Україна
Донецький окружний адміністративний суд
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 травня 2016 р. Справа №805/891/16-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
час прийняття постанови:
Донецький окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Крилової М.М., при секретарі судового засідання Піскурєвій Ю.А., розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» до ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про часткове скасування вимоги від 05.02.2016 № Ю-6294-17 про сплату боргу (недоїмки) на суму 100 000,00 грн., -
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про часткове скасування вимоги від 05.02.2016 № Ю-6294-17 про сплату боргу (недоїмки) на суму 100 000,00 грн.
Заявлені вимоги позивач обґрунтовував тим, що 14.03.2016 позивач отримав поштою вимогу про сплату боргу (недоїмки) від 05.02.2016 №Ю-6294-17, в якій зазначено, що станом на 31.01.2016 заборгованість позивача зі сплати єдиного внеску становить 928 372,03 грн. за звітні періоди з листопада 2014 року по грудень 2015 року включно. Позивач вважає спірну вимогу незаконною, необґрунтованою та такою, що підлягає скасуванню, оскільки на підставі п.9-4 Прикінцевих та перехідних положень Закону № 2464 позивач вважає себе звільненим від виконання своїх обовязків, визначених ч.2 ст.6 Закону № 2464 на період з 14.04.2014 до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану. Крім того, 02.12.2015 затверджено перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція. Підприємство позивача знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції, що триває на території Донецької і Луганської областей. Через високі ставки судового збору позовна вимога майнового характеру про скасування вимоги відповідача, яку позивач вважає підлягає скасуванню повністю, наразі предявляється у розмірі 100 000 грн., тобто позивач просить скасувати оскаржувану вимогу частково на суму 100 000 грн.
Представник позивача у судове засідання не зявився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Представник відповідача у судове засідання не зявився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином. На адресу суду надіслав письмові заперечення, в обґрунтування яких зазначив, що згідно зі ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків, платники єдиного внеску зобовязані самостійно обчислити ці внески і сплатити їх з нарахуванням пені в порядку і розмірах, визначених цією статтею. Суми недоїмки стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафів. Орган доходів і зборів у порядку, за формою та у строки, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, надсилає платникам єдиного внеску, які мають недоїмку, вимогу про її сплату. Відповідно до п.9-4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування» у редакції, що діяла до 01.01.2016, платники єдиного внеску, визначені статтею 4 цього Закону, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у ст. 2 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитероричтичної операції», де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14.04.2014 №405/2014, звільняються від виконання своїх обовязків, визначених ч. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», на період з 14.04.2014 до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану. Підставою звільнення є заява платника єдиного внеску. ОСОБА_2 Першотравневого району входить до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, проте у відповідності до ст. 10 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» підставою для звільнення від виконання своїх обовязків зі сплати єдиного внеску є сертифікат Торгово-промислової палати України про настання саме форс-мажорних обставин. На теперішній час сертифікат ТПП України до ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області позивачем не надавався. Отже, представник відповідача вважає, що вимога №Ю-6294-17 від 05.02.2016 ОСОБА_1 ОДПІ про сплату суми недоїмки ТОВ «Укрспецмаш» у розмірі 928 372, 03 грн., винесена з урахуванням вимог діючого законодавства. З вказаних підстав представник відповідача просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
Розглянувши матеріали справи, вирішивши питання чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються, чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження, яку правову норму належить застосувати до цих правовідносин, суд встановив наступне.
Позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» зареєстроване як юридична особа у встановленому порядку 27.06.2001, включене до ЄДРПОУ за №31424275, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії АБ № 674323 (а.с.9). Позивач перебуває на обліку в ОСОБА_1 обєднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області з 11.07.2001, про що свідчить довідка про взяття на облік платника податків від 27.06.2012 № 53/10/18 (а.с.10).
