Постанова № 57218039, 14.04.2016, Жовківський районний суд Львівської області

Дата ухвалення
14.04.2016
Номер справи
444/624/16-а
Номер документу
57218039
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 444/624/16-а

Провадження № 2-а/444/34/2016

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 квітня 2016 року Жовківський районний суд Львіської області в складі :

головуючого судді Ясиновський Р. Б.,

секретар судового засідання Реміцька І.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Жовкві справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Пенсійного фонду України в Жовківському районі про визнання дій неправомірними та зобовязання вчинити дії,

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернулася до суду з позовом, в якому просить визнати дії управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області щодо не включення при розрахунку розміру пенсії сум матеріально допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати державного службовця та відмови в здійсненні перерахунку розміру пенсії протиправними та зобов'язати ОСОБА_2 ПФУ в Жовківському районі Львівської області перерахувати позивачці ОСОБА_1, розмір пенсії починаючи з 23.09.2015 року, з урахуванням інших видів виплат (матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати), на які нараховано та утримано страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування та проводити її виплату в такому розмірі в подальшому.

Позовні вимоги мотивує тим, що вона, ОСОБА_1, з 09.02.1993 по 31.01.2011 роки перебувала на державній службі. З 31.01.2011 року позивачку звільнено у звязку із достроковим виходом на пенсію. ОСОБА_2 Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області (далі - ОСОБА_2 ПФУ в Жовківському районі Львівської області) розмір пенсії їй призначено з 01.02.2011 року згідно довідки про складові заробітної плати (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років), виданої Державною податковою інспекцією в Жовківському районі Львівської області 02.02.2011 р. № 2571/04-015 та довідки про складові заробітної плати (надбавки та премії за 24 календарні місяці роботи перед зверненням за пенсією) виданої контрольно-ревізійним управлінням у Львівській області 31.01.2011 р. за № 2374/05 форма якої затверджена Постановою правління Пенсійного фонду України 30.10.2008 року № 19-11 чинною на момент видачі довідок, однак без врахування виплат матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати, з яких нараховані страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне рахування. Про те, що управлінням ПФУ ці виплати, при розрахунку розміру пенсії, не враховані позивачка дізналася вже в лютому 2016 року, бо багато її знайомих пенсіонерів, колишніх державних ужбовців почали звертатися із заявами до суду про перерахунок розміру пенсії з включенням матеріальної допомоги та індексації заробітної плати. Дізнавшись про недотримання відповідачем у її випадку вимог чинного законодавства про пенсійне забезпечення громадян, 24.02.2016 р. позивачка особисто подала заяву в управління з проханням перерахувати розмір її пенсії з заробітної плати включаючи матеріальну допомогу та індексацію і надала довідку від 11.02.2016 р. про складові заробітної плати, на що отримала відповідь датовану 03.03.2016 року про те, що підстав для перерахунку пенсії немає. А тому, рішення відповідача про відмову в перерахунку пенсії, вважає неправомірним.

Позивачка в судове засідання не зявилася, однак подала до суду заяву про слухання справи у її відсутності по наявних у справі документах. Позов підтримує в повному обсязі. Просить такий задоволити.

