Справа № 673/1444/15-а
Провадження № 2-а/673/94/15
У Х В А Л А
"06" листопада 2015 р.
Суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області Лукіянець Т.В., вивчивши матеріали адміністративного позову Управління соціального захисту населення Деражнянської райдержадміністрації до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Хмельницькій області про скасування постанови про накладення штрафу,-
ВСТАНОВИЛА:
У листопаді 2015 року позивач звернувся з адміністративним позовом до суду, в якому просить постановити рішення, яким скасувати постанову про накладення штрафу.
Зазначений адміністративний позов не відповідає вимогам ст.106 КАС України.
Так, позивачем подано до суду адміністративний позов, який містить вимогу немайнового характеру. Згідно з ч.3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
За ч.1 ст.88 КАС України суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.
Проте, позивачем не надано доказів, які б свідчили про звільнення від сплати судового збору чи доказів, які б свідчили про можливість звільнення від сплати судового збору на підставі вищевказаної статті.
Крім цього, позивачем не надано жодних доказів, які б могли підтвердити наведені в клопотанні про відстрочення сплати судового збору обставини.
За таких обставин, даний адміністративний позов слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення вищезазначених недоліків.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 88,106, 108 КАС України,
УХВАЛИЛА:
Адміністративний позов Управління соціального захисту населення Деражнянської райдержадміністрації до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Хмельницькій області про скасування постанови про накладення штрафу залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк та порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1