Відповідач ОСОБА_1 обєднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області є субєктом владних повноважень - органом виконавчої влади, який в цих правовідносинах здійснює повноваження, покладені на нього органом виконавчої влади, який в цих правовідносинах здійснює повноваження, покладені на нього Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», п. 41.1 ст. 41 Податкового кодексу України, зокрема, забезпечує реалізацію державної політики з адміністрування єдиного внеску.
Відповідно до ст. 19-1 Податкового кодексу України контролюючі органи виконують такі функції, зокрема, контролюють своєчасність подання платниками податків та платниками єдиного внеску передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів), своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків, зборів, платежів; здійснюють погашення податкового боргу, стягнення своєчасно ненарахованих та/або несплачених сум єдиного внеску та інших платежів.
Статтею 307 Податкового кодексу України передбачено, що податки і збори, не зазначені у пункті 307.1 цієї статті, сплачуються платником податку в порядку і розмірах, установлених цим Кодексом, а єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - в порядку, визначеному Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
Згідно з пунктом 2 частини першої Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (надалі Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 1 Закону № 2464 недоїмка - сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у строки, встановлені цим Законом, обчислена органом доходів і зборів у випадках, передбачених цим Законом.
Відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону № 2464-VI (в редакції, чинної станом на час виникнення спірних правовідносин) платниками єдиного внеску є роботодавці - підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у свідоцтві про державну реєстрацію її як підприємця), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Позивач звернувся до ОСОБА_1 ОДПІ із заявою про звільнення ТОВ «Укрспемаш» від виконання своїх обовязків, визначених ч. 2 ст. 6 Закону України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (зокрема, від обовязку своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок) на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції (а.с.13).
Зазначену заяву отримана відповідачем 30.04.2015, про що свідчить вхідний штамп фіскального органу на копії заяви.
У відповідь на заяву позивача ОСОБА_1 ОДПІ направлено лист від 13.05.2015 за №2865/08/05-40-013, якою відмовлено у задоволенні заяви позивача, у звязку із тим, що у той час як ТОВ «Укрспецмаш» перебуває на обліку у ОСОБА_1 ОДПІ за місцем державної реєстрації (м. Мангуш), фактично знаходиться у м. Бердянськ (Запорізька область), а не у зоні АТО. При цьому, ТОВ «Укрспецмаш» не надано сертифікат про засвідчення факту настання обставин непереборної сили (а.с.14).
10.07.2015 ТОВ «Укрспецмаш» звернулось до Донецької торгово-промислової палати із заявою про отримання сертифікату ТПП на підтвердження обставини непереборної сили (форс-мажору), що сталися на території проведення антитерористичної операції, для звільнення ТОВ «Укрмпецмаш» від виконання обовязків платника єдиного внеску та для не застосування до ТОВ «Укрспецмаш» відповідальності, штрафних та фінансових санкцій за невиконання обовязків платника єдиного внеску № ПР228 (а.с.15-17).
15.07.2015 Донецька торгово-промислова палата надала відповідь №1012/12.12-03 ТОВ «Укрспецмаш» та розяснила, що Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» внесені зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», яким звільнив осіб від виконання своїх обовязків визначених ч.2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове соціальне страхування» на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану. При цьому, звільнив від відповідальності штрафних та фінансових санкцій за невиконання обовязків платника єдиного внеску на зазначений період (а.с.17-18).
05.02.2016 ОСОБА_1 обєднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області сформовано вимогу про сплату боргу (недоїмки) № Ю-6294-17, за якою вимагається від ТОВ «Укрспецмаш» сплатити суми недоїмки зі сплати єдиного внеску станом на 31.01.2016 суму в розмірі 928372,03 грн. (а.с.8).
Відповідно до розрахунку недоїмки за вимогою від 05.02.2016 №Ю-6294-17 станом на 31.01.2016, недоїмка в розмірі 928 372,03 грн. складається зі сум нарахування єдиного соціального внеску за період: листопад 2014 року 56213,52 грн.; грудень 2014 року 60552,81 грн.; січень 2015 року 58108,34 грн.; лютий 2015 року 61213,28 грн.; березень 2015 року 62658,03 грн.; квітень 2015 року 66145,62 грн.; травень 2015 року 58217,07 грн.; червень 2015 року 66323,35 грн.; липень 2015 року 78197,20 грн.; серпень 2015 року 73713,77 грн.; вересень 2015 року 83483,67 грн.; жовтень 2015 року 71989,52 грн.; листопад 2015 року 64314,31 грн.; грудень 2015 року 69809,64 грн. (а.с.12).
