Постанова № 57698479, 15.03.2016, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.03.2016
Номер справи
804/15730/15
Номер документу
57698479
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 березня 2016 р. Справа № 804/15730/15 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді суддіТурлакової Н. В. Барановський Р.А. Царікова О.В. при секретаріЧудновській А.С. за участю: представника позивача представника відповідача-1 представник відповідача -2 ОСОБА_5 ОСОБА_6 не з'явився розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп» до Державної фіскальної служби України, Східно-Дніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп» звернулось до суду з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України, Східно-Дніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, в якому просить суд:

- визнати протиправними дії Державної фіскальної служби України та Східно-Дніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області щодо неприйняття для реєстрації податкових накладних Товариства з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп»: від 13.10.2015 року №6 (квитанція №1 від 27.10.2015 в 15:45:05); від 15.10.2015 року №7 (квитанція №1 від 29.10.2015 року в 10:39:47); від 16.10.2015 року №8 (квитанція №1 від 30.10.2015 в 11:20:32) в Єдиному реєстрі податкових накладних.

В обґрунтування адміністративного позову, позивач зазначає, що ТОВ «Зетта Груп» засобами електронного зв'язку для проведення реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних направлено до центрального рівня Державної податкової служби податкові накладні №6 від 13.10.2015р., №7 від 15.10.2015р., №8 від 16.10.2015р., проте вказані податкові накладні не були прийняті, у зв'язку з тим, що нібито не укладено Договір про визнання електронної звітності. Позивач зазначає, що відповідачами протиправно не прийняті податкові накладні, оскільки зазначений Договір укладений та діє до 12.08.2016р., при цьому ТОВ «Зетта Груп» неодноразово здійснювало реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та навіть при повторній спробі зареєструвати вказані податкові накладні останні було зареєстровано.

Від відповідача надійшло заперечення в яких він посилається на те, що у зв'язку з наявною підставою вважати, що платник податків змінив місце реєстрації, тобто порушив умови п.4 розділу 6 укладеного між Східно-Дніпровською ОДПІ та ТОВ «Зетта Груп» Договору про визнання електронних документів від 13.08.2014р. №9046681611, ДПІ 22.10.2015р. в односторонньому порядку розірвано вказаний Договір. Таким чином, Договір про визнання електронних документів на момент направлення на реєстрацію податкових накладних в ЄРПН не був чинним.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду прийнято до свого провадження вказану адміністративну справу та призначено до розгляду в судовому засіданні.

Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги, просив позов задовольнити з підстав зазначених у позовній заяві.

Представник відповідача-1 у судовому засіданні проти позовних вимог заперечував та просив відмовити в їх задоволенні посилаючись на доводи викладені у запереченнях.

Представник відповідача-2 у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце проведення якого повідомлений належним чином.

Заслухавши представника позивача, дослідивши чинне законодавство та матеріали справи, суд доходить наступних висновків.

Згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №21712988 від 19.02.2016р. Товариство з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп» зареєстровано 14.05.2013р., місцезнаходження юридичної особи: Дніпропетровська обл.,, Межівський район, с.Слов'янка, вул.Ярмаркова, 2.

20 червня 2013р. позивачем з ТОВ Агрофірма «Зоря» було укладено Договір оренди частини приміщення, копія якого наявна в матеріалах справи, згідно якого ТОВ «Зетта Груп» приймає в тимчасове платне користування частину приміщення за адресою: Межівський район, с.Слов'янка, вул.Ярмаркова, 2. Договорі укладено сторонами на 3 роки (п.4.1 Договору).

На виконання умов вказаного Договору були складені Акт прийому-передачі приміщення від 20.06.2013р., квитанції до прибуткового касового ордера про сплату орендної плати.

Судом встановлено, 13.08.2014 р. між позивачем та відповідачем-2 було укладено договір №130820141 про визнання електронних документів, предметом якого є визнання податкових документів (податкової звітності, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних з податку на додану вартість та інших звітних податкових документів), податних платником податків в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису до органу ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку або на електронних носіях, як оригіналу.

Посилений сертифікат відкритого ключа (виданий АЦСК ТОВ «Центр сертифікації ключів Україна», копія листа наявна в матеріалах справи) на ім'я директора ТОВ «Зетта Груп» Гуртового П.І., діє з 13.08.2014р. до 12.08.2016р.

Позивачем, засобами електронного зв'язку для проведення реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних направлено до центрального рівня Державної податкової служби, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, у вигляді електронного файлу наступні податкові накладні:

13.10.2015 року ТОВ «ЗЕТТА ГРУП» було виписано податкову накладну № 6 на загальну суму 7774,98 грн. (квитанція № 1 від 27.10.2015 року Документ не прийнято);

15.10.2015 року ТОВ «ЗЕТТА ГРУП» було виписано податкову накладну № 7 на загальну суму 10886,40 грн. (квитанція № 1 від 29.10.2015 року Документ не прийнято);

16.10.2015 року ТОВ «ЗЕТТА ГРУП» було виписано податкову накладну № 8 на загальну суму 3796,22 грн. (квитанція № 1 від 30.10.2015 року Документ не прийнято).

