Ухвала суду № 57513879, 28.04.2016, Господарський суд Житомирської області

Дата ухвалення
28.04.2016
Номер справи
906/1290/15
Номер документу
57513879
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

_____________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

Від "28" квітня 2016 р. Справа № 906/1290/15

За заявою: ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Червоне-продсервіс"

(м.Київ)

до боржника: Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" (смт.Червоне, Андрушівський район, Житомирська область)

про визнання банкрутом

Представники:

від кредиторів: ОСОБА_2 - представник Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області, дов. №78 від 01.04.2016.

від божника: ОСОБА_3 - розпорядник майна

прийняли участь: ОСОБА_4- представник Міністерства юстиції України, дов. №107/9.5/32-16 від 11.01.2016; ОСОБА_5 - представник прокуратури Житомирської області, посв. №038664 від 11.01.2016

присутній в засіданні суду: ОСОБА_6 паспорт серія АВ 885940 від 06.04.2010, виданий Калинівським РВ ГУМВС України у Вінницькій області.

Суддя Костриця О.О.

В провадженні Господарського суду Житомирської області знаходиться справа про визнання банкрутом Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" (смт.Червоне, Андрушівський район, Житомирська область).

27.04.2016 на адресу суду від Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області надійшли документи по справі.

28.04.2016 до суду від розпорядника майна ОСОБА_3 надійшло клопотання, в якому він просить суд затвердити реєстр вимог кредиторів Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів".

Суд переходить до розгляду справи по суті.

Відповідно до ст.12 Господарського процесуального кодексу України, ст.9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарські суди розглядають справи про банкрутство за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, встановлених Законом.

Як встановлено статтею 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", сторонами у справі про банкрутство є конкурсні кредитори (представник комітету кредиторів) та боржник (банкрут).

Цією статтею також визначено, що кредитор - юридична або фізична особа, а також органи державної податкової служби та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника (майнового поручителя).

На підставі положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у справі про банкрутство спір не вирішується по суті, а лише встановлюються грошові вимоги кредиторів на підставі поданих документів.

Незважаючи на визнання боржником грошових вимог кредитора, суд самостійно розглядає кожну заявлену грошову вимогу, перевіряє її відповідність чинному законодавству та за результатами такого розгляду визнає або відхиляє частково чи повністю грошові вимоги кредитора.

Отже, виходячи з системного аналізу положень чинного законодавства, заявлені у справі про банкрутство грошові вимоги можуть підтверджуватися або первинними документами (угодами, накладними, рахунками, актами виконаних робіт, тощо), що свідчать про цивільно-правові відносини сторін та підтверджують заборгованість боржника перед кредитором, або рішенням юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення такого спору.

Відповідно до ст.43 ГПК України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.

В судовому засіданні розглядалась заява Андрушівської ОДПІ Головного управління ДФС у Житомирській області (яка є правонаступником Андрушівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Житомирській області) від 30.03.2016 №69/189/10-003 з вимогами до боржниками на суму 1030324,94 грн.

27.04.2016 на адресу суду від Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області надійшли зокрема, письмові пояснення, в яких податкова зазначає, що заявлена податковою кредиторська заборгованість в розмірі 1030324,94 грн. складається:

- з заборгованості 232276,97 грн., яка підтверджується постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 16.04.2015р. ( 230800,32 грн. недоїмки, які просить віднести до третьої черги реєстру кредиторів та пені в сумі 1476,65 грн., які просить віднести до шостої черги реєстру кредиторів;

- та вимог в розмірі 798047,97 грн., з яких: 490903,80 грн. недоїмки, які просить віднести до третьої черги реєстру кредиторів, 21773,64 грн. пені та 11850,57 грн. штрафних санкцій, які просить віднести до шостої черги реєстру кредиторів, а також 273519,96 грн. заборгованості по єдиному соціальному внеску, які просить віднести до другої черги реєстру кредиторів;

Присутній в засіданні суду представник Андрушівської ОДПІ кредиторські вимоги до боржника викладені у вищезазначеній заяві підтримав у повному обсязі.

Розпорядник майна в засіданні суду вимоги Андрушівської ОДПІ визнав частково.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника кредитора та ліквідатора, суд уважає за необхідне задовольнити вказану заяву частково, з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника (майнового поручителя).

Згідно з ч. 1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобовязані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.

В ч. 8 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" закріплено, що вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Розпорядник майна зобовязаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за відсутності - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.

Незважаючи на визнання (невизнання) розпорядником майна боржника грошових вимог кредиторів, суд самостійно розглядає кожну заявлену грошову вимогу, перевіряє її відповідність чинному законодавству та за результатами такого розгляду визнає або відхиляє частково чи повністю грошові вимоги кредитора.

Як убачається з матеріалів справи, ухвалою господарського суду Житомирської області від 01.03.2016 було, зокрема, порушено провадження у справі про банкрутство Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів"; визнано вимоги ініціюючого кредитора ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Червоне-продсервіс" до Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" на суму 14720868,79грн.; введено процедуру розпорядження майном боржника на строк 115 календарних днів до 24.06.2016 включно; призначено розпорядником майна боржника Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" - ОСОБА_3.

01.03.2016 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет оприлюднено оголошення про порушення справи про банкрутство Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів".

Андрушівська ОДПІ ГУ ДФС у Житомирської області у встановлений Законом 30-тиденний строк звернулося до суду із заявою від 30.03.2016 про визнання кредиторських вимог до боржника на загальну суму 1030324,94 грн. боргу та 2756,00грн. сплаченого судового збору (а.с.121-122 том 3).

Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку та розмірах, встановлених законодавством України.

Судом установлено, що боржник відповідно до статті 15 Податкового кодексу України є платником податків.

Підпунктами 16.1.3, 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом.

В силу ст.1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кредитор - юридична або фізична особа, а також органи державної податкової служби та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника.

Як убачається із розрахунку грошових вимог Андрушівської ОДПІ (а.с.121 том 3), заборгованість боржника перед податковою у розмірі 1030324,94 грн. складається з:

- 232276,97 грн. заборгованості, яка складається з: 230800,32 грн. недоїмки та пені в сумі 1476,65 грн., що підтверджується постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 16.04.2015р;

- 798047,97 грн. податкового боргу, що складається із заборгованості по:

1) податку на додану вартість (346313 грн. основного боргу, 11361,95 грн. пені, 10018,27 грн. штрафні санкцій);

2) податку з частини чистого прибутку господарських організацій (17,09 грн. пені, 1832,30 грн. штрафні санкцій);

3) збору від скидів забруднюючих речовин (9800,87 грн. основного боргу, 970,21 грн. пені);

4) збору за надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря 741,13 грн. основного боргу;

5) збору за спец, використання води (36791,44 грн. основного боргу, 8770,42грн. пені);

6) земельному податку по статті 09 (Андрушівка) - 39,58 грн., основного боргу;

7) земельному податку по статті 10 (Червоне с/р) (29647,01грн. основного боргу, 653,97 грн. пені);

8) земельному податку по статті 27 (Маломошківська с/р) - 22914,74 грн. основного боргу;

9) єдиному соціальному внеску - 273519,96 грн. основного боргу.

10) податку на доходи фізичних осіб - 44656,03 грн. основного боргу.

Свою заяву кредитор обгрунтовує, посиланням на - постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 16.04.2015 у справі №806/713/15, податкові декларації з плати за землю, податкові декларації по збору: за спеціальне використання поверхневих та підземних вод; за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб рибництва; за спеціальне використання кар'єрної, шахтної, дренажної води, податкові декларації екологічного податку; податкові декларації з податку на додану вартість; звіти по нарахуванню єдиного внеску, тощо (а.с.128-221 том 3).

Судом установлено, що згідно вищезазначених документів підтверджено заборгованість боржника перед Андрушівської ОДПІ на загальну суму 1008551,30 грн. з яких: 721704,12 грн. заборгованості по податках, зборах та обов`язкових платежах, 273519,96 грн. заборгованості по єдиному соціальному внеску, 1476,65грн. пені.

Одночасно слід зазначити, що як убачається із матеріалів справи, Андрушівською ОДПІ заявлено штрафні санкції у розмірі - 11850,57 грн., тоді, як із поданих Андрушівською ОДПІ документів підтверджено заборгованість по штрафних санкціях на суму яка перевищує розмір заявлених. Оскільки суд обмежений розміром заявлених вимог, то кредиторські вимоги задовольняються у заявленій кредитором сумі - 11850,57грн. штрафні санкції.

Відносно вимог Андрушівської ОДПІ до боржника в частині 21773,63 грн. пені по податках, зборах та обов`язкових платежах, слід зазначити наступне.

Ухвалою суду від 12.04.2016р. було зобов`язано Андрушівську ОДПІ надати нормативно обгрунтовані письмові пояснення та підтверджуючі документи щодо нарахування, зокрема, пені по земельному податку по статті 10 (Червоне с/р) на суму 653,97 грн.; пені по збору за спеціальне використання води на суму 8770,42 грн. ; пені по збору від скидів забруднюючих речовин на суму 970,21 грн.; пені по податку з частини чистого прибутку господарських організацій на суму 17,09 грн.; пені по податку на додану вартість на суму 11361,95 грн.

Разом з тим, пояснення щодо підстав нарахування вимог по пені, податковою так і не були надані суду, як і не були надані обгрунтовані розрахунки сум пені.

Крім того, у суду відсутня можливість здійснити перевірку нарахування даної заборгованості, оскільки надані Андрушівською ОДПІ розрахунки заборгованості (а.с.64-67, 76 том 4) містять лише розмір пені, при цьому, відсутні дані (первинні документи) щодо того, з яких сум розраховувалась пеня по податках, зборах та обов`язкових платежах та за який період.

За таких обставин, суд уважає, за необхідне задовольнити вимоги Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області на суму 273519,96 грн. заборгованості по єдиному соціальному внеску, які включити до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 721704,12 грн. заборгованості по податках, зборах та обов`язкових платежах, які включити до третьої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 13327,22 грн. пені та штрафних санкцій, які включити до шостої черги реєстру вимог кредиторів боржника. Відмовити в частині визнання пені на суму 21773,64 грн.

Відповідно до п.4.11 Постанови Пленуму Вищого господарського суду "Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України" від 21.02.2013р. №7, розподіл сум судового збору (так само як й інших судових витрат) у непозовному провадженні, зокрема, як-от у справах про банкрутство, здійснюється оскільки інше не передбачено законом, за загальними правилами ст.49 ГПК.

З огляду на зазначене, судові витрати покладаються на боржника пропорційно розміру задоволених кредиторських вимог.

В засіданні суду розпорядник майна боржника повідомив про вжиті ним заходи по справі, зокрема, зазначив, що проводиться інвентаризація майна боржника, однак станом на день розгляду справи вона ще не завершена.

Ліквідатор вимоги ухвали суду від 12.04.2016 виконав частково.

В засіданні суду представник Міністерства юстиції України надав довідку Головного управління статистики у Житомирській області №09.1-3/54 від 26.04.2016, в якій повідомляється, зокрема, що станом на 01.04.2016 за даними статистичної звітності з праці заборгованість Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" із виплати заробітної плати становить 427900,00 грн.

Згідно наданої розпорядником майна довідки в.о. директора Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" ОСОБА_7 заборгованість по заробіній платі станом на 01.03.2016 складає 427900,00 грн.

В судовому засіданні розглядалось клопотання розпорядника майна про затвердження реєстру вимог кредиторів та відповідно поданий реєстр кредиторів Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів".

