання позовної заяви до суду та розміру сплаченого при її поданні судового збору.
Враховуючи наведене, касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків, протягом якого відповідач має надати/надіслати повідомити дату подання позову до адміністративного суду розміру сплаченого при її поданні судового збору.
Керуючись ст. ст. 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м.Києві залишити без руху.
Встановити строк до 13.07.2016 для усунення недоліків касаційної скарги.
Ухвала вступає в законну силу з моменту постановлення. Заява про перегляд судового рішення в адміністративній справі може бути подана з підстав, в порядку та у строки встановлені ст.ст.236-239№ КАС України безпосередньо до Верховного Суду України.
Суддя Л.В. Ланченко