Вказані податкові накладні не були прийняті у зв'язку з виявленою помилкою: «Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 року № 233, а саме: - для платника ЄДРПОУ 38731483, код ДПІ 421 не укладено Договір про визнання електронної звітності. Відправник: Автоматизована система «Єдине вікно подання електронної звітності» ДФС України, версія 2.2.6.67, що підтверджується вказаними квитанціями.

При повторній спробі зареєструвати вказані вище податкові накладні останні було зареєстровано:

- податкова накладна від 13.10.2015 року № 6 на загальну суму 7774,98 грн. (квитанція № 1 від 04.11.2015 року);

- податкова накладна від 15.10.2015 року № 7 на загальну суму 10886,40 грн. (квитанція № 1 від 04.11.2015 року);

- податкова накладна від 16.10.2015 року № 8 на загальну суму 3796,22 грн. (квитанція № 1 від 04.11.2015 року).

Відповідно до ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори у порядку і розмірах, встановлених законом.

За приписами ст.ст. 15, 16 Податкового кодексу України платниками податків визнаються фізичні особи, юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операціях), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом. Платник податків зобов'язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів, подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою податків та зборів.

Згідно п.п.16.1.2, 16.1.3 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів, подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Відповідно до п.11 підрозділу 2 розділу 10 Перехідних положень Податкового кодексу України, з 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.

Згідно п.201.1 ст.201 ПК України, платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Пунктом 201.10 ст.201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем.

З метою отримання продавцем зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування, що підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних покупцем, такий продавець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунок коригування в електронному вигляді. Такий розрахунок коригування вважається зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими продавцем.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених відповідно пунктом 201.1 статті 201 та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді із зазначенням причин.

Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.

Платник податку має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, в якій загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.

Якщо сума, визначена відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, є меншою, ніж сума податку в податковій накладній та/або розрахунок коригування, які платник повинен зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних, то платник зобов'язаний перерахувати потрібну суму коштів із свого поточного рахунку на свій рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та/або порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

Виявлення розбіжностей даних податкової декларації та даних Єдиного реєстру податкових накладних є підставою для проведення контролюючими органами документальної позапланової виїзної перевірки продавця та у відповідних випадках покупця товарів/послуг.

У разі відмови продавця товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника. Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" , що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Кабінетом Міністрів України 29 грудня 2010 року прийнято Постанову № 1246, якою затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних (далі по тексту - Порядок №1246).

Відповідно до пункту 1 названого Порядку, ним визначено механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї (далі - податкова накладна та/або розрахунок коригування), до Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Реєстр) платників податку на додану вартість - продавців товарів (послуг), звіряння даних, що містяться у виданих платникам такого податку - покупцям товарів (послуг) податковій накладній та розрахунку коригування з відомостями, які містяться у Реєстрі.

Згідно пункту 2 Порядку №1246 внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування, до Реєстру (далі - реєстрація) здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі Державній податковій службі з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру. Операційний день триває з 0 до 23-ї години.

Для підтвердження прийняття податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації продавцю видається квитанція в електронній формі у текстовому форматі, у якій зазначаються реквізити зазначених документів, відповідність електронного документа формату (стандарту), затвердженому Державною податковою службою, результати перевірки електронного цифрового підпису, інформація про продавця, дата та час прийняття, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова накладна та/або розрахунок коригування.

Квитанція, на яку накладається електронний цифровий підпис Державної податкової служби, підлягає шифруванню та надсилається продавцеві засобами телекомунікаційного

зв'язку. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в Державній податковій службі (пункт 8 Порядку).

При цьому, з огляду на положення пункту 8 Порядку, особою, яка має відповідати за відмову у реєстрації податкових накладних позивача є Міністерство доходів і зборів України, до якої, згідно з пунктом 1 Порядку і здійснюється подання податкової накладної в електронній формі. Функції щодо проведення реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних покладені безпосередньо на Міністерство доходів і зборів України.

Пунктом 9 Порядку №1246 закріплено, що причиною відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації є: наявність помилок; відсутність в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами.

Наказом ДПА України від 10.04.2008р. №233, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за №320/15011, затверджено Інструкцію з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку (далі - Інструкція №233).

Згідно пунктів 4, 5 розділу ІІ Інструкції №233 податкові документи в електронному вигляді з обов'язковими реквізитами (у тому числі з електронним цифровим підписом платника податків (його посадових осіб)), подані відповідно до цієї Інструкції, згідно із законодавством є оригіналами, мають юридичну силу, повинні зберігатися та можуть використовуватися під час судового або досудового вирішення спорів.

У разі подання податкового документа в електронному вигляді платник податків має право не подавати податкові документи на паперових носіях.