Сума недоїмки за період з листопада 2014 року по грудень 2015 року також підтверджується карткою особового рахунку ТОВ «Укрспецмаш».
Згідно ч. 8 ст. 9 Закону № 2464-VI платники єдиного внеску зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за відповідний базовий звітний період, не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом.
Відповідно до пункту 1 частини 10 статті 9 Закону № 2464-VI, днем сплати єдиного внеску у разі перерахування сум єдиного внеску з рахунку платника на відповідні рахунки органу доходів і зборів вважається день списання банком або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, суми платежу з рахунку платника незалежно від часу її зарахування на рахунок органу доходів і зборів.
Відповідно до вимог ст. 25 цього Закону, у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків платники єдиного внеску зобов'язані самостійно обчислити ці внески і сплатити їх з нарахуванням пені в порядку і розмірах, визначених цією статтею. Суми недоїмки стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафів та підлягають сплаті платником єдиного внеску протягом десяти робочих днів після надходження відповідного рішення.
Указом Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» та розпочато проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операці» від 2 вересня 2014 року № 1669-VII, період проведення антитерористичної операції - час між датою набрання чинності Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014 та датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України; територія проведення антитерористичної операції - територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1053-р від 30 жовтня 2014 року затверджений перелік населених пунктів, на території яких здійснювалась антитерористична операція, у якому, серед інших населених пунктів, зазначено смт. Мангуш, де зареєстрований позивач та знаходиться відповідач.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1275-р, яким визнано такими, що втратили чинність розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року № 1053 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 1079, затверджено новий перелік населених пунктів, на території яких здійснювалась антитерористична операція, у якому, серед інших населених пунктів, є смт. Мангуш.
Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» № 1669-VII від 02.09.2014 доповнено розділ VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування» пунктом 9-3 (у наступному 9-4) (яка діяла на момент виникнення спірних правовідносин).
Відповідно до п. 9-4 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України № 2464: «Платники єдиного внеску, визначені статтею 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014, звільняються від виконання своїх обовязків, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану.
Підставою для такого звільнення є заява платника єдиного внеску, яка подається ним до органу доходів і зборів за основним місцем обліку або за місцем його тимчасового проживання у довільній формі не пізніше тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення антитерористичної операції.
Відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені цим Законом за невиконання обовязків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції, до платників єдиного внеску, зазначених у цьому пункті, не застосовуються.
Недоїмка, що виникла у платників єдиного внеску, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014, визнається безнадійною та підлягає списанню в порядку, передбаченому Податковим кодексом України для списання безнадійного податкового боргу».
Таким чином, пункт 94 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464 є умовною нормою, оскільки звільняє платників єдиного внеску від виконання своїх обовязків, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану лише за умови надання заяви платником єдиного внеску про звільнення від сплати єдиного внеску до контролюючого органу.
Як встановлено судом, позивач звертався до відповідача із заявою з приводу звільнення його як платника єдиного внеску від виконання своїх обовязків, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування».
Суд вважає зазначити, що згідно п. 9-4 розділу VIII «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 2464-VI звільнення платників єдиного соціального внеску від обовязків, визначених ч. 2 ст. 6 вказаного Закону, повязується, зі знаходженням цього платника на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, де проводилася (або проводиться) антитерористична операція (позивач знаходиться на обліку у ОСОБА_1 ОДПІ, яка розташована у смт. Мангуш Донецької області, що входить до переліку населених пунктів, на території яких проводилась (або проводиться) антитерористична операція) та з подачею зазначеним платником відповідної заяви у період не пізніше 30-ти календарних днів, за днем закінчення АТО.
