Справа №3-1217/11
П о с т а н о в а
І м е н е м У к р а ї н и
05 жовтня 2011 року Казанківський районний суд Миколаївської області в складі:
головуючого-судді Вжещ С.І.
при секретарі Фалій В.В.,
правопорушника ОСОБА_1,
розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли від Казанківського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, проживаючого за адресою : ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
10 березня 2011 року Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області відносно ОСОБА_1 встановлений адміністративний нагляд терміном на 1 рік, з застосуванням обмежень: заборона виходу з будинку за місцем проживання з 22.00 год. до 04.00 год.; заборона знаходитись в місцях громадського харчування, де продаються спиртні напої на розлив; реєстрація в міліції один раз на місяць; заборона виїзду за межі Казанківського району Миколаївської області без дозволу Казанківського РВ УМВС України в Миколаївській області.
16.09.2011 року відносно ОСОБА_1 ДІМ Казанківського РВ УМВС України в Миколаївській області старшим лейтенантом міліції ОСОБА_2 було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, про те, що в порушення вимог постанови Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 10.03.2011 року ОСОБА_1 16.09.2011 року біля 01 години 45 хвилин був відсутній за місцем свого проживання за адресою : ІНФОРМАЦІЯ_3, чим порушив правила адміністративного нагляду.
Раніше 31.08.2011 року ОСОБА_1 притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.187 КУпАП та був підданий адміністративному стягненню у виді штрафу розміром 51 грн.
Під час розгляду справи ОСОБА_1 винним себе визнав та підтвердив порушення зазначене вище.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1 та дослідивши матеріали справи, суд приходить до такого висновку.
Пояснення ОСОБА_1 по суті правопорушення, протокол про адміністративне правопорушення за № 16/001258 від 16.09.2011 року, копія постанови Казанківського районного суду № 3-1110 від 31.08.2011 року, свідчать про те, що дійсно ОСОБА_1 повторно протягом року порушив правила адміністративного нагляду, які передбачають порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу, що вказує на вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу ОСОБА_1, який вдруге притягується до адміністративної відповідальності, ступінь його вини, вбачається необхідним накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 247, 276-280, 283-285 КУпАП, суд
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП і накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) грн., який сплатити на р/р 31113106700194 УДК в Миколаївській області Код 23627247, МФО 826013 Отримувач: державний бюджет Казанківського району Миколаївської області.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її захисником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя :
Судове рішення № 57509847, Казанківський районний суд Миколаївської області було прийнято 05.10.2011. Форма судочинства - Про адмінправопорушення, форма рішення - Постанова. На цій сторінці ви зможете знайти корисні дані про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до актуальних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних містить повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам легко знаходити корисні дані.
Це рішення відноситься до справи № 3-1217/11. Організації, які зазначені в тексті цього судового документа: