Постанова № 57596967, 10.05.2016, Богодухівський районний суд Харківської області

Дата ухвалення
10.05.2016
Номер справи
613/499/16-а
Номер документу
57596967
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа №-613/499/16-а Провадження №-2-а/613/18/16

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 травня 2016 року

Суддя Богодухівського районного суду Харківської області Харченко С.М., розглянувши в приміщенні суду в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області про визнання протиправними дії Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом в якому просить: визнати дії Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області щодо відмови у перерахунку пенсії протиправними; зобов'язати відповідача здійснити перерахунок пенсії відповідно до довідки про заробітну плату від 09.02.2016 року №01.25/459 року у розмірі 90 відсотків від суми місячного заробітку з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку з 02 вересня 2009 року.

В обґрунтування своїх позовних вимог ОСОБА_1 посилається на те, що він має загальний стаж роботи більше 44 років та стаж державної служби понад 24 років. На обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Богодухівському районі перебуває з 2010 року. У 2010 році на підставі заяви про призначення пенсії від 02 вересня 2010 року та довідки про складові заробітної плати, йому було обчислено пенсію державного службовця за віком відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 року №3723-XII. В зв'язку з тим, що Управлінням Пенсійного фонду України в Богодухівському районі, при обчисленні пенсії державного службовця за віком не враховані інші виплати, а саме: матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, індексація заробітної плати та компенсація за невикористану відпустку, 18 квітня 2016 року позивач звернувся до Управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі з заявою про здійснення перерахунку пенсії, надавши довідку про заробітну плату від 09 лютого 2016 року №01.25/459 з урахуванням інших виплат: матеріальної допомоги на оздоровлення, індексації заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку. Листом від 19 квітня 2016 року №227-02/04 позивачу було відмовлено в перерахунку з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, індексації заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку з посиланням на статті 33 ЗУ «Про державну службу» та постанови КМУ «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31 травня 2000 року №865, відповідно до чого, нібито не включено зазначені виплати до складу заробітної плати.

Позивач в судове засідання не з'явився, надав суду заяву згідно якої просив адміністративний позов розглядати у його відсутність, на позовних вимогах та їх задоволенні наполягав, не заперечував проти розгляду справи в порядку скороченого провадження.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився надавав заперечення, згідно з якими не погоджується з доводами позивача та заперечує проти задоволення позовних вимог, з наступних підстав: ОСОБА_1 перебуває на обліку в Управлінні з 02.09.2010 року та отримує пенсію за віком відповідно до ст. 37 ЗУ «Про державну службу». Згідно ст.37 ЗУ «Про державну службу» пенсія державним службовцям призначалась в розмірі 90 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державним службовцями у розмірі 90 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі. При призначенні пенсії ОСОБА_1 відсоток заробітку було встановлено 90 відсотків. Для призначення пенсії ОСОБА_1 була надана довідка про складові заробітної плати №01-18/1576 від 02.09.2010 року, до складу якої входить надбавка за знання та використання в роботі іноземної мови, надбавка за звання «заслужений», надбавка за роботу з таємними документами, доплата за науковий ступінь, надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важкої роботи, премії до державних, професійних свят та ювілейних свят, за формою затвердженою Постановою правління Пенсійного фонду України від 30.10.2008 року №19-11. В довідку про складові заробітної плати (у випадку ОСОБА_1 надбавки та премії за останні 24 календарні місяці), надавалась для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу», були включені: надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важкої роботи та премії за період з 2008 року по 2010 рік. Тому при розрахунку розміру заробітної плати для обчислення пенсії гр. ОСОБА_1 було застосовано постанову Кабінета Міністрів від 31.05.2000 року №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» (в редакції чинній на момент призначення пенсії). Гр. ОСОБА_1 надано довідку №01.25/459 від 09.02.2016 року із заявою про перерахунок пенсії. В довідку включені: матеріальна допомога на оздоровлення та індекція заробітної плати. Таким чином, такі види виплат, як матеріальна допомога на оздоровлення та індексація заробітної плати, непередбачено як складову заробітної плати, а тому вони не можуть бути враховані в заробіток, з якого обчислюють пенсію державному службовцю. Тому, на підставі викладеного вище, відповідач просив в задоволені адміністративного позову відмовити.

Суд розглянув справу у порядку скороченого провадження.

Судом встановлені наступні обставини.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Харківської області, (зараз Богодухівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області), отримує пенсію державного службовця за віком згідно ст. 37 Закону України «Про державну службу»., у розмірі 90% від суми заробітної плати державного службовця.

Відповідно до наданої ОСОБА_1 довідки вбачається, що в неї вже включені: матеріальна допомога на оздоровлення та індексація заробітної плати.

Згідно ст.19 Конституції України- органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. ст.69,71 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободі в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихстаттею 72 цього Кодексу.

Ч.1ст. 9 КАС України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяли лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст.37 Закону України "Про державну службу", в редакції, яка діяла на час призначення пенсії позивачу, пенсія державним службовцям призначається у розмірі 90 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Згідно ст. 37 Закону України «Про державну службу», в редакції, що діє на даний час, наодержанняпенсіїдержавних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», у тому числі стажу державної служби не менше як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах віднесених до категорії посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 18 квітня 2016 року звернувся до відповідача із заявою про здійснення йому перерахунку пенсії, надавши довідку про заробітну плату від 09 лютого 2016 року №01.25/459 з урахуванням інших виплат: індексації на заробітну плату та матеріальної допомоги на оздоровлення.

Відповідно до копії довідки Богодухівської районної державної адміністрації від 09.02.2016 року № 01.25/459 про нараховані інші виплати заробітної плати (індексація на заробітну плату, матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, премії до свят, компенсація за невикористану відпустку), які не увійшли в розрахунок для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» виданої ОСОБА_1, інші виплати по заробітній платі за період з 01 вересня 2008 року по 31 серпня 2010 року становили 5461,81 грн. та складалися з індексації заробітної плати в сумі 1249,81 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 4212 грн.

Вищеописана довідка за формою та змістом відповідала вимогам, встановленим ПКМ України від 31.05.2000 року №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» (в редакції чинній на момент призначення пенсії).

Проте відповідачем при розрахунку пенсії не включено до складу заробітної плати суми вказаної допомоги та індексації, з яких були фактично нараховані та сплачені збори на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, внаслідок чого пенсія йому виплачується в меншому розмірі, ніж повинна бути.

Листом №227-02/04 від 19.04.2016 року з посиланням на ст. 33 Закону України « Про державну службу» та Постанову Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 року № 865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» було роз'яснено, що ОСОБА_1 призначена пенсія відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» у розмірі 90% від суми заробітної плати державного службовця з якої сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування а до 1 січня 2011 року страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування. Згідно вказаного листа відповідача,такі види виплат, як матеріальне допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація та компенсація за невикористану відпустку, не передбачено як складову частину заробітної плати, а тому вони не можуть бути враховані в заробіток, з якого обчислюють пенсію державному службовцю.

Таким чином, ОСОБА_1 з 2010 року перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України у Богодухівському районі Харківської області, та отримує пенсію за віком відповідно до ст.37 Закону України «Про державну службу». При нарахуванні пенсії державного службовця до сум заробітної плати для призначення йому пенсії управління ПФУ у Богодухівському районі не включило суми матеріальної допомоги на оздоровлення, індексації заробітної плати, хоча з вказаних сум відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» були фактично нараховані та сплачені страхові внески.

Згідно з ч. 1ст. 1 Закону України "Про оплату праці" заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений орган виплачує працівникові за виконану роботу.