Відповідно п.п.7.3-7.6 п.7 розділу ІІІ Інструкції №233 при поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку платник податків та органи ДПС повинні додержуватися такого порядку, зокрема після одержання від платника податків податкового документа в електронному вигляді органи ДПС проводять його розшифрування, перевірку ЕЦП, перевірку відповідності електронного документа затвердженому формату (стандарту);

перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку. Ця квитанція надсилається органами ДПС на електронну адресу платника податків, з якої було надіслано податкову звітність. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі ДПС. Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним;

підтвердженням платнику податків прийняття його податкових документів до бази даних ДПС є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, в якій визначаються реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі, відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа, результати перевірки ЕЦП, інформація про платника податків, дата та час приймання, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова звітність, та дані про відправника квитанції. На цю квитанцію накладається ЕЦП органу ДПС, здійснюється її шифрування та надсилання платнику податків засобами телекомунікаційного зв'язку. Другий примірник другої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі ДПС;

якщо надіслані податкові документи сформовано з помилкою, то платнику податків надсилається друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття податкових документів в електронному вигляді із зазначенням причин. На цю квитанцію накладається ЕЦП органу ДПС, здійснюється її шифрування та надсилання платнику податків засобами телекомунікаційного зв'язку. Другий примірник другої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі ДПС.

Щодо обставин розірвання договору про визнання електронних документів №130820141 від 13.08.2014р. суд зазначає наступне.

Відповідно до п.4 розділу 6 Договору, орган ДПС має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадках, зокрема, у разі зміни платником місця реєстрації.

Згідно пункту 12.5 розділу ХІІ Інструкції №233 якщо за результатами заходів щодо встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи підрозділами податкової міліції буде підтверджено відсутність такої особи за місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню, керівник (заступник керівника) контролюючого органу протягом трьох робочих днів приймає рішення про надсилання до відповідного державного реєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за формою №18-ОПП (додаток 24) для вжиття заходів, передбачених частиною дванадцятою статті 19 Закону. Повідомлення за формою №18-ОПП надсилається державному реєстратору поштовим відправленням або в електронному вигляді у порядку взаємного обміну інформацією з реєстрів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, та Центрального контролюючого органу.

Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб - підприємців врегульовані Законом України від 15.05.2003 року №755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (далі - Закон №755).

Відповідно до частини 1 статті 4 Закону № 755 державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців представляє собою засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру.

Згідно частиною 1 статті 16 Закону № 755 Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення органів державної влади, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.

Відповідно до приписів статті 17 Закону № 755 відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.

В Єдиному державному реєстрі містяться, зокрема такі відомості щодо юридичної особи: повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; організаційно-правова форма; місцезнаходження юридичної особи.

Згідно ч.3 ст.18 Закон №755, якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.

З системного аналізу вищенаведених норм слідує, що єдиним доказом зміни юридичною особою місцезнаходження або відсутності платника за місцем реєстрації - місцезнаходження є дані з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №21712988 від 19.02.2016р. Товариство з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп» зареєстровано 14.05.2013р., місцезнаходження юридичної особи: Дніпропетровська обл.,, Межівський район, с.Слов'янка, вул.Ярмаркова, 2.

Крім того, 20 червня 2013р. позивачем з ТОВ Агрофірма «Зоря» було укладено Договір оренди частини приміщення, копія якого наявна в матеріалах справи, згідно якого ТОВ «Зетта Груп» приймає в тимчасове платне користування частину приміщення за адресою: Межівський район, с.Слов'янка, вул.Ярмаркова, 2. Договорі укладено сторонами на 3 роки (п.4.1 Договору).

Таким чином, в ході розгляду справи не знайшло свого підтвердження наявність обставин, визначених пунктом 4 розділу 6 вказаного договору, для одностороннього розірвання договору, а також обставин реалізації права на розірвання договору в односторонньому порядку, у зв'язку з чим адміністративний позов про визнання протиправними дії відповідачів щодо неприйняття для реєстрації податкових накладних Товариства з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп», підлягає задоволенню.

Приймаючи до уваги викладене, враховуючи протиправність дій, а також те, що відповідачем не доведено правомірність своїх дій та їх відповідність нормам діючого законодавства України, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, а порушене право захисту шляхом визнання протиправними дій щодо неприйняття податкових накладних для реєстрації в Єдиному державному реєстрі податкових накладних.

Керуючись ст.ст.158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп» до Державної фіскальної служби України, Східно-Дніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправними дії Державної фіскальної служби України, Східно-Дніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області щодо неприйняття для реєстрації податкових накладних Товариства з обмеженою відповідальністю «Зетта Груп»: від 13.10.2015 року №6 (квитанція №1 від 27.10.2015 в 15:45:05); від 15.10.2015 року №7 (квитанція №1 від 29.10.2015 року в 10:39:47); від 16.10.2015 року №8 (квитанція №1 від 30.10.2015 в 11:20:32) в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Постанова суду набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.

Відповідно до ст.186 КАС України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Головуючий суддя (підпис) Судді (підпис) (підпис) Постанова не набрала законної сили 18.03.2016р Головуючий суддя З оригіналом згідно Помічник судді Н.В. Турлакова Р.А. Барановський О.В. Царікова В.С.Андреєв