Представник відповідача ОСОБА_2 Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області ОСОБА_3 в судовому засіданні позов заперечила, покликаючись на обставини, викладені у письмовому запереченні. Зазначає, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, знаходиться на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області, якій з 01.02.2011 року призначено, пенсію відповідно Закону України «Про державну службу» № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року (надалі - Закон № 3723) на підставі заяви про призначення пенсії від 01.02.2011 року та доданих довідок про складові заробітної плати. Пенсія ОСОБА_1 призначена і виплачується згідно її заяви та поданих нею довідок і в розрахунок розміру пенсії включені всі виплати, які зазначені в довідках, поданих для призначення пенсії. 24.02.2016 року позивачка звернулася з заявою про дозвіл на перерахунок пенсії державного службовця з врахуванням матеріальної допомоги та індексації з/п з долученням довідки № 1501/10/13-06-05-00/25/32 від 11.02.2016 року, про складові заробітної плати..., що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу», затвердженої Постановою правління ПФУ 14.02.2011 р. № 5-1. Згідно ст. 37-1 Закону № 3723 умови та порядок перерахунку призначених пенсій державним службовцям визначаються Кабінетом Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України № 865 від 31.05.2000 року «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» передбачено, що перерахунок пенсії провадиться з місяця підвищення розміру заробітної плати працюючого державного службовця на підставі поданої заяви та довідок, виданих державними органами за останнім місцем роботи. Форма довідки про заробітну плату, що подається для призначення (перерахунку) пенсії державним службовцям, затверджується правлінням Пенсійного фонду України з погодженням з Міністерством соціальної політики. Отже для перерахунку пенсії державного службовця необхідними є дві підстави: підвищення розміру заробітної плати працюючого державного службовця; подання заяви та довідок, встановленої форми. Постановою Правління Пенсійного фонду України від 04.09.2013 року № 15-1 року затверджено форму довідки про заробітну плату, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям, а також державним службовцям, які на момент перерахунку пенсії працюють на інших посадах, ніж ті. з яких їм призначено (перераховано) пенсію. Для перерахунку пенсії позивачці згідно заяви від 10.11.2015 року та доданої довідки немає підстав, оскільки: розмір заробітної плати державного службовця з лютого 2008 року не підвищувався; подана з заявою довідка не відповідає формі для перерахунку пенсії, затвердженій, Постановою ПФУ № 15-1. Згідно матеріалів пенсійної справи позивачці перераховувався розмір пенсії у зв'язку з підвищенням розміру заробтіної плати державного службовця з 01.02.2008 року на підставі її заяви від 31.03.2008 року, довідки № 269 від 21.03.2008 року. Після цього розмір заробтної плати державного службовця не підвищувався. Крім того, ст. 33 Закону № 3723 передбачено що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплат за ранги, надбавки за вислугу років на державній служба та ін. надбавок. Такі види виплат, як матеріальна допомога на оздоровлення, допомога для вирішення соціатьно-побутових питань, та індексація заробітної плати не входить до структури заробітної плати державного службовця, оскільки не передбачена ст. 33 Закону № 3723 та не є ін. надбавками. Визначення заробітної плати, згідно 37 статті, для обчислення пенсії державним службовцям здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Розмір заробітної плати державного службовця встановлено Постановою КМУ № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів га інших органів», який з лютого 2008 року не підвищувався. Згідно ст. 37 Закону № 3723 пенсія державним службовцям призначається залежно від стажу роботи на державній службі у відсотковому відношені від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 року - єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями. - від заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі. У вказаній статті всюди зазначається заробітна плата державного службовця, тобто заробітна плата передбачена ст. 33 Закону № 3723. Згідно ст. 99 КАСУ встановлено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав. До 24.02.2016р. відповідачу невідомо було про виплиту позивачу інших виплат, ніж ті, які були включені в довідки, які подавалися при призначенні пенсії. Тому ніяких підстав для перерахунку пенсії з 23.09.2015 року немає, оскільки її права не порушувалися. Позивачка просить визати дії управління при розрахунку розміру пенсії та при відмові в перерахукнку пенсії протиправними. Відповідно до ст. 2 КАСУ у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності субєктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноважень з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, безсторонньо, добросовісно, розсудливо, своєчасно. При призначенні пенсії і при розразхунку розміру пенсії права позивачки не порушувалися про що обумовлено вище, а щодо неправомірності дій при відмові в перерахунку пенсії то звертають увагу суду на те, що 24.02.2016 р. позивачка подавала заяву не про перерахунок пенсії, а просила дозволити зробити перерахунок, тому відповідь на цю заяяву про відсутність підстав для перерахунку не можна трактувати як відмову в перерахунку пенсії. Щодо прохання позивача проводити виплату пенсії в такому розмірі в подальшому то зазначаємо що ніяких пісдтав вважати що порушення прав позивачки відбуватимуться в майбутньому в неї немає, тому ця частина позовних вимог є передчасною та нічимм не обгрунтованою. У звязку з чим, просить відмовити у задоволені позовних вимог у повному обсязі.

Зясувавши обставини справи, дослідивши надані сторонами докази, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи та перевіривши їх доказами, а відтак, зясувавши дійсні обставини справи, суд приходить до наступного висновку, що позов підлягає до часткового задоволення, виходячи з наступних підстав.

Частиною 2 ст. 19 Конституції України та ч. 3 ст. 2 КАС України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною 1 статті 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Як встановлено в судовому засіданні та підтверджено матеріалами справи, з 01.02.2011 року ОСОБА_2 Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області позивачці ОСОБА_1 призначено пенсію відповідно до Закону України "Про державну службу".

З копії заяви від 24.02.2016 року вбачається, що позивачка ОСОБА_1 звернулась до відповідача із заявою про перерахунок пенсії державного службовця, включаючи матеріальну допомогу та індексацію, долучивши при цьому довідку про складові заробітної плати за 60 календарних місяців від 11.02.2016 року /а.с.9/.