Відповідно до ст. 2 Закону України "Про оплату праці" , в структуру заробітної плати входить додаткова заробітна плата, а це винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій. Також до заробітної плати відносяться інші заохочувальні та компенсаційні виплати. До них належать виплати у формі винагород за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства або які провадяться понад встановлені зазначеними актами норми.

Згідно ч. 2ст. 33 Закону України "Про державну службу"заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранг, надбавки за вислугу років та інших надбавок.

Тобто аналізуючи вищевикладене дає підстави для висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення входить до системи оплати праці державного службовця.

Згідно з ч. 6, 7ст. 33 Закону України "Про державну службу"державним службовцям можуть встановлюватись надбавки за високі досягнення в праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога. Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до ч.1ст. 35 Закону України "Про державну службу"передбачено виплату державним службовцям допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу при наданні щорічної відпустки.

Згідно з ч. 2ст. 35 цього Законудержавним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законодавством не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.

З огляду на вказане, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та соціально - побутові питання визначена законом, а повноваження щодо встановлення конкретних розмірів посадових окладів, матеріальної допомоги, доплат делеговані Кабінету Міністрів України.

Відповідно до форми довідки про складові заробітної плати, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу», затвердженої постановою Пенсійного фонду України від 14.02.2011 року № 5-1, до складу «Інших виплат» входять - індексація, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових умов та матеріальна допомога на оздоровлення, що свідчить про необхідність врахування відповідачем цих виплат під перерахунку пенсії Позивачу.

Відповідно абз. 4 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 року № 1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення», індексації підлягає оплата праці найманих працівників підприємств, установ, організацій у грошовому виразі, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також інші компенсаційні виплати, що мають постійний характер. Індексація заробітної плати являє собою дохід, з якого відповідно достатті 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів відповідно до чинного законодавства день одержання заробітку (виплат, доходу).

Пунктом 2 частини 1 статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного податку на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» встановлено, платниками єдиного внеску також: є працівники - громадяни України, іноземці (якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України) та особи без громадянства, які працюють на підприємствах, установах та організаціях, в інших юридичних осіб - підприємців на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, у фізичних осіб на умовах трудового договору контракту). Тобто працівники, які працюють - перебувають у трудових відносинах з організацією - є застрахованими особами та підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

За змістом частини 2 статті 37 Закону України «Про державну службу», в редакції, яка діяла на час призначення позивачу пенсії, пенсія державним службовцям призначається в розмірі 90 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Обґрунтованість вимог щодо включення до складу заробітної плати суми матеріальної допомоги та індексації доходів, з метою проведення перерахунку пенсії, підтверджується також правовою позицію Верховного Суду України, що викладена у постанові від 20 лютого 2012 року у справі № 21-430а-11. Зокрема у цій постанові Верховний Суд України звертає увагу на перевагу в застосуванні норм права спеціальних норм, що визначають виплати (доходи) для обчислення пенсії: ст.66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та ст.41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Зокрема,ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення»передбачає включення до заробітку для обчислення пенсії всіх видів оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання заробітку (виплат, доходу).

Згідно ст..41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема, до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

За змістом наведених норм, отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) зареєстрованої особи для обчислення пенсії.

Аналогічна правова позиція викладена у Постанові Верховного Суду України від 06 листопада 2013 року у справі № 21-350а-13, зокрема:

У судових рішеннях Вищого адміністративного суду України від 18 травня та 20 грудня 2012 року (справи №№ К-10879/09, К/9991/59887/12 відповідно), касаційний суд у подібних правовідносинах дійшов висновку про те, що матеріальна допомога, на яку нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховується до заробітку для обчислення пенсії державного службовця.

Верховний Суд України вирішував питання про усунення розбіжностей у застосуванні статей 33, 37 Закону «Про державну службу» і в постановах від 20 лютого 2012 року, від 14 травня 2013 року у справі №21/125а13 та від 28 травня 2013 року у справі №21/97а13, і зазначив, що отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховується в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.

Згідно з частиною 1 ст.244-2 Кодексу адміністративного судочинства України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права, та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність з рішенням Верховного Суду України.

Отже, чинне законодавство як загальне, так і спеціальне, відносить до складу заробітної плати також інші виплати. При цьому, слід врахувати, що надбавки, запроваджені нормативно-правовими актами, матеріальна допомога належать до додаткових видів грошового забезпечення й приймаються в розрахунок при нарахуванні пенсії.

Таким чином, пенсія ОСОБА_1 повинна обчислюватись із заробітної плати, яку він фактично отримував на день звільнення, в тому числі з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації на заробітну плату, на яку нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

За таких обставин позовні вимоги ОСОБА_1 про визнання протиправними дії Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області та зобовязати здійснити перерахунок пенсії з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації на заробітну плату є законними та обґрунтованими.

Вирішуючи питання щодо строків, з яких Богодухівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області зобовязано провести перерахунок пенсії ОСОБА_1 суд виходить з наступного.

Згідно ч.1 ст.99 КАС України, адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.

Відповідно до ч. 2 ст.99 КАС України, для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Згідно ч. ч. 1,2 ст. 100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд на підставі позовної заяви та доданих до неї матеріалів не знайде підстав для визнання причин пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними, про що постановляється ухвала.Позовна заява може бути залишена без розгляду як на стадії вирішення питання про відкриття провадження в адміністративній справі без проведення судового засідання, так і в ході підготовчого провадження чи судового розгляду справи.

Ухвалою суду від 20 квітня 2016 року позовну заяву в частині зобовязання Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області здійснити перерахунок пенсії відповідно до довідки про заробітну плату від 09.02.2016 року №01.25/459 року у розмірі 90 відсотків від суми місячного заробітку з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку, з 02.09.2009 року по 18.10.2015 року залишено без розгляду і продовжено розгляд справи з 19.10.2015 року.

При розгляді питання щодо встановлення дати з якої необхідно провести відповідний перерахунок пенсії ОСОБА_1, то судом прийнято до уваги, що згідно положень ч. 4 ст. 45 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» перерахунок призначеної пенсії провадиться у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

Оскільки позивач 18 квітня 2016 року звернувся до відповідача з заявою про перерахунок пенсії та надав відповідну довідку від 09 лютого 2016 року, що підтверджується копіями його заяви та довідки, то пенсія підлягає перерахунку саме з 1 травня 2016 року.

Враховуючи, що відповідач відмовив позивачу лише у врахуванні у пенсійні виплати матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації та компенсації за невикористану відпустку, а відсоткова ставка сторонами не оспорюється, тому підстав для її визначення суд не вбачає, оскільки це не є предметом позову.

Позов в частині зобов'язання відповідача врахувати при перерахунку пенсії матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, компенсацію заробітної плати задоволенню не підлягає, оскільки подана позивачем довідка від 09.02.2016 року №01.25/459 не містить вказаних виплат. Таким чином, позовні вимоги позивача є обґрунтованими та законними, а позов підлягає частковому задоволенню.

Керуючись ст. 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»,ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення», ст.ст.33,37,37-1 Закону України «Про державну службу», ст.ст. 160, 167, 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області про визнання протиправними дії Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області - задовольнити частково.

Визнати дії Богодухівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області щодо відмови у перерахунку пенсії ОСОБА_1протиправними.

Зобов'язати Богодухівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з 01 травня 2016 року з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації заробітної плати, відповідно до відомостей, які містяться у довідці Богодухівської районної державної адміністрації від 09 лютого 2016 року №01.25/459.

В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Постанова може бути оскаржена повністю або частково протягом десяти днів з дня отримання копії постанови шляхом подачі апеляційної скарги до адміністративного суду апеляційної інстанції через Богодухівський районний суд Харківської області.

Постанова набирає законної сили у строки та порядку, встановленими ст. 254 КАС України.

Суддя