КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа 826/24426/15
У Х В А Л А
20 травня 2016 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Парінов А.Б., перевіривши апеляційну скаргу Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 лютого 2016 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Аскоп-Україна» до Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, стягнення заборгованості та зобов'язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В:
До Київського апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 лютого 2016 року.
Перевіривши подану до суду апеляційну скаргу, вважаю, що вона не відповідає вимогам ч. 6 ст. 187 КАС України у зв'язку з тим, що апелянтом не додано до апеляційної скарги документ про сплату судового збору за розгляд апеляційної скарги.
Відповідно до ч. 6 ст.187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Порядок та розміри сплати судового збору регулюється Законом України «Про судовий збір» № 3674-VI від 08 липня 2011 року.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» в редакції станом на час подання апеляційної скарги ставки судового збору встановлюються у таких розмірах: за подання апеляційної скарги на рішення суду - 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Розмір судового збору за подання до адміністративного суду позову майнового характеру суб'єктом владних повноважень, юридичною особою в редакції Закону України «Про судовий збір» станом на дату подання даного адміністративного позову становив 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.
З матеріалів справи судом встановлено, що даний спір має одночасно майновий та немайновий характер, оскільки предметом спору є:
- визнання протиправною бездіяльності щодо неподання висновку із зазначенням суми податку на додану вартість в розмірі 5 751 280 грн, що підлягає бюджетному відшкодуванню на користь ТОВ «Аскоп-Україна»;
- визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 20.10.2015:
1. № 0000222800, яким позивачу зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на суму 1 432 114 грн та застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 716 057 грн;
2. № 0000212800, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем податок на додану вартість на загальну суму 625 125 грн (за основним платежем 416 750 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями 208 375 грн.);
- стягнення з Державного бюджету України через Головне управління Державної казначейської служби України в м. Києві на користь ТОВ «Аскоп-Україна» заборгованість бюджету з відшкодування податку на додану вартість в розмірі 5 751 280 грн.
Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 лютого 2016 року, ку оскаржує апелянт, задоволено дві вимоги майнового характеру.
Виходячи з цього, сума судового збору за подання апеляційної скарги, що підлягає сплаті, становить 150 970,07 грн.
Реквізити для сплати судового збору за подачу апеляційних скарг:
Одержувач: УДКСУ у Печерському районі м. Києва, ЄДРПОУ одержувача: 38004897.
Банк одержувача: ГУДКСУ у м. Києві, МФО банку: 820019, рахунок: 31211206781007.
Код класифікації доходів бюджету: 22030001.
Таким чином, апеляційна скарга не відповідає встановленим вимогам.
Вказані недоліки можуть бути усунуті шляхом подання суду апеляційної інстанції оригіналу документа про сплату судового збору за вказаними вище реквізитами.
Відповідно до п. 5 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 цього Кодексу, застосовуються правила ст.108 цього Кодексу, згідно з якою вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту встановлюється строк для усунення недоліків.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 108, ст.189 КАС України,-
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 лютого 2016 року залишити без руху та надати строк на усунення недоліків протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали.
У випадку невиконання вимог ухвали апеляційна скарга буде повернута апелянту.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили.
Суддя А.Б. Парінов