З листа УПФУ у Жовківському районі Львівської області від 13.04.2016 року № 1494/10-14 вбачається, що внаслідок звернення позивачки, рішенням УПФУ у Жовківському районі Львівської області у перерахунку пенсії їй було відмовлено, з посиланням на те, що відповідно до Постанови КМУ від 31.05.2000 р. № 865 перерахунок пенсії непрацюючим пенсіонерам державним службовцям проводиться, виходячи із сум заробітної плати, яку одержав державний службовець на відповідній посаді з якої призначено (перераховано пенсію) на час виникнення права на перерахунок. При цьому: посадовий оклад, надбавка за ранг та вислугу років враховувались в розмірах, установлених КМУ з моменту виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та рангом на час призначення (перерахунку) пенсії. Перерахунок пенсії проводиться з місяця підвищення розміру заробітної плати та довідок виданих за останнім місцем роботи. Пенсія ОСОБА_1 призначена та виплачується відповідно до вимог чинного законодавства. Тому підстав для перерахунку пенсії немає.

Основними нормативно-правовими актами, які регулюють порядок призначення та перерахунку пенсій є Закони України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про державну службу" в редакціях на час виникнення правовідносин, які співвідносяться між собою як загальний та спеціальний.

Загальні засади діяльності, статус державних службовців, які працюють в державних органах та їх апараті, а також особливості правовідносин щодо призначення та перерахунку пенсій державним службовцям, оплати праці державних службовців встановлені Законом України "Про державну службу".

Відповідно до ст. 33 Закону України "Про державну службу", заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплат за ранги, надбавок за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Посадові оклади державних службовців установлюються залежно від складності та рівня відповідальності виконуваних службових обов'язків. Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.

Статтею 37 Закону України "Про державну службу", зокрема, передбачено, що пенсія державним службовцям призначається в розмірі 90 % від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування без обмеження граничного розміру пенсії.

Також перерахунок пенсії здійснюється, виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.

Постанова КМУ від 31 травня 2000 року № 865 "Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії" передбачає, що розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин або спеціальні звання, вислугу років), які включаються в заробіток для обчислення пенсії визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за останні 24 календарні місяці роботи, яка дає право на даний вид пенсії, підряд перед зверненням за пенсією або за будь-які 60 календарних місяців такої роботи підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв протягом цього періоду на даній роботі, але не передбачають перелік виплат.

Стаття 33 Закону України "Про державну службу" визначає умови оплати праці державних службовців, а не умови їх пенсійного забезпечення.

Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" не містить визначення заробітної плати, на підставі якої здійснюється розрахунок пенсій. Із змісту ст. 40 вказаного Закону вбачається, що з середньої заробітної плати повинні бути сплачені страхові внески.

Статтею 2 Закону України "Про оплату праці" визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.

Статтею 35 Закону України "Про державну службу" визначено, що державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законодавством не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Таким чином виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та соціально-побутові питання визначена законом, а повноваження щодо встановлення конкретних розмірів посадових окладів, матеріальної допомоги, доплат делеговані Урядом України.

Відповідно до абз. 4 п. 2 Постанови КМУ від 17.07.2003 року № 1078 "Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення", індексації підлягає оплата праці найманих працівників підприємств, установ, організацій у грошовому виразі, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також інші компенсаційні виплати, що мають постійний характер. Індексація заробітної плати являє собою дохід, з якого відповідно до ст. 66 Закону України "Про пенсійне забезпечення" справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів відповідно до діючого законодавства на день одержання заробітку (виплат, доходу).

До складу заробітної плати відносяться також інші виплати. При цьому слід врахувати, що надбавки, запроваджені нормативно-правовими актами, матеріальна допомога належать до додаткових видів грошового забезпечення й приймаються в розрахунок при нарахуванні пенсії лише особам, які отримували такі надбавки під час перебування на державній службі та були звільнені зі служби після їх запровадження.

Постановою правління Пенсійного фонду України від 14.02.2011 року № 5-1, затверджена форма довідки про складові заробітної плати, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу" та яка вказує на необхідність пенсійного органу врахувати "Інші виплати", до яких віднесені суми індексації заробітної плати.

Аналіз наведених положень дає підстави для висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація заробітної плати входять до системи оплати праці державного службовця.

Крім того, статтею 66 Закону України "Про пенсійне забезпечення" врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.

Відповідно до частини першої статті 66 цього Закону до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).

Стаття 41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

За змістом наведених норм, отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.

Вищенаведене узгоджується із правою позицією Верховного Суду України у постанові від 20 лютого 2012 року у справі № 21-430а11 та у постанові від 28 травня 2013 року у справі № 21-97а13.

Таким чином, приймаючи до уваги, що чинне та спеціальне законодавство, відносить до складу заробітної плати для призначення пенсії державного службовця усі виплати, без винятку, з яких справляється збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуючи викладене, суд вважає дії відповідача щодо не врахування при призначенні пенсії державного службовця сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації та інших виплат, на які нараховувались страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування неправомірними.