Розпорядник майна в засіданні суду підтримав клопотання щодо затвердження реєстру вимог кредиторів Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів".

До реєстру вимог кредиторів Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів" розпорядником включено вимоги наступних кредиторів:

1.Товариство з обмеженою відповідальністю "Червоне-продсервіс" на суму 14720868,79 грн. основного боргу, які віднесені до четвертої черги реєстру вимог кредиторів боржника, 6090,00 грн., які віднесені до першої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

2. Андрушівську ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області на суму 273519,96 грн. заборгованості по єдиному соціальному внеску, які віднесені до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 721704,12 грн. заборгованості по податках, зборах та обов`язкових платежах, які віднесені до третьої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 13327,22 грн. пені та штрафних санкцій, які віднесені до шостої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 2697,76 грн. витрат по сплаті судового збору, які віднесені до першої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

3. Заборгованість по заробітній платі на суму 427900,00грн, яка віднесена до першої черги задоволення вимог кредиторів.

Учасники судового процесу в засіданні суду не заперечили відносно затвердження реєстру вимог кредиторів боржника.

Розглянувши реєстр вимог кредиторів та матеріали справи, господарський суд,

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до ст.1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) грошове зобовязання - зобовязання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобовязань відносяться також зобовязання щодо сплати податків, зборів (обовязкових платежів), страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобовязання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобовязань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях.

До складу грошових зобовязань боржника, в тому числі зобовязань щодо сплати податків, зборів (обовязкових платежів), страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобовязання, які виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоровю громадян, зобовязання з виплати авторської винагороди, зобовязання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі.

Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов'язань у шосту чергу та може бути предметом мирової угоди.

Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі при спрощеному порядку розгляду справи про банкрутство.

У реєстрі вимог кредиторів повинні міститися відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями, черговість задоволення кожної вимоги.

Ухвала є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів. Для визначення кількості голосів для участі у представницьких органах кредиторів зі складу вимог конкурсних кредиторів виключається неустойка (штраф, пеня).

У ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачається, що учасниками зборів кредиторів боржника з правом вирішального голосу є конкурсні кредитори, визнані господарським судом та внесені до реєстру вимог кредиторів

Збори кредиторів у провадженні у справі про банкрутство скликаються арбітражним керуючим за його ініціативою, за ініціативою комітету кредиторів чи інших кредиторів, сума вимог яких становить не менше ніж третину всіх вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, або за ініціативою однієї третини кількості голосів кредиторів.

Збори кредиторів на вимогу комітету кредиторів або окремих кредиторів скликаються арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) та проводяться протягом двох тижнів з дня надходження письмової вимоги про їх скликання.

Конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень.

Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.

Порядок та черговість задоволення вимог кредиторів визначена в ст.45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" .

Обґрунтованість включення до реєстру вимог кредиторів підтверджується доданими до заяви кредиторів документами та іншими матеріалами справи.

Ураховуючи викладене, господарський суд уважає за можливе також затвердити реєстр вимог кредиторів Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів".

Керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України, ст. ст. 1, 25, 26, 45, Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Заяву Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області №69/189/10-003 від 30.03.2016 задовольнити частково.

2. Визнати грошові вимоги Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області на суму 273519,96 грн. заборгованості по єдиному соціальному внеску, які включити до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 721704,12 грн. заборгованості по податках, зборах та обов`язкових платежах, які включити до третьої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 13327,22 грн. пені та штрафних санкцій, які включити до шостої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 2697,76 грн. витрат по сплаті судового збору,які включити до першої черги реєстру вимог кредиторів боржника. Відмовити в задоволенні заяви в частині визнання пені на суму 21773,64 грн.

3. Задовольнити клопотання розпорядника майна ОСОБА_3 про затвердження реєстру вимог кредиторів Державного підприємства "Червоненський завод продтоварів".

4. Затвердити реєстр вимог кредиторів, і зокрема:

- Вимоги ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Червоне-продсервіс" на суму 14720868,79 грн. основного боргу, які включити до четвертої черги реєстру вимог кредиторів боржника, 6090,00 грн. витрат по сплаті судового збору, які включити до першої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

- Вимоги Андрушівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області на суму 273519,96грн. заборгованості по єдиному соціальному внеску, які включити до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 721704,12 грн. заборгованості по податках, зборах та обов`язкових платежах, які включити до третьої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 13327,22 грн. пені та штрафних санкцій, які включити до шостої черги реєстру вимог кредиторів боржника; 2697,76 грн. витрат по сплаті судового збору, які включити до першої черги реєстру вимог кредиторів боржника.

- Заборгованість по заробітній платі на суму 427900,00 грн, яку включити до першої черги задоволення вимог кредиторів.

Вимоги конкурсних кредиторів, які заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними та погашатимуться в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

5. Відкласти розгляд справи.

6. Призначити підсумкове засідання суду в процедурі розпорядження майном боржника на "07" червня 2016 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №407.

7. Зобов'язати розпорядника майна ОСОБА_3:

- в десятиденний строк з дня винесення ухвали відповідно до ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" організувати та провести збори кредиторів, комітет кредиторів, визначивши час та місце проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів;

- разом з боржником та ініціюючим кредитором вжити всіх можливих дієвих заходів щодо організації та забезпечення проведення інвентаризації майна боржника, у тому числі встановити обсяг майна, що підлягає обов'язковій реєстрації, та визначити його вартість, провести інвентаризацію майна боржника в строк не пізніше двох місяців; результати проведеної інвентаризації та визначення вартості майна боржника подати суду;

- проаналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках; вчинити дії щодо виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства, докази чого надати у наступне судове засідання;

- надати інформацію про рух коштів на розрахункових рахунках боржника;

- надати докази встановлення наявності активів боржника шляхом надіслання відповідних запитів до Державного підприємства "Український інститут промислової власності", Державної митної служби України, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція), Державної служби України з питань праці, Державної авіаційної служби України або їх територіальних представництв;

- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням щодо дебіторської заборгованості боржника;

- надати відомості з державного реєстру підприємств, установ та організацій про участь боржника, як засновника (учасника) у статутних фондах інших господарюючих суб'єктів;

- надати додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування; підтверджуючі документи подати суду.

В судове засідання викликати уповноважених представників кредитора та розпорядника майна.

Ухвала господарського суду набирає законної сили у встановленому чинним законодавством порядку.

У зв'язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді будь-які заяви та клопотання у письмовому вигляді повинні бути зареєстровані в канцелярії суду до початку судового засідання.

Окрім того, учасникам судового процесу звернути увагу на необхідність належного оформлення документів (заяв, клопотань), що подаються до суду, з врахуванням того, що зміст об'єднуваних вимог у відповідній заяві чи клопотанні повинен мати однорідний характер, у випадку заявлення вимог, що мають різні підстави виникнення, то вказані вимоги слід розділяти та пред'являти до суду окремими оформленими документами.

СуддяКостриця О.О.

1 - ТОВ "Червоне-Продсервіс" (01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, буд. 31-Б) - реком.

2 - Державне підприємство "Червоненський завод продтоварів" (13434, Житомирська обл., Андрушівський район, смт. Червоне, вул. Перемоги, 14а) - рек. з повід.;

3 - Міністерство аграрної політики та продовольства України (01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24) - реком.

4 - ОСОБА_3 (21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 25) - рек. з повід.;

5- до справи

6-Андрушівській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області ( м. Андрушівка, вул Вобяна, 26)(реком. з повід.)

7-Прокуратурі Житомирської області (реком.)

8- Міністерству юстиції України (м.Київ, вул.Городецького,13)(реком.)