Суд зазначає, що докази перебування позивача у м. Бердянськ до суду не надано.
Крім того, суд не бере до уваги доводи представника відповідача щодо необхідності подання до ОСОБА_1 ОДПІ сертифікату Торгово-промислової палати, який має підтверджувати настання для платника податків (та єдиного внеску) обставин непереборної сили, враховуючи приписи п. 9-4 розділу VIII «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 2464-VI, якими не вимагається надання такого документу для звільнення платника від сплати єдиного соціального внеску та для списання виниклої недоїмки з цього внеску. Зазначеним пунктом передбачене лише подання до органу фіскальної служби заяви. Підставами для звільнення платника від сплати єдиного соціального внеску відповідно до зазначеного пункту є виключно знаходження платника на обліку в органах фіскальної служби, що розташовані на території населених пунктів, визначених відповідним переліком, де проходить АТО, та подання таким платником відповідної заяви до органу фіскальної служби.
Як зазначено судом вище, позивач звертався до Донецької торгово-промислової палати щодо засвідчення форм-мажорних обставин, однак листом Донецької торгово-промислової палати позивачу надано розяснення щодо того, що норма Закону є нормою прямої дії та не потребує додаткового засвідчення форс-мажорних обставин, по яким чітко визначено критерій та встановлено звільнення від сплати Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».
За таких обставин, суд дійшов висновку, що ОСОБА_1 ОДПІ всупереч приписам абз. 4 п. 9-3 розділу VIII «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 2464-VI відмовлено ТОВ «Укрспецмаш» у задоволенні заяви про звільнення ТОВ «Укрспецмаш» від виконання обовязків, передбачених ч. 2 ст. 6 Закону № 2464-VІ.
Як вже встановлено судом вище, спірна вимога включає в себе нарахування єдиного соціального внеску за період з листопада 2014 року по грудень 2015 року включно.
З урахуванням викладеного, вимога ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області №Ю-6294-17 про сплату боргу (недоїмки) від 05.02.2016, за якою вимагається від ТОВ «Укрспецмаш» сплати суми недоїмки зі сплати єдиного внеску станом на 31.01.2016 в розмірі 928372,03 грн. є неправомірною.
Відповідно до ч. 2 ст. 11 КАС України суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, і не може виходити за межі позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог тільки в разі, якщо це необхідно для повного захисту прав, свобод та інтересів сторін чи третіх осіб, про захист яких вони просять.
Враховуючи висновок суду щодо неправомірності в повному обсязі вимоги ОСОБА_1 ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області №Ю-6294-17 про сплату боргу (недоїмки) від 05.02.2016 на суму 928 372,03 грн., враховуючи приписи ст. 11 КАС України, з метою повного захисту прав позивача, суд вважає за необхідне вийти за межі позовних вимог та скасувати вимогу ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області від 05.02.2016 № Ю-6294-17 про сплату Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» боргу (недоїмки) в сумі 928 372,03 грн. в повному обсязі, з огляду на що, позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» підлягає задоволенню.
Відповідно до ч. 1 ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є субєктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань субєкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Повний текст постанови виготовлений 30 травня 2016 року.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 8 - 11, 94, 99, 158-163, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» до ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області про часткове скасування вимоги від 05.02.2016 № Ю-6294-17 про сплату боргу (недоїмки) на суму 100 000,00 грн. задовольнити.
Скасувати вимогу ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області від 05.02.2016 № Ю-6294-17 про сплату боргу (недоїмки) зі сплати єдиного внеску в сумі 928 372,03 грн.
Стягнути з бюджетних асигнувань ОСОБА_1 обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецмаш» витрати зі сплати судового збору у сумі 1500 (одна тисяча пятсот) гривень 00 копійок.
Постанова прийнята в нарадчій кімнаті, вступна та резолютивна частини проголошені у судовому засіданні 25 травня 2016 року за участю представника відповідача. Повний текст постанови буде виготовлений у відповідності до ст. 160 КАС України.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Крилова М.М.