Із копії трудової книжки БТ-І № 2430818 вбачається, що ОСОБА_1 з 31.01.2011 року звільнено у звязку із достроковим виходом на пенсію.

На підтвердження своїх позовних вимог позивачем додано довідку про складові заробітної плати № 1510/10/13-06-05-00/25/32, датовану 11.02.2016 року; довідку про складові заробітної плати № 983/10/13-07-05-00-24/32, датовану 11.02.2016 року.

Розмір пенсії їй призначено з 01.02.2011 року згідно довідки про складові заробітної плати (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років), виданої Державною податковою інспекцією в Жовківському районі Львівської області 02.02.2011 р. № 2571/04-015 та довідки про складові заробітної плати (надбавки та премії за 24 календарні місяці роботи перед зверненням за пенсією) виданої контрольно-ревізійним управлінням у Львівській області 31.01.2011 р. за № 2374/05.

Разом з тим, право пенсіонера, що отримує пенсію за законодавством України про державну службу, на врахування "інших виплат", підтверджено постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 13.08.2010 року, яка залишена без змін ухвалами Київського апеляційного адміністративного суду від 09.11.2010 року та Вищого адміністративного суду України від 21.11.2012 року.

На виконання зазначеного судового рішення, яке набрало законної сили Правлінням Пенсійного фонду України прийнято постанову "Про виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва по справі № 2а-4753/09/2670", якою затверджено довідку про складові заробітної плати (за останні 24 календарні місяці роботи або за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу". У вказаній довідці міститься поле "інші виплати", з необхідністю їх розшифровки.

Наведене свідчить, що, відмовляючи у перерахунку пенсії з урахуванням таких виплат як матеріальна допомога на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати, з моменту звернення за таким відповідач діяв усупереч вимогам законів України.

Разом з тим, за змістом ч. ч. 1, 2 ст. 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Як вбачається із змісту позовної заяви, позивач просить зобовязати управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області перерахувати розмір призначеної їй пенсії з 23.09.2015 року.

Однак, згідно вимог ст.ст. 83, 84, 87 ЗУ « Про пенсійне забезпечення» ст.ст. 43, 44, 45, 46 ЗУ «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», перерахунок пенсії проводиться на підставі звернення (заяви ) особи до відповідного територіального органу Пенсійного фонду.

Таким чином, приймаючи до уваги дату подачі позивачем до пенсійного органу заяви про перерахунок пенсії, а саме 24.02.2016 року, суд прийшов до висновку, що перерахунок пенсії позивачу повинен бути здійснений з врахуванням дати подачі нею відповідної заяви та підтверджуючої довідки.

Враховуючи вище наведене, суд вважає, що позивачка має право на перерахунок пенсії державного службовця лише з 24.02.2016 року, з моменту звернення до УПФУ у Жовківському районі Львівської області з заявою про перерахунок пенсії, в розмірі відповідно до Закону України "Про державну службу" в редакції чинній на момент призначення пенсії, на які нараховано збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з урахуванням у складі заробітної плати матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, індексації заробітної плати у відповідності до відповідної довідки про заробітну плату, яка відповідає вимогам закону, якою передбачені складові заробітної плати для призначення пенсії, відповідно до Закону України "Про державну службу" в редакції чинній на момент призначення пенсії.

Разом з тим, щодо вимог про зобовязання відповідача в подальшому виплачувати пенсію в розмірі згідно зробленого перерахунку, суд вважає, що така вимога є передчасною і в її задоволенні необхідно відмовити, оскільки згідно статті 104 КАС України до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин. Отже, у даному випадку у разі порушення права, свобод чи інтересів позивача у нього виникає право звернення до суду, а вимоги щодо зобов'язання вчинити певні дії на майбутнє, не можуть бути предметом розгляду в адміністративному суді.

Керуючись ст. ст. 7-14, 71, 158-163, 167 КАС України, суд,

п о с т а н о в и в:

Позов задовольнити частково.

Визнати дії ОСОБА_2 Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області щодо не включення при розрахунку розміру пенсії сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати державного службовця та відмови в здійсненні перерахунку розміру пенсії протиправними та зобовязати ОСОБА_2 ПФУ в Жовківському районі Львівської області перерахувати ОСОБА_1, розмір пенсії починаючи з 24.02.2016 р., з урахуванням інших видів виплат (матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати), на які нараховано та утримано страхові внески на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування.

В решті позову відмовити.

Постанова набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.

Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом десяти днів з дня отримання її копії до Львівського апеляційного адміністративного суду через Жовківський районний суд.

Головуючий: Р. Б. Ясиновський

Текст повного рішення виготовлено 18.04.2016 року.